Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) Luck Dragon válasza dik (#3900) üzenetére

ok

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3902) dik


dik
őstag

Milyen mocskos egy eladók vannak itt is a fene a pofájukat az agyam eldobom. Elkezdek vele tárgyalni majd nagy csend jön egy válasz ja bocs eladtam. Akkor nem válaszol de közben már régen eladta persze nem jelöli elkelt értékelései meg igen. Hát szóval kezdem feladni. Az s5611 alkatrészei is jók ebbe? Vagy tud valaki aki tud itt ürgét aki nagyon megbízható ilyen téren és minden gond nélkül gyors megjavítaná az enyém?

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3903) lotuska


lotuska
tag

Sziasztok, van egy 3 eves es 2 honapos a Samsung GT-S5610 telefonom.

Szeretnem kikodolni, Romaniaban elek, itt vasaroltam Orange halozaton belul. Szeretnem megkerdezni, hogy lenne lehetoseg a telefon kikodolasara otthoni mokolassal, vagy mindenkepp fizetnem kell erte? Google-n, Youtube-on keresgelve ez az utobbi tunik valoszinubbnek.

Segitsegeteket elore is koszonom.

(#3904) Luck Dragon válasza lotuska (#3903) üzenetére

Ezt inkább a hagyományos mobilok topicban tedd fel ezt a kérdést.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3905) Gyöször


Gyöször
senior tag

Így pár év újraindulásos szívás után lecseréltem a 2006ban kapott sim kártyámat egy újra. Akartam egy okostelefont, meg is vettem, abba kellett volna microSIM, de aztán lepasszoltam az asszonynak, nálam maradt az 5610 a nyerő.

Kíváncsi is voltam mi lesz az újraindulással. És lássatok csodát új kártyával még aznap újraindult vagy 2x :D

Aztán most úgy elhanyagolja szerencsére, már nem is tudom mikor volt. Remélem megtartja jó szokását.

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#3906) Dhampir


Dhampir
félisten

Délutáni "kamerateszt", a hangulat kedvéért, automatikus beállítással: :)

Jeges tükörcserepek

A pesti part felé

A Boszorkányhegyről

[ Szerkesztve ]

(#3907) dik


dik
őstag

Nem sokan tudják, de Angliában van ilyen s 5610 vadi újan független gyárilag 90fontért(34000Ff körül). Vagy van használt olyan 10-15000 körül...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3908) Dhampir válasza dik (#3907) üzenetére


Dhampir
félisten

A baj az, hogy messziről nehéz leellenőrizni.

(#3909) Luck Dragon válasza Dhampir (#3906) üzenetére

A harmadik fotód azta!

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3910) dik válasza Dhampir (#3908) üzenetére


dik
őstag

Mit kell azon leellenőrizni? Nekem is haver mondta ott van kint és azt mondja semmi gond vele....

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3911) Dhampir válasza Luck Dragon (#3909) üzenetére


Dhampir
félisten

Örülök, ha tetszik. Sajnos életlenek lettek a felvételek, legalábbis ezen az egyszerű gépen visszanézve. Nem vagyok megelégedve velük.

(#3910) dik

Az jó, ha van kint ismerős. Valószínűleg tud segíteni ebben.

[ Szerkesztve ]

(#3912) Luck Dragon válasza Dhampir (#3911) üzenetére

Igen, életlenek. Nem ilyennek kellene lennie. Ettől élesebb és talán színteltebb képeket kell hogy készítsen.
De lehet az én emlékeim vannak megfakulva. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3913) dik válasza Dhampir (#3911) üzenetére


dik
őstag

Kérdeztem tőle mondta ilyen lehetőségek vannak. Ha újat nem is de a régihez egy donort szerintem mondom hogy vegyen. A mostani bent van szervízben de nem sok jóval vigasztaltak a javíthatóságát illetően. Jövőhéten elválik mi lesz vele...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3914) Dhampir válasza Luck Dragon (#3912) üzenetére


Dhampir
félisten

Szerintem is, még automatikus beállításokkal is jobb szokott lenni. Lehetséges, hogy a hideg, nyirkos idő, és a párásodás beleszólt.

(#3913) dik

Remélhetőleg sikerül alkatrészt találni. Elvileg garmadával kellene ilyen kiszuperált mobiloknak hevernie valahol, csak a forrást nem könnyű kideríteni.

[ Szerkesztve ]

(#3915) dik válasza Dhampir (#3914) üzenetére


dik
őstag

Hát ez az, de ha találok olyat ahol lesz bevásárolok vagy 20 évre belőle... :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3916) Dhampir válasza dik (#3915) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem csodálom. :K

(#3917) dik válasza Dhampir (#3916) üzenetére


dik
őstag

De ha neked kell újan akár küldhet egyet ha érdekel de szerintem még többet is ha kell.... :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3918) Dhampir válasza dik (#3917) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm, de az enyém teljesen új, tökéletes állapotú. Tartalék telefon volt, és tokban hordom. :)

(#3919) dik válasza Dhampir (#3918) üzenetére


dik
őstag

Ki van zárva hogy teljesn új... :) Ennyi erővel az enyémre is el lehet mondani tökéletes állapotban van nem látszik rajta semmi gond... :) Csak épp a bele nem 100%... :)

[ Szerkesztve ]

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3920) Luck Dragon válasza dik (#3919) üzenetére

De ha egyszer azt írta ..nah! :DDD ;]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3921) dik válasza Luck Dragon (#3920) üzenetére


dik
őstag

Nem hiszem el... :))

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3922) Dhampir válasza dik (#3919) üzenetére


Dhampir
félisten

Az állapota új, kinézetre. Eddig szinte alig volt használva, de már csak ez maradt, így előhalásztam. :)

Akkor feltétlenül szerezz be egy újat Angliából. :K

[ Szerkesztve ]

(#3923) Luck Dragon válasza Dhampir (#3922) üzenetére

Hogy-hogy csak ez maradt? Nokiád, vagy a lumiád,Sony?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3924) dik válasza Dhampir (#3922) üzenetére


dik
őstag

Komolyan gondolod kell neked egy új? Mondhatom havernak küldjön. Bár gari nem tudom milyen van rajta...
Öszeget meg nekem annyit mondott szóval én is csak annyit tudok mondani...

Ja akkor nekem is új van ha a kinézetét nézzük... :D

[ Szerkesztve ]

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3925) Dhampir válasza Luck Dragon (#3923) üzenetére


Dhampir
félisten

Látom számon tartod a koros "mobil-családfát". :D

Az ősöreg Nokia kipurcant, így elő kellett vennem a kis Primo-t, ami zsebbe a legjobb mobil, és pehelysúlyú, telefonálásra tökéletesen megfelel.

A régi "Lollipop-mentes" Sony a családban teljesít szolgálatot. Anno egy butamobil árán, vagy még az alatt vettem, akkor bőven megérte, ráadásul hab a tortán, hogy napokig is elvan egy feltöltéssel, ha csupán telefonálásra használják.

A Lumia már rég nincs meg, jó telefon volt, de szerény véleményem szerint a megbonyolított, instabil és lassacskán "sorstalanná" váló rendszernek már lőttek.

Jó lesz minékünk továbbra is a kis Primo. :)

(#3924) dik

El kell tudni engedni a régi dolgokat. Ez a kicsike Primo ameddig kibírja, addig működik, a kis aranytartalék tökéletesen teszi a dolgát.

Már S5611-et sem nagyon kapni, és vigyázat, mert előfordul, hogy azt próbálják eladni S5610 telefonként.

(#3926) dik válasza Dhampir (#3925) üzenetére


dik
őstag

Jó tehát akkor nem kell az a lényeg... :)
Én nem akarom elengedni olyan könnyen ennél jobb telefon nincs! :) Bár ha nem lesz alkatrész sok választás nem maradt...

[ Szerkesztve ]

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3927) Dhampir válasza dik (#3926) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm, de én soha nem is kerestem, minek is, ha van. :D

Amennyiben megfogadod a tanácsomat, akkor ne szenvedj már azzal a lerobbant példánnyal, inkább ruházz be egy új mobilba. Talán már többe került a régi tutujgatása, mintha Angliából küldenének egy vadiújat.
A régit pedig eladhatod alkatrésznek.

Esetleg Luck Dragont érdekelheti, itt korábban keresett Primo-t, ha jól tudom. :K

[ Szerkesztve ]

(#3928) dik válasza Dhampir (#3927) üzenetére


dik
őstag

Ja igen mikor most tudtam meg van új addigra 3 nokiát megvettem a régi időkből(6303,6303i, c2-01)... Na mindegy ebből még telefon lesz akárhogy is. Legfeljebb vesz kint nekem egy donort....

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3929) Luck Dragon válasza Dhampir (#3925) üzenetére

De hogy tartom számon! :DDD Csak oda figyelek másokra. :P
Amúgy tényleg kerestem Primot, meg úgy volt hogy majd én is rendelek Angliából.
De most van nálam egy 830-as, egy 640-es és kettő darab 735-ős lumia. Így felesleges. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3930) dik válasza Luck Dragon (#3929) üzenetére


dik
őstag

Az igen sok sz.r egyhalomban na szép... :DDD :DD :)) Bocs ezt nem lehetett kihagyni! :D ;]

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3931) Luck Dragon válasza dik (#3930) üzenetére

Szar vagy sem, de most ezek vannak.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3932) dik válasza Luck Dragon (#3931) üzenetére


dik
őstag

Pánikszerűen el kell adni az összeset és venni normális telefont! ;] :DDD :D

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3933) Luck Dragon válasza dik (#3932) üzenetére

Mit értesz normális telefonnak? Kíváncsi vagyok a véleményedre.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3934) Gyöször


Gyöször
senior tag

Nekem meg recseg a hangszóróm. Vagy inkább berezeg. Nem tudom, szóval normál hangerőn recsegős, ha lejjebb veszem a hangot akkor jó, esetleg nem hallom. Amúgy jó a vas, sim csere óta az újraindulások megszűntek. Mekkora okos voltam, hogy kb 2 évig szívtam vele :D

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#3935) Luck Dragon válasza Gyöször (#3934) üzenetére

De legalább megjavult ez a része:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3936) Dhampir válasza Luck Dragon (#3929) üzenetére


Dhampir
félisten

Kész múzeumi gyűjtemény. :D

Lumia-vonalon nekem az 520 tetszett a legjobban, prolinak kitalált ár-érték arányban. :B

[ Szerkesztve ]

(#3937) dik válasza Luck Dragon (#3933) üzenetére


dik
őstag

Hagyományos jól kiforrot régi telók... Ezek közül rengeteg példa van, sok gyártó sok kiváló terméke...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3938) Luck Dragon válasza Dhampir (#3936) üzenetére

Olyanom nem volt, de ezek tényleg nem ma csirkék. De még mindig pörgős a rendszerük, gondolom az 520-is ilyen volt.
De tény is való hogy majd ezek is eladásra kerülnek. :)

dik
Lassan majd körbe nézelődőm a piacon. Még az a baj hogy még konkrétum sincs ezzel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3939) dik válasza Luck Dragon (#3938) üzenetére


dik
őstag

Minél előbb tegyed szerintem mert eszméletlen amennyire fogynak el a jók. Nem tudom hova a fenébe tünnek el ezek a csodák mert azért nem 2 db beszélünk, de eltünnek az tény. Alig találni már...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3940) Dhampir válasza Luck Dragon (#3938) üzenetére


Dhampir
félisten

Az 520-ban engem az árához képest korrekt fotózási és videofelvételi minőség (nyilván mobilos szinten értendő) fogott meg, valamint a dedikált kameragomb, ezen kívül a jó hívásminőség és a pontos érintőkijelző, ami akár kesztyűben is működött, s mindezt kedvező áron nyújtotta a "nagyokhoz" képest. Annyiért Androidosban csak silány, kisebb képességű telefonokat lehetett kapni.

(#3941) dik válasza Dhampir (#3940) üzenetére


dik
őstag

Anyit van reklámozva az az 520 még a végén kísértésbe esek. Sok jót hallok róla...
De gondolom aksi annak sem valami sok nap...

[ Szerkesztve ]

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3942) Luck Dragon válasza dik (#3941) üzenetére

Felesleges, használtan, 15-20 környékén garanciális 640-et kapsz.Vagy 735-öst. Azok elmennek 4-5 napot is.
És a kamerájuk is szuper.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3943) dik válasza Luck Dragon (#3942) üzenetére


dik
őstag

Annyit én nem adok érte. :) Annyiért már jó telefont is lehet kapni persze csak óvatosan... :D

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3944) Dhampir válasza Luck Dragon (#3942) üzenetére


Dhampir
félisten

Így van, a 640 energiatakarékos üzemmódban elmegy napokig, főleg a régebbi rendszerrel.

(#3941) dik

Már nem érdemes szerintem, legfeljebb, ha ingyen odaadja valaki.

[ Szerkesztve ]

(#3945) dik válasza Dhampir (#3944) üzenetére


dik
őstag

Dehogy kell nekem... :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3946) Dhampir válasza dik (#3945) üzenetére


Dhampir
félisten

Pedig egyébként nem rossz telcsi. Zajszűrő mikrofon stb. Na, például ez hiányzik a Primo-ból, meg a kicsit jobb (legalább 480p) videofelvételi lehetőség (amit például egy szintén buta Nokia Asha 302 tud). :)

(#3947) dik válasza Dhampir (#3946) üzenetére


dik
őstag

Hát igen ezek a dolgok az átlag embert annyira nem érdeklik. :) Nekem például a világon semmi bajom nem volt a s5610. Minden téren amire nekem kellett egy kifogástalan telefon még ha nem is volt zajszűrő meg egyébb dolog tökéletes volt...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3948) dik


dik
őstag

Most hívtak a szervízből és nem birják megjavítani és nincs alkatrész hozzá sehol ők nem tudnak szerezni... :O
Szóval a vateran van valami, de mivel azt nem ismerem így ott nem veszek semmit meg a működése az oldalnak sem annyira tiszta... Szóval beszélek haverral nézzen kint valami donort az küldje haza pici pénzért. Ez röhej eladtak belőle millió számra itthon is sokmindenkinél láttam is annó és most nincs sehol sem kapható ez hihetetlen...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#3949) Luck Dragon válasza dik (#3948) üzenetére

Húh ez nagyon nem jó:(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3950) dik válasza Luck Dragon (#3949) üzenetére


dik
őstag

Nekem mondod. Egyszerűen még donor sincs nagyon nemhogy alkatrész. s5611 is próbálok szerezni annak is ugyanilyen az a pár alkatrésze ami nekem jó lehet... De ha nem jön össze semmi vásárlás akkor felkínálom eladásra akinek kell donorba ha vigyék ezt a szemetet. Annyit kinlódtam már vele lassan nem ér annyit tényleg be kell látnom...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.