Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Pitterix: Gyógytorna
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- GoodSpeed: Kell-e manapság egérpad vagy sem?
- petipetya: Nagy chili topic. :)
Új hozzászólás Aktív témák
-
stalix
csendes tag
Én rajta hagytam az eredeti fóliát, a színeset
Tokban tartom, és még várnom kell a fólia érkezésére, ezért nem mertem levenni.De tényleg drága, 1600Ft-ért rendeltem, remélem legalább a minősége megfelelő lesz.
-
tatort
csendes tag
más.. a multkor jo kis video lejatszot a janlottatok azota is hasznalom..
a napokban nezegettem a sam appokat es jo kis rajzolo (hello color pencil) appot talaltam ill kellemes kis nemet nyelvlecket (busuu) cimmel -
stalix
csendes tag
Én a kijelző karcállóságára vagyok kíváncsi: mindennapi tapogatást, fólia nélkül, hogy bírja, nagyon karcosodik?
-
Fauno
tag
Sziasztok,
első töltés esetén, mennyi idő alatt kell feltöltődnie teljesen?
-
agabe
addikt
Az elottem szoloval egyetertve az akkuidorol annyit, hogy barmit hasznalva (net, film) egyfolytaban 4-5 orat bir ki, de ha par napig keveset hasznalod, akkor pl nalam 9oranyi aktiv kepernyoidot is produkalt ( ekozben vagy neteztem, vagy filmet neztem a routerenn szinten rajta levo pc-rol kapva az adatokat)
A gps onmagaban nem fogyaszt hiabq van bekapcsolva, de ha barmi program (legyen az navi, vagy csak a gapps-ban alpjaraton futo helymeghatarozas) fut akkor mar merit az is, es ha tenyleg navira hasznalod, akkor toltes nelkul kb 3-3,5 orat bir, mert ez fogyasztja a legjobban az akksit...jobban mint a 3D-s jatekok (bar azokkal meg nem jatszottam egyfolytaban 1-2 oranal tobbet)
En sokszor az agyban fekve szoktam molyolni rajta, igy kezben tartva filmnezesnel a merete megfele egy kb. 3-4 meterrol nezett 50"-os plazmatv-nek, es fules nelkul is nagyon jo a hangereje, persze ha mast nem akarsz zavarni, akkor headsettel erdemes hasznalni.
Nalam meg ami surun megy az a skype ami tokeletesen hasznalhato, a partner jol hall, jol lat ehhez fules mindenkeppen kell mert a mikrofonja jobb)
minosegre volt mar par approbb visszajelzes, de az olyan volt ami azonnal lathato volt, es cserevel (3 napon belul) konnyen megoldodott.
Osszeszerelesi minosege jo, az anyaghasznalat meg inkabb a tab-ra hasonlit mint a telefonokra, azaz itt nem talalsz nyoszorgest mint pl a galaxy s eseteben mivel a haz nem bonthato, akksi nem cserelheto, igy masszivabb is. -
pigmeus
tag
Hali!
Érdeklődnék, hogy mi a véleményetek a kütyüről! Nekem főkén olvasgatáshoz (ebook, net stb) egykét sorozat megnézéséhez kellene.
Arra lennék kíváncsi, hogy játékok, net, esetleg egy kis gps használattal mennyire lehet lemeríteni. Minőségileg milyen tapasztalattal rendelkeztek, illetve a támogatottsága eddig milyen a készüléknek. Jó és rossz tapasztalatok, esetleg jelentősebb hibák és garanciális problémák is érdekelnének.
Remélem tudtok egy két mondatot írni, ha nem itt akkor hol kérdezősködjek tovább?
Előre is köszönöm.
Üdv.:
Pigmeus -
agabe
addikt
Ja es a kicsomagolashoz a jelszo a samfirmware.com
-
agabe
addikt
válasz
Sanyek111
#878
üzenetére
Itt egy [link] ami odinnal is felteheto (pontosabban csak azzal). En ezt hasznalom, igaz nincs benne magyar nyelv, de jobban tetszik a scrollozas vegen a visszarugozas benne.
Masban nem hiszem, hogy lenne kulonbseg, de hatha ezzel jol mukodik a te kamerad is, es a gingerbread mindenkeppen gyorsabb rendszer mint a froyo. -
na sikerült KIES-el feltettem a 2.3.5-t és sokkal gyorsabb lett a rendszer!

-
válasz
MATT KERRICH
#881
üzenetére
2.3.5 már támogatja a giroszkópot is?

-
válasz
MATT KERRICH
#881
üzenetére
Köszi szépen

-
MATT KERRICH
csendes tag
válasz
makimakom
#879
üzenetére
Itt egy link, hátha segít. Egyet visszalapozol és ott a régebbi variáns.
-
megtudnátok mondani hogy a 2.3.5 mivel jobb mint a 2.2.2? Köszönöm!

-
Amatőr123
csendes tag
Sziasztok!
Tapasztalta-e valaki,hogy hiába dugom be a saját fülesét az aljzatba mégis az irja ki ,hogy a "fülhallgató nincs csatlakoztatva"?
Igy nem lehet az FM rádiót használni,sőt a Youtube-nál sem tudom a fülest használni.
Köszi,ha valaki segít -
agabe
addikt
válasz
Sanyek111
#868
üzenetére
Azt vissza csak Odinnal tudod rakni...az meg elvileg nem hivatalos (bár sokak szerint jobban működik mint a KIES...de akkor sem hivatalos), viszont downgrade-elni KIES-sel nem lehet.
Sajnos nem tudok hozzá letöltési linket...mármint ami pont azon volt, mert sammobile.com -on nincs.upsz... találtam a samfirmware.com -on (kell regisztráció, hogy lásd, és le is tölthesd) ... ott asszem a KD6 -os végű a froyo ? valaki erősítsen meg, mert régen foglalkoztam már vele.
samfirmware yp-g70 -
Sanyek111
csendes tag
Lehet, hogy az lesz belőle, de előbb még megpróbálom a froyo 2.2.2. -öt. vissza rakni.
Esetleg akinek még az van rajt az le írhatná, hogy mi a verzió száma az eredeti froyo 2.2.2.
Vagy ha valaki tudja honnét tudnám letölteni, már az is nagy segítség lenne.
Előre is köszönöm! -
Sanyek111
csendes tag
válasz
kerekfej
#859
üzenetére
Igen Kies-el csináltuk, de nem emlékszem hibaüzenetre
IÉn is pont erre gondoltam,hogy odinal visszarakom az eredeti 2.2.2 csak nem találom sehol a neten.
Az a baj, hogy nem értek hozzá túlzottan, vagy inkább félek hozzá nyúlni, azért is csináltam Kies-el. nem pedig ODIN-al.
Kérlek segítsetek. -
agabe
addikt
válasz
Sanyek111
#855
üzenetére
gondolom factory reset volt ... hát sajna ennek a recovery-jét nem ismerem annyira, hogy merjek tanácsiot adni.
Más telóknál recovery módban wipe cash és wipe davlik cash szokott segíteni... nézz utána a I9000 -el foglalkozó Pdafanclub topikok valamelyikében biztos leírják mit lehet mit nem. -
trobi28
addikt
Olyan kérdésem lenne hogy kezembe került egy ilyen kütyü,létezik az hogy nincs benne Magyar nyelv 2.3.5-el ?
-
Sanyek111
csendes tag
Sziasztok!
Kb. 1 hónapja vettem egy Samsung galaxy s wifi 5.0.
Nekem nagyon bejön, szeretek rajta filmet nézni, zenét hallgatni, sőt videózni is szívesen használo(tam) addig amíg nem frissítettem fel GINGERBRAD 2.3.5 -re. mert azóta csak 9 fps-el tudok rögzíteni videót.
Az lenne a kérdésem, hogy ebben tudna nekem segíteni, hogy az hol lehet be állítani hogy hány fps-el vegyen fel?A válaszokat előre is köszönöm!
-
Roliiii
aktív tag
Milyen fw-re enged frissíteni gyárilag? 2.3.5?

-
valaki a ChainFire 3D-t nem tudja hogy működik e rajta? mert nekem mindig azt írja ki hogy not enough space.. és nem telepíti fel pedig van rajta annyi szabad memória

-
Don't Panic
senior tag
iponban a fehér modell gyártási évi és ideje 2011.11. alapból 2.3.5-el

nagyon kellemes kütyü! -
Roliiii
aktív tag
Sziasztok.
Gondolkodok egy ilyen wifi 5.0 beszerzésén, csak az lenne a kérdésem, hogy a kijelzőn ha a kinti ikonokat jobbra balra huzigáljátok nem mosódik kicsit? Medi***ark ba nyomkodtam és nagyon mosódott, ennyire le lett strapálva, vagy ilyen gyenge a kijelző?
-
gyuri2008
veterán
Üdv
Szerintetek érdemes megvenni ezt a navi progit ROUTE 66
Ha megvenném és telefont cserélek akkor azt tudom használni az új készülékemen is? -
HorviGabi
aktív tag
Ha valakit érdekel. Hirtelen másra kell gyűjtenem így nehéz szívvel meg kell tőle válnom.
http://www.vatera.hu/samsung_galaxy_s_wifi_5_0_feher_hibatlan_garancias_1521558344.html -
maláj
addikt
eDigital-ban már kifutott a fekete, ipon dettó

-
kerekfej
őstag
-
tatort
csendes tag
e-digital
Forgalmazás vége:
2011.12.09.
-
kerekfej
őstag
Azt pont nem szabad megvenni (pont az a noname gagyi), mert nincs értelme (ebay-es kínai selejteket árulnak ott). Ott csak hamisak vannak szinte.
Samsung-nál jobb vétel nincs, csak bontatlan eredetit érdemes venni hivatalos boltból.
Csak el kell olvasni a specifikációit.
-
agabe
addikt
16 gigas cl6-os memkarit lehet vateran 6ezerert kapni (nem noname gagyit)
Itt -
kerekfej
őstag
válasz
kerekfej
#823
üzenetére
Leformáztam a készüléken belül a beállításokban is akkor megint 4000KB/s lett az írási eredmény. Tehát bug-os a gépre kiadott gyári 2.3.5-ös Android.
Leformáztam a windows-ba is úgy, hogy Alapértelmezett foglalási egység volt beállítva és akkor megint tudta hozni a gyári értékeket.
lásd: fenti képek
-
kerekfej
őstag
válasz
Vismajor01
#819
üzenetére
Én most leformáztam windows-ba gyorsformázással (lassú formázással nem érdemes Flash alapút) csak a lemezfoglalási értéket átállítottam 8192 bájt-ra és láss csodát 4000-ről 6500 KB/s-ra ugrott az írási sebesség, nagy fájlok esetén meg hozza a gyári 8000KB/s-t körülbelül. Csak azt nem tudom, hogy gyárilag mennyi volt beállítva.
-
Sziasztok!
Szeretnék venni bele egy 32gb-s memória kártyát szerintetek milyet érdemes venni? olyan kellene ami gyors és nem lassítja a készüléket. -
Vismajor01
addikt
Ja, amúgy a másolási sebességre visszatérve, nekem az a jobbik eset, ha 1 mega felé kúszik, de inkább alatta. Nekem is csak a frissités után lett ilyen lassú.
-
agabe
addikt
válasz
Vismajor01
#815
üzenetére
Bizony kell, és ha kilépsz a naviból útközben mondjuk, akkor vissza már nem tudsz lépni net nélkül.
Neten szedi le az adatokat az útról (de az lehet akár egész Europán átívekő hosszúságú is), és utána memóriában tartja az útvonalat (és nagyon közeli környezetét) amíg ki nem lépsz belőle.Megoldás: valami offline navivágiós szoft (pl sygic) ami net nélkül is elnavigál, vagy másik megoldás, hogy ha kell, akkor egy androidos (amin van 3G adatkapcsolat) telóról hostingolsz egy kis wifit amikor kell esetleg új útvonalat tervezni.
Nem tökéletes megoldás, de egy olcsó telefonnal kiegészítve akár jó is lehet (vagy ha van valakinek úgyis a kocsiban bármilyen andriodos készülék) -
jksx
senior tag
válasz
Vismajor01
#815
üzenetére
Igen, szükséges hozzá, legalább az első csatlakozásig.
De lehet letölteni hozzá IGO-t, vagy sygicet. Azok működnek "offline" módban is. -
Vismajor01
addikt
Nekem megy a navi?
Bevan kapcsolva a GPS, rányomok, hogy Navigáció, de mikor beirom a címet, kiírja, hogy "müködő adathálózat szükséges"
Net kell hozzá? -
general
addikt
a belső tárba való másolás nekem teljesen jól megy, 8-10 Mb/s, külső sd kártyám még csak egy régi fos, 2 gigás van, említésre sem méltó, na arra 1-2 Mb/s-kel másol, megöregszem, mire telerakja...
majd lecserélem nemsokára. de szerintem ha a legjobb kártyát veszem bele sem lesz jobb a sebesség 10-12 Mb/s-nál, a jobb kártyák is 10-15-öt tudnak általában, ha jól tudom. és nyilván attól is függ, hogy egy db nagy fájlt, vagy sok kicsit másolsz!esetleg leírhatnátok, kinek milyen külső sd kártyája van ( class 4-6-10...), és milyen sebességet mértek! ez hasznos lenne, mert nem költök drága kártyára majd, ha az sem tud többet, mint mondjuk a class 6-os...!!

-
kali8n
aktív tag
Az a természetes, ha visszafrissül magától, de erre is van egy megoldás.
Titanium backup-al jegelni kell a market updatert, és többet nem fog visszafrissülni, annyi, hogy root kell hozzá. És az a jó ebben, hogy nem töröl semmit, tehát ha majd egyszer mégis kellene az új market akkor csak kiolvasztod és frissülni is fog magától. -
jksx
senior tag
Hát az SGS+ -on is visszafrissül az a fránya market. Meg ösze-visza cserélgetik az appokat.
Pl. a Gio-n egész jó kis időjárás/napi hírek app volt fenn a 2.3.3-as gingeren. Az SGS+ -on meg valami használhatatlan kutyulmány pedig elvileg ugyanaz az a ginger rendszer, meg a gyártó is a Samu.
Az ilyen változtatásoktól forr fel az agyvizem.
A Froyót is azért használom, mert csak abban normális a zenelejátszó hangszínszabályzója.
A marketes appok meg sem közelítik azt. -
jksx
senior tag
Nekem ez a market dolog csak az első indításig megy. Utána, ha kilépek belőle akkor megint a "frissített" magyar market érhető el.

Froyo van fenn a gépen.A középső gombbal nekem nincs gondom, határozott a benyomhatósága, nem lötyög.
A kijelzőn sem tapasztalok sem pixel hibát, sem sávosodást, vagy megvilágítási problémát.
Lehet, hogy szerencsés szériát fogtam ki
-
kerekfej
őstag
Nekem felül a kijelző sávosodik kissé, de hát nem is AMOLED. A vaku néha indokolatlanul nem kapcsol be. Meg amiket korábban itt leírtam azok vannak még. De ennek ellenére meg vagyok elégedve vele, csak hát ne lennének ezek az apró idegesítő dolgok vele, de akkor biztosan sokkal drágább is lenne. Nálam 10/8 pontot kap ez a készülék.
-
agabe
addikt
válasz
kerekfej
#805
üzenetére
Ezek szerint a fogomb is kulonbozhet egyes keszulekeken....mondjuk nem meglepo, ha vannak olyan peldanyok is amik kepernyoje alul kicsit bevilagit, meg volt akinek mas gondja volt.
Tuti ebbol is van tobbfajta szeria, csak a gagyibbakat jobb helyeken (anglia, nemetorszag, meg hasonlok) nem adjak el, hanem ide hozzak, es a szerencsen mulik mit fogsz ki. -
kerekfej
őstag
Akkor neked gondolom a kis fájloknál lassul be ami rendben van, nekem is ilyen volt az elején és fogalmam sincs mi volt a lassulás oka. A windowsba leformáztam alapbeállításon gyorsformázással.
A főgomb megnyomásakor gagyi érzésem támad, határozatlan nyomáspontú gomb. Oldalra billeg, ha nem pont a közepénél nyomod meg akkor nem mindig veszi be és ráadásul elég mélyre kell nyomni, az ujjam meg nagy hozzá képest. Körömmel meg szépen össze lehet karcolni körülötte a felületet. Ez tervezési gondatlanság vagy direkt csinálták ilyen vacakra.
-
agabe
addikt
válasz
kerekfej
#803
üzenetére
Nem tudom miért van...most újra próbáltam, és többnyire 7-8000 között mozgot (néha felment 9000 -ig, de volt hogy leesettt 3-4000 közé).
Nem igazán vágom az okát, de ez azért mégse 900.
Miért volt 900 korábban (meg már láttam hasonlót asszem)... valami nem százon megy úgy tűnik.Középső gombbal van gondod ? Nálam az jó...máshoz képest sem tűnik gyengének.
-
kerekfej
őstag
Az harmatgyenge eredmény, ott tutti valami gond van. azért kérdezem, mert korábban írtam, hogy nekem a felére csökkent valami oknál fogva az új firmware telepítése utána. 9000KB/s körül volt, most meg valahol 4000KB/s környékén áll meg és emiatt ideges vagyok.
Középen a nagy gombnak a nyomáspontja meg elég határozatlan. Elég gagyi megoldás.
-
agabe
addikt
Ket dolog ami erdekelhet mast is:
factory reset utan nekem ujra rezeg a kutyu 2.3.5 alatt is ahol regebben meg froyo alatt tette, es frissites utan nem.A masik, hogy ha a regi marketet akarjatok hasznalni, akkor a beallitasok/programok kezelese menupont alatt ahol le lehet allitani oket, vagy torolni a mentett adatokat...na ott a market-nel lehetoseg van a frissitesek visszavonasara. Ezutan a regi market jelenik meg, es nem is valtozik vissza (en special ruhelltem az uj kinezetet)
Új hozzászólás Aktív témák
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- TCL LCD és LED TV-k
- Vezetékes FEJhallgatók
- Munkahelyek tízezreit szünteti meg az AI
- Motorola Edge 50 Ultra - szépen kifaragták
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- Óra topik
- Porszívók - akkus és klasszikus vezetékes
- Horgász topik
- Hobby elektronika
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3238
- Honor 200 Pro 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch Series 9/Apple Watch Ultra/Apple Watch Ultra 2
- BESZÁMÍTÁS! HP EliteDesk 800 G1 TWR brand számítógép garanciával hibátlan működéssel
- Akciós Windows 10 pro + Office 2019 professional plus csomag AZONNALI SZÁLLÍTÁS
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Tokban tartom, és még várnom kell a fólia érkezésére, ezért nem mertem levenni.











majd lecserélem nemsokára. de szerintem ha a legjobb kártyát veszem bele sem lesz jobb a sebesség 10-12 Mb/s-nál, a jobb kártyák is 10-15-öt tudnak általában, ha jól tudom. és nyilván attól is függ, hogy egy db nagy fájlt, vagy sok kicsit másolsz!
Az ilyen változtatásoktól forr fel az agyvizem.

