Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) dobolson válasza Shyciii (#2750) üzenetére


dobolson
senior tag

Jaja, az a Motorola tényleg szép lett és méretben is tökéletes.
Olvasgattam az s2 tipokot most és mindenki örül, mint majom a farkának a gyári JB-nek, pedig nekik gondolom van vagy kétmillió főzött JB-s rom is. :) Irigylem őket, mint az állat! :D

(#2752) a man válasza Shyciii (#2715) üzenetére


a man
tag

Ja, azt hittem, hogy valamelyik üzletben láttad, személyesen. :)
"Átlapoztam" néhány akciós újságot, de egyikben sem láttam ezt a készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#2753) fury71 válasza a man (#2752) üzenetére


fury71
aktív tag

Pedig van. Itt Debrecenben kaptunk belőle.

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#2754) Shyciii válasza a man (#2752) üzenetére


Shyciii
veterán

Csak Neked, csak itt és csak most :)
Íme a link.

(#2755) Hubertus


Hubertus
csendes tag

Hölgyeim és Uraim!

Magentáék ajándék napelemes töltővel adják. Lassan már attól félek, hogy ha tovább várok a vásárlással megint elkezdik emelni az árát. . .

(#2756) Shyciii válasza bkiky01 (#2726) üzenetére


Shyciii
veterán

Majdnem írtam, hogy ICS van, nem CM7 custom romban, de aztán kiderült, hogy a srác a build.prop-al játszott csak.

[ Szerkesztve ]

(#2757) G4RWIN


G4RWIN
tag

Sziasztok!

Mobilvásárlás előtt állok és megtetszett ez a telefon ilyen áron a t-mobilnál. Segítséget szeretnék kérni tőletek. Használtam már bada -t, wp 7 -t most jöhet az android. wp 7 -t imádtam a sok hülyesége ellenére de garancia nélküli telóm kezd meghalni, úgyhogy váltanom kell. Badát utáltam a samsung töketlenkedése miatt és kicsit a wp 7 -t is a frissítések hiánya miatt. Biztos jó ez a teló, az ára is nagyon jó, de nem akarok megint csak bejelentéseket és időhúzásokat hallani az update-ről. Szerintetek kifognak jönni a közeljövőben ill. egyáltalán? Nem akarom sokáig nézni ezt a touchwiz felületet, wavenél tényleg nagyon megutáltam :) . Ha esetleg kijön ics, jb akkor a samsungnak ahhoz is van saját felülete?

Olvasgattam a fórumot, ettől a hálózat eldobástól tartok. Mennyire gyakran jön elő, sok mobilnál előfordult?

Tetszik még az LG L9, de a kijelzője kicsit nagynak tűnik, élőben még nem láttam. Ma megpróbálom megnézni mindkettőt.

Melyiket választanátok? esetleg másik telefon? Szerintetek várnom kéne még, míg kijön a frissités vagy lesz jobb akció?

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#2758) a man válasza Shyciii (#2754) üzenetére


a man
tag

Húha! Jó pénzért +1 év gari! :)
Köszi a képet!

(#2759) leslieke válasza Shyciii (#2754) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha olcsóbb lenne a 0% THM mellett már megérni megvenni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2760) a man válasza leslieke (#2759) üzenetére


a man
tag

"3%-ot Auchan-kártyás vásárlása teljes értékéből áruházainkban. Részletfizetési opció esetén 6% jár vissza. A jóváírás utólag, a vásárlást követő havi záráskor történik."

(#2761) leslieke válasza a man (#2760) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Még akkor is sok, ráadásul nincs Auchan kártyám se.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2762) Shyciii válasza leslieke (#2759) üzenetére


Shyciii
veterán

Szerintem ha gyorsan futsz, akkor olcsóbb ;)

(#2763) sheep válasza G4RWIN (#2757) üzenetére


sheep
addikt

nekem 4 hónapja van meg a telefon, asszem egyszer dobta el a hálózatot még az elején. Azóta nem volt ilyen problémám.
Eddig sokféle androidos telefonom volt (defy, defy+, lgp970, xperia mini, live walkman, sgs2), eddig ez elégíti ki az igényeimet legjobban. Nincs olyan érzésem hogy le szeretném cserélni.
Két kisebb negatívum van csak:
-a kamera lassan fókuszál picit
-a samoled kicsit pixeles, de nem vészes
Várom a jb-t, valszeg azzal még jobb lesz.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2764) G4RWIN válasza sheep (#2763) üzenetére


G4RWIN
tag

Miért tetszik ez jobban vagy jobb mint az sgs2?

(#2765) Shyciii válasza sheep (#2763) üzenetére


Shyciii
veterán

sheep

SGS2-ről én nem váltanék Advance-ra. Már ha túl tudnám tenni magam a tepsi nagyságán :)

G4RWIN

Az ICS-t biztosra ígérték a Q3-ra, tehát idén. Aztán módosították JB-re, de arra dátumot nem írtak. Nyilván az a halál biztos, ami már kinn van, viszont erre megígértzék, nem úgy mint más készüléknél, ahol közölték hogy nem...
A Samsung Touchwiz-e természetesen minden romnál jelen van, így a JB-nél is lesz. Ha nem tetszik, akkor használj más Launchert. Ha tetszett a WP7, akkor android alatt használd a Launcher 7-et. Én is azt használom. Sok tekintetben veri a WP7 kezelőfelületét, mert jobban testreszabható. Jópár tekintetben még a WP8 kezelőfelületénél is testreszabhatóbb, ami az MS számára különösen vérciki...

[ Szerkesztve ]

(#2766) Rx válasza G4RWIN (#2764) üzenetére


Rx
aktív tag

szerintem a kijelző mérete miatt
s2-vel majdnem hasonló hardverrel van felszerelve, de kisebb és nincs szappantartó hatása :)

ahogy látom a felsorolt készülékeket, az s2 a legnagyobb majd az lg a 4"-os méretével :)

[ Szerkesztve ]

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#2767) Shyciii válasza Rx (#2766) üzenetére


Shyciii
veterán

S2-nek majdnem olyan a hardvere, mint az Advance-nek??? Ég és föld a különbség a kettő között...

[ Szerkesztve ]

(#2768) gusthy válasza Shyciii (#2765) üzenetére


gusthy
veterán

Az SGS2 nekem túl péklapát, pl lelóg a fülemről, és az egykezes használat is nehézkes vele.
De ezek szubjektív dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#2769) Shyciii válasza gusthy (#2768) üzenetére


Shyciii
veterán

Nekem is túl nagy, ezért nem azt vettem. De ha túl tudtam volna tenni magam a méretén, akkor az lett volna a befutó, nem az Advance.

(#2770) G4RWIN válasza Shyciii (#2765) üzenetére


G4RWIN
tag

Q4ben vagyunk mostmár, nem? mert akkor ennél is elhúzták kicsit. Az ilyenektől én már nagyon félek :D

referenciatelót meg nem tudok venni, mert azok meg baromi drágák.

Megnézem ma ezt a samsungot meg az lg l9 -t is, ha még elviselhető az a 4,7 akkor lehet , hogy inkább azt veszem. vagy várok míg kijön erre a frissítés. nemtudom.. :D

köszönöm a segítséget!

(#2771) dobolson válasza G4RWIN (#2770) üzenetére


dobolson
senior tag

Nekem Q4 rémlik az ígéretben, nem 3. Annyi biztos, hogy lesz rá 4.x, szóval ez borítékolható már. Egyedül az idő, ami még kérdés, mint mindig...

Bezzeg a Galaxy R-re már legalább az ICS kint van augusztus óta. :(((

[ Szerkesztve ]

(#2772) Shyciii válasza G4RWIN (#2770) üzenetére


Shyciii
veterán

Hú bocs, elírtam, máshol jár az eszem...Szal Q4-et ígértek, jól mondja dobolson.

(#2773) gusthy válasza Shyciii (#2769) üzenetére


gusthy
veterán

Nekem is, de nem tudtam túltenni magam rajta :)
Azabaj, hogy 4"-osban senki nem gyárt lényegesen erősebb hardvert. Ja, de, az alma, nade azért nemár :)

(#2774) sheep válasza G4RWIN (#2764) üzenetére


sheep
addikt

kb ugyanazt tudja a két telefon, a sgs2-nek jobb a kamerája (észrevehetően)
nem is a méret volt a lényeg, nem sokkal nagyobb a sgs2, bár azért bringázáskor már néha zavart
sokat hallgatok zenét és a sgs2 yamaha hangchipje valami borzalom
az összes eddigi telefonom jobb volt nála, az advance meg a legjobb eddig
de ez is szubjektív, egy vájtfülü lehet másképp gondolja

@Shyciii:
én sem gondoltam volna, mindig is sgs2-t akartam, de nem jött be
ezt a telefont viszont nem nagyon akarom elcserélni másra, nekem tökéletes

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2775) fury71


fury71
aktív tag

Na reggel megjött az asszonynak való fehér Advance. 1nap alatt a T-től. Király teló, kisebb már felsorolt hibákkal. :DDD

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#2776) lacibacsi válasza leslieke (#2761) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha hitelre akarsz vásárolni, akkor lesz!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#2777) leslieke válasza lacibacsi (#2776) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem szeretem az ilyen kártyákat, szóval nem lesz. De azért kösz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2778) doc hollyday


doc hollyday
csendes tag

azt esetleg tudja valaki hogyha meglesz a JB frissítés és onnantól nem lesz flash player támogatás,akkor mi lesz a flash tartalmakkal,ill. lesz e valami helyette?úgy tudom,hogy flash player csak ICS 4.1-ig támogatott

(#2779) dussy


dussy
őstag

Megrendeltem, kíváncsian várom. ;-)

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#2780) Gery15


Gery15
addikt

Úgy látom, hogy nagyon felpörgött most a totyik. :D

HyperX

(#2781) bkiky01 válasza dussy (#2779) üzenetére


bkiky01
senior tag

Lehet én is azt teszem..Bár a kihívója számomra Atrix 2.. De Samu ár elég meggyőző lett..

(#2782) goodboy007


goodboy007
senior tag

Hali!

Eddig, mivel a ZTE Grand X IN rettentő jó áron indult, az volt a befutó, de most, hogy 52k-ért vihető és részletre is 2k/hó, az Advance sokkal jobban tetszik. Ráadásul tuti lehet ROM-olni, nem lehet inkompatibilitás és a kamerája is jobb, a supportról nem is beszélve.
Jelenleg ZTE Blade-em van úgy 1,5 éve, de előtte 8 hónapig Samsung Omnia II-m volt és annak a hangja valami brutál volt, WoWHD módban iszonyú szépen szólt.
Kérdésem, hogy ez fülessel milyen? Mivel a Blade elég halk és "élettelen", már megszoktam, de ezután már csak olyan készüléket szeretnék, ami ezen a téren is megállja a helyét.
Ja és még egy kérdés, a villanóját lehet lámpaként használni?

Mivel eddig nekem a Galaxy SII volt az "álomtelefon", de az túl drága, ez iszonyúan bejön.

Ja és a T-nél olvasható: "Samsung Galaxy S Advance ajándék napelemes töltővel" felirat mit takar, hogy kell elképzelni ezt a napelemes töltőt?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#2783) Nundee K. válasza goodboy007 (#2782) üzenetére


Nundee K.
tag

Szia!

Az utolsó kérdésedre:
[Arctic C1]

[ Szerkesztve ]

(#2784) gusthy válasza goodboy007 (#2782) üzenetére


gusthy
veterán

Zenelejátszás terén nagyon jó. Azt azért nem tudja, mint az alma, de az s2-nél is jobb meglepő módon. (amúgy az előttem szólókhoz : az s2 jóval erősebb, ez nem is kérdés.)

(#2785) gusthy válasza doc hollyday (#2778) üzenetére


gusthy
veterán

Olyan nincs, hogy ICS 4.1. És valóban, 4.1, azaz JB alatt nincs flash támogatás.

(#2786) szaszabee válasza gusthy (#2785) üzenetére


szaszabee
aktív tag

Nincs támogatás de le lehet tölteni külön és akkor müködik

(#2787) gusthy válasza szaszabee (#2786) üzenetére


gusthy
veterán

Honnan? A marketből nem.

(#2788) szaszabee válasza gusthy (#2787) üzenetére


szaszabee
aktív tag

Nem a marketten már nincs de máshonnan beszerezhetö :K

(#2789) doc hollyday válasza szaszabee (#2786) üzenetére


doc hollyday
csendes tag

Nem működik,mert az adobe nem csinálta meg azt a verziót amelyik kompatibilis JB-vel.máshonnan is max. olyat tudsz letölteni ami GB-re vagyICS-re jó.de akkor mi lesz helyette?

(#2790) Gery15 válasza doc hollyday (#2789) üzenetére


Gery15
addikt

Szerintem tuti találnak rá megoldást! :)

HyperX

(#2791) dobolson válasza doc hollyday (#2789) üzenetére


dobolson
senior tag

Valami mégis van, mert a HTC One X+ is JB-t futtat, és a tesztben ez van írva (és már máshol is olvastam hasonlót):

"Az Android 4.1-től elvileg le kell mondanunk a Flash támogatásról, ám a böngészőben egy menüponton keresztül mégis kiválaszthatjuk a Flash Player engedélyezését (ilyenkor egyébként a rendszer figyelmeztet, hogy több eszközmemória és energia szükséges ehhez), így a Flash tartalmú szájtokat továbbra is örömmel böngészhetjük."

[ Szerkesztve ]

(#2792) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Ebben a telefonban a flash player támogatás csak a gyári böngészővel működik?

(#2793) dobolson válasza Gedeon31 (#2792) üzenetére


dobolson
senior tag

Nem. Amelyik böngésző támogatja, ott működik.

(#2794) hr2


hr2
őstag

Üdv.
Ez a flash player működni fog JB alatt is, én is ezt használom gyári 4.1.2 ROM-on, működik hibátlanul.

Más. A családba került most egy ilyen teló, és én vagyok a ROM-er :D a családban.
A gyári T-Mobilos ROM-ot lelehet e valahonnan tölteni Odin-os formában? Nem találom sehol.

(#2795) dobolson válasza hr2 (#2794) üzenetére


dobolson
senior tag

Köszi a tippet, bárcsak már ezen kéne aggódni, hogy hogyan varázsolunk flash-t a JB-s romunkra. :O :)
Milyen egyébként sgs2-n a gyári 4.1?
A T-s romot én sem találom sehol. Már tervezed a romolást? Csak mert (nem tudom s2-nél miként van) itt van egy számláló, ami számolja, hogy hány romot tettél fel, és így veszhet a gari.

(#2796) hr2 válasza dobolson (#2795) üzenetére


hr2
őstag

Nagyon pöpec a gyári 4.1.2, eszméletlen gyors és az akksival is jól bánik.

Bátyám vett S Advanced-et, jó lenne ha meglenne a gyári T-s ROM, ha netán lesz valami főzött ROM vagy root, visszalehessen állítani a gyári garanciális állapotot.

Igen van számláló, de az Odin-os nem gyári kernelt számolja csak, ha a recovery-ből teszel fel akkor a számláló nem pörög.
Egyébként van a számlálóra is progi ami lenulláza persze root-ot igényel, de azt nem tudom hogy S Advanced-el is működik e.

(#2797) dobolson válasza hr2 (#2796) üzenetére


dobolson
senior tag

De a rootkernelt is számolja nem? Úgy tudom, hogy igen. De ha nem is számolná, és mondjuk rootoltad és feltettél recovery alól egy custom romot, majd azt vissza kell állítani (mondjuk szerviz miatt), akkor azt odinnal fogod feltenni és azt meg számolni fogja.... Legalábbis azt hiszem, hogy valahogy így van ez a mi készülékünknél. Van már root, ha jól rémlik, ami miatt nem nő a számláló, de a gyári rom visszarakásánál megint csak nőni fog.

(#2798) hr2 válasza dobolson (#2797) üzenetére


hr2
őstag

Ha a recovery-ből bármit felteszel azt nem számolja legalábbis nálunk biztosan.
Ha az Odin-nal gyári ROM-ot teszel fel azt sem számolja, hogy itt is így van e azt még nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#2799) dussy


dussy
őstag

Javaslat, észrevétel, kérdés:

Az első hsz.-ben összefoglaló jelleggel szoktak szerepelni a gyakran felmerülő kérdések, Romok, tippek,tanácsok, stb... Tervben volt hasonló?

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#2800) Shyciii válasza dussy (#2799) üzenetére


Shyciii
veterán

Igen, jelenleg dolgozik egyik kollega (mobal) rajta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.