Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) Shyciii válasza dashed (#2846) üzenetére


Shyciii
veterán

Néha nem árt ám elolvasni a letöltendő programok követelményeit, illetőleg megjegyzéseit a fejlesztőknek... ;)

(#2852) gusthy válasza szab.tam (#2849) üzenetére


gusthy
veterán

Igen. Nagyon szemléletesen fogalmaztál :-) lényegileg erről van szó.

(#2853) Robbie85


Robbie85
tag

Most már annyi féle verziót lehet hallani, hogy jön e a Jelly Bean vagy sem, de remélem nem gondolják meg magukat. Ha ilyen lesz, akkor nagyon faszányosan fog kinézni. :DD [link]

(#2854) sheep válasza szab.tam (#2849) üzenetére


sheep
addikt

ha megnézed a beállítások/telefon névjegye/android verziója menüt, ott az van hogy 2.3.6
tehát jelenleg 2.3.6-os android (gingerbread kódnevű) fut a telefonon.
a samu már dolgozik a 4.1 (jelly bean) kódnevű frissítésen, ami sok változást fog hozni
ha minden jól megy talán a jövő év elején megkapjuk.
ha érdekel keress rá az android fejlődésére, ott elolvashatod hogy miben fejlődtek az egyes verziók.
személy szeint engem legjobban a project butter érdekel, kiváncsi vagyok mit hoznak ki belőle

még annyit, hogy a hivatalos frissítéseket szgépen keresztül (de lehet hogy wifin is) simán le lehet tölteni és telepíteni. Pár perces művelet, nem jár garancia vesztéssel.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2855) dussy válasza Robbie85 (#2853) üzenetére


dussy
őstag

Én konkrétan azért raktam le a voksom a GSA mellett, mert azt olvastam lesz hivatalos ICS vagy JB, nagyon nem örülnék, ha nem így lenne.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#2856) Robbie85 válasza dussy (#2855) üzenetére


Robbie85
tag

Én sem örülnék neki. Ezt a telefont szeretném én is választani. Jó alternatíva lenne még az S III mini is, de nem ennyiért. A T-nél 90e Ft és nincs hozzá se adatkábel, se füles. A JB nagy előny nála, meg talán a több ram, de mást nem nagyon találok benne +-t.

(#2857) krysztyan


krysztyan
tag

Sziasztok!

Ma én is megrendeltem a telefont, 37000 Ft szerintem nem rossz ár érte. :)
Remélem tényleg mihamarabb megkapjuk a frissítést rá. Bár nekem ez lesz az első androidos telefonom, úgyhogy azt hiszem ezzel is el leszek még egy darabig. :) :C

Hali

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#2858) dobolson válasza krysztyan (#2857) üzenetére


dobolson
senior tag

Hát az nagyon nem rossz ár érte, az biztos. :)

(#2859) dussy válasza dobolson (#2858) üzenetére


dussy
őstag

Én 18ért vettem, igaz 2 éves rabsággal, de mivel ezt a számot használom 13 éve, így kicsit sem izgat ez a tény. :-)

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#2860) dobolson válasza dussy (#2859) üzenetére


dobolson
senior tag

Jó, akkor ezt a versenyt Te nyerted. :DDD

(#2861) krysztyan válasza dussy (#2859) üzenetére


krysztyan
tag

Én is "2 éves rabságban", de engem sem érdekel, mivel színtél régóta ott vagyok.... :)

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#2862) krysztyan válasza dobolson (#2860) üzenetére


krysztyan
tag

:C :DD

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#2863) szab.tam


szab.tam
nagyúr

(#2850) Gabbo
(#2852) gusthy
(#2854) sheep

:R

és ha kész lesz, akkor ez nem magától jön le és települ, hanem manuálisan kell majd leszedni, és indítani a telepítést? (van mobil netem, állandóan. frissítések nincsenek letiltva. avast, stb...)
a beállításokat, telepítéseket el kell előtte menteni? tehát az új android telepítésével az egész radírozódik, vagy csak "rátelepülnek" a frissítések, az alap marad?

mennyire lesz hivatalos? ezt úgy értem, hogy voda-nál, reddel vásárolt: telepítésével gari megmarad?
ugyanúgy lesz elérhető magyar verzió is?

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#2864) dussy válasza szab.tam (#2863) üzenetére


dussy
őstag

A szolgáltatók általában később adják ki a frissitéseket, de ettől a garancia nem változik semmit.

Az átállás után (szerintem) egy szűz rendszered lesz. Ebben az esetben minden alkalmazást újra kell telepíteni.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#2865) Pistakiss válasza szab.tam (#2863) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Ha hivatalos frissítést teszed fel, akkor semi sem törlődik a telefonodról, gari megmarad, ezért hivatalos. Hogy milyen módon lehet letölteni, az majd akkor kiderül, sony-nál csak számítógépen keresztűl ment. A mentést azért ajánlják, mert jó, ha csinálsz a frissítés elött egy gyári visszaállítást, ahol viszont minden elveszik a belső memóriából. Természetesen ez is magyar nyelvű lesz!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#2866) sheep válasza szab.tam (#2863) üzenetére


sheep
addikt

+1 ahogy Pistakiss kolléga mondja, előtte jó ha csinálsz egy factory resetet (gyári adatok visszaállítása), különben lehet hogy nem úgy fog működni ahogy az ember elvárja. Ha visszaállítást csinálsz akkor pedig törlődnek a dolgaid, az alap gyári rendszer marad.

Frissíteni valszeg számítógéppel lehet majd, összedugod a telefont a géppel és kiírja hogy van frissítés, lépésről lépésre vezet, nagyon egyszerű. Persze előtte fel kell telepíteni a szgépre a hivatalos samu alkalmazást.
[link]
bár van ez a szoftverfrissítés menü is ami wifin keresztül csinálja, nem tudom hogy ez működni fog-e

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2867) Pistakiss válasza sheep (#2866) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Ha hivatalos frissítés lesz, akkor mindenképpen jön egy üzenet, hogy új frissítés érhető el és egyben azt is leírják hogyan lehet frissíteni, ota, vagy szgépen keresztűl:

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#2868) mobal


mobal
MODERÁTOR

Találtam egy ilyet: [link]. Lehetséges JB képek.

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2869) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ok értem.
thx!

:R

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#2870) dobolson válasza sheep (#2866) üzenetére


dobolson
senior tag

Az a baj, hogy a Kies többnyire nem működik normálisan. Galaxy Ace-en sosem sikerült a frissítés, mert azt írta ki, hogy a Kies nem támogatja a telefon frissítését, vagy valami hasonlót. Remélem, hogy itt ez másként lesz.

(#2871) sheep válasza dobolson (#2870) üzenetére


sheep
addikt

igen én is ezt hallottam hogy nem igazán működik
majd meglátjuk...
végül is nekem tök mindegy hogy wifi v szgép csak legyen valami :)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2872) Spiggy


Spiggy
csendes tag

Sziasztok.

Végre megött a készülék.

Korábban valahol láttam leírva, de nem találom: 3G-t hogy lehet kilőni, illetve hol mehetek biztosra, hogy csak wi-fivel menjen a teló netre... Régebbi galaxyban megvolt, most nem találom.

Köszi, ha valaki segít :-)

(#2873) dobolson válasza Spiggy (#2872) üzenetére


dobolson
senior tag

Legegyszerűbb szerintem, ha nyomod hosszan a ki-bekapcsoló gombot. Ilyenkor előjön egy kis menü, ahol ott van egymás alatt: csendes mód, adathálózat üzemmód, repülő mód, kikapcsolás. Na, neked itt ki kell kapcsolni az adathálózatot. Ha az lesz odaírva, hogy adathálózat üzemmód kikapcsolva, akkor minden oké és nem fog netre menni a készülék.

(#2874) Spiggy válasza dobolson (#2873) üzenetére


Spiggy
csendes tag

köszi. Kikapcsolva :-)

3G-re ötlet? :-)

(#2875) dobolson válasza Spiggy (#2874) üzenetére


dobolson
senior tag

Azt szeretnéd, hogy csak 2g legyen, ne 3g? Ha igen, akkor a beállítások-vezeték nélküli és hálózati beállítások-mobilhálózatok-hálózati módnál a csak gsm-et kell kiválasztani.

sheep
Naja, nekem is is tökmindegy, csak lenne már! :) :W

[ Szerkesztve ]

(#2876) Szabie85 válasza dobolson (#2860) üzenetére


Szabie85
tag

Én 0 Ft-ért vettem a T-nél. :))

Samsung Galaxy S5

(#2877) dobolson válasza Szabie85 (#2876) üzenetére


dobolson
senior tag

:) Innentől kezdve csak az nyerhet, akinek fizettek azért, hogy elhozza. :D

[ Szerkesztve ]

(#2878) Szabie85 válasza dobolson (#2877) üzenetére


Szabie85
tag

:-D Your page is blocked due to a security policy that prohibits access to Category Remote Proxi
es  Hol kell ezt beállítani, hogy ne blokkoljon egyes oldalakat

Samsung Galaxy S5

(#2879) dobolson válasza Szabie85 (#2878) üzenetére


dobolson
senior tag

Azt nem tudom... :(

(#2880) szab.tam válasza Szabie85 (#2878) üzenetére


szab.tam
nagyúr

szerintem pedig sürgősen költözz haza kínából... :U :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#2881) Szabie85 válasza szab.tam (#2880) üzenetére


Szabie85
tag

Nem vágom amit írsz, de már rájöttem mi volt a bibi. :-P

Samsung Galaxy S5

(#2882) mobal


mobal
MODERÁTOR

JB, 2013. január. Aki tud németül az pls. pontosan mondja el mivan oda írva :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2883) dobolson válasza mobal (#2882) üzenetére


dobolson
senior tag

Csajom durva fordítása a következő: igen, januárban jön a JB. :DDD

(#2884) Szabie85 válasza dobolson (#2883) üzenetére


Szabie85
tag

:) Igaza van a lényeg ez! ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S5

(#2885) atila4


atila4
senior tag

Na megrendeltem a T-Mobile-tól én is. Szerdán kapom meg :)

Windows 11 / Galaxy S24+ / Asus ROG

(#2886) szab.tam válasza Szabie85 (#2881) üzenetére


szab.tam
nagyúr

egy gyenge poén akart lenni, miszerint ázsia azon részén blokkolnak néha bizonyos oldalakat....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#2887) dobolson válasza Szabie85 (#2884) üzenetére


dobolson
senior tag

:) Ez legalább már valami "kézzel fogható" dolog. Bár a fene tudja, hogy mennyire lehet biztosra venni ezt. De csak legyen kint a németeknél, az tutifix, hogy megy fel a német JB a telómra. :DD

(#2888) gusthy válasza mobal (#2882) üzenetére


gusthy
veterán

Jan 2. hetében megy Telekom tesztre, és ha ott oké, akkor Jan végén jelenik meg.

(#2889) Shyciii válasza dobolson (#2887) üzenetére


Shyciii
veterán

Nekem a németektől van a telóm, hehe :D

(#2890) k0c2k4 válasza Shyciii (#2889) üzenetére


k0c2k4
tag

En is Nemet o.-ban vettem :D

[ Szerkesztve ]

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#2891) dobolson válasza Shyciii (#2889) üzenetére


dobolson
senior tag

:) és milyen rom van rajta?

(#2892) Shyciii válasza dobolson (#2891) üzenetére


Shyciii
veterán

XXLD2-es firmware NFC-s. Ilyen a németeknél van :)

(#2893) gusthy válasza Shyciii (#2892) üzenetére


gusthy
veterán

A magyar vodás is NFC-s.

(#2894) dobolson válasza gusthy (#2893) üzenetére


dobolson
senior tag

Csak az XXLE1-es.

(#2895) gusthy válasza dobolson (#2894) üzenetére


gusthy
veterán

Ez így van, szerintem az csak egy minimális frissítés a D2-höz képest.

(#2896) Shyciii válasza gusthy (#2895) üzenetére


Shyciii
veterán

Itt nem azért vannak növekvő sorrendben a betük, hogy melyik frissebb, melyik nem. Régiókra van szétosztva, szal ne nézd, hogy az E betű előrébb van, mint a D :)

[ Szerkesztve ]

(#2897) gusthy válasza Shyciii (#2896) üzenetére


gusthy
veterán

Speciel az utolsó előtti betű a hónapot jelöli, tehát a D az adott régióban (XX-észak-EU) áprilisban kiadott ROM.
Ja és L=2012.

(#2898) k0c2k4


k0c2k4
tag

Uj novemberi Romok (I9070DXLK1) kerultek fel Sammobile-ra (Thailand es Indonesia) igaz nincs verzioszam.:(

[ Szerkesztve ]

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#2899) Szabie85 válasza szab.tam (#2886) üzenetére


Szabie85
tag

Értem. :)

Samsung Galaxy S5

(#2900) mobal válasza k0c2k4 (#2898) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

2.3.6

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.