Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) Grafy12 válasza dobolson (#3643) üzenetére


Grafy12
aktív tag

A képernyő mentések:
[ITT]
[ÉS ITT]
ÉS ITT

Lent az értesítéseknél nincs semmi!

csorba23: köszönöm, hasznos volt!

(#3652) Keem1 válasza Szabie85 (#3634) üzenetére


Keem1
addikt

Galaxy Ace-s tapasztalatom van meg csak. Kb 1 perc de van hogy meg tovabb karikazik, amit meg nem toltott be. En ilyenkor mindig Opera Mobile-t hasznalok turbo modban.

(#3653) M0RGI válasza dobolson (#3648) üzenetére


M0RGI
őstag

Bocs, még valami. Ez az ikon lezárt, alvó képernyőn is világít ott egymagában a sarokban? Milyen színű? Töltés alatt is ez jelzi, hogy töltés alatt áll?
Ja és a csipogás ismétlődik-e, vagy csak egyszeri?
Bocsánat ha sokat kérdeztem! :R

[ Szerkesztve ]

(#3654) Szabie85


Szabie85
tag

Ok, köszi.

Samsung Galaxy S5

(#3655) mobal válasza sheep (#3629) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Igazándiból ahogy tudom. Most nekem sem ez az első. De ha elkülditek, hogy mi legyen benne összeírom.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3656) petya2012


petya2012
őstag

szép estét mindenkinek

ilyan vírusírtót érdemes mobilra letölteni??
ha igen,ki milyet használ??melyik a legjobb??

[ Szerkesztve ]

(#3657) Gery15 válasza M0RGI (#3653) üzenetére


Gery15
addikt

Igen töltés alatt is jelzi. Csak egyszeri a csipogás, de nem lesz tőle baja, ha rajta marad a töltőn feltöltés után.

HyperX

(#3658) dobolson válasza Grafy12 (#3651) üzenetére


dobolson
senior tag

Hát, nem lettem okosabb. :( Nyilván a skyp azt tudod mi, a kis nyilak körbe-körbe az az energiatakarékosság, biztos bekapcsoltad. Az a 4-es szám és alatta a kis ikon nem tudom, hogy mi. Valamilyen app lesz, mert gyárilag még nem láttam ilyet.

vzaza

Ez az ikon ott bal oldalt a status barban csak akkor jelenik meg, ha fullra töltött a teló. Ekkor van kész a töltéssel. Ilyenkor csipog egyet, felvillan a kijelző is magától, és ennyi a jelzés. Ha nem veszed le a töltőről ezután, akkor is kint marad még a jel. Ahogy lehúztad, értelemszerűen eltűnik. Lezárt képernyőnél semmi nem látszik az egészből.

[ Szerkesztve ]

(#3659) M0RGI válasza dobolson (#3658) üzenetére


M0RGI
őstag

Próbálom megérteni, de nem teljesen világos.
A statusbar-on jobb oldalon normál esetben is látod az akksi ikonon, hogy fel van töltődve. Így nem értem miért van a bal oldalon is.
Én lezárt képernyőnél szeretném tudni, hogy mikor van feltöltve. Tehát rádugom és pár óra múlva távolról ránézek, hogy végezett-e már. Ez akkor nem látszik ezek szerint?

(#3660) dobolson válasza M0RGI (#3659) üzenetére


dobolson
senior tag

Ennek a kis jelzésnek az a szerepe, hogy tudassa, hogy fullon van az aksi, lehúzhatod a töltőről. Ez csak abban a pillanatban jelenik meg, ha kész a töltés. A másik, állandó ikonon azt látod, hogy veszi fel a töltést, de ott már maxot mutat a jelző, de onnantól kezdve még kell neki idő, amíg fullra tölti magát. És a kis jelzés akkor fog érkezni, ha már kész a töltés teljesen. Mi nem világos ezen? :) Egyszer fog jelezni csipogással és képernyőfelébredéssel. Ez tényleg nem elég? :) Szerintem te vagy a világon az első, akinek ezzel baja van. :)
Amúgy max 2-3 óra alatt nulláról teljesen feltölt.

[ Szerkesztve ]

(#3661) petya2012


petya2012
őstag

szép estét mindenkinek

ilyan vírusírtót érdemes mobilra letölteni??
ha igen,ki milyet használ??melyik a legjobb?

más kérdés:
első töltésnél meddig kell lemeríteni(%-ban)és meddig kell tölteni(órában),hányszor kell így tölteni??

köszi

(#3662) szabacsik válasza petya2012 (#3661) üzenetére


szabacsik
őstag

-Ez a mobilos vírus dolog kicsit el van túlozva szerintem, annyira még nincs elterjedve
-0%-ra utána addig töltöd míg fel nem tölt :)
Tudtommal ezeknél az akksiknál már nincs az a 2*24órát mint régen.

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#3663) dobolson válasza petya2012 (#3661) üzenetére


dobolson
senior tag

Vírusirtót nem használok. Nem tudom, hogy van-e értelme, de kb mindenki más állásponton van.

Töltéssel semmi extra: nem kell lemeríteni és kisütni sem. Addig töltsd, amíg ki nem írja, hogy fullon van (fentebb tárgyaltuk, hogy mit és hogyan jelez), nem kell tovább, felesleges.

(#3664) petya2012


petya2012
őstag

oksa

köszi nektek

(#3665) mobal válasza szabacsik (#3662) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Pont tegnap voltam egy előadáson ami erről szól. Még nincs, de körültekintőnek kell lenni ha Play-ről valamit telepítesz, viszont pár éven belül kelleni fog.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3666) dobolson válasza mobal (#3665) üzenetére


dobolson
senior tag

Én a call confirm nevezetű appot használom eddig "védelem" gyanánt. Ez arra jó, hogy bizonyos appok ugye engedélyt kapnak telefonszámok hívására meg ilyen dolgok, de ez az program ezt megakadályozza, ugyanis a jóváhagyása nélkül nem tudok hívást indítani. Ha rányomok a hívásra, nem egyből hív, hanem még felugrik egy ablak és ott kell jóváhagynom a hívást. Kicsit macerásabb (egy gombnyomással több), de legalább nem telefonál a készülékem az akaratomon kívül. Hogy hasznos-e, azt nem tudom, mindenesetre ezt használom.

(#3667) Grafy12 válasza dobolson (#3658) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Érdekes, ha emailt kapok akkor is emelkedik a szám, ha facebookra akkor is, de csak azért mert megjelenik az értesítések közt ezért ha megnézem mi az akkor visszacsökken, akkor is nő, ha bekapcsolom a bluetoothot és a wifit, teljes a zavar :W
A bosszantó az, hogy 3 nál nem tudom lejjebb varázsolni a számot....
Már a Play áruházon is ellenőriztem, nincs-e esetleg frissítés ami ezt okozná, de nincs...

[ Szerkesztve ]

(#3668) petya2012


petya2012
őstag

hát megmondom őszintén én ettől a googlétől félek

na meg az ilyen telós poziciós dolgoktól
már így is tudnak rólunk mindent :(((

(#3669) nggabi válasza petya2012 (#3668) üzenetére


nggabi
nagyúr

találkoztam már hasonló esettel (faterom :D ) és most teljesen jószándékúan mondom h vegyél egy butatelefont android helyett.

"szenyor dzsíííí"

(#3670) dobolson válasza petya2012 (#3668) üzenetére


dobolson
senior tag

Ha már így is tudnak rólunk mindent, akkor nem tökmindegy? :U :D

Grafy

Ötletem sincs, hogy mi lehet, tényleg. :(

(#3671) mobal válasza petya2012 (#3668) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Tök mindegy, hogy mit használsz, így is tudják, ez ne szegje a kedved! :)

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3672) Grafy12 válasza dobolson (#3670) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Oks azért köszi:)

(#3673) K e n y a válasza Carvus (#3605) üzenetére


K e n y a
tag

"kezdeném azzal, hmindig is nokia buzi voltam" - Én is! (E52 az utolsó, sosem adnám el!)

"autós töltőből gyárit érdemes hozzá venni?" - Az E52-höz adtak átalakítót, az E51-eshez anno nem adtak? Csak, mert simán tölti az advance-ot is... egy nóóónééém sz@rt vettem (mármint magát a szivargyújtó töltőt), hibátlanul működik az eredeti nokiás átalakítóval.

"no meg még vki tok is kéne hozzá, azt se tudom, h szilikon,neoprén vagy vmi bőr legyen.."

Én ezt vettem: http://trexgsm.hu/shop/samsung-galaxy-s-i9070-advance-fekete-szilikon-tok/ - nekem teljesen megfelel, matt, semmi csicsa-picsa minta :-)

Üdv!

Nem a lényeg, se nem a részvétel, hanem a fontos!

(#3674) petya2012


petya2012
őstag

1 napig volt nállam a teló,de már hiányzik :B

de sajnos vissza kellett küldenem,mert le volt pattanva belőle egy kis darab a keretéből :((

(#3675) szabacsik


szabacsik
őstag

Tapasztalat valaki rajtam kívül olyat, hogy random módon (legyen az böngésző közben, menü bogarászása közben) "pukkan vagy reccsen" egyet a hangszórója?

/\____/\

(#3676) M0RGI válasza dobolson (#3660) üzenetére


M0RGI
őstag

Köszi szépen!
Akkor már csak puding próbája az evés, tehát használat közben kellene megtapasztalnom, hogy az értesítő led hiánya okoz-e számomra valami nélkülözést. Fura amúgy, hogy ezzel senkinek nem volt problémája, de biztos számomra lenne csak alap egy 10 Ft-os led. :)

(#3677) atila4


atila4
senior tag

Mai használat. Suliba volt nyúzva rendesen. És még 14% vissza van.

Windows 11 / Galaxy S24+ / Asus ROG

(#3678) dobolson válasza M0RGI (#3676) üzenetére


dobolson
senior tag

A led hiányával másnak is volt problémája, csak nem a töltöttség jelzésével kapcsolatban, hanem inkább a nem fogadott értesítések miatt. :)

[ Szerkesztve ]

(#3679) M0RGI válasza dobolson (#3678) üzenetére


M0RGI
őstag

Azt még kibírom talán. Ha jól láttam van két app is rá, igaz mind kényszermegoldás.
Meg én inkább időnként ismétlő hangokkal figyelmeztetem magam olvasatlan sms-nél és nem fogadott hívásnál egyaránt. A led ennek ellenére nem jött rosszul, de mindig kell valami kompromisszumot kötni sajnos.

(#3680) Gery15 válasza szabacsik (#3675) üzenetére


Gery15
addikt

Igen, már mások is írták és nem tudjuk mi az.

HyperX

(#3681) szabacsik válasza Gery15 (#3680) üzenetére


szabacsik
őstag

ohh sorry és köszi. (pedig már egy hete mindent olvasok itt) megnyugodtam, hogy nem az enyém sajátos hibája. :)

/\____/\

(#3682) M0RGI válasza szabacsik (#3681) üzenetére


M0RGI
őstag

Ez engem pont, hogy nem nyugtatott meg.

(#3683) Gery15 válasza szabacsik (#3681) üzenetére


Gery15
addikt

Ha megkapjuk majd a frissítést és fent állnak még egyes hibák akkor vagy eladjuk a telefont vagy pedig együtt élünk vele. ;)

HyperX

(#3684) k0c2k4


k0c2k4
tag

Amugy lol, a cikkben ugy hivatkoztak ra mint SII mini... Erre meg braziliaban Galaxy S II Lite-kent forgalmazzak :))) [link]

[ Szerkesztve ]

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#3685) gusthy válasza atila4 (#3677) üzenetére


gusthy
veterán

Nade ez kapott közben egy kis töltetet.

Más :
Úgy tűnik, javítottak az XXK4ben a töltöttségi szint kijelzésen. Lehet, hogy ténylegesen kevesebbet is fogyaszt, de ehhez több napnyi mérés kell.

(#3686) dobolson válasza gusthy (#3685) üzenetére


dobolson
senior tag

Olvastad valahol ezt? Amúgy remélem, hogy tényleg így is van, a plusz akuidő sosem jön rosszul. :)

(#3687) gusthy válasza dobolson (#3686) üzenetére


gusthy
veterán

Sehol, saját tapasztalat. Ma küldte a Voda a telóra a frissítést.
És eddig valamiért nagyon sok volt az Android operációs rendszer aránya a fogyasztásban, most leesett.
Mindenesetre este 9kor még sose állt 47%on.

[ Szerkesztve ]

(#3688) szabacsik válasza M0RGI (#3682) üzenetére


szabacsik
őstag

Az előző samsungom nem talált GPS jelet, szaggatott, folyton elfogyott a memória benne, kikapcsolgatott, eldobta a hálózatot.
Most mindösszesen 2 nap alatt (értsd alatta hogy kb 26óra nyomkodás mellett) 5ször hallottam ezt a fura hangot. Ezzel szívesen együtt élek. És mint lejjebb is írták ez könnyen elképzelhető, hogy egy frissítéssel meggyógyul.

/\____/\

(#3689) dobolson válasza gusthy (#3687) üzenetére


dobolson
senior tag

Tudom, megkaptam én is. :) Majd holnap melós napom lesz, meglátjuk, hogy tényleg van-e javulás. De a status bar bugját javította az új rom, ez már mindenképpen öröm.

(#3690) gusthy válasza dobolson (#3689) üzenetére


gusthy
veterán

Milyen bugja volt neki?

(#3691) TripleM


TripleM
tag

Sziasztok!
Van aki használja az nfc-t közületek?

Én ilyen vírusírtót használok: [link]
ellenőrzi az appokat, van benne task killer, backuppolni is lehet vele, plusz lopás, elvesztés esetén helymeghatározás, stb-t is tud és ingyenes.

Az autofókusz tényleg lassú, de pl. camscanner-rel nekem nagyon gyors.

(#3692) dobolson válasza gusthy (#3690) üzenetére


dobolson
senior tag

Lehúzás után, mikor rákattintottam egy értesítésre, volt, hogy beragadt. Elindult felfelé, hogy ugye megnyílik az adott értesítés, de félúton megállt és nem történt másodpercekig semmi. Ezt 10 alkalomból kb 4-5-ször is produkálta. Ma reggel (azóta van fent az új rom) óta egyszer sem volt ilyen, szóval úgy tűnik, hogy ez helyrejött.

(#3693) gusthy válasza dobolson (#3692) üzenetére


gusthy
veterán

ja tényleg. nekem messze nem volt ennyire gyakori, de ritkán előfordult.

(#3694) a man


a man
tag

Adobe Flash Player 11 frissítési hiba.
Nálatok is? Vagy tudunk róla valamit?

(#3695) gusthy válasza a man (#3694) üzenetére


gusthy
veterán

nekem a Play áruház meg se találja a Flasht.

Még mindig az XXLK4: Úgy tűnik, visszább vettek a memória menedzser agresszív stílusából, sokkal jobban multitaskol.

[ Szerkesztve ]

(#3696) nggabi válasza gusthy (#3695) üzenetére


nggabi
nagyúr

mivel levették ezért nem megy a frissítése sem. itt az utolsó [link]

(#3697): érdekes mert xperia neo-n is ugyanez volt. passz... ha felrakja ezt utána nem fogja többet mutatni a frissítést.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#3697) gusthy válasza nggabi (#3696) üzenetére


gusthy
veterán

Igen, én is így tudom, de akkor mit lát a man kolléga?

(#3698) Keem1


Keem1
addikt

Nalatok is eleg vacak a kepek minosege Firefox alatt? Operaval kivalo, minha roka agyontomoritene.

(#3699) a man válasza gusthy (#3697) üzenetére


a man
tag

Korábban már fel volt telepítve egy másik készülékre. Ezért, ha elindítom a Play-t egy új készüléken, látom, hogy régebben miket telepítettem fel.
Most viszont az a fonák helyzet állt elő, hogy ugyan látom a Flash-t is, de mivel már nincs fenn a szerveren, újra letölteni/telepíteni nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#3700) a man


a man
tag

Ha fent van valakinek a Holo Launcher, lenne olyan kedves, s írna róla néhány sort? Tapasztalatok, rendszerleterhelés, stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.