Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) wolfman


wolfman
veterán

Na nekem lenne egy igen fontos kérdésem. Vagyis több.

1. Találkoztam a doktorral a rejtekhelyen. Elküld hogy kapcsoljam ki az agymanipulátort. OK! Vissza a csaposhoz aki azt mondja hogy beszélt a helyi erőkkel, ha van kedvem csatlakozzak hozzájuk, nem bánom meg. Bemegyek küldetést elkérem
-Találkozzak a szakáccsal.
-Beszéljek a szakáccsal.
-Találjam meg a fegyvert.
-Vigyem vissza a fegyvert.
Igen ám, de az első 2 pontot, nekem pirossal jelzi, ezáltal nem is tudom hol keressem a fegyvert. Ebben segítsen valaki.

2. Elindultam az agymanipulátor felé. Ugye a játék egy kis kék körrel jelzi a határt ahol át kell menni. Most se a nyíl se a kör nincs sehol. De nem is ez a legaggasztóbb, hanem az hogy az itt örködő katonák valami hihetetlenül ku..va nehezek! Mintha felnyomtam volna HARDra a játékot! Ellőttem majdnem az öszes skulóm(1030 körül) és még mindég vannak. Nem akarnak meghalni! De ezeket még megöltem. De hogy utána is ugyan ilyen nehezek jönnek és még radioaktivitás is az egekbe szökött. Eddig röhögve sétáltam az anomáliákban. Kérdem én. Most vagy az én gépem hülyült be és valami nem OK, vagy valami küldetést nem csináltam meg aholis kaptam volna valami szuperruhát, vagy télleg ilyen nehéz? :F

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.