Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18901) Lehiñito válasza mono7806 (#18896) üzenetére


Lehiñito
senior tag

2hónapja használom. Még nem vettem észre h karcos lenne. Zsebben hordom én is.
Feleségemnek Spigen Ultra Hybrid van. Annak már kemény merev a hátulja, a keret sarkai meg légbuborékosak, hogy jobban elnyeljék az ütődést.
Vettem volna olyat is magamnak de csak rose gold színben volt mikor vettem a tokokat.

[ Szerkesztve ]

(#18902) mono7806 válasza Lehiñito (#18901) üzenetére


mono7806
tag

Nekem olyan 4 hónap után tűnt fel, hogy ami eredetileg átlátszó volt, az inkább áttetszővé vált (speedshopos beszerzés volt). Főleg a hátulján volt gáz, az oldalán annyira nem látszott.

(#18903) Icetee válasza UfoZoli (#18900) üzenetére


Icetee
aktív tag

Lehet hogy az volt :(
Még ha neten rendeltem volna valami webshoptól azt mondom lehet átvertek, de Speedshop nem árul hamis cuccokat :) Ezért is csodálkoztam. Visszavinni meg nem akartam, mert általában ilyen dolgokra nem érvényes a garancia, Azt mondják "nem rendeltetésszerűen használtam" :/

Az Alpha de király kis telefon :) Arról váltottál S7-re?

(#18904) UfoZoli válasza Icetee (#18903) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

Ja!
Csak az elválás nem úgy alakult ahogy szerettem volna...
Alaplap hibával javította a már cseretelefont a TMX aminek következtében a telefon újraindult.
Samsung Magyarországnál keményen oda kellett b@szni az asztalrra, hogy orvosolják a dolgot.
Végül ma kaptam meg a csereutalványt.
Most még azon megy a huza-vona hogy a 2017.04.11.-én kezdődő harmadik éves prémium garit írják át az S7-re vagy adják vissza a lóvét.
Sajnálom, mert szerettem, ráadásul a fizikai paraméterei - értsd mérete - még ma is, így fél év S7 használat után is jobban bejön.

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#18905) monroe8609 válasza mono7806 (#18894) üzenetére


monroe8609
aktív tag

Pedig habkönnyedén lehetnek rajta hajszálkarcok..első naptól spigen neo hybrid van a telomon. Úgy voltam vele elég ez!Aztán egyik reggel a teraszon napsütésben észrevettem pár apró hajszálkarcot bal felül..pedig csak zsebből ki be és más nem volt a zsebembe..mindezt 2 hét alatt..nyilván vmi porszem vagy konkrétan a kosz lehetett mert mással meg véletlenül sem érintkezett a kijelzőm..így vettem hát egy gyári fólia párost..

(#18906) mono7806 válasza monroe8609 (#18905) üzenetére


mono7806
tag

Ne érts félre, elhiszem - csak nem értem... itt pl. konyhakéssel szurkálják, vagdossák - és semmi nyoma nincs a kijelzőn: https://www.youtube.com/watch?v=wKl33N2H8CM

(#18907) Jadro válasza mono7806 (#18906) üzenetére


Jadro
veterán

A por az más. Késsel vagdoshatod, meg sem látszik, de a por az tud pusztítani. Nem nagy karcokat, de ha kiszúrod, akkor már idegesíteni fog mindig. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#18908) monroe8609 válasza Jadro (#18907) üzenetére


monroe8609
aktív tag

Vettem észre:) nem gond,eret vágni nem fogok emiatt:) Leírtam a tapasztalatomat hátha vkinek segítség

(#18909) pohár válasza UfoZoli (#18899) üzenetére


pohár
félisten

jaja, utánanézve tényleg az volt az, de nekem bumszli lesz már azzal :(

ha nagyon csúnya lenne a telefon ebben a mostani tokban, max leejtem véletlen a biztosítási idő alatt :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18910) UfoZoli


UfoZoli
aktív tag

Gyerekek!
Egyesek nagyon türelmetlenek hogy nincs még hivatalos Nougat!

Akkor ezt kapjátk ki: Samsung Galaxy S6 Edge plus-ra az utolsó gyári hivatalos rom 5.1.1-es verziójú.
Ma nyomkodtam a Váci úti Samsung store-ban, úgy hogy wifi-vel rá is lehetett keresni a frissitésekre.
Igaz hogy kisszériás telo volt, de akkor is a Flagship+ kategóriában játszott.

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#18911) Deck válasza UfoZoli (#18910) üzenetére


Deck
titán

Van hivatalos Nougat.

PS5

(#18912) #67656192 válasza UfoZoli (#18910) üzenetére


#67656192
törölt tag

Háát az nem semmi. Alpha is megállt 4.4.4-nél.ok volt rá arab lolli de nem XEH.

(#18913) UfoZoli válasza Deck (#18911) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

Köszi, tudom hogy néhány régióra elérhető, de a kevésbe kísérletező kedvű XEH rommal rendelkező verzió esetében pl a Q1 is kérdéses.
Félreértés ne essék engem nem zavar hogy most ez a hot topic csak nem értem hogy egy tökéletes MM-et miért kell lecserélni.
Persze ez a fogyasztói társadalom lényege, hogy mindig a legújabb kell.

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#18914) UfoZoli válasza #67656192 (#18912) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

Alpha-ra volt hivatlos 5.0 is XEH-n. Nekem azzal hozták a cseretelefont 201. novemberében. Igaz utána azt hizem vissza is vonták.
Sajna azóta teló elhalálozott s csereutalvány formájában éledt újjá. Macerás volt az elválás, s sajnálom...
Mostohagyereke volt az a telefon a samsung-nak amivel kikövezték ezt fos túlárazott, mégis low budget specifikációval rendelkező A szériát. Igaz a 17-es verziók már egész vállalhatók lettek.

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#18915) #67656192 válasza UfoZoli (#18914) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ha visszavonták akkor nincs:)
3 db Alphám volt, szép lassan elenyésztek, nemrég utalványos lett az egyik, az utolsó , kb a tieddel egyidőben.
Imádtam de hányattatott sorsú telefon volt ahogy az s szérián kívül szinte az összes Samsung .

[ Szerkesztve ]

(#18916) Deck válasza UfoZoli (#18913) üzenetére


Deck
titán

Semmi bajom a Nougattal. Jobb is.

PS5

(#18917) HaliGab23 válasza #67656192 (#18915) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Nekem cserélték gariban anno az Alphat, és a feleségem még mindig azt nyúzza, nem akar váltani róla, tökéletesen működik, pont megfelelő méretű, stb. :)

Kíváncsi vagyok az S8-ra, de ez az S7 is megfelelő. Most töltöm le újra a 7-es androidot, nekifutok ismét.

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#18918) matehajagos


matehajagos
tag

Az mitöl lehet hogy az Ampere nevű program szerint a töltés igen ugrándozó, 240-1100mA között folyamatosan ugrál. (4,11V-ot ír) Minden gyári, gyorstöltés kikapcsolva. Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#18919) #67656192 válasza HaliGab23 (#18917) üzenetére


#67656192
törölt tag

1-et cseréltek 1 hetes korában, 1 elolvadt az éjjeliszekrényen(usb hiba miatt) , 1 beégett és usb hibás lett, 1 eldobta az imeit, soha többet nem csatlakozott sehova(gsm) ezt is cserélték, amit először cseréltek az szintén beégett és usb-s lett. Szóval 3db volt párhuzamosan, mindegyikkel volt baj(kisebb nagyobb) kb 1 évesen mindegyik új akkut igényelt. Volt ott több tipushiba is ami miatt jobb is, hogy kukázták de akkor is szerettük őket.
Most ugyanez a helyzet. Egyszerre van 2db s7, 2db s7e, egyelőre még csak eggyel volt gond, a többi birja igaz van amelyik még csak 3 honapos. Egész jó széria a hetes.

Egy Alpha még van itthon de már nem használjuk mert szar az usb-je nem szereti a töltőt, szar a home gombja és már nincs hozzá alkatrész.

[ Szerkesztve ]

(#18920) #67656192 válasza Deck (#18916) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nekem mostanában egy párszor eldobta a WiFi-t. Repülő be-ki megoldotta. Lehet, hogy csak a router betegeskedik, nem tudom. 6-on nem volt ilyen gondom. Nem biztos, hogy a N tehet róla.

(#18921) HaliGab23 válasza #67656192 (#18919) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Pff, kemény!

Nekem az S7 volt cserélve, kamera pixelhiba miatt.. Elsőre sosem bírok jót venni semmiből :)

Off: vettem egy elég drága Epos órát, természetesen 1 héten belül besz@rt - megszorult - igazítani kellett a mechanikáján utólag.

Korábban írtam, nekem az vízállóság nyom sokat a latban... már meghalt volna kétszer, ha nem lenne az... és egyik sem szándékos/tervezett elárasztás volt :DD (Horgásztúrák veszélyesek a telókra.)

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#18922) norbeey


norbeey
tag

Ma arra lettem figyelmes, hogy a telefon folyamatosan a töltést jelző pittyegő hangot ad ki. Egy gyári samsung adaptive fast charger volt bedugva amit még a note 4-hez kaptam (szerintem pontosan ugyan olyan). Majdnem megégette a kezem olyan forró volt mikor kiúhztam és égett szag is lett tőle, azóta nem is működik egyáltalán. Ha megrázom valami mozog is benne. Vajon leégett volna a lakás, ha éppen nem vagyok itt? :( Tapasztalt bárki hasonlót?

(#18923) Wiz Khalifa válasza UfoZoli (#18910) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem 5.1.1 az ucsó hivatalos. Hanem 6.0.1

Azért nem talált frissítést hiába rákerestél mert a kiállított telók lockolt szoftveresek. Ezek értendők Samsung-ra, Huawei-re, iPhone-ra, stb... és ez mind a hivatalos Store-ra, Media Markt-ra, szolgáltatóra.

Ez azért van hogy ne csessze szét a sok emberke aki megtapogatja. Szóval le vannak tiltva dolgok. iPhone-ba pl a frissítések, meg nem tudsz ikonokat rendezni pl. De még sok más. Ez igaz Huawei-re meg a többire is.

Smoke some weed nigga!

(#18924) samu74 válasza #67656192 (#18871) üzenetére


samu74
addikt

Nem vészes a dolog nálam se.Igaz hogy én a béta elejétől használom a nougatot,és főleg 1-2 játék miatt jött hibaüzenet...Persze a telefon soha nem fagyott le,meg nem indult újra,de ilyen app crash volt azért 7-es droidon.A google meg a samsungos appok jól működtek.
Sajnálom hogy nálad a hálózati hibák nem szűntek meg,én hónapok óta nem tapasztalom.Véletlen is lehet,de nekem a nougat óta nincs ilyen gondom...Előtte azért volt nekem is.
Ami nálam a 7-es droidon jobb:
-Nincs hívás probléma -se nyávogás hogy nem vagyok elérhető/sms
-AOD - a bővített értesítés miatt nekem hasznos
-Kékfény szűrő - telefonon böngészve sötétben nem égeti ki a szemem
-A felület/menü - szokni kell,de szerintem pofás
-Picit pörgősebb - igaz hogy az animációt 0,5x levittem
-Aksi idő picit jobb - a doze szerintem jobb mint MM-on

-----------

(#18925) LilProphet90 válasza #67656192 (#18920) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Én is hasonlót tapasztalok, sokszor nem is csatlakozik magától, MM-nél illetve más eszközöknél nem áll(t) fenn a probléma.

Más gond viszont nem nagyon van vele, a 93 MB-os frissítéssel eltűnt a mikrolagok jó része is.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#18926) UfoZoli válasza Wiz Khalifa (#18923) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

Ezt nem tudtam, akkor bocsesz a dezinformálásért. Az azért már barátibb... :)

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#18927) #67656192 válasza samu74 (#18924) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem rossz, csak ez a WiFi akadozás zavar egy kicsit. Lehet, hogy nem Nougat hiba, fene tudja. Ez már a második N rom, az elsőnél meg 6-on nem tapasztaltam a dolgot.
Ezen kívül a többi rendben. Nem tetszik, hogy a kamera időzitő gyorsgombot kivették a többit megszoktam.

(#18928) #67656192 válasza LilProphet90 (#18925) üzenetére


#67656192
törölt tag

Igen jó lesz ez de van még vele ez-az.

(#18929) Wiz Khalifa válasza UfoZoli (#18926) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Így szokták, és meg is értem őket. :DDD

Én mindig itt csekkolom van-e újabb szoftver. Ha van itt azonnal kint van. :)

Smoke some weed nigga!

(#18930) samu74 válasza #67656192 (#18927) üzenetére


samu74
addikt

Hát a MM-on is a vége felé volt a legjobb.Na nem mintha sok baj lett volna addig a szoftverrel. :)
A wifi - speciális - wifi vezérlési előzmények - ott neked van valami?

-----------

(#18931) #67656192 válasza samu74 (#18930) üzenetére


#67656192
törölt tag

Jó volt a MM.

Nem nincs ott semmi..

(#18932) UfoZoli válasza #67656192 (#18931) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

+1
azzal a kiegészítéssel, hogy jó az még mindig.

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#18933) #67656192 válasza UfoZoli (#18932) üzenetére


#67656192
törölt tag

Igen. Az utolsó kimondottan hülyebiztos:)

(#18934) samu74 válasza #67656192 (#18931) üzenetére


samu74
addikt

Érdekes mindenesetre.
Esetleg wipe cache, meg újra add hozzá a hozzáférési pontot. Hátha.

-----------

(#18935) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Az létezik, hogy a Spigen Neo Hybridből kivenni csak úgy tudom, hogy leszedem a bumpert? Beletenni sem bírtam a telefont csak ha levettem róla. Alig bírom szétszedni, GearVR-ozáshoz viszont muszáj. Kicsit idegörlő mindig szétkapni a tokot, attól félek eltöröm. (speedshopból vettem, sztem eredeti)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#18936) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Bónusz kérdés: Az upday-t hogy lehet eltüntetni teljesen? Kikapcsoltam, letöröltem de még mindig ott van amikor a home-tól balra szeretnék egy új lapot hozzáadni és emiatt nem lehet..

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#18937) kerxy válasza Dyingsoul (#18936) üzenetére


kerxy
senior tag

Kezdőlapon hosszú nyomás és ott balra görgetve fent kikapcsolható!

(#18938) Wiz Khalifa válasza Dyingsoul (#18936) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Smoke some weed nigga!

(#18939) Dyingsoul válasza Wiz Khalifa (#18938) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Igen de én ezt is el akarom tüntetni. Nem tudok emiatt bal oldali irányba hozzáadni oldalakat. Valahogy sikerült az előző S7-en, ezen nem jön össze.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#18940) duvi válasza Dyingsoul (#18939) üzenetére


duvi
nagyúr

Kikapcsolás után szerkesztő módban bármelyik oldalt kinevezheted kezdőoldalnak. Onnantól mindkét oldalra át tudsz csoportosítani plusz oldalakat.

[ Szerkesztve ]

(#18941) Icetee válasza HaliGab23 (#18917) üzenetére


Icetee
aktív tag

Az én baratnőm is Alphat használ még :)

Kár hogy az S5-től felfelé már nem csináltak minit. Nagyon szeretem az S7-et, de a hétköznapokra beérném egy kisebb telefonnal is :) Amikor megjelent az A3 2016 teljesen beleszerettem, mert kicsit az Alpha jutott eszembe, de sajnos elég karcsú volt tudasban, így kiesett a lehetőségek közül :(

A Samsung teljesen elvetette már a Mini szériát?

(#18942) Wiz Khalifa válasza Icetee (#18941) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem vetették el a tervet, az S8-hoz majd mellékelnek egy fűrészt hogy ha meguntad hogy nagy a teló nyugodtan ketté fűrészelhesd. :)

Temészetesen jár egy Mini matrica is majd a csomaggal amit majd felragaszthatsz a hátlapra hogy mindenki tudja hogy neked minid van. :D

Smoke some weed nigga!

(#18943) válasza Kroni1 (#18897) üzenetére



őstag

Arról nem is beszélve hogy a paraméterei szinte megegyeznek az iPhone-al.
Erről jut eszembe, vettem egy Sony filléres fejhallgatót 6k és meglepően jól szól az S7-el. Persze by Tokyo-Japan

[ Szerkesztve ]

(#18944) UfoZoli válasza Dyingsoul (#18935) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

Mindig egy saroktól kell lekezdeni levenni.
Betenni meg az egyik hosszú oldalán beilleszted aztán mész körbe és a másik két sarokkal.
Masszív toknak ez az átka.
Vigasztaljon hogy hamar ráunsz a Vr-ra.
Bumperrel együtt is fel meg le lehet szedni a tokot.

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#18945) UfoZoli válasza (#18943) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

Headset, gombokkal, vagy csak sima füles?
Link van?

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#18946) duvi


duvi
nagyúr

2 hét használat után, nagyon szépen beállt az aktív kijelzőidő :K Fényéveket ráver az előző S5-re, pedig azt is nagyon szerettem.

(#18947) natë válasza duvi (#18946) üzenetére


natë
nagyúr

Mennyit voltál ebből mobilneten? Azon sajnos nem jön össze azért ennyi..

(#18948) duvi válasza natë (#18947) üzenetére


duvi
nagyúr

Minimum a 90%-át. Egy kb. 15 perces ebook olvasáson kívül, mind netes használattal jött össze. Auto fényerőn, nem használt programok optimalizálva.

(#18949) natë válasza duvi (#18948) üzenetére


natë
nagyúr

Akkor viszont nem nugát :)

(#18950) duvi válasza natë (#18949) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem :N Gyári T-s 6.01 fut rajta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.