Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) warday


warday
újonc

Army Warehouse-al kapcsolatban, egy megjegyzés...

Természetesen nem szükséges egyik fél, úgymint Freedom vs. Duty oldalra sem állni, de ha a dutys oldalt válasszuk és leölünk jó pár freedomost akkor egyikük pda-jában egy olyan fegyver rejtekhelyét találjuk meg amelyik nagyban megkönnyíti a további játékmenetet.
Véleményem szerint ez a játék egyik legjobb fegyvere: a Vintar BC
Távcsöves, hangtompitós, ráadásul akár sorozatlövős, speciális mesterlövészfegyver.
9x3-es lőszerrel működik ami a monolythosok fegyvereinek a lőszere, tehát mindenhol lesz hozzá munició.

A játék más részein személy szerint nem találtam rá erre a fegyverre.
Annyira megszerettem, hogy mindvégig nálam volt.

(#2) DArchAngel válasza warday (#1) üzenetére


DArchAngel
tag

Amikor megcsináltam a dutys fővezérnek azt a questjét, amiben el kell vinni neki a speckó szkópos puskát (három-négy zsoldos őrzi az Army Warehouse észak-nyugati sarkánál), ugyanazt a fegyvert kaptam jutalomként. Egyébként tényleg nagyon jó (ha nem az egyik legjobb). De figyelni kell rá, mert lassított lövedéksebességű, ezért bele kell számolnod a gravitáció is, ha messzire lősz. Meg kicsit furcsa, amikor az ellenfél ''eltáncol'' a golyó elől.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#3) Cooper69


Cooper69
újonc

Hello
Biztos nagyon hülye kérdés de amit kaptam a Psi-elleni ilyen fejre rakható bizgenytűre azt írja ki hogy nincs beszabályozva...na most ezt hol tudnám beszabályozni? mer hogy e nélkül nem tok továbbmenni
thx:
Q/ :DDD :F :R

(#4) rebellis4


rebellis4
újonc

Hello kikapcsoltam a psi generátort de nem tallálom akiutat,ahol lejöttem a létrán oda nem tudok felkapaszkodni vissza!Merre van a kiút?

(#5) EQMontoya válasza rebellis4 (#4) üzenetére


EQMontoya
veterán

ghost holttestéhez visszagyalogolsz, ott volt 1 buziköcösg magáhozszivós majom, ahonnan az kijött (tehát a nagy teremből jobbra utolsó helyiség), oda bemész, és ott le lehet ugrani 1 alagutba...

mod: ha már igy erre járok: elvállaltam a családi puska visszaszerzése mellékküldit, oda mentem, ahova jelezte a map a puskát, ott az egyik vasuti kocsiban van egy 3 ajtós szekrény, annak az alján van 1 stash, az üres, és nincs ott a puska... :( Most a térkép jelzi rossz helyre, én vagyok atomláma, avagy bug?

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#6) feriboi válasza EQMontoya (#5) üzenetére


feriboi
csendes tag


A családi puska a vasúti kocsi alatt van. Le kell érte mászni a föld alá, ezt úgy tudod megtenni, hogy ahol védted a tudósokat ott van egy lejáró anomáliákkal, ott kell bóklászolni, és az egyik konténerben vagyon a cucc.

(#7) EQMontoya


EQMontoya
veterán

nálam nem jó a kód. :( Bejutottam a központi részébe ennek a bigyusznak (a vasúti vagonon keresztül), találtam kódot kérő berendezést több helyen is, 2 nyitott ajtónál van, egy zártnál, de ezt a kódot egyik sem fogadja el. Nah meg találkoztam 1 ilyen félig láthatatlan buzival, azt lelőttem, és úgy kb nemtom, merre kéne menni.

Same rules apply!

(#8) feriboi válasza EQMontoya (#7) üzenetére


feriboi
csendes tag



Akkor még a Brain Sorchernél vagy, és ott még nem tod használni a kódot, csak Csernobilban ( ahol atom jók a telek árak ), a Brain Sorchernél le kell kapcsolni egy masinériát ami behülyíti a stalkereket. A visszafele úton a laborból lesz vagy 20 exos Monolith ürge, ott kell ügyesen lavírozni. Remélem tudtam segíteni!

(#9) EQMontoya válasza feriboi (#8) üzenetére


EQMontoya
veterán

szia. Köszi, a konszerben voltam, és nem tlaáltam a tovább vezető utat, de megoldottam. Szal jön a last mission.

Amúgy visszafelé a bár felé vezető utamon belépve Army Warehouses-ba érdekes látvány fogadott: kb 6-8 mutáns, és 5 monolith-os emberke gyilkolta egymást, kb a pálya bejáratát követő 10 méteren belül... ott sztem nem volt fél perc, amig ellőttem 100 töltényt :D

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#10) feriboi válasza EQMontoya (#9) üzenetére


feriboi
csendes tag



Jajaja, nem gyenge az Armyhoz visszafele vezető út, nekem is biluxolt a szemem rendesen:) De Pripyat, meg az NPP előtt érdemes magadhoz venni egy rakat skulót, mert ott kell dögivel. Ha van sznájpered akkor becsüld meg, nagy hasznodra válik!

(#11) EQMontoya válasza feriboi (#10) üzenetére


EQMontoya
veterán

van vagy 3 :D de nem vittem, utolsó mentésem most chernobyl bejárata... 1300 golyóval indultam el a bárból, szerintem azért elég lesz :D

Same rules apply!

(#12) Capt_Fucky válasza EQMontoya (#5) üzenetére


Capt_Fucky
csendes tag

a

[Szerkesztve]

(#13) fodi-nka


fodi-nka
tag

Kedves Szerző!

Szerintem a fél-láthatatlan szörnyeket meg lehet ölni...
Legalábbis nekem sikerült. A villódzó áramkörbe kell lövöldözni, és meghal!
Csak h tudd:)

(#14) feriboi válasza fodi-nka (#13) üzenetére


feriboi
csendes tag


Ühümm, jól mondod.. Mondjuk én megfejeltem gránátával, és utána nem volt gond a tartós tej, meg az életbizti :) Azok a poltergeistek, nem annyira kemények mint amennyire idegesítő népség:)

[Szerkesztve]

(#15) wolfman


wolfman
veterán

Na nekem lenne egy igen fontos kérdésem. Vagyis több.

1. Találkoztam a doktorral a rejtekhelyen. Elküld hogy kapcsoljam ki az agymanipulátort. OK! Vissza a csaposhoz aki azt mondja hogy beszélt a helyi erőkkel, ha van kedvem csatlakozzak hozzájuk, nem bánom meg. Bemegyek küldetést elkérem
-Találkozzak a szakáccsal.
-Beszéljek a szakáccsal.
-Találjam meg a fegyvert.
-Vigyem vissza a fegyvert.
Igen ám, de az első 2 pontot, nekem pirossal jelzi, ezáltal nem is tudom hol keressem a fegyvert. Ebben segítsen valaki.

2. Elindultam az agymanipulátor felé. Ugye a játék egy kis kék körrel jelzi a határt ahol át kell menni. Most se a nyíl se a kör nincs sehol. De nem is ez a legaggasztóbb, hanem az hogy az itt örködő katonák valami hihetetlenül ku..va nehezek! Mintha felnyomtam volna HARDra a játékot! Ellőttem majdnem az öszes skulóm(1030 körül) és még mindég vannak. Nem akarnak meghalni! De ezeket még megöltem. De hogy utána is ugyan ilyen nehezek jönnek és még radioaktivitás is az egekbe szökött. Eddig röhögve sétáltam az anomáliákban. Kérdem én. Most vagy az én gépem hülyült be és valami nem OK, vagy valami küldetést nem csináltam meg aholis kaptam volna valami szuperruhát, vagy télleg ilyen nehéz? :F

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#16) feriboi válasza wolfman (#15) üzenetére


feriboi
csendes tag


Hi Wolfman!

1., Remélem nem gyaktad le a Freedomosok ( ahol a szakács van ) valamelyik tagját mert akkor azért piros a fejük. A másik lehetőség az hogy a sárga páncélos bácsinak nem jelezted a belépési szándékodat, és emiatt orroltak meg rád. Én ezekre gondoltam.
2., Az agymanipulátorhoz le kell menni egy vasúti kocsin keresztül, az az egy darab nyúlik bele egy alagútba, spurizz. Az ottani katonák ( vagy merc ) télleg iddqd meg godmode on, én is szenvedtem, de mondom: be kell spurizni a konszernbe!
És ott azért erős a radioaktivitás, mert az az egyik sugárzás magja! ( Nevezetesen emiatt vannak zombi stalkerek Yantarban pölö )
Remélem tudtam segíteni! :)

[Szerkesztve]

(#17) Asakura


Asakura
csendes tag

nah ott vok a 26as ajot elott ahol a dekoder van de az ajto zárva van az ablakon meg rácsok mégis hogy lehet oda be menni?

(#18) Asakura


Asakura
csendes tag

nah ott vok a 26as ajto elott ahol a dekoder van de az ajto zárva van az ablakon meg rácsok mégis hogy lehet oda be menni? :W :(( :(((

(#19) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Hogyan lehet kijutni az X16-ból? Már minden megvan, csak azon a fránya sárga létrán próbálok visszamenni, ahol lejöttem, de a stalker nem bírja elkapni, hiába ugrálok... Help plz!
Mod.: előbb el kellett volna olvassam az 5-ös hsz.-t :D

[Szerkesztve]

<< Heimdal >>

(#20) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Pripyat: hol a picsbe van a szálló az alagúttól? Lövésem sincs, hogy melyik az...

<< Heimdal >>

(#21) Szogi


Szogi
újonc

Hello!

De srácok én végigcsináltam az egész cuccot az X16-ban leállítottam minden kart elhoztam a dokumentumokat kinyírtam a maradék zombit is......de amikor a létrához érek hogy tudok felmászni????? ugráltam alatta e nem értem el légyszi vki segítsen elég fonto lenne hogy hogyan tudok kimenekülni vki írjon!!!

(#22) downhill14


downhill14
újonc

a létrától menj vissza ghost-hoz az az akinél a dokumentumok voltak. ott végig mész jobbra lesz egy gödör abba beleugrasz és már tovább tudsz menni a föld alatt

(#23) danikr6


danikr6
újonc

KÉREM valaki mondja má meg azt a k**va DEKÓDERT a városban hol lehet találni PONTOSAN. valaki azt mondta a 26 ajtó mögötti szobába. NA DE ODA HOGY KELL BEMENNI. másvalaki szerinta szállóba! KB 4 szálloda van ott 3 emelettel. KÉREM valaki mondja meg hol van a dekóder!!!!

(#24) sgergi válasza danikr6 (#23) üzenetére


sgergi
veterán

Menj be a hotelba, ami közvetlenül északra fekszik attól a parkolótól, ahol a stalkerek tanyát vertek. Menj a lépcsőkön fel egy emeletet, keresd meg az ajtót, ami a folyosó nyugati oldalán nyitható, irány be, és csórd el a dekódert, és az iratokat.
Szerintem így már simán megtalálható

(#25) danikr6


danikr6
újonc

Tudom, hogy most egy hülyének gondolsz de, nem vagyok én kurvára értek az ilyen gamekhez DE AZ AZ AJTÓ ZÁRVA van de, megpróbálom újra KÖSSSz

(#26) Carlitos válasza warday (#1) üzenetére


Carlitos
csendes tag

Hello!
Lenne egy problémám. Ill. több probléma, kérdés. Kérlek segíts Serpenyő, vagy aki tud! Hol találom a Vezetőnek nevezett embert a kordonnál? tudom h írtad h a Kordon részen vasúti átjárónál az egyik kunyhóban, de sehol senki. az a vasúti átjáró amelyiket az eljején a katonák őriznek és pénzért engednek át? mert ott volt egy ember, akit én a vezetőnek gondolok, akinek segíteni kellett megölni a kutyákat és mondott valamit de ez még nagyon a játék elején volt mikor még át sem léptem egyszer sem a második pályarészre. Aztán ez az ember el is tűnik. És mi is a Vezető neve pontosan? Az Agropomnál is később jártam, meg is olt a PDA, de mikor visszamenetem később követve a végigjátszás utasításait, nem volt ott a Doktor, aki állítólag Streloknak szólit majd. Nyílván mert nem találtam meg a vezetőt. vagy nem az Agropomnál lévő katakombákban van a Doktor? írtad h akkor kapjuk meg a küldetést a Pripyatban, hogy hol van a titkos hely a szállodában (ahol a dekóder van) ha találkozunk a Vezetővel és Doktorral. De ha nem találkozunk velük, csak a végigjátszásból tudjuk h ott a dekóder a szállodában, akkor is meg lehet szerezni?

És a 342089-es kód mire való, mikor kell használni? Mert nekem nem kellett a konszerben, útban az Agymanipuláló felé, egyik kódolt ajtón sem átmennem, simán egyetlen eltéveszthetetlen út vezetett a szerkezetig, amely kikapcsolta, aztán elájultam majd láttam az átvezető filmet (mikor nyúlok a Kívánságteljesítő felé) aztán pedig visszaindulás. Tényleg volt befelé jövet asszem két kódos ajtós is, csodálkoztam is h, később h egyiken sem kellett bemennem.

Más: a pénzt amit szerztem nem lehet valahogy eldobni vgy gyorsan elkölteni? Nagyon sokat gyűjtöttem mert azt hittem jól jön a végén, de erre kapzsi lett a karakterem és ráomlott a vakolat  ha keveés pénzzel megyek kívánni akkor mást fog kívánni? Vagy csak a dekóder megszerzése vezet más befejezéshez („Az igazi befejezések”)? Tehát ha már eljutunk a Wish Granterhez és kívánunk, akkor mindenképp ez a kapzsi befejezés vár?

Segítsetek kérlek! Köszönöm előre is!

Űdv: Carlitos

by Carlos

(#27) Ndruu válasza Carlitos (#26) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

az elősre most hirtelen nem tok neked mit mondani...

a másodikra annyit, hogy a megtalált kódod a 342089 az egy olyan ajtót nyit, ami a játék továbbmeneteléhez nem szüskéges, tehát egy mellékajtót nyit, ami mögött muníció van (elsősegélycsomagok leginkább)
az ajtó a brain scorcherben van és egy benti ajtót nyit ami mögött pár gránát meg medpack van...

a pénz gyors elköltéséről nem sokat tudok mondani, el kell menni a traderhez vagy a bárpultoshoz, és venni csomó mindent, fegyvereket meg ruhákat...
a wish granternél 5 befejezés van [ezek a false ending-ek (hamis befejezések)] (google megmondja hogy lehet őket telejsíteni), a decoderes ajtó mögött pedig két befejezés vár az emberre (ezek az igaz befejezések, tru endingek)

bármi más kérdéssel fordulj bátran a S.t.a.l.k.e.r. topikba! szívesen segítünk [link]

Harrrr!!!!

(#28) danikr6


danikr6
újonc

CARLITOS:
1= ha jól gondolom az a csávó ott van amikor lefizeted a csávókat átengednek és ott lesz az útjobb oldalán egy félig ledőlt ház és ott lesz ég egy tűzis és lesz egy csomó kutya!

DE NEKEM mért van zárva a chernobyl előtti városban az a ajtó ahol a dekóder van?

(#29) danikr6


danikr6
újonc

nekm már csak egy kérdésem van! = Van olyan vége a játéknak a 7 közül amiben még utána járkálhatunk kint???

(#30) Carlitos válasza danikr6 (#28) üzenetére


Carlitos
csendes tag

igen Danikr6, arra a manusra gondolok, a tűznél a kutyától kell megmenteni. Asszem kétszer is megmentheted. Ő a vezető? akkor miért tűnik el később, szinte csak a játék elején van ott. vagy akkkor ha már egyszer beszéltem vele akkor miért nincs ott a doki az Agropromnál mikor másodszor is visszamegyek?

by Carlos

(#31) Killer01 válasza Carlitos (#30) üzenetére


Killer01
őstag

Az egy másik manus. Akit az elején kell a kutyáktól megmenteni azt Szürkének /Grey/ hívják, a Vezetőnek ugyanott kellene lennie ahol anno a Szürke volt.

De kérdésem is van: az Agyperzselőnél kinyitotta már valaki mindkét kódos ajtót? Mert a kódot csak az ''alsó'' fogadta el, ahol a gránátok-medpakkok vannak. A másik mögött mit lehet találni és hogyan?

(#32) Carlitos válasza Killer01 (#31) üzenetére


Carlitos
csendes tag

Killer01: köszi, tényleg, Grey-nek hívják. de a vezető nekem akkor sincs ott. Vajon annak is van egy feltétele, h ő ott legyen? :F na akkor elkezdem elölről. :C

by Carlos

(#33) danikr6


danikr6
újonc

A többjátékos módot hogy kell használni a kód jó de a betöltésnél megáll. Mit csináljak?

(#34) matter


matter
újonc

ott járok, hogy egy szövetségi taggal megmentünk ketten egy másikat és az megmondja, hogy a banditák elfogták a harmadik társukat és hogy mentsem meg őt tőlük. (lent van egy pincébe bezárva) könnyen leverekszem magam aztán megmondja hogy van egy főbandita (BOROV) akinek van egy kulcsa valamien laborhoz. Szépen teletunkolom a fejét ólommal aztán elmegyek a laborhoz. Ott vannak ien kódos zárak azokat kinyitom és lejutok az úccsó szintre. ahol van egy dokumentum azt felszedem és jön valami Mutáns ami csukva tartja az ajtót és ezé nem tok kimenni. közbe meg tüzes buzi anomáliák basszák a fejem. ott hogy kell kijutni?

(#35) danikr6


danikr6
újonc

MATTER :

Elmondom de, ha elolvasod a végigjátszást mr tod. Szóval lebeg ott valami fénylő szar. Na aszt kell szét lőni és akkor elájulsz. De vagy egy felfele vezető fojosó ahova ha beálsz nem éget a tűz na onnan lépjé be abba a nagy szobába és hallasz egy ordítást és akkor jön az a lebegő valami.

DE hogy multiplayerezni a kód jó csak megáll a betöltésnél!

(#36) danikr6


danikr6
újonc

VALAKI MONDTA hogy van olyan vége a játéknak hogy utána járkálhatunk kint és egyéb munkát is vállalhatunk ! DE AZT HOGY KELL ELÉRNI mert nekem ha a dekóderest csinálom úgy is vége éesz úgy hogy az emberünk a főbe fetreng és kész! HOGY LEHET AZT ELÉRNI???

(#37) danee91


danee91
senior tag

Én is most vittem ki, elég érdekes befejezést kaptam. Aszonták meg kellett volna szerezni a dekódert. Megpróbálom, h vissza lehet-e amenni Pripyatyba(mentésem az erőmű bejáratánál van, remélem nem kell még1x vigigszaladnom a ''heavy fire''-on. Bár nemtom így megtom-e szerezni azt a dekódert.

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#38) danee91


danee91
senior tag

Mégse. Nem lehet visszamenni az erőműből Pripyatba :(

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#39) danikr6


danikr6
újonc

Ha rossz szálat követé akkor nem birsz bemmeni a hotelba csak akkor ha találkoztá a dokival és úgy De én má pár véget megcsináltam csak az a baj hogy utána vége és nem mehetek ki.
1 = kivánság - gazdag legyek - MEGHAL ARANYESŐ
2 = kivánság - pusztuljon el a világ - MEGHAL EL IS PUSZTUL
3 = kivánság - tunjön el a zóna - EL IS TŰNIK
4 = monilt ajánlatát elfogadjuk
5 = nem fogadjuuk el és megtisztítjuk az erőművet

DE EZEKBE MIND MEGHALUNK NEKEM olyan vég kéne hogy tudjak kint járkálni utáána!

(#40) danee91 válasza danikr6 (#39) üzenetére


danee91
senior tag

Én leszedtem trainert, mentésem volt a monolithok támadásánál, még az agyperzselő előtt. Most már a hotelban vok, de nemtok bemenni azon az ajtón. Kimásztam a mellette lévő szoba ablakán, a zárt ajtós szoba ablaka meg be van rácsozva. A dokumentumokat kintről is elértem, de a dekóder már túl messze van. Nem hiszem el h rossz szálat követtem. A játékban van 4 teljesítetlen mission, mindegyik első fele kész, akkor kaptan failedet, amikor nem mentem vissza a jutalomért, lejárt az idő. Még mindig nemtom hol lehetett volna megkapni azt a missziót, ahol megadják, h keresd meg a dekódert. De már sztem nem mek vissza. Ennyi volt, befejeztem. Ha esetleg vki tud falonátjárás csitet, trainert, ami ezt tudja, ossza meg velem :DDD

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#41) B.B.1


B.B.1
újonc

Hello segitsen nekem valaki.Azlenne a problémám hogy miután megölöm BOROV-ot nem kapok semien kodot.Az X 18 labornál az első ajtón át tugok menni ,aminek a kódja 1243 a másodikat viszont baszhatom.Valaki irja meg nekem azt a kódot .Vagy hogy hogyan lehet hozzájutni.

(#42) akmezo


akmezo
újonc

csá all!
Én mielött Pripyat-ba mentem volna kaptam 1 küldit hogy menyek visza cordonba és beszéjek a vasutassal, jo beszéltem vele elküldött hogy menyek visza lövész buvohelyére ott lesz 1 doki (nem tom most a nevét), jo elmentem beszéltem vele adott infot hogy van 1 rejtekhely Pripyat-ban ahol lövész bujkált, ott meg kell találnom néhány informáciot, jo megtaláltam a buvohejet felvettem 1 zárnyito izét és az a feladat hogy talájam meg azt az ajtot amit ez a zárnyito kütyü nyit és tugyam meg mi van az ajton tul .... de nem mutat sehova a térképen valaki nem tugya hol van az az ajto?


[Szerkesztve]

(#43) danee91 válasza akmezo (#42) üzenetére


danee91
senior tag

Gondolom ahhoz az ajtóhoz kaptad, amit én nem kaptam meg. Pripyatban, amikor elvezetnek egy garázsba, ott letáboroztok. Ahogy kimész, egyenesen előtted egy nagy épület(hotel). Oda bemész. Nemsokára találsz egy lépcsőt, egy emeletet felmész(többet nem is lehet), a folyosó nyugati oldalán egy ajtó, be is van számozva(26). Benyitsz, ott vannak dokumentumok, meg egy dekóder. Amúgy ez benne van a végigjátszás 3. v. 4. részében is.
Amúgy meg elvileg ki kéne írnia a térképen, hol is van ez a hely(már ha ugyanarról beszélünk :))

[Szerkesztve]

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#44) akmezo válasza danee91 (#43) üzenetére


akmezo
újonc

Nos én itt a végigjáccásban nemmtaláltam ien leirást hogy ezzel a dekoderral meik ajtot lehet kinyitni és igen ott vettem fel ahol most le irtad de nem jelzi a térkép (ja ja a dekodert nem ahoz az ajtohoz kaptam nekem az nyitva volt én ott abban a szobában vettem fel a dekodert amit most leirtál) meg 1 kérdés valakinek sikerült megtalálnia Lövész(magyarositásaben ez a neve amugy nemtom) :D ... de az eleje ota megvan ez aküldi és ugyanugy nem jelzi hol van a csávo gondolom ha megtalájuk akkor lesz ugy a vége a játéknak hogy nem halunk .....

(#45) danee91 válasza akmezo (#44) üzenetére


danee91
senior tag

Ja neked nyitva volt a dekódert rejtő szoba ajtaja? Nemtom nekem zárva van. De sztem ahány ember annyi féle állapot. Amúgy aszongyák az erőműben van két szint, egyiken van az a 2(?) ajtó amelyiket a dekóder nyitja. Utána monolithok, meg mittudomain még mi. Kár h nálam is pont ez a rész esett ki. Mondták ez a legérdekesebb rész, amikor az erőmű tetején még harcolsz, hát nekem ez most kimaradt. Ja, és nem tudja vki h kell feltenni a peccset, mert nekem ugat h másolt. Talán majd még1x végigtolom(a következő életemben).

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#46) danikr6


danikr6
újonc

danee92 IGEN neki nyitva van! De most elmondomhogy mit hogy kell és mely küldetés visz el ide. Amikor lemész még az elején a Strelok(lövész) búvóhelyére ott pontosan meg kell találni egy pendrivot és ott kell kimenni ahol a PDAban jelölik. Utána majd ellkell menni a mobil laborban lévő tudóshoz (szerintem) és majd ott valahol kapunk egy olyan küldetést hogy beszéljünk az orvasssal majd nem a vasúti töltésnél. Utána ő mondja hogy mennyünk le megint a búvóhelyre ott lesz egy csávó és ő adja meg aszt a külit hogy a hotelből szerezzük meg a papírokat és a dekódert ami a CHERNOBYLI ATOM ERŐMŰBEN nyissa az egyik ajtót. De ezt mind le írja a végigjátszás.

DE tovább ra is kérdem hogy lehet azst elérni miután lejátszom hogy kint járkálhasssak utána ?

(#47) danee91 válasza danikr6 (#46) üzenetére


danee91
senior tag

Ja tom már olvastam a végigjátszást. Azt nemtom van-e olyan befejezés, h utána kint járkálhatsz, de sztem nincs. Most letölröm a gamet majd újra fel mert így nemtom feltenni a patchet, már meg van crackelve, így meg nem engedi.

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#48) danee91


danee91
senior tag

Hát patchelve egészen jobb lett. Kicsit érdekesebben fut, jobban dől Strelok a futásoknál, de sokkal gyorsabb is lett a game. Most DX8-ba, max graf, 2x AA 16x AF mellett min 70 fps, max 150 körül.

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#49) akmezo válasza danikr6 (#46) üzenetére


akmezo
újonc

Hali
meg tudnád mondani hogy meik ajto pontosan és hol is van?
Mert én bementem arrafele ahol a kivánságtejesitő kristály van vagy mi a fene az és azon az utvonalon nem találtam sehol olyan ajtot amit ki lehetett volna nyitni azzal a dekoderral... vagy ott kell másfele menni ahol a visza számlálás van?
HELP!

(#50) danee91 válasza akmezo (#49) üzenetére


danee91
senior tag

Van az a rész, amikor ugye feljössz egy lépcsőn, ami elég magasra felvisz, ott sok Monolith van. Balra indulva egy kis bejárat, ahol el tudod érni a kívánságteljesítőt. Ne menj be oda, hanem, még ugyanazon a szinten van egy olyan bejárat, ahol ilyen vészjelző lámpa villog, ott van egy létra, felmászol, annak a végén van az az ajtó, amit a dekóder nyit. Aztán sok sikert utána, lesz vagy 40-50 Monolith.

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.