Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) Kirk73


Kirk73
csendes tag

Sziasztok!

Mi a különbség az 5610 és az 5611 között?
Mennyivel jobb vagy rosszabb az egyik, mint a másik?

(#3352) quailstorm válasza Kirk73 (#3351) üzenetére


quailstorm
nagyúr

S5610 Broadcom CPU, S5611 Spreadtrum CPU. A Spreadtrum saját rendszert ad a chipjeivel, amibe nagy beleszólásod nincs.
Java a szokásos rossznál is rosszabb. Valamint sok volt a gyári hibás S5611. De legalább a Samsungnak nagyon olcsón kijön :U

(#3353) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!
Egyik ismerős szeretne egy ilyen készüléket használtan beszerezni. Lenne is egy kiszemelt példány, viszont számomra van egy kérdéses dolog ezzel kapcsolatban. Az eladó állítása szerint Samsung márkaboltban (Pólus center) vásárolta, viszont elvileg csak egy év garancia volt rá. Ez mennyire lehet valós állítás?

(#3354) Dhampir válasza BigBlackDog (#3353) üzenetére


Dhampir
félisten

Regisztrálni kell a Samsung oldalán és elvileg nemcsak a 2 hónap garancia meghosszabbítást kapja meg, hanem a + 1 évet is, de utóbbi nem biztos.

Érdemes lenne itt megérdeklődni:

Samsung Smart és Prémium Megoldás Központ

Cím: Budapest, Váci út 1132.

Telefon: (80) 983 333

Nyitva tartás: 8:00–20:00

[ Szerkesztve ]

(#3355) maki12


maki12
senior tag

Sziasztok! Sikerlt szereznem egy Francia szolgáltatós S5610-et, a probléma hogy nem magyar. Nekem ez nem jelentene problémát, de aki használja, annak igen. Láttam hogy itthon is forgalmazzák, esetleg valaki ért a szoftveres módosításához?

HTC U11 & Nikon D5300

(#3356) quailstorm válasza maki12 (#3355) üzenetére


quailstorm
nagyúr

(#3357) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Ha esetleg valakit érint, az Árkádban lévő Media M@rktban van még 5-6 magentás S5610 feltöltőkártyás (bontatlan) csomagban. :)

[ Szerkesztve ]

(#3358) Luck Dragon válasza BigBlackDog (#3357) üzenetére

Ez megnyugvást jelent, köszi az információt. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3359) dik válasza BigBlackDog (#3357) üzenetére


dik
őstag

Mennyi az ára?

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3360) BigBlackDog válasza dik (#3359) üzenetére


BigBlackDog
veterán

17990 Huf, ha jól emlékszem. Eddig, ahogy számolom, már négy érdeklődő is akad, akik kérdést tettek fel ezzel kapcsolatban, szóval lassan nem árt sietni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3361) dik válasza BigBlackDog (#3360) üzenetére


dik
őstag

Nekem van egy csak érdekelt volna mennyi az ára mostanában... :DDD :D

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3362) Dhampir válasza dik (#3361) üzenetére


Dhampir
félisten

:C

(#3363) dik


dik
őstag

De annyira jó ez a telo így jó fél év használat után nyilván veszek még egyet ameddig még lehet kapni!

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3364) #08132608


#08132608
törölt tag

Sziasztok. Édesapámnak most vettünk egy ilyen telefont, és az lenne a gond hogy a Kies jelzi hogy van új frissítés hozzá, de sehogy sem tudom neki frissíteni mert a "frissítés előkészülete" után semmi nem történik csak újra csatlakozik a kieshez, 3 gépen is próbáltam. Valami ötlet valakinek? Köszönöm.

(#3365) Dhampir válasza dik (#3363) üzenetére


Dhampir
félisten

Nehéz ügy lesz, mert ritkább még a fehér hollónál is. :D

(#3364) Marley91

Kies-módba van állítva a telefon?

[ Szerkesztve ]

(#3366) dik válasza Dhampir (#3365) üzenetére


dik
őstag

Nem életbevágó... :DDD :D

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3367) #08132608 válasza Dhampir (#3365) üzenetére


#08132608
törölt tag

Szia. Igen arra van állítva. Holnap este meg tudom mondani azt is hogy melyik firmwaret kínálja. Próbáltam régebbi kiessel is, de semmi.

[ Szerkesztve ]

(#3368) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Eddig nem sok tesztképet láttam az S5610 kamerájától, úgyhogy lőttem párat. Ha esetleg valaki majd kutakodna ilyen irányba, errefelé találja őket. :)

[ Szerkesztve ]

(#3369) Blackmirror válasza BigBlackDog (#3368) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Pont most néztem a fotók,videók mobillal topicban, jól sikerült képek.
(a teló is jó :C ,én sokáig s5610+z10 combot használtam, picit hiányzik a z10)

iPhone X@R, iPad Pro

(#3370) Dhampir válasza BigBlackDog (#3368) üzenetére


Dhampir
félisten

Ha nekem BlackBerrym volna, nemigen törődnék az S5610-el. :DD

(#3371) BigBlackDog válasza Dhampir (#3370) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Érdekességképpen azért megnéztem, kipróbáltam, használni jó eséllyel nem fogom. Egyébként másnál is a navigációs billentyű furcsa hangot ad ki mikor nyomogatja? Mintha valami fólia lenne alatta.

[ Szerkesztve ]

(#3372) Luck Dragon válasza BigBlackDog (#3371) üzenetére

Én ilyet nem vettem észre, vagy nem figyeltem. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3373) Dhampir válasza BigBlackDog (#3371) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem kellene olyan hangot kiadnia.

(#3374) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Hogyan lehet kikapcsolni, letiltani 5610-nél az internet hozzáférést?

(#3375) Luck Dragon válasza BigBlackDog (#3374) üzenetére

Beállításoknál hálózat majd csak a sima gsm-et válaszd ki ha jól emlékszem rá, de a többiek úgy is kijavítanak ha nem így van. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3376) BigBlackDog válasza Luck Dragon (#3375) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Köszönöm a tippet, de így is felmászik, ugyan csak 2G-n. Most átállítottam az aktív internet profilnál (Web) a hozzáférés nevét "wnw"-ről "wnwé"-re. Így böngészési próbálkozásnál hálózati hibát ír ki. Bár eléggé tákolás kategória...

[ Szerkesztve ]

(#3377) #08132608 válasza #08132608 (#3367) üzenetére


#08132608
törölt tag

S5610XXMH1/S5610OXDME1-et kínálja fel és most XXME1 van rajta. Néztem megint régebbi kiessel az nem is kínálja fel hogy van új szoftver csak az új kies. De nem akarja frissíteni sehogy sem. Nem lehet más módon, valahogy kies nélkül megoldani? Egyáltalán érdemes lenne frissíteni?

(#3378) Luck Dragon válasza #08132608 (#3377) üzenetére

Szia, személy szerint soha nem frissítettem a primot, és így is tette a dolgát. Esetleg a kies nem írja le a frissítés tartalmát? Vagy a súgójában a készülékre hogy lehet fel helyezni? :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3379) Dhampir válasza Luck Dragon (#3378) üzenetére


Dhampir
félisten

Kijez a szip lyány? :DDD

Gratulálok az avatarodhoz. :C

(#3380) Luck Dragon válasza Dhampir (#3379) üzenetére

Köszönöm szépen :B

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3381) cs.zs.


cs.zs.
addikt

Én se nem fanyalodtam rá egyetlen frissítésre, mégis megy. Ahogy működik a még tőle is öregebb Chat335 is. Soha nem lesznek ilyen tartós telefonjaink újra. Okosozunk ezerrel, aztán félévente csere, mert nem bírja a zuhanást ...

...

(#3382) dik válasza cs.zs. (#3381) üzenetére


dik
őstag

A francnak kell az okos mikor ilyen fasza teló van mint ez! Remélem mindíg is lesznek ilyen jók. Gondolhatnak a gyártók arra nincs mindenki oda meg vissza az okos csodákért... :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3383) Luck Dragon válasza dik (#3382) üzenetére

Ebben igazat kell adnom, sajnos a piacon egyre kevesebb klasszikus készüléket lehet kapni. Az újak nevetségesen néznek ki "szerintem" és elég buták is. Az anyaghasználatukról nem is beszélnék, nem azt mondom hogy legyen minden fém vagy hasonlók de ha egyszer műanyagból készítik a kütyüket akkor ne olyan érzés kapjon el hogy a Colás flakon jobb érzést nyújtson kézbe fogva. Ami még jók az én személyes tapasztalatommal meglátva a Nokia 301-515-Samsung Primo, kicsit magasabb árért pedig a BB classic. igaz a bb még nem próbáltam,csak kiállított darabot. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3384) cs.zs. válasza dik (#3382) üzenetére


cs.zs.
addikt

Adok-veszek, apróhirdetési oldalakon ott vagyok, és mivel nem akarom hogy a munkahelyi gépen nyoma legyen, telefonról nyomom. S5610-ről ezt nem lehet. Nekem kell az okos. A másik ok: 5-6 éve 2 telefonnal nyomom, már zavart a 2 készülék. Kb fél éve már dual-sim okossal oldom meg.
Kinek-hogy, én most nemigen váltanék vissza.

...

(#3385) Dhampir válasza cs.zs. (#3384) üzenetére


Dhampir
félisten

17 ezerért vettem Alcatel Fire E okostelót (kuponakcióban), annyiért még megérte szerintem (bár csak single SIM), gyors szoftver a Firefox OS és van benne wifi, GPS is, ha csupán telefonálok vele, akár napokig eldöcög (kábé 5 nap volt eddig a csúcs), könnyű; 103g.

[ Szerkesztve ]

(#3386) dik válasza cs.zs. (#3384) üzenetére


dik
őstag

Tudom mintha itt olvastam volna milyen a helyzeted. Ez ilyen ha olyan kell akkor olyan.
Ezt a kütyüt addig fogom használni ameddig végleg meg nem döglik remélem az majd 10 év körül lesz legalább. :DDD :D Ez elött volt egy kis okos mizériám(tavaly kis is gyógyultam belőle 3 év kellett hozzá igaz de sikerül ráhagyni :) ) de előtte is 7 évig használtam egyet. Szóval nem szeretek sűrűn cserélni hacsak nem muszály. :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3387) cs.zs. válasza dik (#3386) üzenetére


cs.zs.
addikt

Mindenkinek másra van szüksége, mindenkinek más a fontos. Az S5610 üzemidejét azonban mindenki szívesen fogadná. Akinek pedig nincs S5610-e, azt sem tudja miről beszélünk :)

...

(#3388) dik válasza cs.zs. (#3387) üzenetére


dik
őstag

Ugyvan! :D

[ Szerkesztve ]

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3389) sándor 33


sándor 33
újonc

hellotok tudom hogy már volt szó a java játékokról de nálam hiába állítom át még mindig ugyan azt írja ki

(#3390) Dhampir válasza sándor 33 (#3389) üzenetére


Dhampir
félisten

A mérettel volt gond és ezt próbáltad?

Sokan észrevették, hogy nem lehet 500k-nál nagyobb appokat telepíteni.
Erre találtam megoldást. Be kell pötyögni ezt a kódot: *#52828378# majd az így elővarázsolt menüben OTA Test alatt a max jar sizet átírjátok amire akarjátok, és ment. Nekem így sikerült felraknom egy 1,7 megás appot. Az a hátrány, hogy valamiért csak 6 megányit lehet felpakolni összesen, erre még keresem a megoldást, ha valaki talál rá, az szóljon.

Üdv: Litory

(#3391) 9inchnails


9inchnails
újonc

Sziasztok!

Érdekelne, hogy van-e valakinek tapasztalata az S5611-gyel? Leírás alapján teljesen megegyezik az elődjével, de kíváncsi lennék, mik a személyes tapasztalatok? Azt hallottam, ez egy gyengébb konstrukció, nem olyan jó a kamerája, gyengébb az akksi üzemideje, stb.
Köszönöm.

(#3392) Dhampir válasza 9inchnails (#3391) üzenetére


Dhampir
félisten

Leírás alapján teljesen megegyezik az elődjével

Nem egyezik meg vele. :(

quailstorm mester véleménye, itt egy másik

A keresőbe pötyögd be azt, hogy S5611, érdemes elolvasgatni a hozzászólásokat.

[ Szerkesztve ]

(#3393) 9inchnails válasza Dhampir (#3392) üzenetére


9inchnails
újonc

Rendben, köszi. :R

(#3394) Luck Dragon válasza 9inchnails (#3393) üzenetére

Ha klasszikus alternatívára vágysz akkor régebbi 5610 de mára szinte lehetetlen találni, de már volt rá példa az ellenkezőjéről, esetleg ott van a Nokia 301,515,225.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3395) 9inchnails válasza Luck Dragon (#3394) üzenetére


9inchnails
újonc

Igen, eléggé kikopott mindenhonnan, ezt szomorúan tapasztaltam.
A Nokiák menüje eléggé távol áll az ízlésemtől, bár lehet, hogy a vége egy Nokia lesz. :)

(#3396) Luck Dragon válasza 9inchnails (#3395) üzenetére

Esetleg néz szét a BB háza táján is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3397) Blackmirror válasza 9inchnails (#3395) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Nokiákból is csak a régebbi típusok ajánlottak + a 301,515 amit javasoltak is.(225öt nem javasolnám)Nincs nagy választék.

Mi a baj a Nokiák menüjével?...ha ezt "quailstorm mester"( Dhampirtól lopva:P ) meglátja :D

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#3398) 9inchnails válasza Blackmirror (#3397) üzenetére


9inchnails
újonc

Blackberry-t illetően nem igazán vannak tapasztalataim.
Ha menü, akkor nekem a Sony Ericsson az etalon, a Samsunggal megbékéltem, de a Nokiával nem tudok.
Tudjisten, biztos öregszem. :)

(#3399) Luck Dragon válasza 9inchnails (#3398) üzenetére

Esetleg még a Samsung C3322 még vannak elszórtan a polc sorain. Az is nagyon jó kütyü . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3400) Blackmirror válasza 9inchnails (#3398) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Blackberry (van egy 9300-ám) nagyon más világ rendszert tekintve,nem biztos hogy neked az tetszene, de nem rossz.(bár én visszatértem 9300 az s5610-re az egyszerűbb).
Sonys dologgal teljesen egyetértek, én sem voltam soha nagy nokiás. :)

iPhone X@R, iPad Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.