Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#929) Exian


Exian
őstag

Sziasztok!

Tegnap vettünk (másodlagos TV-nek) egy Technika SM32-240 TV-t. Gondoltam felesleges jobb, keveset lenne használva, próbálok spórolni (68.000 Ft volt, ez a Smart verzió).

Viszont épp, amire kellene, alkalmatlan, csak nem tudom, hogy az én példányom a hibás, vagy ezek ilyenek?

A lényeg, hogy a DLNA megosztásaimon lévő videókat gyakorlatilag egyáltalán nem játssza le, pontosabban kb. 10-ből mindössze 1-et, max 2-t sikerült elindítani.

Amit pláne nem értek, hogy van egy mappa, benne 8-10 videó, MINDEGYIKET én saját magam konvertáltam egy adott formátumba tök egyformán, és azok közül sem játssza le mindegyiket. Ez főleg érthetetlen számomra. A másik (Samsung) TV-nk ezeket gond nélkül lejátssza.

Szóval, tényleg ennyire gyatra ennek a TV-nek a fájlformátum ismerete, vagy csak az enyémmel van gond?

A másik probléma, ami miatt viszont szerintem visszaviszem ma, az az, hogy állandóan lefagy.

Vannak alkalmazások, amikből lehetetlen kilépnem konnektorból való kihúzás nélkül. Ez nálam már teljesen elfogadhatatlan, azért ne már...

Ráadásul éjjel meghülyült. Reggel kelek fel, villog a ledje. Bekapcsolni nem tudtam. Szintén konnektorból ki, majd vissza...

Azt hiszem rádobok inkább egy 20-ast és veszek egy olyan Samsungot, amilyenünk már van a másik szobában.

Csak érdekelne, hogy tényleg ennyire hiányos a formátum ismerete, vagy csak nálam?!

Még egy kérdés: hálózatos lejátszáskor tényleg nem lehet beletekerni a videóba, vagy csak én nem találtam meg? Mindössze a gyorsítást találtam meg (2x 4x 6x 8x), mint tekerési lehetőséget (érdekes, a szintén Technika 16"-os kis mini TV-nken 32x is van), de az igen ciki, ha egy 3 órás videó végére akarok odamászni. A másik TV-nken ez nem probléma, van egy csuszka, amit tudok szabadon tologatni villámgyorsan. Tudom, tudom, ez nem az a kategória, csak azért írtam le mindezeket, ha valaki szintén gondolkodik ilyen TV-n és fontosak a fenti dolgok, akkor gondolja meg.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.