Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1707) Bukoba válasza alkes (#1706) üzenetére


Bukoba
tag

Hi Alkes, szóval Wave. Nekem nagyon bejött, bár van benne pár hiba, de szerencsére olyanok, amik engem nem zavarnak. Ha érdekel, akkor több, mint 20.000 hozzászólást olvashatsz a Wave-ről itt.. Multimédiában nagyon erős a Wave, zenehallgatásra, videó készítésre, nézésre is tökéletes, kezeli a feliratos filmeket, jó a média böngészője. A szoftvere logikus, könnyen kezelhető, a készülék villámgyors. Ami egyelőre a legnagyobb hibája, hogy a Bada oprendszerhez még relatív kevés alkalmazás áll rendelkezésre, de ez szerintem majd javul. Navi szoftver van rajta, egy 30 napos próbaverziós Route66, amihez lehet örökös licencet venni viszonylag olcsón, de mivel én nem használom navigációra, ezért erről a részről sokat nem tudok. Szóval nagyon tudom ajánlani a Wave-t, de lehetőleg ne T-mobilos legyen, mert azon módosított szolgáltatói firmware van, amihez nem nagyon jönnek frissítések. Apropó, a Wave firmware frissíthető a Samsung saját szoftverével otthon is, ez, ha jól emléxem a Jet esetében végül nem valósult meg. Egyébként én szerettem a Jet-et is, mert a hibái számomra nem voltak zavaróak, de a Wave azért egy osztállyal feljebb focizik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.