Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#156) Ricardo válasza #33231104 (#155) üzenetére


Ricardo
félisten

Vagy megkéred az illetőt akit le akarsz fotózni , hogy jöjjön közelebb.
Az ám az igazi optikai zoom :DD

(#157) cskat


cskat
csendes tag

na neee ez nem ér. egy cybershot telefon 3.2 vel zoom nélkül? próbálok megalkudni a hülye csatlakozóival, de ezt még nehéz lenyelnem.ennyi erővel már szinte fixfókuszos nem? gyanítom hogy a vékonyság a ludas mert a c702 is vékony asszem.akkor újra itt a nokia 5630 ami szintén vékony, 3.2-es fix fókusz, led, 3.5 jack és mini usb alulról csatis, symbianos, wifis, kábelekkel a dobozban.és 2szer annyiba kerül. vagy megbarátkozni ezzel.

(#158) cskat


cskat
csendes tag

reméltem hogy lesz valami csinosabb vékonyabb amire lecseréljem a w800-at,anélkül hogy tapis telefont vennék. nem szeretem a tepsi érintőseket.
kacérkodtam a hge 100 gps fülhallgatóval is gyalogos használatra...dokumentumokat szoktam fényképezni a w800al. nem tudom mennyire zavaró lenne zoom nélkül...kezdek lehiggadni. valószinű marad ez az 510 a pénz miatt. de így már ez a pénz is sok érte.és felháborító,h erről nem írnak a tesztben sem.

[ Szerkesztve ]

(#159) Ricardo válasza cskat (#157) üzenetére


Ricardo
félisten

Pár év és általános lesz itt a középkategóriában is az optikai zoom. Jelenleg még a felsőben sem az így várni kell egy kicsit.
"akkor újra itt a nokia 5630 ami szintén vékony, 3.2-es fix fókusz, led, 3.5 jack és mini usb alulról csatis, symbianos, wifis, kábelekkel a dobozban.és 2szer annyiba kerül. vagy megbarátkozni ezzel."

szerintem gyűjts rá a fix focus és a 3,5-ös csatlakozó,mini usb alulról csatis, symbianos, wifi lenyelhetővé teszi a zoom hiányát.

(#160) Khaal válasza cskat (#157) üzenetére


Khaal
őstag

Ezekben a telefonokban úgyis csak digitális zoom van, az meg nem ér semmit, ennyi erővel az elkészült képbe is ugyanúgy bele tudsz nagyítani. Saját tapasztalat szerint az autófókusz és a makró mód sokkal fontosabb ha szöveget akarsz fényképezni.

(#164) cskat válasza Ricardo (#159) üzenetére


cskat
csendes tag

A legnagyobb bajom még csak nem is ez. Főleg ha ahogy khaal mondja a dokumentumok használható fényképezéséhez az autofókusz és a makro elég, a célnak megfelelne, és az anyaghasználata az ára nálam most erős szempont.
A bajom az, hogy júli 10-én lejár a vodás előfizetésem, amit célszerűségi okokből utánna pannon előfizetésre kell cserélnem. Ott viszont nincs olyan telefon, ami előrelépés a W800-amhoz képest, de nem csillagászati az ára. Az is kitétel hogy legyen rajta legalább led, és minimum 2 mp kamera és hagyományos candybar stílusú legyen.
Szóval ez a C510 szinte a legjobb választás lenne, és nagyon bíztam benne hogy lesz a pannonnál is.
És nem várhatok amíg forgalmazni kezdenek egy ilyet.
Most mégegyszer átfutottam a kínálatot a pannonnál (üzleti előfizetés) , szerintem egy nokia 5310 lesz belőle, valahogy nagyon tetszik külsőre, hiába nem tud mást a zenén kívül.
Ez még szinte olcsó lesz, de még el tudom adni talán, ha később tudok függetlenül szerezni 20 alatt egy ilyen c510-est. :(
Azért még remélem behoznak talán júli 10-ig egy c510-est vagy valamit ami bír annyit mint egy w800 csak nem olyan duci.Talán én vagyok hülye hogy le akarom váltani csak azért mert kicsit husi . :) Egyébként kedves telefon csak a csatlakozójára vagyok mérges. Ezen a c510-en pedig ezt még jól az oldalára is biggyesztették... :W
Vicces hogy anno ilyet a vodafonnál nem tudtam szerezni és ezt kellett függetlenül használtan beszerezni...

(#165) Ricardo válasza cskat (#164) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha ennyire fontos szempont az AF akkor lehet hogy jobban jársz, ha veszel használtan veszel egy K770-et, de talán belefér egy T650 is ami szintén AF, elegáns, fémből van, karcálló kijelző, elég vékony.... :U

(#166) Mamuska válasza Ricardo (#165) üzenetére


Mamuska
őstag

Olyan kicsi azoknak már a kijelzője, nem lehet azt már látni, böngészni meg lehetetlenség akkora méretben. A t650 gombjai továbbá meg nem túl bizalomgerjesztőek.

(#167) Ricardo válasza Mamuska (#166) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez igaz. Azért javasoltam ezeket, mert eddig SE volt neki és bevált. A lényeg az AF így ezeknek a kritériumoknak megfelelt. Esetleges jelöltként az 5310 et jelőlte meg így gondoltam a kijelző mérteük megfelelne. Ár/értékben nem sok jobb alternatíva van.

(#168) Khaal válasza cskat (#164) üzenetére


Khaal
őstag

Pannonnál kapni a w610-est, ami lényegében ugyanazt tudja mint egy w800 vékonyabb formában, csak már az újabb szoftver van rajta. Én arra cseréltem volna a w800-asom, ha nem lenne ilyen bűn ronda. W880 / W890 -et is ajánlanám, de azokban nincs se led, se autófókusz. Samsung S3310 ugyancsak szép és vékony, de abban sincs se led, se autófókusz.

Szóval ha egyaránt fontos a jó fényképezőgép és a vékonyság is, akkor c510-nek nem igazán van alternatívája. T700 ami még eszembe jut, de autófókusz abban sincs, és ha szöveget akarsz fényképezni, akkor autófókusz nélkül nehéz lesz jó képet csinálni, ezt tapasztalatból mondom.

(#169) cskat válasza Khaal (#168) üzenetére


cskat
csendes tag

Köszönöm az ajánlatokat mindegyiket megnéztem amit mondtatok. Valóban lehet még találni egyedeket, amik a fényképezéshez megfelelnének, de hát úgy néz ki a c510 a jelenleg leginkább nekem megfogalmazott telefon. Az ő hibáival ( csatlakozók , zoom hiánya) még megalkudnék, a többiekével nem tudok (kijelző, gombok, led hiánya, " vastag ") .

Valahogy úgy vagyok vele hogy majd megmarad a w800 amíg nem lesz jobb.
Így meg választok az előfizetéshez egy olyat ami még inkább tetszik, mint tud, és még emészthető az ára.
Nehezen visz rá a lélek hogy megvegyem a legolcsóbb 0 ft-os telefont és eladjam , pedig még ez is egy költséghatékony lehetőség, és gyűjteni a c510-re. Mire 20 alatt lenne használtan függetlenül vagy pannonosan lehet már az is olyan elavult lenne, hogy akkor már kedvem se lenne megvenni. Nem tudom...

A fényképezéshez kissé zokni nokia 5310-es továbbra is tetszik, valakinek a kezében is láttam és azóta valahogy birtoklási vágyam van, félek hogy túlzottan megszeretném.
Rögtön kerestem hogy milyen fényképező satöbbi van rajta, mert nagyon tetszene ha tudna, nem látszik gagyinak, bár gyanúsan zenetelefon kinézete volt. Aztán lettettem róla hogy nem tud eleget.Egyszer kipróbáltam a MM-ban és kellemesen csalódtam a billentyűzetében is. Ha még sem sikerülne eladnom talán az se lesz katasztrófa.

Azért legjobb lenne ha szépen adni kezdené a Pannon is a c510-et .
Szerintetek van még esély júli 10-ig?

[ Szerkesztve ]

(#170) AMD Power válasza Ricardo (#167) üzenetére


AMD Power
titán

Azon gondolkozom lehet ,hogy kéne nekem egy ilyen C510i. :K

(#171) Khaal válasza AMD Power (#170) üzenetére


Khaal
őstag

Én is fontolgatom, csak kicsit sokallom még az árát, főleg hogy azzal lett beharangozva, hogy kiemelkedően olcsón adják majd.

(#172) AMD Power válasza Khaal (#171) üzenetére


AMD Power
titán

Az 50K nekem is sok érte....

(#173) Mamuska válasza AMD Power (#172) üzenetére


Mamuska
őstag

:Y Annyiért veszek újonnan egy LG ks20-as pda-t, és ugye nem kell említenem, hogy oda vissza alázza tudásban.

(#174) fateless válasza Mamuska (#173) üzenetére


fateless
veterán

Ha azt mondod, LG viewty, akkor teljesen egyetértek veled.

A KS 20 pont azon a területen gyenge, amiért mások a c510-et vennék - a kamera

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#175) Kbali


Kbali
nagyúr

Sziasztok!

Bt-s modemként használja valaki a készüléket? Érdekelnének a tapasztalatok. Vennék ilyet, ha biztosan stabilan megy rajta keresztül a net. Eddig különféle Nokiáim voltak, azokkal ilyen szempontból nem volt gond. SE-vel mi a helyzet e téren? Előre is köszi a kiokosítást.

(#176) lovas93


lovas93
tag

Lehet, hogy az LG oda-vissza alázza (ami azért nem teljesen igaz), de nem mindenki szereti a tepsi,érintős telefonokat, ami egy farmerzsebben el sem fér, és a c510 sokkal megbízhatóbb, és nem nagyítóval kell keresni hozzá illő szoftvereket meg háttérképeket!!!

(#177) zsoltika78


zsoltika78
csendes tag

Szerintem nagyon jól sikerült teló lett!Szép! :K

(#178) attrax


attrax
aktív tag

Ha még valaki akarna venni:1 hónapja van nálam és meg vagyok elégedve vele.Kivéve a "vissza" gombot azt utálom miért nem rakták a tevékenység menü helyére? :( Mert azt sosem használja az ember.Szeretem a menüjét meg hogy vékony és elég sokat bir az akksi.
Kamera faja de nem értem miért nem képes csak a legkisebb felbontásban zoomolni.Kapott 2 gigás karit és tettem fel 5db 3gp filmet meg 1 rakás zenét.Nagyon jó a mediakezelés.
Minden 240*320 as témát kezel.Nem tudom mi az a H betű a 3g alatt néha előjön.
képek:majd

Unterschreiben

(#179) attrax válasza zsoltika78 (#177) üzenetére


attrax
aktív tag

Csao,neked is Fujitsu/siemens monitorod van és C510-ed? Hmm érdekes nekem is :D

Unterschreiben

(#180) mrlujoak válasza attrax (#178) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

A H betű azt jelöli, hogy HSDPA lefedettségen vagy. Amikor visszavált 3G-re, akkor "csak" 3G azaz UMTS hálózaton van lehetőséged netezni illetve videotelefonálni.

Ha nem használod ezeket a hálózatokat, azaz GSM (telefon sms) vagy GPRS (mms, wap) hálózatokon lógsz, célszerű kikapcsolni azt.

Menü>Beállítások>Utolsó fülön lesz olyan lehetőség, hogy mobilhálózatok. Itt tudod beállítani, hogy 3G vagy csak GSM.
Még kellemesebb lesz az akkuidőd.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#181) attrax válasza mrlujoak (#180) üzenetére


attrax
aktív tag

Köszi szépen!

Unterschreiben

(#182) japi válasza zsoltika78 (#177) üzenetére


japi
tag

Egyetértek, végre nem recseg sehol sem,érzed hogy a teló egyben van,és a menüje sem lassú.

"Ki engedte meg, hogy elhagyja az őrbódét? Már hogy hagytam volna el, itt van rajtam."

(#183) japi válasza Mamuska (#173) üzenetére


japi
tag

Egy PDA-t akarsz ezzel a telefonnal összehasonlitani? Két külömböző kategória.

"Ki engedte meg, hogy elhagyja az őrbódét? Már hogy hagytam volna el, itt van rajtam."

(#184) k850 válasza japi (#183) üzenetére


k850
addikt

Szia japi! :D Dehogy akarja összehasonlítani, csak felhívja a figyelmet az ár-érték arányára. :K De ha valakinek nincs szüksége PDA készülékre és elvből nem szimpatizál az LG készülékeivel az mosolyog az ilyen erőltetett összevetésen. :DDD

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#185) japi válasza k850 (#184) üzenetére


japi
tag

Hali.Hát én nem tudtam rajta mosolyogni :N ,de ettől függetlenül csipem az LG mobilokat :DDD

"Ki engedte meg, hogy elhagyja az őrbódét? Már hogy hagytam volna el, itt van rajtam."

(#186) joey04 válasza k850 (#184) üzenetére


joey04
titán

nem erőltetett, az a készülék is ebben az árkategóriában van (nem néztem utána, de mivel senki nem is cáfolta, igaznak tekintem), és sokkal többet tud. más kérdés, hogy a wm nem való átlagos használatra az elavult kinézete miatt, és valóban, a kamera gyengébb benne. tehát akinek ez a 2 fontosabb (sok ilyen ember van, pl én is) annak valóban ez a jobb vétel, annak ellenére, hogy összességében nem ez az eredmény.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#187) k850 válasza joey04 (#186) üzenetére


k850
addikt

Uraim! Annyi ilyen medő vita van, melyik a jobb telefon, az a lényeg, hogy mindenki az igényének megfelelően válasszon készüléket. A humor az meg az élet sója, ha az ember megtanul saját nyomorán is nevetni, akkor nem akad meg ilyen piti dolgon.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#188) joey04 válasza k850 (#187) üzenetére


joey04
titán

Szerintem itt annyiról van szó, hogy sokan még mindig túldimenzionálják a különböző okostelefonokat, és a régi tévhitben élnek, hogy ez egyet jelent a drága, nagy tudású, nehezen kezelhető üzleti modellekkel. Persze valóban vannak olyanok akiknek még mindig jobb választás egy zárt rendszerű telefon (persze itt most nem azokra gondolok, akik elvből ellenne vannak) ez tény. De valóban, ha két ugyanolyan árú telefont összehasonlítunk, és az egyiken nyílt rendszer van, akkor 90%, hogy az jobb választás lesz, ha minden szempontot figyelembe veszünk. Aztán amikor elmélyülünk a személyes igények összeállításában, megfordulhat a dolog, ez tény! :K

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#189) badgirl


badgirl
csendes tag

Kedves C510-gazdák!
Egy kérdés: aktív használat mellett mennyi napot bír az akksi nektek?
Az enyém kb 3 napig húzza, bár hozzá kell tennem, hogy olyan helyen dolgozom, ahol nem nagyon van térerő.

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#190) ANT válasza badgirl (#189) üzenetére


ANT
őstag

Nekem négy napot bír az akku, átlagos használat + kb. napi másfél óra mp3 hallgatás mellett. Így kb 15-20%-os töltöttségen van, amikor töltőre teszem a telefont.

Más: nektek működik normálisan a Memory Stick kártyára másolás, ha a kártya a telefonban van? Nekem állandóan belassul a másolás, végül teljesen lemerevedik. Csak kártyaolvasóba dugott MS micro kártyára tudok fájlokat másolni.
(Jelenleg egy 4 GB-os Sandisk kártya van a telefonban, de korábban egy 2 gigással is ezt csinálta.)

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#191) Vhunter


Vhunter
tag

Csövi.
Aki vodásan használ ilyet, mennyire nyúltak bele a menüjébe? A bal gyors gombon mi van? Lehet módosítani?
Köszi.

(#192) badgirl válasza Vhunter (#191) üzenetére


badgirl
csendes tag

Szia!
A bal gyors gomb a Média menüpontot kezeli, a jobb oldali a Live! menüt.
Mást nem tudom, hogy módosítottak-e benne.
Van benne lehetőség gyorsbillentyűt programozni, de még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#193) Satrafuckar


Satrafuckar
tag

hali
énis most nézegetem ezt a telót, vszeg nemsokára vodás leszek, és viszonylag olcsón ~16k hozzá tudnék most jutni.
viszont az számomra is fontos kérdés h a vodafone mennyire barmolja szét a menüt meg a gyorsgombokat... akinek ien telója van és vodánál vette meséljen erről kicsit legyenszives.
persze rá lehet tolni akármilyen soft-ot de azért jolenne ha megmaradna a garancia és nemkellene rögtön ujraflash-eléssel kezdeni...
üdv

(#194) Ricardo válasza Satrafuckar (#193) üzenetére


Ricardo
félisten

"viszont az számomra is fontos kérdés h a vodafone mennyire barmolja szét a menüt meg a gyorsgombokat.."

Komoly a kérdés :F EGY! Hozzászólással ezelőtt írta valaki a gyorsgombokat. Olvasol is vagy csak írsz ? :W

[ Szerkesztve ]

(#195) Satrafuckar válasza Ricardo (#194) üzenetére


Satrafuckar
tag

hali
képzeld olvasok is, végigolvastam az egész topikot mielött kérdeztem.
azért tettem fel a kérdést és irtam h "meséljen erről kicsit", mert az emlitett hsz nem tul bőbeszédű, szeretnék több infóhoz jutni.
gyorsgomboknál pedig arra gondoltam h át lehet e állitani, vagy mindenképpen marad a live.
menünél ugyanezekre vok kiváncsi, h alapbol milyen, és hogy mennyire lehet állitgatni h normális legyen.
köszi előre is, aki építő jellegű hozzászólással válaszol!
üdv

(#196) Ricardo válasza Satrafuckar (#195) üzenetére


Ricardo
félisten

Így már ok, de az előzőekből nem derült ki hogy mit akarsz.

szerk: nekem nincs C510 em, de ha tartják magukat a jó szokásukhoz akkor a live menü nem szedhető le a gyorsgombról, és elfelejthető a flash menü.

[ Szerkesztve ]

(#197) Ottoka


Ottoka
őstag

Hali. Honnan lehet c510-hez leszedni firmware? Gyártói firmware kellene, nem szolgáltatós.

[ Szerkesztve ]

Mezőhegyes

(#198) tonerz


tonerz
aktív tag

Nekem vodás van és a jobb soft gombon lévő liveot nem lehet eltüntetni :(
Ezenkívül az ikonok is mások mint a függetlenben (live) de "kulturáltabb" mint a régi volt, megspékelve 2 flash témával.
Személyes tapasztalat: Seus talált rá frisebb verziót (FA035) rádobtam, de nem vagyok megelégedve vele. :(

(#199) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Sziasztok!
Vodánál van valami korlátozás a Live! gombon kívül? (Pl java ilyenek)
A vodás C510-hez mit mellékelnek?

(#200) Vhunter


Vhunter
tag

Csövi.
Mivel lehet szinkronizálni? szóval outlook névjegyzék, naptár ilyesmit tudok vele szinkronizálni vagy nem?
Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.