Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) beccyboy


beccyboy
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap beszéltem egy Samsungos csávóval az Europarkos T-mobile-ban. Hát nem sok bíztatót mondott. Azért ilyen olcsó a telefon, mert ahogy többen sejtették, nem akarnak konkurenciát az S III mininek. Szóval az Advance-t akarják a karácsonyi szezon sláger termékének, aztán kivonják, tehát karácsonyig lesz forgalomban. Ja és az ár az már a karácsonyi akciós ár, állítólag ez nem fog csökkenni. És sajnos a miniből is akarnak azért eladni, ezért csak januárban lesz JB. Remélem nem lesz igaza, csak az a baj, hogy ez így logikusnak tűnik...

Caffeine addict.

(#2802) sheep válasza beccyboy (#2801) üzenetére


sheep
addikt

miért lennének ezek rossz hírek? akkor várunk januárig...

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2803) dussy válasza beccyboy (#2801) üzenetére


dussy
őstag

A magenta mennyire befolyásolja a szoftver frissítést? Vagy addig visszatartja? Nem túl ésszerű... :(

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#2804) Shyciii válasza beccyboy (#2801) üzenetére


Shyciii
veterán

Így legyen 5-ösöm a lottón :D Amúgy azért ez nem olyan nagy tragédia. Amúgyis csak Decemberben kaptuk volna meg az eredeti tervek szerint az ICS-t (Q4 ide vagy oda...). Ehelyett kapunk JB-t 1 hónappal később. Ezzel én ki tudok békülni, főleg ha bug mentes lesz...:)

(#2805) leslieke válasza dussy (#2803) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A saját, szolgáltatói telefonjaira visszatarthatja, ha akarja. A függetlenekre meg nincs befolyása, szerintem az a Samsungon múlik. Csak nehogy a forgalmazás befejezése után meg ne is érdekelje a T-seket, hogy kiadják a JB-t.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2806) dussy válasza leslieke (#2805) üzenetére


dussy
őstag

Akkor hirtelen gomba mód elszaporodnak a független JB-es ROM-ok. :D
(Remélem azért nem lesz igazad...)
Régebben rengeteget cseréltem a ROM-okat, de meguntam ezeket, szívesebben használok gyárit mostmár.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#2807) leslieke válasza dussy (#2806) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A független JB legyen kint. Én nem is szeretem, ha a szolgáltató belenyúlkál.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2808) beccyboy válasza Shyciii (#2804) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Azért ha azt mondják, h elvileg januárban kiadja a Samsung, az még csúszhat. De az a rossz hír szerintem, h idén már nem számíthatunk rá. Azt meg a srác is mondta, h a t-s verzió az még később jön. Mondjuk az engem sem érdekel annyira, legyen főzött jb és boldog leszek:)

Caffeine addict.

(#2809) Shyciii válasza sheep (#2802) üzenetére


Shyciii
veterán

sheep

Találtam egy érdekes zenelejátszó progit. SoundBest Music Player a neve.
Érdekes módon közelíti meg a hangzás javítását. Van az elején egy 90 másodperces hallás teszt, és ez alapján állítja be a hangzás jellemzőit (a'la fül akusztikája alapján). A teszt végén mutatja, hogy a hallásod milyen állapotban van, és az equalizer-t ennek megfelelően hogyan állítja be (emellett mást is állíthat, de azt nem mutatja). A linken a Lite verzió van, de kis ügyességgel ki tudod próbálni a teljeset is :)
Igen érdekes eredményt ad ez a fajta megközelítés, lehet hogy ennél a lejátszónál maradok, pedig amúgy eléggé puritán.
Persze ha valaki szereti az extrém basszust, vagy ilyesmit, annak ez nem jó választás (bár van 12 preset benne), mert azárt ez sem képes a szubjektív dolgokat kitalálni :)

[ Szerkesztve ]

(#2810) Shyciii


Shyciii
veterán

Most nézem, hogy az indiaiak megint kaptak egy frissítést a GB romukhoz. Immáron Október 29-ei a legfrissebb GB rom...

(#2811) sheep válasza Shyciii (#2809) üzenetére


sheep
addikt

jé ez érdekesen hangzik, köszi, ki is fogom próbálni
bár én semmilyen eq-t nem használok, poweramp-ban is alapon hallgatom a zenéket, így is nagyon szépen szólnak
(úgy vagyok vele hogy az a zenészek dolga hogy a maximumot kihozzák, ezen mindenféle további beállítás csak ronthat)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2812) Shyciii válasza sheep (#2811) üzenetére


Shyciii
veterán

Szívesen :)
Nem tom még mit módosíthat, de az biztos, hogy nem csak az EQ-t, mert nekem a hallásteszt után pár frekvencián nem hogy feljebb emelte az EQ-t, hanem lejebb, és mégse lett halkabb, vagy háttérbeszoruló az a frekvenciasáv...Meghallgattam már pár számot, és kellemes ez a módszer. Más területen ismertem már ezt a módszert, de nem gondoltam volna, hogy a Play-en is összefutok vele :) :)

[ Szerkesztve ]

(#2813) bkiky01


bkiky01
senior tag

Más fórumokon hallottam, h a samoled hamar beég, igaz ez?

(#2814) leslieke válasza bkiky01 (#2813) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem egy 2,5 éves Samoled kijelzős Samsung Wave S8500-am van, amin nincs beégés sehol. Szóval nálam nem igaz, de nem is 10-es, hanem csak 3-as fényerőn használom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2815) mobal válasza dussy (#2799) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Folyamatban. Ha valami ötleted vagy konkrét dolgot szeretnél ezzel kapcsolatban kérlek közöld privátban! Minden ilyennek örülnék!

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2816) dobolson válasza beccyboy (#2808) üzenetére


dobolson
senior tag

Csak nem értem pl azt, hogy ugye Q4-re ígérték a 4.0-át, de gondolom a samunál már egy ideje tisztában voltak azzal, hogy ki fogják adni az s3 minit. Szóval ganyéságnak érzem majd, ha nem így lesz. Persze, a JB jobb lesz meg minden, de én már az ICS-nek is nagyon örülnék.

(#2817) Gedeon31 válasza dobolson (#2816) üzenetére


Gedeon31
addikt

A 756 MB RAM elég lesz a JB normális használatához?

Szerintem az ICS 1 GB RAM-os telefonoknál fut rendesen akadás mentesen úgy venni észre.

Ahol 512 MB a RAM ott döcögős. 756 elég kevés telefonba van nagyon nem olvastam tapasztalatot.

(#2818) dobolson válasza Gedeon31 (#2817) üzenetére


dobolson
senior tag

Erre nem nagyon tudok mit mondani, az a helyzet. :U :) Én is úgy olvastam, hallottam, hogy több memóriát fogyasztanak. Majd kiderül, hogy ez miként hat a telefon működésére.

[ Szerkesztve ]

(#2819) gyulagy


gyulagy
tag

Ma a Campona Samsung üzletében láttam és az már ICS 4.01!

(#2820) dobolson válasza gyulagy (#2819) üzenetére


dobolson
senior tag

És ebben teljesen biztos vagy?:) Bocs, de kicsit nehezen hiszem el.

(#2821) TayRol válasza gyulagy (#2819) üzenetére


TayRol
veterán

ne hergeld a népet...

(#2822) dobolson válasza TayRol (#2821) üzenetére


dobolson
senior tag

:C

(#2823) gyulagy válasza TayRol (#2821) üzenetére


gyulagy
tag

Megkérdeztem, és az árlistán is úgy volt a tulajdonságnál. Ha az eladó hazudott, akkor én is. 99000 Ft

[ Szerkesztve ]

(#2824) gyulagy


gyulagy
tag

Holnap megnézem megint, kár, hogy kidobtam az árlistát.

(#2825) Shyciii válasza Gedeon31 (#2817) üzenetére


Shyciii
veterán

SZvsz az ICS kicsit félresikerült lett, mint anno a Vista. Nem véletlenül jött ki olyan hamar a JB, és nem véletlenül került bele a Project Butter, ami arra hivatott, hogy simábban fussanak az animációk, átmenetek. Egy jó optimalizációval nem gond a 768MB, persze ehhez az kell, hogy a Samsung ne pakoljon bele minden xart, mint a GB esetében...

(#2826) szab.tam


szab.tam
nagyúr

na, kb. egy hónap használat után nálam is előjött az aksileszívás mizéria.éjjel feltöltöttem, délben volt kb. 1 óra telefonom. net, egyéb semmi, futó alkalmazás 0.
du-ra aksi 15%, és nekiállt töltésért vernyákolni...

kikapcs. aksi ki-be, bekapcs, feltölt, és most várom, mi lesz.... :(((

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#2827) Szabie85


Szabie85
tag

Sziasztok!

Vettem Én is egy ilyen telót ma, Üdvözlök mindenkit! :)

Samsung Galaxy S5

(#2828) goodboy007 válasza gusthy (#2784) üzenetére


goodboy007
senior tag

Köszönöm a választ és a többieknek is. Úgy döntöttem, az Advance mellé teszem le a voksom.
Csütörtöknél előbb sajnos nem tudom beszerezni, de már alig várom.

A sors iróniája, hogy ma elromlott a Samsung fülesem jobb fele -amit amúgy fél éve vettem kb. :W- szóval jól jön az utánpótlás :D.

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#2829) fury71 válasza Nundee K. (#2783) üzenetére


fury71
aktív tag

Sajnos nem az általad linkelt Arctic napelemes töltöt adják hozzá, hanem egy olcsóbb noname darabot. A drágább telókhoz adják az Arctic C1-et, de azt a weboldalon írják is.

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#2830) Gabbo


Gabbo
aktív tag

Sziasztok!

Beszereztem én is egy ilyen kütyüt! Le a kalappal előtte, nagyon jó kis gép!

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#2831) Gabbo válasza gyulagy (#2819) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Szintén jártam tegnap a Campona Samsungban, én viszont rákérdeztem, hogy tudnák e frissíteni és azt mondták, hogy még nincs rá frissítés.
Elképzelhető, hogy amit nem szolgáltatónál veszel, azon már a JB van? :F

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#2832) sheep válasza Gabbo (#2831) üzenetére


sheep
addikt

jövőre lesz frissítés mindegyikre

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2833) Gabbo válasza sheep (#2832) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Akkor ok, remélem tényleg megérkezik januárban.
A T telepakolta a gyári romot mindenféle baromsággal, viszont így is villámgyors. Nem is érzek rá késztetést, hogy rootoljam és kipucoljam. :K

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#2834) atila4


atila4
senior tag

Sziasztok! A kijelzőt védi gorrila glass? Samsungos garanciafutárt lehet ehhez a telefonhoz hívni?

Windows 11 / Galaxy S24+ / Asus ROG

(#2835) gusthy válasza atila4 (#2834) üzenetére


gusthy
veterán

Igen és igen.

(#2836) Gabbo válasza atila4 (#2834) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Szia!

Igen, igen. :K :K

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#2837) a man válasza atila4 (#2834) üzenetére


a man
tag

Azt azért tegyük hozzá, hogy csak a gyári (Samsung) garanciáshoz lehet hívni a garanciafutárt. Legyünk precízek! :)

(#2838) zoli62


zoli62
addikt

Az Astro file manager-nél hiányzik a Gdrive és Dropbox integráció. Ez csak az ICS-hez tartozó verzión van meg?

(#2839) mobal válasza szab.tam (#2826) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Nekem is, két hete jó volt megint csinálja. Marhára unom őszintén... :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2840) Gabbo válasza a man (#2837) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Amikor én regisztráltam a samu oldalán, ott ugye be kell írni, hogy hol vetted.
Simán felajánlja a garanciafutárt nekem is, ha a javítás opciót választom! :K

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#2841) Shyciii válasza mobal (#2839) üzenetére


Shyciii
veterán

Lehet, hogy nem csak a hibák jellegét kellene összegyűjteni, hanem kinek melyik firmware-en jön elő. Hátha van összefüggés :)

(#2842) cubEEz


cubEEz
csendes tag

ez milyen dolog már hogy egy csomó jó game és akkor play azt írja hogy nem kompatibilis...

_@/"

(#2843) Ufff válasza cubEEz (#2842) üzenetére


Ufff
senior tag

Ez ugye költői kérdés volt?

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#2844) Shyciii válasza cubEEz (#2842) üzenetére


Shyciii
veterán

Én ilyennel még nem találkoztam, csak akkor ha az adott game Tegra-s készülékekre készült csak...

(#2845) cubEEz


cubEEz
csendes tag

Vegyük például a Shadowgun: deadzone-t, havernak az s+-ra engedi leszedni, de nekem nem, ennyivel lejebbi a besorolása?

_@/"

(#2846) dashed válasza cubEEz (#2845) üzenetére


dashed
senior tag

SHADOWGUN: DeadZone is available on devices with at least 512 MB RAM and support Android version 3.0 Honeycomb and higher. :U

Majd par honap mulva fel tudod rakni

[ Szerkesztve ]

(#2847) cubEEz


cubEEz
csendes tag

bááááh köszi szépen :)

_@/"

(#2848) gusthy válasza cubEEz (#2847) üzenetére


gusthy
veterán

:-D :-D :-D

(#2849) szab.tam


szab.tam
nagyúr

olvaslak benneteket, de mivel többéves lamaradásom van droidból, így sokszor egy kukkot sem értek.
(főként azt a részt, ahol nagyon vártok valamit.)

csak hogy én is vágjam: jön majd valami frissítés, fabrikálás, akármi, ami alkalmassá teszi magasabb verziószámú android telefonunkra telepítését? azaz magát az újabb androidot faragják meg úgy, hogy felmenjen a telefonunkra?
(lehetőleg úgy, hogy én is megértsem...) :)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#2850) Gabbo válasza szab.tam (#2849) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Úgy volt, hogy ez a készülék is megkapja az Ice Cream Sandwich (4.0) alias ICS rendszerfrissítést, de kiderült, hogy ez kimarad, így a következő Jelly Bean (4.1-4.2) alias JB rendszerre tudunk majd frissíteni.

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.