Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#104) professzor90 válasza #23009024 (#103) üzenetére


professzor90
csendes tag

Akkor tudod azt játszani hogy ameddig nem mosolyogsz nem fognak lefotózni. De tetszik ez a funkció! Biztosabb ha egy jó nőt akarsz elkapni mosolygás közben;)

(#108) VérDönci válasza llsenior (#107) üzenetére


VérDönci
csendes tag

Szerintem a sony-k most jók igazán zene hallgatásra. Régen én nem használtam ilyen céllal mert nagyon rossz volt a fülesnek a csatlakozója, most már viszont teljesen jól használható!
A fényékpező pedig olyan amilyen,én azon azért kicsit kiakadtam, hogy nem lehet zoomolni mpx-eles felbontásban, csak vga-ban... könyörgöm 2009 van...

(#110) VérDönci válasza llsenior (#109) üzenetére


VérDönci
csendes tag

igen működik, de sajnos cask akkor készít fényképet, hogy ha a fogsor is látszik és az inkább már röhögés felismerő funkció mint sem mosoly... Jah,egyébként igen, van egy ilyenem:)

(#112) VérDönci válasza llsenior (#111) üzenetére


VérDönci
csendes tag

Hát igen, mindig a Kecskeméti Hírős Szölő Pálinka hozza ki belőlünk ezeket a képeket! :)

(#116) VérDönci válasza #72889600 (#114) üzenetére


VérDönci
csendes tag

Nos,egyik haverom! Szerintem jó lett :D csak a hírős!

(#119) VérDönci válasza llsenior (#118) üzenetére


VérDönci
csendes tag

Hát ilyen képet csak is alkoholos befolyásoltság alatt lehet készíteni! Kicsit rossz, hogy eröltetni kell ezt a mosoly dolgot.

(#121) VérDönci válasza #72889600 (#120) üzenetére


VérDönci
csendes tag

2048 x 1536 a maximális felbontása

(#123) VérDönci válasza #72889600 (#122) üzenetére


VérDönci
csendes tag

3,2mp egészen pontosan, csak annyi a baj vele, hogy nem lehet zoomolni ennél a felbontásnál!

(#126) VérDönci válasza #72889600 (#125) üzenetére


VérDönci
csendes tag

Természetesen csak fényképezés előtt nem lehet zoomolni... utána azt csinálsz amit akarsz!

(#127) papi77


papi77
addikt

A fekete már van gyári garral is...[link]

Az első: NOKIA 1611

(#129) RudiMudi válasza #38573056 (#128) üzenetére


RudiMudi
csendes tag

A mosolyt annyira könnyen felismeri, hogy néha még mást is annak néz. :) Persze ezekre az esetekre lehet kikapcsolni és akkor nagyon jól működik. Ha pedig mosolygósat szeretnél, akkor bekapcsolod és egész jó képet kapsz. Talán most szeretnél venni telefont?

(#131) RudiMudi válasza #38573056 (#130) üzenetére


RudiMudi
csendes tag

Az elég fura lenne, ha nem lehetne. Nem hinném, hogy csalódnál benne, szóval hajrá!

(#132) silenterika


silenterika
csendes tag

Sziasztok!
Azt már tudom, hogy képeket csinál ez a teló, de pl. mennyi idő alatt merül le? Mert a mostani telefonomat 2 naponta tölteni kell, pedig nem használom olyan sokat. Szóval nagyon érdekelne, hogy a sony meddig bírja?

(#133) RudiMudi válasza silenterika (#132) üzenetére


RudiMudi
csendes tag

Az nagyban függ attól, hogy mennyi zenét hallgatsz, meg hány mosolyt kapsz el naponta.

(#135) RudiMudi válasza #38573056 (#134) üzenetére


RudiMudi
csendes tag

Az egész jól hangzik, bár ezek a hivatalos adatok mindig csalókák egy kicsit, azt azért lássuk be. De ilyen feltételekkel simán jó, ha 3 naponta töltöd. :) :) :)

(#137) silenterika


silenterika
csendes tag

Ha ennyit használod és mégis kibír 3 napot az tényleg szuper! Én annyira nem szoktam zenét hallgatni, engem a fotózás jobban érdekel. Ezért is vagyok annyira oda ettől a mosoly dologtól:)

(#139) RudiMudi válasza #38573056 (#138) üzenetére


RudiMudi
csendes tag

A nagy kijelző nekem is nagyon közel áll a szívemhez! Főleg, ha szép képeket is lehet rajta nézni, amit akkor csináltam. Bár ez a mosolygós dolog nekem annyira nem jön be. Lehet azért, mert nem szeretem az ilyen mű képeket.

(#141) Atlantis


Atlantis
veterán

2,2" nektek nagy? Hát nem tudom, én inkább közepesnek mondanám, a mai piaci kínálatot elnézve. Lassan már annak se számít majd.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#142) RudiMudi válasza Atlantis (#141) üzenetére


RudiMudi
csendes tag

Szerintem meg azokat a telefonokat tekintve, amikkel nem lehet lehozni egy űrrepülőt, tehát normálisak, ez elég jó. De az is lehet, hogy nem tartok lépést a technikával.

(#143) Atlantis válasza RudiMudi (#142) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem azt mondtam, hogy nem jó, csak nem kell elájulni, hogy "hűdemekkora kijelzője van". Az átlagot megüti, ennyi. 2,6-2,8" esetén lehetne mondani, hogy "no ez már valami ebben a méretben és árkategóriában".

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#144) silenterika


silenterika
csendes tag

Szerintem teljesen korrekt ez a kijelzőméret. Az átlag felhasználóak megfelel. ekkora kijelzőn azért már jól lehet látni mindent.

(#145) Dzsojnt


Dzsojnt
csendes tag

Nem tudjátok mi a helyzet a lámpa funkcióval? A k510-es is ledes és van rajta lámpa funkció amely külön áthelyezhető gyors eléréshez is. Ennél csak fotózásnál kapcsolható be a lámpa?

(#146) ataman


ataman
aktív tag

Nem tudjátok a jobb oldali gyorsgomb funkcióját a főoldalon hogyan lehet megváltoztatni? Nálam a Yahoo-t (és az internetet) hívja meg a gomb, T-Mobileos C510 esetén. Egyszerűen nem találok rá megoldást... talán nem is lehet megváltoztatni?!...

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#147) --Nozbert-- válasza Dzsojnt (#145) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Igen,csak a kameraalkalmazás elindításával aktiválható. (K510-nek egyébként nincs LED-je... :F )

ataman: Nem lehet megváltoztatni. Csak a navigációs billentyű 4 irányához lehet gyorsfunkciót rendelni.

/\/0zb3/27

(#148) Dzsojnt válasza --Nozbert-- (#147) üzenetére


Dzsojnt
csendes tag

Ja bocs k550i akart az lenni :) az viszont kár, ha a c510-nél nem lehet lámpázni, pedig az sokszor jól jön.

(#149) cskat válasza VérDönci (#126) üzenetére


cskat
csendes tag

Valaki akinek van ilyen telefonja erősítse már meg hogy lehet-e zoomolni fényképezés előtt...
Miért lenne ez így? Mért lépnének vissza ennyit? Vagy csak a smile shutter bekapcsolva van így?...Nem írja sem a használatija, sem a mobilaréna teszt hogy csak vga-ban lehetne zoomolni, pedig az előbbiben illene benne lennie, az utóbbinál meg igencsak észrevették volna szerintem. Szóval nehogy már...Nekem gyanús. Nem az jelentené a fix fókuszt? VGA-ban meg minek zoomolni úgyis gagyi a kép. Vagy félre értettem valamit? Nyugtassatok meg hogy lehet vele zoomolni fénykép készítésnél.

(#150) grafikus17 válasza cskat (#149) üzenetére


grafikus17
senior tag

Nekem C702-öm van és ott sem lehet csak VGA módban zoomolni. A K750-emnél nem így volt. Én is meglepődtem rajta.

Xiaomi Redmi note 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.