Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) szabacsik válasza K e n y a (#3498) üzenetére


szabacsik
őstag

Nem. Simán csak fényes. Előző telóhoz is hasonlót vettem igazából ezért választottam ezt mert elég jól véd. Amit te kinéztél az se rossz, de nekem meg pont az nem tetszik, hogy matt. Ízlések és pofonok :)

dussy : Sima gumi, nekem valahogy a műanyag tokok nem jönnek be, Még a kezemben nem volt, de szerintem amennyire kell annyira kemény és rugalmas is egyben :)

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#3502) gusthy válasza Gabbo (#3486) üzenetére


gusthy
veterán

Nem hangzik hülyén, ez mindegyik okostelefonra jellemző.

(#3503) petya2012 válasza szabacsik (#3499) üzenetére


petya2012
őstag

köszönöm szépen

és ez mennyire pontos??

[ Szerkesztve ]

(#3504) szabacsik válasza petya2012 (#3503) üzenetére


szabacsik
őstag

Nekem 2-5 megát csúszott 100 megás netnél anno amikor figyeltem.

/\____/\

(#3505) fury71 válasza petya2012 (#3496) üzenetére


fury71
aktív tag

A Mobile Counter is jó. Külön mutatja a wifi és külön a mobilinternet (3g) forgalmat.

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#3506) a man


a man
tag

Akit nem riasztanak vissza a színek, az nézzen körül a Head Case termékei között is. Van néhány érdekes darab köztük. :)

(#3507) szabacsik


szabacsik
őstag

dupla home gombra előugrik a voice talk . A probléma ezzel csak az, hogy az istennek nem találom hol kéne deaktiválni. Valaki rájött már?

/\____/\

(#3508) dobolson válasza vazzz (#3497) üzenetére


dobolson
senior tag

És milyen romod volt amúgy a telón? Szóval odinnal rátettél egy másik gyári romot, és így nem nőtt a számláló? Akkor mégis csak úgy van itt is, mint s2-nél, hogy nem nől a counter a gyári romoktól?

(#3509) vazzz válasza dobolson (#3508) üzenetére


vazzz
őstag

Ugyanez, gyári T-s rom. Rootoltam, úgy, hogy a rootkernelt raktam fel és kész (számolt 1-et a counter), de 1 nap után elkezdett újraindulgatni, (gondolom titanium backup-al túlzásba vittem a számomra felesleges progik lefagyasztását) és nem segített rajta a sima wipe data/cache, így felraktam a linkelt oldalon lévő T-s romot. Az nem számolt, de rendbe rakta a dolgokat. Így most nincs rootom... Az xda-s leírás szerint a lényeg az, hogy a gyári romot kell előre rootolni, úgy felrakni odinnal, és akkor nem számol.

(#3510) dobolson válasza vazzz (#3509) üzenetére


dobolson
senior tag

Köszi az infót.
Amúgy nem biztos, hogy a Tibivel vitted túlzásba a témát. Egyik kolléga írta, hogy ha csak a rootkernelt tette fel, akkor instabil volt a rendszer, de gyorsan kiírtotta a neki nem kellő cuccokat, majd hogy a rendszer jól működjön, visszaflashelte a gyári kernelt. Vagy valahogy így, asszem... :U :)

(#3511) Keem1


Keem1
addikt

Hajjaj, nekem is hogy kéne a root. Az a sok felesleges app, nem értem, minek erőltetik. Bezzeg Ace-n recovery-ben root.zip felküldése, újraindítás és már pucolhattál... :U
Kár, hogy itt nem ilyen egyszerű.

(#3512) vazzz válasza dobolson (#3510) üzenetére


vazzz
őstag

Igen, erre én is gondoltam, de biztosabbnak éreztem, ha visszateszem inkább a full romot. :)

(#3513) lajama


lajama
csendes tag

Hello mindenki!

Olyan kérdésem lenne, hogy amikor rádugom a töltőt és elkezdi tölteni, töltés közben folyamatosan kiírja, hogy az akkumulátor lekapcsolva és akkor nem tölt. Pár pillanat után ismét elkezdi tölteni és újból kiírja...
Vki? Mit kéne tenni?

(#3514) Addel válasza Keem1 (#3511) üzenetére


Addel
senior tag

Nem is értem, miért így csinálják.
Annó valamelyik symbianos nokiámhoz pl. adtak egy 2GB-s memória kártyát és azon voltak a + appok, nem a telefon memóriában.

(#3515) nggabi válasza lajama (#3513) üzenetére


nggabi
nagyúr

sztem usb csati vagy a kábel hibája. vidd szervizbe. vagy próbáld meg resetelni, vedd ki az akksit, rakd vissza. hátha...

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#3516) Liar válasza vazzz (#3497) üzenetére


Liar
tag

Igen, légyszi töltsd fel. Nagyon köszi!

(#3517) lajama válasza nggabi (#3515) üzenetére


lajama
csendes tag

Értem, és akksi hiba nem lehet? :S

(#3518) nggabi válasza lajama (#3517) üzenetére


nggabi
nagyúr

akár, de inkább a csati lesz. de próbáld meg előtte resetelni és kivenni az akksit. másik töltővel próbáltad?

"szenyor dzsíííí"

(#3519) vazzz válasza Liar (#3516) üzenetére


vazzz
őstag

(#3520) Piloss válasza vazzz (#3497) üzenetére


Piloss
senior tag

Neked is köszi! :)
Favoltam ezt az oldalt is biztos ami biztos

Engem is érdekelnek a fájlok, szóval ha feltöltenéd azt szintén megköszönném :D

[ Szerkesztve ]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#3521) alex devil válasza szabacsik (#3494) üzenetére


alex devil
senior tag

Én ilyen tokot vettem az Örs Vezér terén a BKV épület telefonos boltjában, asszem 2000.- volt.

S23

(#3522) lajama válasza nggabi (#3518) üzenetére


lajama
csendes tag

Másik töltővel is próbáltam, akkor is kiírta. Aztán most kivettem-vissza tettem az aksit, kicsit megigazítottam, így nem írja ki. Elvileg jó lesz (lekopogom...) köszi a tippeket!

(#3523) Keem1 válasza Addel (#3514) üzenetére


Keem1
addikt

Csak legalább le lehetne őket szedni - legálisan :)

(#3524) Giovanny75 válasza dobolson (#3510) üzenetére


Giovanny75
csendes tag

Igen! Pontosan így! Rootkernel után vissza kell rakni a gyári kernelt. De csak a kernelt !

Isten barmai lassan őrölnek!

(#3525) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Hello Mindenkinek!

Tudom hogy nem jó egy konkrét készülék topicba bedobni ilyen kérdést, hiszen mindenki a magáét tekinti etalonnak, ezért ti is azt mondjátok majd, ez kell nekem, de azért felteszem a nagy kérdést.

Mennyire jó ez a telefon?

Az apropó, hogy a munkahelyemen most volt szolgáltató tender és készülék csere van. Szerencsére ebben elég demokratikusak vagyunk, adott a T egy listát, szerepel benne 3 kategória, és igen masszív a 2es jelű csoport. Meglepő módon erre is jogosult vagyok, magam sem tudom, hogyan, még abban is inkább csak reménykedtem, hogy a Grand X IN opció lehet számomra.

Ma délután 4kor küldte át a főnököm a mailt, és köpni-nyelni nem tudtam örömömben,
Mivel holnap le kéne adnom mit szeretnék, ma pedig nem jutottam el a T-hez nyomkorászni, necces lesz a dolog.

Ezek a versenyzők maradtak bent gyomlálásom után:

Lg L9 (nem kéne, hatalmas batár, de sokan a Grand X alternatívájaként emlegetik), Lumia 800 (halott rendszer a W8 óta, de gyors, egyben van, a készülék meg k szép sztem), Galaxy S Advance, Ace 2, S3 mini, Xperia P, Grand X IN

Nem árulok zsákbamacskát, ha lehetne, a jelenlegi T kínálatból a One S (i5..., de nem akarok flame wart, sry) kellene (főleg a Krait meg a gyári 4.X miatt), de ez már nem az én kategóriám.

Az S3 mini azonos vas a P-vel, de kacatnak néz ki mellette, csak a friss rendszer és az oled kijelző miatt maradt bent.
Ez a tel, az S Adv semmi extra, csak nem tudom milyen okkal húzzam ki. :P A vas detto ebben is, csak a RAM 768 mega.
Az Ace2 szerintem csúnya, de nem rossz készülék. Szintén azonos procival.

Eddig csak a ZTE-ben reménykedtem, és azt látom hogy azért nem gyenge az Intel vas (540-es VGA van mellette talán), jól össze is van rakva, friss a szoft is.
Szóval főként e kettő között vacillálok, de meghallgatok mindenkit, sőt.

Köszi minden segítséget!

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#3526) csorba23 válasza petya2012 (#3481) üzenetére


csorba23
tag

Win 7 alatt nem kell leválasztani. (ha mégsem így van, majd valaki kijavít). én sosem választok le semmit.

(#3527) unyadavid válasza MittuDomain_ (#3525) üzenetére


unyadavid
senior tag

Szóval saját vélemény:

S3 mini, Advance, xperia P és ZTE - én ezek közül választanék, ebben a sorrendben.

S3 mini - ha a kinézettel megtudsz békélni (kékben egész jó), akkor advance-nél picit több ram és már most van 4.1 (ez az egyedüli a csoportból és bár a samsung nem tudom beszélt-e eddig róla, de szerintem ez a telcsi szoftveres téren nem lesz elhanyagolva, már csak a neve miatt sem :) )
Advance - jól néz ki, a hardver se rossz elvileg kap 4.1-et
xperia P - király külső, viszont nem bővíthető memória és az akksija is gyenge egy kicsit
ZTE - a hardver zsír viszont mivel ZTE így maga a teló szerintem nem olyan minőségi mint a többi (nekem eddig pl. volt blade és skate is és mindkettőnek fullosan porosodott a képernyő (az érintő alatt), ennél a tipusnál már lehet nem lesz ilyen probléma, de még elég új a teló és olvastam jópár hibás darabról is - persze ez garis csere csak hát bosszantó tud lenni)

[ Szerkesztve ]

(#3528) csorba23 válasza MittuDomain_ (#3525) üzenetére


csorba23
tag

Grand X In - olvass utána a fórumán - én sok rosszat olvastam róla, eredetileg én is olyat akartam, de nem mertem megvenni a relytélyes hibái miatt.

Amoled kijelzős telefonom ezelőtt még sosem volt. NAGYON KLASSZ. Főleg a hihetetlen feketék. Nehezen mondanék le róla ezentúl.

Xperia, Nokia nem bővíthető micro SD-vel. Ez van akinek fontos lehet.

Ezek az én szubjektív véleményeim !!

Amúgy a sorrendem teljesen megegyezik az előttem szólóéval!

[ Szerkesztve ]

(#3529) Addel válasza MittuDomain_ (#3525) üzenetére


Addel
senior tag

Ha ingyen adnák nekem, én az S3 minit választanám. Hozzá kell tenni, az advance-cel sincs semmi bajom amúgy.

(#3530) zsoccacucca


zsoccacucca
csendes tag

Lg Optimus l9 és Samsung galaxy S Advance közül melyiket választanátok? Segítsetek a döntésben.(ZTE Grand X IN ki esett a játszmából pedig kinézetre meg fogásban tetszett volna éppen) Csak az akksi gyengesége meg a pár nem működő app miatt Úgy döntöttem hogy hanyagolom.Köszi előre is a véleményeket!

(#3531) Addel válasza zsoccacucca (#3530) üzenetére


Addel
senior tag

Na az a "telefonfülke" nem kéne, akkor már inkább az Advance.
Bár ha téged nem zavar a mérete, akár az Lg-t is választhatod.

[ Szerkesztve ]

(#3532) krysztyan válasza a man (#3506) üzenetére


krysztyan
tag

Ezek tokok a telefonhoz, vagy ilyen mintás a hátlap?

Üdv

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#3533) Szabie85 válasza zsoccacucca (#3530) üzenetére


Szabie85
tag

Szerintem Advance.

Samsung Galaxy S5

(#3534) dobolson válasza Giovanny75 (#3524) üzenetére


dobolson
senior tag

Ok, köszi, akkor jól rémlett. :)

zsoccacucca

Ja, ha a méret nem zavar, az LG sem lehet rossz. Azon már 4.0 van, de ahogy olvasgattam, sajna az LG-nek nem a legjobb a támogatottsága, szóval lehet, hogy ez így is marad.
Tudom, az ár nagyon számít, de ha akkora telefont vennék, mint az L9, kicsit erősebb hardverrel venném.
Amúgy nálam is a samoled kijelző már alaptartozék egy telefonnál, semmilyen más megjelenítővel szerelt telefont nem tervezek venni ezután. Vagyis majd olyat, ahol esetleg nem pentile mátrix az elrendezés, mert azért az szebb, bár 720p-s felbontásban már szinte mindegy is... De ekkorában azért látható a különbség.

[ Szerkesztve ]

(#3535) a man válasza krysztyan (#3532) üzenetére


a man
tag

A készülék hátoldalára lehet felpattintani ezeket a "borítókat".

[ Szerkesztve ]

(#3536) miti5


miti5
tag

sziasztok,a 8gb os tárhely helyett,másnak is 3,9-t lát????? ennyi "szart" tettek rá ?valamit valamiket nem lehet törölni hogy több hely legyen?kösz a válaszokat

(#3537) krysztyan válasza a man (#3535) üzenetére


krysztyan
tag

Rendes, eredeti (gyári) tokot nem találtál esetleg valahol?

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#3538) krysztyan válasza miti5 (#3536) üzenetére


krysztyan
tag

Mindenkinek annyi, vagyis 3,91. :DDD
Úgy tudom, csak a rootoltról lehet törölni. :B
Üdv

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#3539) csorba23 válasza miti5 (#3536) üzenetére


csorba23
tag

Másnak is ennyit lát. Nem lehet törölni. 1-2 oldallal visszább valaki részletezte, hogy hogy is oszlik szét ez a 8GB.

(#3540) dobolson válasza miti5 (#3536) üzenetére


dobolson
senior tag

Szerintem ez úgy oszlik el, hogy 2 giga az appoknak, 2 giga meg a rendszernek kell. És így marad 4 gb tárhely.

(#3541) beccyboy válasza miti5 (#3536) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Van kb 2 giga az alkalmazásoknak, ha jól tudom kb akkora hely van a rendszernek is. A maradék 3,9-et látja belső sd-nek.
Mennyien vagyunk itt így kora reggel:)

[ Szerkesztve ]

Caffeine addict.

(#3542) atila4 válasza beccyboy (#3541) üzenetére


atila4
senior tag

Bővül a felhasználói kör :D

Windows 11 / Galaxy S24+ / Asus ROG

(#3543) PACAL93


PACAL93
csendes tag

"Átvevőhelyre beérkezett."
Végre :C

(#3544) Addel


Addel
senior tag

Igazából 1.97+3.91 GB-ot étrem mire használ, de hol a többi kb.2giga ?

(#3545) Szabie85 válasza atila4 (#3542) üzenetére


Szabie85
tag

Ezt szeretem amikor sokan vagyunk. :)

Samsung Galaxy S5

(#3546) Ufff


Ufff
senior tag

Jött valami frissítésem. Épp települ. Mi lehet? :Y

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#3547) mobal válasza Ufff (#3546) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Gondolom vodafone-os vagy, ők tényleg kaptak ma valamit (2.3.6).

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3548) Rx


Rx
aktív tag

Ez a ~4gb nagyon karcsú...
3 komolyabb játék és megállt a tudomány.

Elvileg létezik egy olyan progi ami rootolt készüléken áthelyezi a telepített pl. játékokat a memóriakártyára és onnan indítja.
Erről nem sok mindent tudni, de külföldi fórumokon sokan panaszkodnak, hogy nem jó ez a korlátozottság.

A sima sgs1-en ezt gond nélkül meg lehet csinálni.... :\

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#3549) Addel válasza Rx (#3548) üzenetére


Addel
senior tag

Én mondjuk azt sem értem, hogy 261MB rendszercuccnak miért kell 2 giga helyet lefoglalni, elég lenne 500MB vagy esetleg 1 GB erre, a többi mehetne belső tárhoz, mindjárt lenne 4 helyett 5 GB.

(#3550) Ufff válasza mobal (#3547) üzenetére


Ufff
senior tag

És ebben mi van, ami annyira kellett? A híváseldobálást javítaná?

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.