Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Lasy


Lasy
veterán

ez lesz a következő telefonom, bár T700az szerettem volna, de az sem rossz.- :)

+36702778032

(#52) eszgé100 válasza Lasy (#51) üzenetére


eszgé100
őstag

miért a k660-al mi a bajod? majd ha vissza hozzák garból tudsz segíteni egy kicsit? flash menü meg ilyenek...

ez a teló meg nagyon tetszik, első ránézésre egy k660 meg a k800 keveréknek tűnt. (kinézetre)

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#53) AMD Power


AMD Power
titán

Bejön külsőre... De nem értem ,hogy miért nem tudnak egy rendes komoly kamerás CB telefont összehozni. Ne csak papíron legyem ez CB.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#54) Ricardo válasza AMD Power (#53) üzenetére


Ricardo
félisten

Jó lenne egy olyan SE ami úgy odacsapna, ahogy azt anno a K750 tette.

(#55) AMD Power válasza Ricardo (#54) üzenetére


AMD Power
titán

Pl. De erre már egy ideje nem számítok...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#56) Atlantis válasza Ricardo (#54) üzenetére


Atlantis
veterán

Teljesen más a piaci helyzet, mint a k750 megjelenésekor volt. Szerintem olyan jelentőségű készüléket már nem lehetne kiadni, mint amit akkoriban a k750/w800 páros jelentett. Nemcsak az SE, de más is csak nehezen tud jelentőset alkotni. Az iPhone lufi is kipukkad lassan és előbb-utóbb a koreaiak is kifogynak az átütő erejű ötletekből.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#57) Ricardo válasza Atlantis (#56) üzenetére


Ricardo
félisten

Ebben egyetértek. átfogalmazom. Megpróbálhatna egy olyan készüléket kiadni ami akkorát odacsap mint anno a K750.

(#58) Bog válasza Atlantis (#56) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Kezemben van a koreai átütő ellenpélda, az LG Arena.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#59) Atlantis válasza Bog (#58) üzenetére


Atlantis
veterán

Ezért is írtam, hogy előbb-utóbb kifogynak...Az LG eddig nagyot nem alkotott, rajtuk volt a sor.

Bár aztán jobban megnézve az Arena specifikációit. nincs benne semmi átütő. Újabb tepsi nagy érintőkijelzővel, telerakva mindennel amit ma a piac kínál. Hasonló, mint az Omnia, csak itt belerakták a multitouch-ot, amit meg almáék már adtak. Dolby mobile, mi? Hát ha olyan mint a Samsung féle DNSe chip vagy mi a rosseb, akkor kb hagyjuk. Engem ugyan nem hoznak tűzbe ezzel.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#60) papi77 válasza Atlantis (#59) üzenetére


papi77
addikt

De a 3" os kijelző sem valami nagy...

Az első: NOKIA 1611

(#61) Bog válasza Atlantis (#59) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem attól lesz jó egy telefon, hogy milyenek a specifikációi. Főleg igaz ez az érintős cuccokra. De ebben a modellben debütál az S-Class menü, ami odab@sz. És az LG készül még egy humorral, a GD900-zal, ami szintén nem tűnik oldschool gépnek ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#62) Atlantis válasza Bog (#61) üzenetére


Atlantis
veterán

Türelmetlenül várjuk a tesztet róla. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#63) ataman


ataman
aktív tag

Ma jelent meg a tárgybéli telefon a T-Mobilnál 2 éves előfizetéssel 30k, Dominóval 53k.

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#64) papi77 válasza ataman (#63) üzenetére


papi77
addikt

Ja,függetlenül,gyári garral+ sehol nem lehet kapni! :U
Milyen érdekesek... :)

Az első: NOKIA 1611

(#65) JR.CSé válasza dragonfx (#50) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Khaal a K750 hez lehet kapni xenon vakut.

http://www.sonyericsson.com/cws/products/accessories/overview/mxe-60?lc=hu&cc=hu

Elvileg az összes fast portos SE modellhez lehet használni.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#66) Ricardo válasza ataman (#63) üzenetére


Ricardo
félisten

Figyelembe véve hogy most jelent meg, nagyon jó ez az ár.

(#67) Khaal válasza JR.CSé (#65) üzenetére


Khaal
őstag

Erre gondoltam, csak nem emlékeztem a típusszámára. Érdekes, hogy mindenhol mást írnak a kompatibilis típusokra. SE oldal pl csak k310, k510-et ír, azokhoz viszont elég felesleges a vaku szerintem. Gondolom w810i-vel menne, nem?

(#68) papi77


papi77
addikt

Lehet kapni a vodánál is,37K "A" kat.-val!

Az első: NOKIA 1611

(#69) Ricardo válasza papi77 (#68) üzenetére


Ricardo
félisten

Az nem is olyan rossz. Megy még kicsit lefele és máris lesz belőle egy kitünő ár/érték arányú készülék.

(#71) cskat


cskat
csendes tag

Nem tudja valaki várható lesz-e a pannonál (üzleti csomaggal)?

(#72) @matthew@


@matthew@
őstag

Nem tudja valaki h a vodánál mikortól lehet majd kapni?

Matthew 24:42

(#73) mrlujoak válasza blondy20 (#70) üzenetére


mrlujoak
veterán

"Nincs az SE-kal baj csak rájuk kéne már valahogy erőltetni egy USB-t meg egy 3,5 jack-et. Egyébként tök ok."

Nem kötözködöm, kérdezem.
Mini, vagy microUSB legyen? Fast-port legyen mellette, vagy ne?

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#74) papi77 válasza @matthew@ (#72) üzenetére


papi77
addikt

Azt mondták,h hónap közepétől!
( "A" kat.-val 37K, vitamaxal 50K )

Az első: NOKIA 1611

(#75) @matthew@ válasza papi77 (#74) üzenetére


@matthew@
őstag

Ez tuti? (és amúgy május közepétől v melyik hónap közepétől)

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#76) papi77 válasza @matthew@ (#75) üzenetére


papi77
addikt

:D Az árlistában,már benne van;de megkérdeztem,és a válasz:május közepe...

Az első: NOKIA 1611

(#77) @matthew@ válasza papi77 (#76) üzenetére


@matthew@
őstag

De a voda oldalán az árlisban még nem szerepel a teló

Matthew 24:42

(#78) Jacak


Jacak
senior tag

A S.E.-telókat egy komoly helyen tolták eleve el,tapasztalatom szerint: -egyszerűen kevés a RAM-juk.

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#79) papi77 válasza @matthew@ (#77) üzenetére


papi77
addikt

Itt van!

Az első: NOKIA 1611

(#82) papi77 válasza #38573056 (#80) üzenetére


papi77
addikt

Én is ilyenre cserélem a k660-at! Csak lehet,h a független mellett döntök( attól függ,milyen a vodás menüje ) :U

Az első: NOKIA 1611

(#83) AMD Power


AMD Power
titán

Azért az már kicsit gáz ,hogy tegnap hozta az SE nekünk ezt a telot bemutatásra de engem már annyira nem érdekel az SE ,hogy meg se néztem a telefont. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#86) papi77 válasza AMD Power (#83) üzenetére


papi77
addikt

Lehet,h megbetegedtél :DD majd meggyógyulsz,mert ez a tel nagyon jóra sikerült!
Ha ezt az irányt követi a SE,akkor pozitív lesz a változás...

Az első: NOKIA 1611

(#88) papi77 válasza #80112896 (#87) üzenetére


papi77
addikt

Függetlent vettél?

Az első: NOKIA 1611

(#92) papi77 válasza #80112896 (#90) üzenetére


papi77
addikt

:DD Azért kérdeztem,mert én vodás vagyok ( ott elég jó áron adják ) de ha live-os a menü akkor inkább függetlenül veszem,de csak magyar garival!
majd megnyomkorászom a vodánál... :))

Az első: NOKIA 1611

(#94) AMD Power válasza papi77 (#86) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon remélem. Jó lenne már valami + az SE-től.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#95) Jacak válasza papi77 (#92) üzenetére


Jacak
senior tag

Nézd,én is vodás v.ok.Már 2004 okt. óta.Akkor vettem egy voda által brandingelt menüs Siemens CV65-öst.Igaz,abban a menüt témákkal elég jól át lehetett variálni,h. ne látszódjon az a gagyi piros-fehér szín.Az a teló bő 1 évet bírt ki.Azóta(bár a mai napig is vodás v.ok)nem volt voda által kiadott telóm,csak karifüggetlen,s nem is vennék már Live-ost.A C510-es S.E.-t illetően meg... Hát,én tavaly augusztusban vettem egy "soft black" K770i-t függetlenül,újonnan,35-ért.Az azóta is okés,nincs vele gond,2 év S.E.-gari van rajta,bár azóta a páromnak adtam,én visszatértem a symbianhez,mert bár jók az S.E.-k,de ha nyúzni akarja az ember(zene,net,letöltések,MSN,stb. szimultán),egyszerűen elfogy a memória.Más furcsaságuk is van(több is,sajna),de inkább tiszteletben tartom az ide író S.E.-fan-ek ízlését,s nem részletezem ezeket.

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#100) professzor90


professzor90
csendes tag

Szerintem a telefon teljesen megéri! Ez a mosoly felismerő cucc benne nagyon tuti!!! De csak akkor kattan ha valaki mosolyog?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.