Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15851) guriga1234 válasza nggabi (#15848) üzenetére


guriga1234
addikt

Mindig az aktuális viber verzió van a telefonomon. Naponta használom, de még soha nem indult újra. Az egyik telepített szutykod lehet a gond forrása.

(#15852) Pistakiss válasza nggabi (#15842) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szerintem Te vagy elfogult, de a telefon ellen!
Nem ez az első telefonom, láthatod is lent, tehát van fogalmam, hogy minek milyennek kell lennie!
Nálam sem lag, sem újra indulás, sem pedig egyéb hiba nem fordult elő.
Ha neked szar, akkor vegyél olyat, ami megfelel az elvárásaidnak.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#15853) gyuri81 válasza bordi10 (#15850) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Bakker!!! Ne haragudj, de nem vettem észre, hogy kaptam egy választ tőled!! :O

Köszönöm szépen neked is! :R

Honnan jött neked ez a tipp amúgy? ;] Nekem eszembe nem jutott volna.

(#15854) hanti válasza gyuri81 (#15849) üzenetére


hanti
senior tag

Sehol nem használok wifit, 4G, 4G+, 5G, mindendenhol 4-5 csíkos térerő, szerintem a használaton kívüli időszakokban nem fogyaszt többet mint a Wifi, intenzív használat esetén talán egy kicsit jobban merül. A routeremben is SIM van ezért ritkán engedem Wifire, de egy hétvégén megpróbáltam.

(#15855) ShadowLac válasza Pistakiss (#15838) üzenetére


ShadowLac
addikt

+1

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#15856) Saccco válasza bordi10 (#15561) üzenetére


Saccco
nagyúr

Bakker, ezt nem láttam! :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15857) bordi10 válasza gyuri81 (#15853) üzenetére


bordi10
senior tag

Egy 2016-os androidcentral.com-os fórum hsz-ében írta anno valaki, még a Galaxy S5 idejében :Y Gugliba ezzel indultam el: '"samsung gallery app not rotating"

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#15858) hanti válasza gyuri81 (#15853) üzenetére


hanti
senior tag

Én már találkoztam ilyennel, pont Novánál régebben, de nem jutott eszembe. One UI óta nem használom. Lehet egy gyorsitótár törlés is segített volna, akkor fordul elő, ha a programban megváltozik a cím és az utasítás, amire a parancsikon mutat, nem a Nova hibája.

[ Szerkesztve ]

(#15859) hanti válasza bordi10 (#15857) üzenetére


hanti
senior tag

Régi mondás, a Google a barátod! :DD ;] :DD

(#15860) nggabi válasza Pistakiss (#15852) üzenetére


nggabi
nagyúr

én ugyan nem vagyok elfogult, alapjában tetszik a teló. lehet ha 400ért vettem volna sírnék mint mindenki itt :D de be kell látni h szotveresen és a kamera terén nem valami jó ez a teló. a lényeg h ha valaki ide rosszat mer írni az vegyen mást. értem. talán nektek kéne elgondolkozni h ez egy termék, nem kell szerelmesnek lenni bele. :U

"szenyor dzsíííí"

(#15861) gyuri81 válasza hanti (#15854) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Hát igen, a titok a fullos térerőben rejlik valószínűleg :)

(#15862) CP111 válasza guriga1234 (#15846) üzenetére


CP111
tag

+1
Ha nem vagyok fent facén, instán, tik-tokon akkor nem is létezek?! A sok szemét nélkül is boldog az életem!

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#15863) Pistakiss válasza nggabi (#15860) üzenetére


Pistakiss
őstag

Nagyon jól tudom, hogy ez egy termék, ezt nem is tagadom, de mivel nekem semmi gondom nincs vele , ezért nem is szídom . Szerelmes sem vagyok bele, úgy használom mint az eddigi készülékeket, se többet, se kevesebbet nem várok el tőle. Nagyon meg vagyok vele elégedve!
Egyébként láthatod, hogy nem gagyi készülékekről váltottam, van összehasonlítási alapom
Nem vakon dícsérem és védem, ha lenne hibája, azt is leírnám, de mivel ilyennel nem találkoztam, nem írhatom!
Egy
Ennyi!

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#15864) CP111 válasza Pistakiss (#15863) üzenetére


CP111
tag

Hibát ne írj, mert az itt a Mobilarena fórumon felér egy isten káromlással! ;]

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#15865) Pistakiss válasza CP111 (#15864) üzenetére


Pistakiss
őstag

Látom az a hiba, ha nincs hiba!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#15866) nggabi válasza CP111 (#15864) üzenetére


nggabi
nagyúr

így van. akinek nem fordul el a galéria vagy homályos képeket lő mert nem ért az iso beállításokhoz az húzzon el innen!!!!

;]

"szenyor dzsíííí"

(#15867) CP111 válasza nggabi (#15866) üzenetére


CP111
tag

Nekem mindkettő megy! :P

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#15868) nggabi


nggabi
nagyúr

akinek meg semmi baja az is :U nem kell itt rontani a levegőt :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#15869) CP111 válasza nggabi (#15868) üzenetére


CP111
tag

Mi ez a személyeskedés?!

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#15870) gyuri81 válasza nggabi (#15868) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Láttad volna a telefont mikor megjelent.....naaa az bughalmaz volt sajnos....de véleményem szerint nagyon sok minden javítva lett.

Mobilnet.... nálam nagyon gáz.
Wifin 90%nal néha megvan az 1 óra. De itt meg:

[ Szerkesztve ]

(#15871) gyuri81 válasza gyuri81 (#15870) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Kifutottam a szerkesztési időből...
Most dícsérem meg a telefont és tessék. A google play leeszi az akksim. A google wallet-et nem is használtam ma, de a fordítót sem :DDD
Tegnap hibáltan volt az akksi, ma meg tessék. És semmit nem módosítottam.

(#15872) hanti


hanti
senior tag

Nálatok van Vodafone 3G hálózat, elvileg tegnap lekapcsolták, de simán működik?

(#15873) vectras válasza hanti (#15872) üzenetére


vectras
tag

Pest környékén nyomták ki eddig csak. Nekem is van még itt vidéken. Kíváncsi leszek hogy utána jobb lesz e a 4g téreő

(#15874) hanti válasza vectras (#15873) üzenetére


hanti
senior tag

Itt élek Pest mellett és nem kapcsolták le, azért kérdeztem hátha valaki tud valamit, engem is a sávszélesség növekedés miatt érdekelne.
Nincs erre topik?

[ Szerkesztve ]

(#15875) pepe792 válasza gyuri81 (#15871) üzenetére


pepe792
tag

Telefonnak mi köze a google palyhez?

(#15876) dlaj


dlaj
őstag

Sziasztok! Tokot raktam a telefonra, de így nem megy a vezeték nélküli töltés. Használ valaki tokkal vezeték nélküli töltőt és ha igen milyet?

(#15877) nggabi válasza dlaj (#15876) üzenetére


nggabi
nagyúr

gagyi cellectes tok + epng930 tölti.

"szenyor dzsíííí"

(#15878) Mikulásbá válasza dlaj (#15876) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Átlátszó Spigen tok, megy a vezeték nélküli töltés mindenhol.

(#15879) gyuri81 válasza pepe792 (#15875) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Ezt komolyan kérdezed? Vagy Huawei telefonod van? ;]

Viccet félretéve, nagyon sok lekérdezést csinál a telefon a google-t. Ezért lett magas a fogyasztás mint látod a fenti képen.

(#15880) Brain75 válasza dlaj (#15876) üzenetére


Brain75
senior tag

Nilkin camshield tok.
Ezekkel működik nekem, mert csak ezek vannak.
Xiaomi 15W-os wireless asztali töltő
Samsung wireless asztali töltő
Acefast 15W wireless autós tartó és töltő
Xiaomi 15W wireless autós tartó és töltő

Ezekkel mindegyikkel megy nekem ezzel a tokkal.

Üdv

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#15881) dlaj


dlaj
őstag

Köszönöm a válaszokat! Akkor tokot vagy töltőt kell váltanom.

(#15882) drzsoo1 válasza gyuri81 (#15870) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Már megbocsáss de ez pont olyan mintha az én készülékem akksi fogyasztása lenne. Tétlen fogyasztás 7 óra, 23 %, a 41 perc képernyő időt nem tudom hogy mi hozta össze mert egy alkalmazást se jelez. Az endurance teszt szerint az s22u és az s23u között 3 % energiafelhasználás javulás történt. (gsmarena.com). Ehhez képest a mostani s22u-k 8h15p képernyő idő helyett az s23u 11 óra felett tud, ez nem 3 hanem 30%. Kérdésem továbbra is: Hova tűnt az a 25% akku hatásfok veszteség ami itt látható a fogyasztási adatokon? Az én akkum a gyári kapacitás 97 %-át tudja(4834mAh). A frissítés most gyakorlatilag 1.5 szeres kapacitás javulást hozott, így "csak" 3 nap alatt merül le a 36 óra helyett. Ez is valami de nyilvánvaló hogy a Samsung manipulálja a kapacitást (ahogy ezt anno az Apple is tette) , kizárt hogy véletlenül okoznak ilyen eltéréseket.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#15883) alasoh válasza drzsoo1 (#15882) üzenetére


alasoh
tag

Nos, végre azt hiszem a többiek nevében is írhatom: MEGÉRTETTÜK!!
Ez a modell, akkumulátor fogyasztas/kezelés téren nem jó! Sőt, nemhogy nem jó, hanem rossz!!!
Engedd meg, hogy megismételjem: MEGÉRTETTÜK!!!
Nos, engedd meg továbbá, hogy két dolgot javasolják neked és mindenkinek, akinek folyamatosan ismétlődő problémája van, amit többször jelzett a fórumon:
1. Fogadd el! Leírtad... többször... MEGÉRTETTÜK!!
2. Ne fogadd el.. add el... ne szenvedjen, ne kínozd vele magad. Ilyen pocsék akku optimalizálás illetve teljesítmény visszafogás nincs még egy a világon, talán csak az Apple haza táján...
Menekülj... és ne ess még egyszer ugyan abba a hibába, hogy samsung telefont vásárolsz, hiszen egy év múlva, mikor a következő terméküket a piacra dobják, az előzőt szabotálni fogják!
Menekülj...

(#15884) axlfsi válasza nggabi (#15842) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem ulok fel manapsag mar semmilyen hype-vonatra, ahhoz tul oreg vagyok. Volt mar sok Androidom, de eleg regota a Note szerianal vagyok. Nem erzem magam elfogultnak, anno a ceruza miatt fogott meg, amit alapvetoen nem igazan hasznalok, szoval, akar valthatnek is mar masra, de valamiert egyelore megsem teszem.

Amit mondani szerettem volna, hogy valoszinuleg igazad lehet. Az atlag felhasznalo lehet soha nem veszi eszre, nem tunik fel, nem eleg sokretu a felhasznalasi modja, de a napokban egy insider beta teszt soran volt alkalmam ket fejlesztovel is kommunikalni, akik azert ertenek ahhoz, amit csinalnak es hatarozott velemenyuk, hogy nagy altalanossagban a Samsung szoftvere manapsag messze a legszarabb(!). Gondolom ok olyan oldalrol is latjak, ahogyan mi nem. Nem mennek reszleteibe, de egy olyan bug javitasara ment el 2 munkanap, amely egyik masik Androidos telefonon sem volt jelen, csak a Samukon. Ez van.

Ettol meg egyelore en is maradok, de szeretek objektiven nezni a Vilagra es elfogani mas velemenyeket, megprobalni mas szemszogbol is vizsgalni, latni a dolgokat. Ha egy (ketto) Androidon fejleszto is allitja, hogy egy ideje a Samu a legszarabb, akkor abban lehet valami.

Nem vitaindito, nem is flame, nincs errol mit a tovabbiakban beszelni, csak gondoltam behozok egy ilyen infot is a topikba.
Peace! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#15885) geryboro


geryboro
senior tag

korabban kerdeztem hogy valaki root/custom romot felpattintott-e mar a telefonra?
es ugye itt is van egy opcio, a one ui gyalulasa mindenfele samsung szolgaltatassal aosp szintre.
ez is lehetseges.

nalam is a leheto legminimalisabb bloatware-k vannak jelen csak, amik szuksegesek a rendszer zokkenomentes mukodesehez.
hosszabb uzemido, smoothabb rendszer.
neha, nagyritkan beakad, de reboot megoldja ezt az idokozonkenti problemat.
ragtam eleget a szamat en is a temaval kapcsolatban,
csak gyors leirtam megegyszer.

flagship atlagot boven hozza ha kicsit oda van ra figyelve.
a minden sz@rral telegyomoszolt ajfon is meg tud borulni,
meg gyorsabban merulni csak jelzem. :K
ja es okos ceruza sincs a telefon seggeben..

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#15886) pepe792 válasza dlaj (#15876) üzenetére


pepe792
tag

Spigen tokokkal működik

(#15887) pepe792 válasza gyuri81 (#15879) üzenetére


pepe792
tag

Nem a telefon hibája, ha telefoné lenne mindegyik azt csinálná. ..

(#15888) janaman01


janaman01
addikt

Csak az akku témához....nálam eddig minden renben volt . Eddig egy éjszaka kb 3% ot merült , most kb 17 et...az akkunál nem látszódik semmi hogy mi használná az enerdzsit :F :F :F semmi nem lett telepitve..

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#15889) gyuri81 válasza janaman01 (#15888) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Beragadt valami, mint ahogy nekem is. Teljesen random... Egyszerűen nem tudok vele mit csinálni. Ez van:B

(#15890) alasoh válasza axlfsi (#15884) üzenetére


alasoh
tag

Végre valami konkrétabb hozzászólás!
Köszönöm!
Esetleg azt is meg tudod osztani mi volt az a probléma?

Amennyire én ismerem a konkurencia termékeit, messze a samsungnak vannak a legtöbb rétegű feature-i.
Lehet a sok szoftver hiba is ebből adódik. Minnél sokrétűbb egy sw. annál több a hiba lehetőség is...
Ez tény. Sajnos tudom. :((( :O :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15891) gyuri81 válasza gyuri81 (#15870) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Azért van egy pici kontraszt az előző akksi képhez képest:DDD
link

(#15892) hanti válasza janaman01 (#15888) üzenetére


hanti
senior tag

Nézd meg mi frissült, ott lehet valamelyik a ludas. A G Play szolgáltatások frssült mostanába az tud ilyeneket csinálni

(#15893) janaman01


janaman01
addikt

Hát szinte az összes alkalmazásra ráfrissítettem, a gplay az február 1.-i Hogy a francba lehetne kiszürni hogy mi ragadt be?
Ez igy nem valami jó hogy ennyire merül :W :W

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#15894) hanti válasza janaman01 (#15893) üzenetére


hanti
senior tag

Az nem az, a beállítások alkalmazások gpsz azt nézd meg

(#15895) Taci válasza janaman01 (#15893) üzenetére


Taci
addikt

Esetleg a Beállítások / Hely alatt megnézheted majd, hogy mi-mikor használta a helyadatokat, hátha ott lesz valami, egész este használta (ha igen, ezt tudod állítani arra, hogy csak az alkalmazás használatakor használja, máskor ne), és emiatt merült.

(#15896) Ferenczi Áko válasza gyuri81 (#15891) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Az szép.. :Y

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#15897) janaman01 válasza Taci (#15895) üzenetére


janaman01
addikt

Erre gondolsz? Itt igazából csak azt tudom megnézni, hogy melyik alkalmazásnak milyen jogai vannak

Hanti: köszi egyelőre eltávolítottam a frissítéseket aztán majd kiderül :R

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#15898) drzsoo1 válasza alasoh (#15883) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Azért ez egy kicsit bonyolultabb. Az hogy valami nincs rendben a frissítés körül, úgy fog kiderülni hogy valaki jelzi, méri, összehasonlítja mások adataival. Szerintem a Samsung valamit manipulált a háttérben, ennek okát most ne firtassuk. Hogy ez egyértelműen kiderüljön többen kellünk akik hasonló feltételek mellett tesztelik a készüléket. Most 1-2 összehasonlító adatsor alapján kezd körvonalazódni hogy akik azt mondják hogy rendben van a készülék készenléti fogyasztása, konkrét mérés alapján nincs igy. Hogy egy másik jó hírt mondjak, az s23 fotó foltokban életlenség probléma az s22u esetén is megvan. Mutatok képet. Erről írtam kommentet persze senki nem próbálta ki.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#15899) alasoh válasza drzsoo1 (#15898) üzenetére


alasoh
tag

Tegyük fel, hogy igazad van és manipuláció áldozatai vagytok...
Ebben az esetben azok (mint pl. én sem) akiket ez a "manipuláció" nem érint, miért maradtak ki a "jóból"?
Ki van zárva, hogy mondjuk szériászam tartomány szerint kiválasztanak egy adott mennyiségű készüléket és azokat manipulálják.

Egy dolgot tudok elképzelni (ez utóbbit azert, lévén elektronikai termékek hardwares és szoftveres tesztelésével foglalkozom), hogy különbség van a Te készüléked és az én készülékem között. Mondjuk az enyémben más a WiFi hardware ami kevesebbet fogyaszt készenlétben mint a tiéd. De ez nem manipuláció hanem pech...

Amennyiben viszont valami beragadt a háttérben az megintcsak nem manipuláció, hanem 3th party app hiba.. ilyen esetben is előfordulhat nem kívánt, "indokolatlan" merülés..
De ezt is leírtuk már neked...

Tényleg? Miért trenkölöd magad? Mi a jó ebben neked, hogy küzdesz, szenvedsz egy olyan készülékkel amit szerinted manipulál a gyártó?
Miért nem szabadulsz tőle, ha úgy gondolod, hogy megkárosítanak. Soha ilyet el nem ismer egy gyártó sem. Ha mégis, akkor is úgy fogja beállítani, hogy a Te érdekében tette. Perre szeretnél menni? Vagy csak be akarsz bizonyítani valamit, ami szerinted valós?

A képre direkt nem reagálok csak ennyit: én sosem láttam ilyen problémat, itt is el tudom képzelni, hogy szórás van a lencsék minősége között....

[ Szerkesztve ]

(#15900) CP111 válasza drzsoo1 (#15898) üzenetére


CP111
tag

Kipróbáltam. Nálam ilyen hiba nincs.

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.