Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) csorba23


csorba23
tag

Ez mi? Tudja valaki?

(#3702) Addel válasza csorba23 (#3701) üzenetére


Addel
senior tag

A középső rész azt jelenteti, hogy bár a Samsung-tol vetted a telefont, ha nem a Samsungtól származó szoftvert használsz rajta, nem náluk kell reklamálnod ha problémád van vele.

(#3703) achon


achon
aktív tag

Samsung firmware oldalon megjelentek uj ROM-ok.
Mintha JB lenne. Tudtok valamit rola?

A legszebb múzsa a határidô.

(#3704) gusthy válasza achon (#3703) üzenetére


gusthy
veterán

Az ilyenektől durran fel az agyam.
Mitől látszanak JB-nek, az eléjük írt "2.3.6" verziószámtól????

(#3705) Shyciii válasza gusthy (#3695) üzenetére


Shyciii
veterán

Nah nekem is jelzett ma hajnalban a mobil, hogy új frissítés jött ki rá. XXLK4-es firmware-t húzta le rá, illetőleg csak apróbb frissítés. Mindenesetre már több szemét van a telón, megjelent a Play Books alkalmazás is.

(#3706) mobal válasza achon (#3703) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Gingerbread (2.3.6).

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3707) andikaaa


andikaaa
aktív tag

Nem tudom, h volt-e már róla szó.... De kipróbálta-e már valaki, hogy milyen gyorsan talál GPS jelet a készülék?

(#3708) dussy válasza a man (#3700) üzenetére


dussy
őstag

Én telepítettem, nekem gond nélkül szalad.
Szép, gyors, kis helyet foglal, kevés memoriát eszik. Egyszóval szuper!

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#3710) a man válasza dussy (#3708) üzenetére


a man
tag

Érdekel még - mivel én nem telepítettem fel launchert korábban -, hogy annak beállitasa magyar felületű-e, vagy marad angol (nem mintha probléma lenne); illetve lehetőség van-e a launcher-ek váltogatására a menüben...
Válaszodat előre is köszönöm. :-)

(#3711) XIII Ramses


XIII Ramses
aktív tag

Én peszimista vagyok a JB frissités szempontjából. Szerintem nem lesz, csak a hülyités folyik. Kihoz majd a samsung ace 2+-t, meg advance +-t, amin JB lesz, hogy vedd meg azt. Az üzlet ezt diktálná, és a samu ezt is fogja lépni. Ha akarták volna, már rég kihozták volna. Mi meg mehetünk a sunyiba...

(#3712) Shyciii válasza XIII Ramses (#3711) üzenetére


Shyciii
veterán

Advance+ nem lesz. Sőt ilyen kategóriában jó ideig nem is lesz teló, mert arra ott az S3 Mini. Épp ezért szórják ki most az Advance-t.

(#3713) murdoq


murdoq
tag

Nekem is bejön a teló és nagyon jó áron van, csak jó lenne tudni hogy a jb-vel tudni fogja-e az 1080p-t a kamera mert a hardver az tudja.

Xiaomi Redmi 4x

(#3714) k0c2k4 válasza XIII Ramses (#3711) üzenetére


k0c2k4
tag

Ezen az alapon Advance + mar van csak epp SIII Mininek hivjak...

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#3715) Rx válasza M0RGI (#3676) üzenetére


Rx
aktív tag

Nekem akkor szokta ezt produkálni ha kilépek pl egy játékból.

Érdekes, kicsit bosszant, hogy mégis mitől lehet.

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#3716) gusthy válasza Shyciii (#3705) üzenetére


gusthy
veterán

... Aminek személy szerint örülök :-)
Amúgy úgy tűnik, hogy tényleg javítottak ezt-azt.

(#3717) XIII Ramses válasza k0c2k4 (#3714) üzenetére


XIII Ramses
aktív tag

Tökéletesen igazatok van, csak azt akartam érzékeltetni, hogy nem kell elhinni a gyártónak mindent, mert egy tolvonással áthúzhatja a számításainkat.

(#3718) dobolson válasza a man (#3710) üzenetére


dobolson
senior tag

Én is a holot használom most. Adw-t nyúztam már nagyon rég, de ezzel gyorsabb a teló kicsit. Amúgy magyar, igen.

(#3719) Morris


Morris
veterán

Sziasztok!

Nekem is van egy ilyen telóm és a videólejátszással lenne egy kis gondom. Felraktam a telóra a két pasi meg egy kicsi pár évadját és olyan gondom van, hogy lejátszásnál mintha darabos lenne a futás.
Nem szaggat, csak nem olyan egyenletes a visszajátszás.

A részek alapadatai:
felbontás 640x352
Adatsebesség: 1020 kb/s
Teljes bitsebesség: 1154 kb/s
Képkockasebesség: 25 képkocka/s

Kérdés: Hogyan konvertáljam át, hogy a felbontás megmaradjon, de a szaggatás eltűnjön. A jelenlegi kiterjesztés AVI.

Korábban konvertáltam 320x240-be (501kb/s, 626kb/s - mp4 - 20 képkocka/s). Ezt a fajtát pl egy Nokia X6-on játszottam le és teljesen jó volt. Viszont a samsungnál ez a verzió nem szép. Kokckás a kép. viszont nem szaggat!

Tudtok segíteni?

(#3720) Shyciii válasza gusthy (#3716) üzenetére


Shyciii
veterán

Play Booksnak miért örülsz? Mi régiónkban nem elérhető :)
Kiváncsi leszek, hogy kevesebb fagyás lesz-e, illetőleg az akksi időmre jó hatással van-e.
Viszont nem lett javítva az USSD biztonsági hiba, ami azért eléggé durva...

[ Szerkesztve ]

(#3721) k0c2k4 válasza XIII Ramses (#3717) üzenetére


k0c2k4
tag

Igen de, epp az hogy, SIII mini egyik elonye hogy gyarilag JB-vel jon, Advance-re meg csak karacsonyi szezon utan 2013 Q1-ben (Deutsche Telekom januar kozepen fogja elkezdeni tesztelni, ha azon atmegy akkor januar vegen mar johet a frissites; + az a szemely aki feltoltotte xda-ra a kiszivargott SII JB romot azt irta hogy: Note kb december es 2 maximum 3 honap es kint lesz az Advancere is, Note joslata bevalt: Sammobile-ra tegnap raktak fel a 4.1.2 JB teszt firmware-t)

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#3722) szabacsik


szabacsik
őstag

Ha egy app mondjuk a GTAIII at törlök akkor viszi magával azt a pár száz megát is amit a /Android/ mappába töltött (com.akarmi mappaba) vagy az kézileg kell? (Csak mert sok játéknál nem egyértelmű a név alapján melyik melyik játékhoz tartozik.

Valamint a fontosabb kérdés.
dubla home gombra ez a voice alkalmazás ugrik elő. Root nélkül van rá esély, hogy kikapcsoljam teljesen?

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#3723) k0c2k4 válasza Morris (#3719) üzenetére


k0c2k4
tag

Nem is csodalkozok hogy kockas X6 felbontasa 640*360 3,2"-en Advance 800*480 4"-en. en probaltam tobb filmet is, HD felbontasut is, csak masolaskor megkerdezte hogy konvertalja-e es en engedtem neki, igaz kicsit lassab volt a masolas de tokeletesen futot, konvertalas nelkul MXplayerel jatszotta le jol.

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#3724) sheep válasza szabacsik (#3722) üzenetére


sheep
addikt

a beállítások/kisegítő lehetőségek között van ugyan egy "talkback" alaklmazás ami elől ki lehet venni a pipát, de ugyanúgy előjön 2 tapizásra :F
szóval nemtom...

@murdoq,

szinte biztosra veszem hogy jb alatt sem fogja tudni az advance az 1080p videót, a Samu nem hiszem hogy engedné
de ne legyen igazam!

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#3725) Morris válasza k0c2k4 (#3723) üzenetére


Morris
veterán

Az oké, én sem lepődök meg rajta, csak a konvertálatlan avi filmnek darabos a mozgása a kijelzőn.
Lehet, hogy a kiterjesztés miatt?
Most csináltam egy 1280x720-as videót a kamerával és a visszajátszás tökéletes. Persze a telefon ezt mp4-ben menti.

Azért is nem értem, hogy miért darabos, hiszen ez amit most csináltam
felbontás 1280x720
Adatsebesség: 13412 kb/s
Teljes bitsebesség: 13479 kb/s
Képkockasebesség: 29 képkocka/s MP4-be.

Míg a sorozat részei mind
(felbontás 640x352, adatsebesség: 1020 kb/s, teljes bitsebesség: 1154 kb/s, képkockasebesség: 25 képkocka/s) AVI-ba vannak.

Látszik, hogy a saját videó jóval többet "tud" és mégsincs visszajátszási probléma... :F

[ Szerkesztve ]

(#3726) Schizoka


Schizoka
aktív tag

ma reggel meghozta a futár a telót!
nagyon tetszik
eddig 3 dolgot nem tudok
hogy miért nem látja a totalcommander az sd kártyát
miért nem tudok csengö és sms hangot a gyári helyet berakni
hogy kell beállítani hogy kizárólag wifin menjen ki a netre?
üdv!

(#3727) krysztyan


krysztyan
tag

Sziasztok

Aki a T-nél rendelte a telefont, és volt hozzá ajándék napelemes töltő, de készlethiány miatt nem jött meg neki a telefonnal együtt, az esetleg már megkapta utólag? Vagy érdeklődött, tud valamit az ügy állásáról?

Köszi, üdv

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#3728) beccyboy válasza Grafy12 (#3667) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Azt az ikont akkor teszi ki, ha csurig van a status bar és már nem fér el más. Probálj meg minél több dolgot eltüntetni onnan, és akkor lesz hely a maradéknak, hogy megjelenjen rendesen.

Krysztyan
Még én sem kaptam meg, annyi az info, hogy majd küldik, ha lesz raktáron. Azért nem árt szerintem többször rákérdezni

[ Szerkesztve ]

Caffeine addict.

(#3729) lacibacsi válasza Schizoka (#3726) üzenetére


lacibacsi
addikt

Csak 150 hozzászólást kell visszaolvasnod és mindhárom kérdésedre választ kapsz! :N

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#3730) beccyboy válasza Schizoka (#3726) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Hello!

Üdv a csapatban. A kérdéseidre meg egyszerűen választ kaphatsz, ha használod a fórum keresőjét a következő keresőszavakkal:
total commander
csengőhang
adathálózat (jó, itt egy kicsit csaltam, ez nem annyira egyértelmű)

Caffeine addict.

(#3731) gusthy válasza Shyciii (#3720) üzenetére


gusthy
veterán

Mert van olyan bankkártyám, amivel jó :-)

Egyébként megnéztem, nekem nem lett Play Book :-(

[ Szerkesztve ]

(#3732) dobolson válasza gusthy (#3731) üzenetére


dobolson
senior tag

Nekem sem, bár én nem bánom. :)

(#3733) gusthy válasza k0c2k4 (#3721) üzenetére


gusthy
veterán

Mármint az SII teszt JB-t, ugye?

(#3734) a man válasza krysztyan (#3727) üzenetére


a man
tag

Ez a napelemes töltő csak előfizetéshez jár a T-nél?

[ Szerkesztve ]

(#3735) k0c2k4 válasza gusthy (#3733) üzenetére


k0c2k4
tag

Igen mindketto teszt firmware (alitolag december kozepen jo mindkettobol a vegleges kiadas)

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#3736) krysztyan válasza a man (#3734) üzenetére


krysztyan
tag

Szerintem a telefonhoz járt, és mindegy, hogy dominos vagy előfizetéses. Bár én már régóta előfizetést használok. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#3737) csorba23 válasza a man (#3710) üzenetére


csorba23
tag

Igen, lehet váltogatni a launchereket.

(#3738) Shyciii válasza gusthy (#3731) üzenetére


Shyciii
veterán

Nah az hogy lehet? Gondolom neked is XXLD2-es firmware volt rajta, mert csak annak jött ki most a frissítés. Nekem ki is rakta az ikonját a Play Book-nak.

(#3739) csorba23 válasza a man (#3734) üzenetére


csorba23
tag

Én dominóshoz kaptam. de akkor még fent volt a webshopban, hogy jár hozzá, most meg már nem látom fent.

(#3740) dobolson válasza gusthy (#3733) üzenetére


dobolson
senior tag

Note-hoz is megjött mára a teszt JB, fent van sammobile-on a rom.

Shyciii

Nem, nekem eddig XXLE1-es romom volt (magyar vodás), és én is megkaptam a javító csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#3741) Grafy12 válasza beccyboy (#3728) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Hálás köszönetem :R egy ÚR vagy! 2 teljes napot töltöttem azzal, hogy mi okozza ezt....
Most már csak arra kell rájönnöm, hogyan tüntessem el ezeket innen, mivel "android analfabéta" vagyok még, eddig mindig Simbianom volt! :D Bár itt jegyzem meg nem bánom a váltást, nagyságrendekkel testre szabhatóbb az android és azt hiszem még csak a felszínt kapirgálom! :K

(#3742) Schizoka


Schizoka
aktív tag

lacibacsi, beccyboy köszönöm!

biztos fogok még majd kérdezni.
eddig egyfolytában a teló nyomkodom :DD
nagyon jó

üdv!

(#3743) csorba23 válasza Grafy12 (#3741) üzenetére


csorba23
tag

Ha lehúzod a status bar-t ,megjelenik ott, hogy törlés. Azt próbáltad már?

(#3744) Shyciii válasza dobolson (#3740) üzenetére


Shyciii
veterán

Akkor ezek szerint a németek tették bele.

(#3745) pody88


pody88
csendes tag

Milyen típusú napelemes töltőt adtak a T-nél ajándékba? Holnap jön a műszer, de nem volt szó naplopó-töltőről az oldalon.

(#3746) k0c2k4


k0c2k4
tag

Januarban jon a Jelly Bean

[ Szerkesztve ]

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#3747) Grafy12 válasza csorba23 (#3743) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Igen, ezeket nem törli!

[ Szerkesztve ]

(#3748) drgab


drgab
tag

A független p-ket is elérte a frissítés:)

Nokia 3310 -> Sony-Ericsson F500i -> Samsung SGH-E250 -> LG KM900 Arena -> Samsung Galaxy S Advance -> Samsung Galaxy S5 -> Iphone 7

(#3749) GoDave válasza k0c2k4 (#3746) üzenetére


GoDave
csendes tag

Megnéztem a linket, ez nem csak Németországra vonatkozik?? Jó lenne ha egész Európára vonatkozna. De mondjuk így már biztos a JB!!! Mert a Német Samsung nyilatkozta. :))

(#3750) k0c2k4 válasza GoDave (#3749) üzenetére


k0c2k4
tag

Szerintem akkor varhato a europai frisitesek kezdese.

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.