Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Nem tud valaki egy blogot lehet angol is ahol evvel a telefonal foglalkoznak?Ahol leírják röviden ,hogy milyen programokat érdemes feltenni milyen játékok futnak rajta és egyéb kis trükköket mondanak.

(#3902) k0c2k4 válasza qwertly (#3901) üzenetére


k0c2k4
tag

xda-s topicja

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#3903) szabeska


szabeska
addikt

Sziasztok! Van egy Galaxy Ace 2-m, és tervezem hogy akár ráfizetéssel is, de beszerzek egy ilyen készüléket helyette :) Mi a véleményetek? A PenTile mennyire tesz be a kijelzőnek? :(

F1

(#3904) dobolson


dobolson
senior tag

Kész a root, minden fasza, feleslegesen futó dolgok jegelve. :C

Olyan kérdésem volna, hogy a systemUI.apk és a framework-res-apk fájlok kinyerésével és feltöltésével az uotkitchen-ben tudok egyéni frameworkot készíteni igaz? Csinált már valaki ilyet? Én igen egyébként, galaxy ace-en, és azt feltételezem, hogy a metódus itt is ugyanaz lehet.... :U

szabeska

Valszeg kicsit azért élesebbnek tűnhet a kép az ace 2-n, mivel kicsit kisebb is a kijelző és nem is pentile, de szerintem nem olyan nagy mértékben zavaró ez. A samoled meg egyébként is feledteti mindezt. :)

alex devil

Szerintem kb sehogy. Vagyis root néllkül biztosan. Az aksi ikont max átírni lehet, eltüntetni nem tudom... A többivel is ez a helyzet kb. A rezgő ikon mindig ott lesz, ha rezgésre és csengésre, valamint rezgésre van állítva. Biztos meg van a módja, hogy miként lehet ezeket leszedni, de root nélkül és egy kis piszkálás nélkül nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#3905) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok,
nem tudjátok, hogy fentről a statusbarból hogyan lehet eltűntetni a dolgokat?
Pl: akku, óra, rezgés (nekem mindig rezgésre van állítva, nem csak momentán)

Köszi előre is...!

S23

(#3906) alex devil


alex devil
senior tag

(#3907) qwertly válasza k0c2k4 (#3902) üzenetére


qwertly
addikt

Köszi

(#3908) szabo0405


szabo0405
csendes tag

Szeretném én is megköszönni a teljesen kielégítő T-s root leírását vazz mesternek. :R Tökéletes lett elsőre sikerült és a számláló nem számol. :C :C

(#3909) gusthy válasza alex devil (#3905) üzenetére


gusthy
veterán

Sehogy.

(#3910) szabeska


szabeska
addikt

Megpróbálkozunk akkor ezzel a telóval :) Fel is tettem vaterára az ace 2-t :)

F1

(#3911) csorba23 válasza Arvernia123 (#3896) üzenetére


csorba23
tag

Megismétlem, semmi baj nincs a mostani rommal sem. Teljesen használható a készülék.

(#3912) atila4


atila4
senior tag

Névjegyzékeknél nektek ha van hozzá csatolva facebook profil kiteszi azt a képet ami az illetőnek van kitéve profilképnek? Mert nekem nem..

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#3913) Carline


Carline
őstag

TWRP recovery sikeresen feltéve terminál alól.
Le is mentettem a komplett belakott rendszert.
Counter még mindig alapon.

Következő lépés JetMod rom felrakása.
Ott már a cpu szabályozásál van Smartass2, Lionheart, OndemandX

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#3914) dobolson válasza atila4 (#3912) üzenetére


dobolson
senior tag

Elvileg valahogy meg lehet adni, hogy melyik legyen alapértelmezett, hogy melyik képet mutassa. Valahol ott a névjegyen belül, vagy a névjegyre hosszan tapicskolva tudod beállítani. Nem tudom pontosan, mert nekem nincs összekapcsolva.

Talán meg van:
bemész az adott névjegybe, ott menü gomb, majd alapértelmezett megjelölés. És ott tudod beállítani, hogy melyik képet mutassa.

[ Szerkesztve ]

(#3915) vazzz válasza Carline (#3913) üzenetére


vazzz
őstag

Szuper, várom a visszajelzésedet, és este én is felrakom, ha neked beválik. :R

(#3916) szabacsik


szabacsik
őstag

valaki megtudná mondani, hogy a háttérkép galéria hol rejtőzködik? Bele kéne tennem egy képet mert nem tudok máshonnan hátteret választani a lock screen-nek csak onnan. Azt hiszem az alap galériából is lehetett választani addig amíg le nem töröltem. Appot nem találtam erre.

/\____/\

(#3917) vazzz válasza dobolson (#3914) üzenetére


vazzz
őstag

Sikerült letölteni az xda-ról az új rootolt vodás romot? Ha gondoljátok, letöltöm, és feldobom data-ra azt is.

(#3918) szabo0405


szabo0405
csendes tag

dobolson:
Szeretném megkérdezni,hogy melyek azok a programok amiket jegeltél.Én is lejegeltem párat,amiről tudtam hogy nem csinál galibát,de nagyon nem merek belemerülni mert nem igazán vágom,hogy mit lehet mit nem.
:F :B

(#3919) atila4 válasza dobolson (#3914) üzenetére


atila4
senior tag

Köszi, de ott nem tudom kijelölni facebookot. Nem ajánlja fel. Nem tudom miért :S

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#3920) szabacsik válasza atila4 (#3912) üzenetére


szabacsik
őstag

Csak egy ötlet hátha. Próbáltad már, hogy facebook alkalmazásban az opciók alatt újra szinkronizálod?

/\____/\

(#3921) atila4 válasza szabacsik (#3920) üzenetére


atila4
senior tag

Próbáltam, de nem jó :)

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#3922) dobolson válasza vazzz (#3917) üzenetére


dobolson
senior tag

Igen, letöltöttem, és már rootoltam is, köszi. :)

szabo0405

Social hub, szoftver frissítés, e-mail. eddig ennyit.

[ Szerkesztve ]

(#3923) vazzz válasza dobolson (#3922) üzenetére


vazzz
őstag

Szuper, akkor megköszönöm az xda-n, hogy működik rendesen. :R

(#3924) Shyciii válasza dobolson (#3922) üzenetére


Shyciii
veterán

Neked nem XXLK4-es firmware-ed van? Mert azt nem látom, hogy elérhető lenne rootolva.
Amúgy emlékeim szerint MIUI romok alatt el lehet tüntetni akár az akksi ikonját a statusbar-ról.

[ Szerkesztve ]

(#3925) vazzz válasza szabo0405 (#3918) üzenetére


vazzz
őstag

Nálam ezek mentek a levesbe:
Accuweather.com
Barátaim éppen most
Digit óra
Dualclock
Email 1.0
Game Hub 2.0
Google csevegő
Google+
Hírek és időjárás
Kezdőképernyő tippek
Music Hub
Műsorújság
Pocketguide
Saját fájlok
Samsung apps
Samsung billentyűzet
Samsung fiók
Sim eszköztár
SNS 1.5
SNS jogi nyilatkozat
SNSaccountfb
SNSaccountli
SNSaccounttw
SNSimagecache
Social Hub 2.00.00001
Social hub 1.0
Swype 3.26....
Számológép
Talkback
Tw indító (ez az alap launcher)
Térkép
Utcakép
Yahoo finance
Yahoo news
Zenecenter
Árfolyamok

Shyciii: De az van neki, kész van ahhoz is a rootolás.

[ Szerkesztve ]

(#3926) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

Most vettem egy Galaxy S Advance-t és tele van orosz alkalmazásokkal, amit nem lehet törölni.
Tud valaki linkelni nekem egy gyári romot és egy leírást a telepítéshez?

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#3927) Arvernia123 válasza csorba23 (#3911) üzenetére


Arvernia123
tag

de nekem nem tetszik annyira ez a rom már bocsi!!!!!!!

(#3928) Shyciii válasza vazzz (#3925) üzenetére


Shyciii
veterán

Hm, nem látom a listában.
Melyik CSC-hez van kész?
VDH-shoz vagy a DBTLK1-hez?

(#3929) vazzz válasza Shyciii (#3928) üzenetére


vazzz
őstag

PDA: I9070PXXLK4
CSC: I9070PVDHLE1

(#3930) Carline válasza vazzz (#3915) üzenetére


Carline
őstag

Felraktam, nekem nagyon tetszik.
Most még nyomogatom, a programokat, beállításaimat teszem vissza.
Ami látszik, hogy itt már nem a samsung speciális bootanim formátuma van, hanem a megszokott zip-es.
Valamint az értesítési rolón is kibővített és testreszabható widgetcsoport van.
Ilyesmit használtam az előző telómon is, így értékelem ennek meglétét.

Azt nem értem, hogy miért kell 3.0 -> 3.1 -> 3.2 -> 3.2.2 lépésben feltenni a romot.
Nem értek hozzá de biztos bepakolhatták volna egybe az egészet.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#3931) Shyciii válasza vazzz (#3929) üzenetére


Shyciii
veterán

Az a vodafone-os változat. Akkor egyenlőre nekem még bukta.

(#3932) vazzz válasza Shyciii (#3931) üzenetére


vazzz
őstag

Az I9070PDBTLK1 az nem német rom? Kérd az xda-s topicban, másnapra valszeg meglesz.

(#3933) Shyciii válasza vazzz (#3932) üzenetére


Shyciii
veterán

Benyomtam a requestet, és ahogy látom azt állítja egyik srác, hogy a régebbi változatot ha felrakom, és a telefonon felfrissítem a mostanira, akkor nem tünik el a root...Hááát. Holnap kipróbálom, mert ma már nemigen lesz erre időm.
Viszont ezeknek a romoknak a felrakásához is az 1.83-as Odin kell, mint a régi módszernél, vagy ehhez már jó a legújabb verzió is?

(#3934) plakk válasza Shyciii (#3931) üzenetére


plakk
csendes tag

Sziasztok 2 hete vettem ezt a telfont,és szinte zéro használat mellett 1 napot bir az aksija,mi a teendö?

(#3935) Shyciii válasza plakk (#3934) üzenetére


Shyciii
veterán

Ez előfordulhat. Az én firmware-em is jobban ette az akksit, mint másnak. Most az új frissítéssel már nincsen gond. Telefonon belül nézd meg a software update részt, hátha neked is elérhető már egy újabb GB-s rom.
Ha nem akkor egy hosszadalmas teszt jön. Ki kellene próbálni, hogy ha csak a gyári cuccok vannak benne, akkor is ennyire zabálja-e (factory reset). Ha nem akkor egyesével felrakhatod a cucaidat és ugyanezt kipróbálni. Meg perszer elviheted hivatalos márkaszervízbe is beméretni az akksidat, hogy az-e xar, de azért ritka, hogy egy vadonatúj akksi hibás. Nem lehetetlen, csak ritka.

(#3936) plakk válasza Shyciii (#3935) üzenetére


plakk
csendes tag

meglesem,köszi,bár nem értek hozzá

(#3937) vazzz válasza Shyciii (#3933) üzenetére


vazzz
őstag

Lehet, hogy igaza lesz és nem tűnik el a root, mert a frissítés, ami a napokban jött nektek, nem bántja a rootot, mert csak apróbb hibajavításokat alkalmaz, nem az egész rendszert írja felül. Én 1.83-as Odinnal raktam fel, nem tudom, hogy az újabb jó-e.

Carline Ez végül is mi lenne? Gondolom egy tweakelt, moddolt gyári 2.3.6... ha az, akkor az a 4.1.2 felirat erős egy kicsit. :U
A TWRP-t az sd kártyás megoldással raktad fel? Terminal emulator megfelel erre?

[ Szerkesztve ]

(#3938) istike225


istike225
csendes tag

Sziasztok!:)
Nektek is zörög a telótok hátulja (kamera felöli részen) ?

(#3939) zsolesz6 válasza Carline (#3930) üzenetére


zsolesz6
aktív tag

Szia! Ennek a ROM-nak a felrakásáról tudnál linkelni valami leírást? A root-tól kezdve, illetve azt hogy a programokat, firmwaret, ROM-ot honnan tudom letölteni. THX

(#3940) Ufff válasza istike225 (#3938) üzenetére


Ufff
senior tag

Igen. Az autofókusz mechanikája zörög. Természetes jelenség, ez a normális!

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#3941) Gabbo válasza Ufff (#3940) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Én is furcsálltam a hangot. Köszi a megfejtést. :R

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#3942) cubEEz válasza istike225 (#3938) üzenetére


cubEEz
csendes tag

igen, a samsung feliratot megnyomva pedig nyekken eggyet :D

_@/"

(#3943) Gabbo válasza cubEEz (#3942) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Jééé, tényleg. Egy zenekarhoz mit szóltok? :C

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#3944) szabacsik válasza Gabbo (#3943) üzenetére


szabacsik
őstag

Az eredeti galéria app-ot eltudná küldeni valaki? Vagy egy linket. Sehol nem lelem. (Mindenképpen az eredeti kell(ene))

/\____/\

(#3945) vazzz válasza szabacsik (#3944) üzenetére


vazzz
őstag

Mi történt vele?

(#3946) szabacsik válasza vazzz (#3945) üzenetére


szabacsik
őstag

Letöröltem mert úgyis csak quickpic-et használok, de most át akartam állítani a lockscreen-t és míg tegnap sikerült ma már nem. És több mint tuti az a baj, hogy eltávolítottam mert most csak a háttérkép-galériából ajánlja fel, hogy cseréljek képet. Azt sehol se találom, hogy hol vannak azok a képek, gondoltam simán belemásolom az általam választott képet. Most reményeim szerint ha visszatelepítem a galery-t és akkor felajánlja , hogy a háttérkép-galériából vagy a galery-ből válasszak.

/\____/\

(#3947) vazzz


vazzz
őstag

Közben felment a data.hu-ra az új rootolt vodás rom: I9070PXXLK4_I9070PVDHLE1_VDH_ROOTED.rar

szabacsik Most végülis neked azok a képek kellenek, ami gyárilag benne van a romban, vagy csak a lehetőség kell, hogy a lockscreen hátterét megváltoztasd?

[ Szerkesztve ]

(#3948) csorba23 válasza Arvernia123 (#3927) üzenetére


csorba23
tag

Mi nem tetszik benne? Másfelől a rootolt is így fog kinézni.
Csak segíteni akarok,de ha zavar,csak szólj és abbahagyom.

(#3949) Arvernia123 válasza csorba23 (#3948) üzenetére


Arvernia123
tag

figyeld én nem vagyok ehhez híve ha nem tetszik az az én dolgom ,ha meg akarom csinálni az én dolgom ,nem fogom senkinek az orára kötni hogy mért nem tetszik,ha meg untam újra akarom rakni akkor újra is fogom rakni ,ez nem a te döntésed meg senkijé sem csak az enyém,már bocsi hogy ezt írom nem akarok veszekedést ,de ha meg akarom csinálni hagy csináljam már meg ,az lg gt540-venemen is újra raktam a szoftver egy kis segítségel ,ebbe nem tudtok meg akadályozni ,holnap úgyis fent lesz már az őj szoftver vagy holnap vagy amikor majd rá érek keresgélni már bocsi,nem akarok veszekedni ,jó meg minden tanulgatni akarom hogy meg tudjam csinálni rajta mindent,hogyan kell majd később rá rakni meg vissza ,azért akarom újra rakni hogy tanulgassam

(#3950) Shyciii válasza szabacsik (#3946) üzenetére


Shyciii
veterán

Ez érdekes, mert én a quickpic-el választom ki, hogy mi legyen a háttérkép a saját képeim közül. A gyári gallery-t semmihez sem használom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.