Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) GoDave válasza k0c2k4 (#3750) üzenetére


GoDave
csendes tag

Így legalább véget érnek a spekulációk, hogy lesz e JB vagy sem... Mert biztos lesz!!! :DD

(#3752) a man válasza GoDave (#3751) üzenetére


a man
tag

Biztos akkor lesz, ha már a zselés babon csúszik az ujjad! :)

(#3753) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Nem teljesen ide kapcsolódik de a nokia telefonról váltok akkor áttudom valamilyen módon hozni a névjegyzéket erre a készülékre?Másik,dominós vagyok és így nem tudom netten megrendelni a készüléket mert mindenképpen új dominós előrefizetést akar rám tukmálni.Miképpen tudnám megrendelni,hogy a mostani dominos telefon számom is megmaradjon és ugyan akkor legjobb költsék hatékonysága :D tudjam megoldani a készülék vásárlást?

(#3754) k0c2k4 válasza a man (#3752) üzenetére


k0c2k4
tag

Mar kb 1-1,5 honapja meg volt erositve erositve hogy lesz ra JB, csak datum nem volt megadva:P de igy mar tudjuk "biztosra" hogy mikor jon :P

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#3755) beccyboy válasza GoDave (#3749) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Ha egy helyen lesz, akkor lesz mindenhol.
Csak persze nem a hivatalos. Legalábbis remélem nem csak az :DDD

Caffeine addict.

(#3756) szabacsik válasza qwertly (#3753) üzenetére


szabacsik
őstag

Megveszed a dominós csomagot attól megmarad a számod. Amit meg adnak hozzá simkártya eladod vagy elteszed talonba.

/\____/\

(#3757) mobal válasza qwertly (#3753) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ha ki tudod importálni névjegyként, lehetséges, hogy át tudod menteni a számokat. Azért a biztonság kedvéért jegyezd fel őket! Régi kártyát beleteszed a készülékbe, az újat pedig elrakod.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3758) beccyboy válasza Grafy12 (#3741) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Megnéztem a képeket, amiket feltöltöttél.
A kis nyilas háromszög eltüntetése: beállítások-->energiatakarékosság-->egyedi energiatakarékosságtól a pipát vedd ki
Advanced task killert vagy kinyíratod saját magával, vagy egyszerűen nem használsz, mert az android úgyis bezárja, ami nem kell, ami meg kell, azt úgyis újra nyitja, ha te bezárod akkor is
A vírusirtó pont most volt kibeszélve, hogy nem létszükséglet manapság még
Ha az időjárást is eltünteted, azzal is előrébb vagy. Nem tudom, miért van kétszer bent az értesítések között.
De ha ezeket megcsinálod, akkor már lesz elég hely, hogy kiírjon mindent.
Ha nem tudsz ezekről lemondani, akkor hozzá kell szoknod, hogy ha van új értesítés, akkor csak a szám fog ott változni.

Caffeine addict.

(#3759) qwertly válasza szabacsik (#3756) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Ilyen egyszerű :Y akkor menni fog a domino nap kártyámmal is?Mert az van nekem.

(#3760) gusthy válasza Shyciii (#3738) üzenetére


gusthy
veterán

Nem, Voda XXLE1 volt rajta...

(#3761) Carvus válasza K e n y a (#3673) üzenetére


Carvus
senior tag

köszi mkinek, eldöntöttem h jövök! (úgyh amint a kezembe lesz majd további ezer és megannyi kérdéssel persze) :U

e51-emhez semmi ilyet nem adtak. de majd akkor én is vmi olcsót veszek.
sztem szilikon tokot veszek+védőfóliát elejére, amit mutattál az nekem túl snassz, most a keréklenyomatóssal szemezek... :D

T-nél rendelte vki neten? mennyi idő alatt jön meg a Drágaszágom? ;]

(#3762) krysztyan válasza Carvus (#3761) üzenetére


krysztyan
tag

Attól függ mikor rendeled és van-e készleten. Amúgy azt hiszem, ha fél 2 előtt rendelsz akkor elméletileg másnap megkapod. Én pl hétfőn fél 9 körül rendeltem, és kedd délelőtt megjött. :C

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#3763) Carvus válasza krysztyan (#3762) üzenetére


Carvus
senior tag

elvileg van készleten, akkor ha mázlim van szombaton itt lesz? ki nem bírom hétfőig! :DDD

(#3764) K e n y a válasza Carvus (#3761) üzenetére


K e n y a
tag

" T-nél rendelte vki neten? mennyi idő alatt jön meg a Drágaszágom? "

Ja-ja, én ott rendeltem... Másnap itt is volt :-)

[ Módosította: mobal ]

Nem a lényeg, se nem a részvétel, hanem a fontos!

(#3765) Carvus válasza K e n y a (#3764) üzenetére


Carvus
senior tag

most kivételesen szombat lesz az én napom, nem péntek, remélem hozza is a futás...h fogom addig kibírni a kis Ödvansz nélkül. jobban várom, mint a karácsonyt! :D

(#3766) beccyboy válasza Carvus (#3765) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Mi is hétvége előtt rendeltük, csak telefonon. Ott mondta a srác, hogy hétvégén nincsen kiszállítás.

Ja és még egyszer mondom mindenkinek, ha ügyesen tudsz alkudozni, akkor telefonos rendelésnél még akár a netesnél is olcsóbb áron tudod megszerezni magadnak. Az ügyfélszolgálatosoknak van egy keretük, amit saját hatáskörben elhasználhatnak kedvezményre!!!!!!!!!

Caffeine addict.

(#3767) Carvus válasza beccyboy (#3766) üzenetére


Carvus
senior tag

de dec 1. szombat munkanap, akkor azért csak ki hozzák, legalábbis remélem...

(#3768) vazzz


vazzz
őstag

Megvan a root, flash counter nem számol. :C

(#3769) dobolson válasza vazzz (#3768) üzenetére


dobolson
senior tag

Hogy csináltad? :)

(#3770) Carline válasza vazzz (#3768) üzenetére


Carline
őstag

Mi a PDA és CSC? Remélem végre egy XXLF4 és TMH lesz!

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#3771) Gery15 válasza vazzz (#3768) üzenetére


Gery15
addikt

Na akkor gépeljed ide gyorsan lefelé! :D

HyperX

(#3772) Carline válasza Gery15 (#3771) üzenetére


Carline
őstag

Xda-n volt egy leírás Ace2-re, hogy telepített linux alól hogyan lehet a cache.img.md5 és system.img.md5 fájlokba beleheggeszteni a rootot. Sajnálatomra a linux parancssori tudásom nagyon kevés és az adódó első hibaüzenet meg is fogott.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#3773) Schizoka válasza K e n y a (#3764) üzenetére


Schizoka
aktív tag

nekem másnap reggel már szolt a futár hogy nyolc körül jön azaz ma egész nap azt nyomkodtam mint egy kisgyerek :DDDD

(#3774) K e n y a válasza Schizoka (#3773) üzenetére


K e n y a
tag

he-he-he!

Nem a lényeg, se nem a részvétel, hanem a fontos!

(#3775) vazzz válasza Carline (#3770) üzenetére


vazzz
őstag

TMH (XXFL4/TMHLF1) is megvan és a vodás (PXXLE1/PVDHLE1) is.
Nem én csináltam, xda-ról kaptam.
Estére feltöltöm őket a data-ra, most mobilról vagyok.

(#3776) Grafy12 válasza beccyboy (#3758) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Köszönöm a segítséget, szinte kiürült az állapot sor! :)

(#3777) dobolson válasza vazzz (#3775) üzenetére


dobolson
senior tag

Fuck, kár, hogy pont most frissült a vodás rom! :(

(#3778) a man válasza vazzz (#3775) üzenetére


a man
tag

:R

(#3779) Arvernia123


Arvernia123
tag

Sziasztok!!

én szeretnék érdeklődni hogy mikor jön ki rá az új szoftver rá ? meg hogyan lehet másik szoftver rá tenni?

(#3780) wolf64


wolf64
tag

Sziasztok!Mikor kellett megrendelni a telót hogy adják hozzá az ajándék töltőt ?Mert én 15.-én rendeltem de mikor kihozták nem szóltak róla semmit.Járt volna hozzá?Ja amit még szeretnék kérdezni hogy ehhez mit szóltok,ér valamit?
Advanced Mobile Care

[ Szerkesztve ]

(#3781) Keem1 válasza Arvernia123 (#3779) üzenetére


Keem1
addikt

Olvass már vissza 1-2 oldalt... Folyamatos téma.

(#3782) Arvernia123 válasza Keem1 (#3781) üzenetére


Arvernia123
tag

nincs sok időm rá ,hogy vissza nézném őket ,mert nem sokáig szoktam lenni gép előtt és ez nekem fontos

(#3783) K e n y a válasza Arvernia123 (#3782) üzenetére


K e n y a
tag

A legegyszerűbben úgy tunám kifejezni magamat a JB-el kapcsolatban, hogy tudja a tököm...! :) Vagy meglesz még idén, (Dec. akárhányadikán) vagy csak Január-Februárban... Nagyjából mindenki ennyit tud :)

Nem a lényeg, se nem a részvétel, hanem a fontos!

(#3784) Carline válasza dobolson (#3777) üzenetére


Carline
őstag

Akkor Odinnal vissza a régi és utána ráhúzni a rootoltat.

vazzz mikor érsz már haza? :)

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#3785) Gery15 válasza Arvernia123 (#3782) üzenetére


Gery15
addikt

Akkor meg használd a keresőt! Kezd most már rohadt idegesítő lenni, hogy minden egyes nap megkérdezitek 100szor ugyanazt... használni kellene a keresőt! :W

HyperX

(#3786) Arvernia123 válasza Gery15 (#3785) üzenetére


Arvernia123
tag

engemet is idegesit már hogy nem lehet normálisan válaszólni az embernek,amikor itt kérdeznek valamit ,ha rendesen le lenne írva akkor szerintem nem kérdezné meg senki sem vázlatosan meg minden be lenne másolva szerintem ,és nem bunkóság amit írtam csak ez a véleményem ennyi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :W

(#3787) Keem1 válasza Arvernia123 (#3782) üzenetére


Keem1
addikt

Másnak meg arra nincs ideje hogy oldalanként leírja ugyanazt. Ugyhogy vedd a fáradtságot te is és keress. Nem nehezebb mint új hsz-t írni.

(#3788) Gery15 válasza Arvernia123 (#3786) üzenetére


Gery15
addikt

A vélemény az olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra. És szerintem elég világos voltam azzal, hogy használd a keresőt, mert már mindenki unja! Továbbá, ha arra lusta vagy, hogy a keresőt használd akkor legalább csak egy vagy két oldalt olvass át, mert mondom, hogy minden napos kérdések...

(#3787) Keem1 : De muszáj új hsz-t írni, hogy nőjön a rangja...

(#3789) Carline: Na látod pontosan ez az, hogy akkor sem néznék meg. Am mobal elkezdte írni.

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#3789) Carline


Carline
őstag

Annyiból van igazság abban, hogy kellene egy részletes első hozzászólás melyben a jelen állás szerint le lenne írva a legtöbbet kérdezett dolog is.
Bár akkor is lenne olyan, aki bele sem nézne abba sem, csak egyből itt kérdezne.
Ha jól emlékszek valaki el is kezdte összeszedni hozzá az anyagot.
Amikor kész lesz, akkor legalább lehetne írni, hogy GOTO 1 :)

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#3790) Arvernia123 válasza Keem1 (#3787) üzenetére


Arvernia123
tag

jó tudom én azt nem nehéz de az ember gyorsan meg akarja csinálni a dolgot ,akkor szerintem nincs rá ideje szerintem

(#3791) csorba23 válasza wolf64 (#3780) üzenetére


csorba23
tag

Én 16-án rendeltem és kaptam hozzá. Nézd meg a visszaigazoló emailt a rendelésedről. Az én visszaigazolásomban ez a termék megnevezése:
"Samsung Galaxy S Advance ajándék napelemes töltővel
Domino csomagban"

Viszont amikor az az email jött T-től, hogy átvehető, (Picpk-Pack pontba kértem), ott már nem szerepelt a megnevezésben a töltő. Gondolom, akkortájt változtathattak rajta.

(#3792) Arvernia123


Arvernia123
tag

jó én értelek meg nem is akarok veszekedni senkivel sem,ha most én csináltam rajta recoveryt azt nem számolja a számláló vagy nincs bent?

(#3793) csorba23 válasza Arvernia123 (#3792) üzenetére


csorba23
tag

Ne vedd sértésnek, de mi értelme volt annak, hogy az elmúlt egy órában kérdeztél itt pár kérdést, aztán pár perce nyitottál egy új Galaxy S Advance topikot?

(#3794) Arvernia123 válasza csorba23 (#3793) üzenetére


Arvernia123
tag

mert hát ha válaszolnak és nem olyan bunkó velem senki azért nyitottam egy új topicot!!!!!

mert itt nem lehet kérdezni sem ,mert egyből le harapják a fejemet,szépen kérdezek meg mindent ,és elvagyok küldve a kur***va any**ámba !!!

(#3795) K e n y a válasza Arvernia123 (#3794) üzenetére


K e n y a
tag

De ember, miért ne lehetne kérdezni?! Nagyon nincs igazad... Mi volt itt neked bunkó? Tényleg csak 2-3 percet kellett volna fordítanod előző hsz-ek olvasásával... Amúgy mindent leírtam neked egybe a JB-el kapcsolatban...

Erre meg: "A vélemény az olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra." én besz@rtam! :) Szerintem vicces! :)

[ Szerkesztve ]

Nem a lényeg, se nem a részvétel, hanem a fontos!

(#3796) Arvernia123 válasza K e n y a (#3795) üzenetére


Arvernia123
tag

jó most van egy ilyen telefonom előszőr és nem nagyon értek hozzá,hogyan kell csinálni mindent,ha tud valaki segíteni nekem az írja le privátban részletekbe ,nem fel háborodva meg ilyen válasszal köszönöm!!!

(#3797) K e n y a válasza Arvernia123 (#3796) üzenetére


K e n y a
tag

Mit szeretnél pontosan? Írd le és megpróbálok válaszolni rá, ok?

Nem a lényeg, se nem a részvétel, hanem a fontos!

(#3798) Arvernia123 válasza K e n y a (#3797) üzenetére


Arvernia123
tag

jó köszi

(#3799) wolf64 válasza Arvernia123 (#3796) üzenetére


wolf64
tag

http://logout.hu/cikk/android_kezdoknek/bevezeto.html
Itt megtudsz egy jó pár dolgot,kezdetnek elég.

(#3800) drgab válasza dobolson (#3571) üzenetére


drgab
tag

Ez valószínűleg valami vodás megoldás lehet, mert a független p-nél maradt a régi. Nekem csak a memóriahasználat tűnt fel eddig:)

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310 -> Sony-Ericsson F500i -> Samsung SGH-E250 -> LG KM900 Arena -> Samsung Galaxy S Advance -> Samsung Galaxy S5 -> Iphone 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.