Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) Luck Dragon válasza Dhampir (#3499) üzenetére

Csak én nem látok az akku nagyságát az oldalunkon?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3502) Dhampir válasza Luck Dragon (#3501) üzenetére


Dhampir
félisten

Amennyiben pontosak a gsmarena adatai (gyakran nem stimmel egy-egy), akkor Li-Ion 1300 mAh.

Ami engem aggaszt, hogy esetleg nem kap zajszűrő mikrofont.

[ Szerkesztve ]

(#3503) Luck Dragon válasza Dhampir (#3502) üzenetére

A b2710 - nek volt?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3504) Dhampir válasza Luck Dragon (#3503) üzenetére


Dhampir
félisten

Állítólag igen (a gsmarena adatai alapján).

(#3505) Luck Dragon válasza Dhampir (#3504) üzenetére

Akkor ebben is kell hogy legyen ez így reális,

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3506) dik


dik
őstag

Ebből nem lesz baj nem épp a jó helyen vagyunk a B550 kapcsán!? :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3507) Dhampir válasza dik (#3506) üzenetére


Dhampir
félisten

Itt tényleg off a téma, még ha Samsung - Samsung is az arány, de más típus, az tény. :D

Ha tesztelői cikket kap a B550, akkor uzsgyi átmászunk oda.

(#3508) dik válasza Dhampir (#3507) üzenetére


dik
őstag

Ámen! :DDD :D

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3509) Dhampir válasza dik (#3508) üzenetére


Dhampir
félisten

A cseheknél képekkel.

(#3510) Luck Dragon válasza Dhampir (#3509) üzenetére

Áhá! 1500 akku , igaz a telefont nem nekem találták ki, kinézetre sem funkcionálisban, de nem is olyan rossz:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3511) dik válasza Dhampir (#3509) üzenetére


dik
őstag

Nekem tetszik. Annyira nem néz ez ki rosszul. Csörög meg beszél... :) Kíváncsi vagyok a tesztekre és véleményekre majd...

[ Szerkesztve ]

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3512) mmango


mmango
csendes tag

Sziasztok!
Újszerű, garanciális Samsung S5610 ezüst telekomos készülékem eladóvá vált 13000 Ft-ért.
Nagyon szép állapotban van, tartaléknak használt alkalmanként. Az akkumulátor 2-3 hetet (!) bír folyamatos használat mellett. Minden tartozékkal, dobozában. Dobj egy emailt. ha érdekel.

(#3513) dik válasza mmango (#3512) üzenetére


dik
őstag

Ez irányár vagy fix?

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3514) Chuck Norris


Chuck Norris
senior tag

Kérdezném a gyakorlott 5610 vagy 5611 felhasználókat:

-Kontaktokat lehet szinkronizálni G-vel valahogy vagy csak a kiessel nagynehezen?
-Be lehet állítani olyat, hogy időnként megnézze a háttérben, hogy jött-e Gmailom?
-Ha jött új levelem/sms/nem fogadott hívás van tud olyat, hogy addig rezeg, villog vagy bármit csinál amíg meg nem nézem?
-Gcalendarral tud-e szinkronizálni?
-PC-re dugva mint USB modem működik? és linux alatt is?

Nagyjából ennyi lenne amit egy telefontól elvárnék +a 2-3x-os üzemidő az okosokhoz képest,
Köszönöm.

(#3515) Dhampir válasza Chuck Norris (#3514) üzenetére


Dhampir
félisten

Én ilyenekre nem használtam az S5610-et, de szerintem ilyesmikre egyszerűbb használni egy okostelót. Egyes okostelefonoknál egyszerű használat mellett 5-6 nap is kipréselhető az akkuból.

(#3516) dik válasza Chuck Norris (#3514) üzenetére


dik
őstag

Sms-nél be lehet állítani milyen időközönként jelleze ismét. Addig míg el nem olvasod adott időközönként jelez.
De ha ilyen igényeid vannak akkor lehet okoska kellene. De lehet tudja ezeket sosem próbáltam a java részét. :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3517) Luck Dragon válasza Chuck Norris (#3514) üzenetére

Amit te szeretnél azt a felét vagy nem tudja vagy ha még is használhatatlanul. Ajánlom figyelmedbe egy Lumia 532-est GSM-használatban. és mindent tud amiket felsoroltál, és megfizethető áron megkapod.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3518) Chuck Norris válasza Dhampir (#3515) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

@Dhampir: pont az lenne a lényeg, hogy nem akarok okosat használni, mert ki nem állom :(
@dik: megtennéd nekem, hogy megnézed működik-e ez nem fogadott hívásra meg emailra is? nagyjából ez lenne a legfontosabb az összes közül amit felsoroltam.
@Luck Dragon: az elsődleges cél az lenne, hogy ne érintősben megtaláljam azt ami tudja az igényeimnek legalább egy részét. Most androidom van és ki nem állom, hogy egyfolytában nyomogatni kell :W

(#3519) Gyöször válasza Chuck Norris (#3514) üzenetére


Gyöször
senior tag

Nekem is voltak egyéni igényeim mikor megvettem az 5610et, pld bletooth on keresztul tudjam távvezérelni a pcn a médialejátszót, meg ilyen zagyvaságok, de aztán szèpen lassan leadtam ezeket. Tudomjavasolni :))
Szerintem ezek scifi dolgok amiket írtál. Néha rányomsz egy gombra és megnézed hívtak-e ennyi... Engem pld megörítene ha 5 percenként zörögne, hogy esemesem jött.
A linuxról meg azt sem tudom mi fán terem, sztem a mobilom se :)

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#3520) dik válasza Chuck Norris (#3518) üzenetére


dik
őstag

Ahogy mondják ránézel azt mutatja mik a hírek(hívtak vagy nem). E-mail ugyan már netem sincs ezen a telón felesleges. :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3521) Dhampir válasza Chuck Norris (#3518) üzenetére


Dhampir
félisten

Megértelek, de egy okostelefon pont emiatt is okos, mert a felsorolásodban szereplő kívánalmakat csípőből tudja teljesíteni.

(#3522) Chuck Norris válasza Gyöször (#3519) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Pont ez lenne a cél, hogy őrjítsen meg amíg meg nem nézem mi történt. Munkára lenne és ha írnak akkor egyből kell reagáljak rá. Fél óra múlva amikor eszembe jut megnézni már lehet késő.

A motorola V3XX-em tudta ezt csak már nem tudom tovább tákolni, teljesen beadta a kulcsot, szóval ez a része azért nem annyira a scifi kategória.

A nokiás fórumokon is elszomorítottak, hogy azokból a nem okosak sem tudnak semmit. Most akkor nézegethetem a melyik okostelefont vegyem topikot :W

Köszönöm a segítséget mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#3523) cs.zs. válasza dik (#3498) üzenetére


cs.zs.
addikt

Titokban megy a 3G ...
(vagy valami fut a háttérben aminek nem kellene. Lődd ki az appokat 😅 )
Kikapcs-bekapcs, akku ki-be ?

ytjTRY végy egy Jiayu G2F-et. Kicsi, erős, kitűnő. Olyan értesítő ledje van hogy kiég a szemed.

😅

[ Szerkesztve ]

...

(#3524) Chuck Norris válasza cs.zs. (#3523) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

igen, már nagyon látom az lesz a vége, hogy átmegyek okosba de akkor már miért ne a JIAYU G4C-t?

(#3525) cs.zs. válasza Chuck Norris (#3524) üzenetére


cs.zs.
addikt

Azt nem ismerem, G2F-em viszont volt. K.rva nagy hibát követtem el amikor eladtam. Jó ötletnek tűnt nagyobbra cserélni (Lenovo P780), nem volt az. Megbántam. Van ilyen.

...

(#3526) dik


dik
őstag

De nagy lett a nyugalom erre fele! :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3527) Luck Dragon válasza dik (#3526) üzenetére

Látlak téged :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3528) dik válasza Luck Dragon (#3527) üzenetére


dik
őstag

HOL??? :D De jó neked! :DDD :D

[ Szerkesztve ]

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3529) Dhampir válasza dik (#3526) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez a teló és általában a klasszikus mobilok elég nagy nyugalommal járnak együtt. :)

Ezt a típust általában azok veszik, akik nem húszezressel fújnak orrot és rootolásra sincsen igényük.

(#3530) dik válasza Dhampir (#3529) üzenetére


dik
őstag

Meg nem kommunikációs féltéglát akarnak. :D Én is megtehetném vegyek drágán egy okosat, de hányingerem van az összestől. Örülök hogy beszereztem ezt az s5610. Bár remélem hamar itt lesz már az a kis strapa masina kíváncsian várom a fejleményeket róla... :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3531) Luck Dragon válasza dik (#3530) üzenetére

Pedig jó a kommunikációs téglák, mondjuk ma retró hangulatom miatt siemens A50-el rohangáltam :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3532) dik válasza Luck Dragon (#3531) üzenetére


dik
őstag

Annyira jó itt pihen az asztalomon közel 1 éve egy W19i! Megutáltam androidot mit állat! Tehát számomra csak tűzre jók a téglák! :DDD

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3533) Luck Dragon válasza dik (#3532) üzenetére

Szerintem már vállalható az android 4.2 és felette. Mostanság engem a wp kezdet el jobban érdekelni, tetszik a gördülékenysége, letisztultsága. Van is egy kiszemeltem, ha minden igaz Telekomnál júliusban megérkezik a lumia 640LTE. Egy jó díj csomagban meg vásárolom és elvileg ez kapja meg wp10 is először, maximum ha nem tetszik eladóm. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3534) dik válasza Luck Dragon (#3533) üzenetére


dik
őstag

Aksija is birja sokáig remélem. Nálam az tette be a kiskapuk főleg meg a belassulása. Gusztustalan egy valami volt...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3535) Blackmirror válasza dik (#3534) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Milyen telefonról van szó?

iPhone X@R, iPad Pro

(#3536) dik válasza Blackmirror (#3535) üzenetére


dik
őstag

.

[ Szerkesztve ]

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3537) dik válasza Blackmirror (#3535) üzenetére


dik
őstag

Nyilván az okosokról van szó!

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3538) Blackmirror válasza dik (#3537) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ja hogy úgy mindről.Oké.

iPhone X@R, iPad Pro

(#3539) dik válasza Blackmirror (#3538) üzenetére


dik
őstag

S.ar mind... :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3540) Luck Dragon válasza dik (#3539) üzenetére

Én igazából arra vagyok kíváncsi mivel a 10-nek volt utódja a 11, akkor lesz 5612-es kiadás is?És ha igen mikor? és milyen színben és ehető lesz e?:D :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3541) Dhampir válasza Luck Dragon (#3531) üzenetére


Dhampir
félisten

Kényelmes olvasni és írni egy nagy kijelzőn és ha nem macerálja sokat az ember, akkor pár napot elmegy az okos is. Csak nem ajánlatos elejteni.

(#3542) Luck Dragon válasza Dhampir (#3541) üzenetére

Ez így van, jut is az eszembe picit mesélhetnél a E4-ről :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3543) Dhampir válasza Luck Dragon (#3542) üzenetére


Dhampir
félisten

Teszi a dolgát, jól olvasható nagy kijelző, nem döcögős, hanem gördülékeny szoftver, kellemes Sony megoldások, a zajszűrős mikrofon alapdolog benne, tűrhető mobilos kamera az árának megfelelően és ha nem gyötröm, akkor 4 napig is eldöcög úgy, hogy még 50-60% töltöttségi szinten van az akksija. Lejjebb merülgetni nem nagyon engedem, mert ha wifizés van kilátásban, akkor kell a nafta. Tizenöté' szerintem megérte. :)
A család odavan érte, agyba-főbe dicsérik, pedig egyszerű Androidos mobiltelefon. A Sony tud jót adni olcsóért is, ez van. :D

[ Szerkesztve ]

(#3544) Luck Dragon válasza Dhampir (#3543) üzenetére

Köszi, de most a tiéd E4 & E4G?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3545) cs.zs. válasza Luck Dragon (#3533) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szia,
ez csak Android 4.4-ig igaz. 5.0 - 5.1 már értelmetlenül nagyra sikerült (nem is értem miért). 5-6 GB maga a rendszer, 8 gigás telefonokon 2-3 marad csak szabadon. Sony M4 1,39 GB szabad, azaz ~6,5 a feltelepített rendszer :O
Tescos Opendotton 1,9 a droid 4.4, 6,1GB szabadon használható. Cubot S208 és S222 is van a családban, a 16 gigás belső tárhelyből 13 szabad.
Értelmetlen pazarlás, amit a Google fejlesztésnek nevez. :(

...

(#3546) Luck Dragon válasza cs.zs. (#3545) üzenetére

Ezt nem is tudtam hogy ilyen nagy helyet foglal az ötös, ez meglepő.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3547) cs.zs. válasza Luck Dragon (#3546) üzenetére


cs.zs.
addikt

Meglepő és értelmetlen, haszna semmi. De mindenki úgy beszél róla, mintha a messiás jött volna el :)

...

(#3548) Dhampir válasza Luck Dragon (#3544) üzenetére


Dhampir
félisten

Az E4, szép 5" kijelzője van, nagyon kényelmes kezelni, jól meg lehet markolni, nem csúszkál a tenyeremben.

(#3546) Luck Dragon

Tesóm az Xperia X10 Mini Pro-ját az eredeti gyári rendszerrel használja és ő tökéletesen meg van elégedve azzal a régi Androiddal is. :)

Mondjujk engem sem izgat fel az, hogy hány verzióval ezelőtti rendszer fut rajta, a lényeg az, hogy jól működjön, oszt annyi.

Moddolni sem szoktam soha. Egyszer megpróbáltam kíváncsiságból rootolni, de nem sikerült és rájöttem, hogy felesleges is lenne. :D

[ Szerkesztve ]

(#3549) andivagyokes


andivagyokes
újonc

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség vagy ötlet vagy bármi, amivel jobb lesz. Apukámnak vettem egy ilyen Samsung S5611 típusú telefont, mert sok jót írtak róla. Átmentettem a telefonszámokat és minden névhez stimmelt a telefonszám. Majd jött egy hívás, amikor is kiderült, hogy rossz nevet jelenít meg a számhoz, holott a névjegyzékben stimmel. Majd kipróbáltuk még több hívással, hogy tényleg jól látunk, vagy hallucinálunk. De nem láttuk rosszul. És azóta időszakonként ezt csinálja. Valamikor megjavul...
Szóval ebben kérném a segítségeteket, hogy mit csinálhatnék, mi lehet a hiba.

Köszi!

(#3550) Dhampir válasza andivagyokes (#3549) üzenetére


Dhampir
félisten

vettem egy ilyen Samsung S5611 típusú telefont, mert sok jót írtak róla

Inkább az elődjéről, az S5610-ről írtak sok jót.

Ezt az 5611-et talán érdemes lenne Samsung szervizbe küldeni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.