Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16701) vectras válasza axlfsi (#16698) üzenetére


vectras
tag

Már jobban is érzem magam :D van még 9% az aksimban és 5:49 sot. Meg lesz az a 6 + :DD

FingR86 nekem is azt irja ki ideiglenesen nem elérhető

[ Szerkesztve ]

(#16702) axlfsi válasza MikeWazowski (#16699) üzenetére


axlfsi
veterán

belső tesztelő vagyok

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16703) gyuri81 válasza axlfsi (#16698) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Ez szinte negatív rekord! :Y
Mitől lett ennyire rossz??

(#16704) axlfsi válasza gyuri81 (#16703) üzenetére


axlfsi
veterán

nem tudom,... Ti mondjátok meg :F
Azt látom, hogy pl a GP service meghúzta, illetve volt benne 45p játék (ez most a végén már, látni is a grafikonon),... és napközben alig használtam meló miatt.
Szerintem akksit kellene lassan cserélnem, mert tuti a közel 1100 óra (igen, ezerszáz) Diablo immortal nem tett jót neki :DDD

Apropó, akksi degradációt (mint pl szifonnál) itt még lehet állapítani, kimutatni vagy csak ezek a töltési idő és sot időkből következtetett jóslatok állnak rendelkezéseinkre?

UI : illetve, amióta megvan soha(!!) nem volt FR rajta, csak mentek rá az OTA frissítések... lehet nem ártana/talán jót tenne

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16705) ollie válasza FingR86 (#16700) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem ok, de nem is csináltam factory resetet.

***

(#16706) polonic válasza lcee79 (#16696) üzenetére


polonic
félisten

Óvatosan az olcsó töltőkkel. Itt is voltak betéve képek az olcsó töltőről. És talán pont a auqa-ból lett véve zacskósan. Látszik a különbség köztük.
A 45 W-os meg az elején tölt gyorsabban valamivel.

(#16707) lcee79 válasza polonic (#16706) üzenetére


lcee79
őstag

Hát majd kiderül, hogy mi az olcsóság oka, mert rendeltem. :) Remélem nem egy gagyi vmit fogok kapni, bár ha nagyon gagyi visszaküldöm.
Gyári samsungnak írták, akkor az még a vevő megtévesztése is lenne.
De lehet hogy ezek is a samsungnál vették kuponokkal azért ilyen olcsó :))
:))

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#16708) axlfsi válasza vectras (#16701) üzenetére


axlfsi
veterán

... de azért nyugtass meg, hogy használod is a telefonod! :) ... mint abból a sok appból nálam látható (és akkor ez csak ami most, az elmúlt 13h-ban lett "mozgósítva") meglehetősen élek az általa kínált lehetőségekkel és már nem csak "kígyó" játékra korlátozódom :K

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16709) vectras válasza axlfsi (#16708) üzenetére


vectras
tag

Igazából fele annyit sem használom pl mint az a52s emet. P Akkor nem bírná ki a napot nekem se.
Appok nagyrésze mély altatásban van.

[ Szerkesztve ]

(#16710) FingR86 válasza FingR86 (#16700) üzenetére


FingR86
őstag

Ma reggelre javítva lett. Még jó, hogy nem húztam le este a fóliát, azt hittem azt nem komálja :))

(#16711) Jappán válasza FingR86 (#16700) üzenetére


Jappán
tag

Tegnap akartam használni, ujjlenyomat után jön is a hibaüzenet :((

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#16712) dnelb válasza axlfsi (#16704) üzenetére


dnelb
veterán

kitudod dumpolni a kernellogot és abban benne van hogy hány ciklust tettél bele valamint az akksi %-os állapota is, 2 változónévben

(#16713) polonic válasza dnelb (#16712) üzenetére


polonic
félisten

És azt hogy lehet?

(#16714) geryboro


geryboro
senior tag

Frissites:
Biztonsag es adatvedelem = 0.
kulon vegig kell potyognod a gugli play rendszerfrissitest, hiaba dobja a pipat, azon belul mar vagy a 8.-at frissitettem le, mikozben az allapot "jol fest".(idot ne nezzetek, utana keszult a screenshot.)
erdekes.. :(((

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#16715) szkutyi válasza geryboro (#16714) üzenetére


szkutyi
őstag

Vicc az egész már :(

(#16716) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! nem rég vettem egy új Galaxy a34-et és az lenne a kérdésem gogy ha letöltök egy játékot akkor miért csak a game launcherben jelenik meg ? Az alkalmazások közt az ikonja nem jelenik meg !

(#16717) ollie válasza memoril (#16716) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert a Game Launcherben be van kapcsolva, hogy csak ott jelenjen meg. Ugyanott ki lehet kapcsolni ezt a funkciót.

***

(#16718) alex.3


alex.3
tag

Remélem valaki tudja a válasz, az e-simet factory részt előtt le kell választani, vagy kell törölni? :F

(#16719) Sun777 válasza Kleroo (#16689) üzenetére


Sun777
junior tag

Van az Oktogonon is egy hivatalos Samsung szerviz. Sőt, az a hivatalos Samsung szerviz.

A Samsung Experience Store-ban, Media Markt-ban, stb. egyéb független hivatalos forgalmazótól vásárolt telefonokat oda lehet vinni a Samsung elmondása szerint. Ettől függetlenül a TMX-hez is lehet küldeni mert az is hivatalos szervizpartner. A szolgáltatósokat mindenképp a TMX javítja.

Ezt a Samsung Experience Store-ban mondták és az említett oktogonon lévő Samsung szerviz is megerősítette valamint az ügyfélszolgálat is.

A TMX-el nekem is sokszor volt problémám, nem ismerték el a hibát, többször be kellett küldenem. Ugyanakkor végül mindig megjavították , csak bosszantó hogy nem elsőre.

Házhoz jövő helyszíni javításos szerviz nincs már (de régen valóban volt ilyen, akkoriban A3 2015-öm volt ahhoz még járt!) , viszont van postai beküldési lehetőség és futárral történő felvétel is van.

(#16720) Sun777 válasza alex.3 (#16718) üzenetére


Sun777
junior tag

Már miért kéne az eSIM-et törölni vagy leválasztani? VAN lehetőség a factory resetnél megtartani az eSIM-eket, meg is kérdezi. De megtarthatod, attól még teljes értékű a visszaállítás ugyanis az eSIM-eket nem a felhasználói adatokkal együtt tárolja a telefon, elkülönödik attól és hülyeség, felesleges szenvedés direkt törölni majd újra létrehozni.
Ettől függetlenül törölheted ha akarod. Mondjuk eladás előtt nyilván célszerű.

#16706 polonic: az olcsó töltőkkel nem óvatosan, hanem ne vegyetek vackokat mert tönkrevágja a telefont és/vagy a házat! Minimum a jó minőségű USB-PD képes, ismert márkás töltő ami 5000 Ft-nál kezdődik árban. A Samsung SFC töltői kifejezetten jók, a 25W-os és a 45W-os is. És ezeket sem "zacskósan" hanem dobozosan érdemes venni pl. MediaMarkt-ban, Samsung Experience Store-ban stb.
Feltételezem nincs 45W-os töltőd és/vagy S22 Ultra-d mert akkor tudnád, hogy jóval gyorsabban tölt mint a 25W-os! Nemcsak az elején, hanem 0-tól kb. 70-ig pillanatok alatt felnyomja, utána lassul csak. De ez normális, mert egy majdnem teli akksit nem lehet ekkora erősséggel tölteni. Egy szinte, vagy félig üreset viszont igen. Ez minden gyorstöltőnél így van egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#16721) geryboro


geryboro
senior tag

most 2db [ilyen] van itthon, ezekrol szopja a telefon az ampert.
ha mast is toltok rola pl. notebookot, gyors toltessel uzemel, ha csak a telefon log rajta, megy a szupi 2.0, ajanlom.
[ezt] valtotta az uj, kb. 1 evet ment el folyamat konektorrol ossze-vissza toltve mindent, aztan az egyik type-c zarlatos lett, blokkolta a tobbit, lassutoltessel mai napig uzemel, valami szar gagyi dolog toltesere majd meg jo lesz..

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#16722) polonic válasza Sun777 (#16720) üzenetére


polonic
félisten

De van ultra és 45w-os töltő hozzá. Úgy is írtam, hogy T4510-et használok.

(#16723) madkiller


madkiller
őstag

Sziasztok!
Hát én nagyon rossz telót fogtam ki S22Uból, ilyen rossz samsungom még nem volt az elmúlt 15 évben. Jelenleg azt csinálja, hogy a zsebemből elő véve rámegy egy védelem, hogy x perc múlva próbáljam újra feloldani. Tegnapi kevésbé vicces 30 perc után ma sikerült a dühítő 60 percet elérnem. Hogy tudnám kinyitni a saját telefonom ilyen szarok nélkül? Valaki találkozott már ilyennel? Mi a következő lépcső 1 napig nem nyúlhatok hozzá?

(#16724) Ferenczi Áko válasza madkiller (#16723) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nem lehet, hogy véletlenül feloldod a zsebedben, akár dupla koppintással is,és amíg sétálsz stb addig elrontja a pin kódokat? Erre tudok tippelni..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16725) madkiller válasza Ferenczi Áko (#16724) üzenetére


madkiller
őstag

Meg lehet, de a tegnapi napig ezt nem csinálta.

(#16726) Ferenczi Áko válasza madkiller (#16725) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Próbáld meg azt, hogy a dupla koppos feloldást kikapcsolod..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16727) FingR86 válasza madkiller (#16723) üzenetére


FingR86
őstag

be van kapcsolva a kijelző beállításokban a védelem véletlen érintések ellen?

(#16728) madkiller válasza FingR86 (#16727) üzenetére


madkiller
őstag

Nincs, mert állandoan szívatott. Mindig bekapcsolt a védelem a véletlen érintések ellen és egy csúszkát kellett elhúznom. Amit hiába húzkodtam nem lehetett teljesen 1-2x bezár felold , kis szünet és siker. Kb napi 1-2x előfordult és kikapcsoltam 1-2 hónap szívozás után. Mondjuk mostanában nem nagyon szokott magától újraindulni. Legalább azt elhagyta :D Ennyi bajom még nem volt egy telefonnal. Kb 2012 ZTE szint. Most bekacsoltam a védelem az érintések ellent. Kiváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

(#16729) FingR86 válasza madkiller (#16728) üzenetére


FingR86
őstag

igen, az a csúszlás dolog nálam is előfordult pár alkalommal amikor csak úgy bedobtam a zsebembe, de én szinte mindig a jó kis alis neoprén tokban hordom ha zsebben van így nem is nagyon jön elő általában ez a jelenség.

(#16730) Arvist


Arvist
tag

Kis segítséget szeretnék kérni értesítések megjelenítése kapcsán.

Samsung előtt Huawei-en ha jött egy üzenet (pl. Whatsapp), akkor az megjelent a zárképernyőn. Ilyenkor ha elhúztam jobbra, akkor a zárképernyőről eltűnt, de ha feloldottam a telefont, akkor az app ikon sarkában jelezte, hogy olvasatlan üzenet van (és a mennyiséget is). Magyarul, ha nem akartam elolvasni azonnal, de zavart a zárképernyőn, akkor tudtam ignorálni, de mégis jelzett a készülék, hogy van olvasatlan.

S22 telefonokon nem tudom ezt megoldani. Ha a zárképernyőn elhúzom jobbra, akkor eltűnik onnan, de az app ikonja sem jelzi, hogy van olvasatlan üzenet.

Van erre megoldás, és egyszerűen csak én vagyok a béna, hogy nem találtam meg a beállításokban ?

(#16731) madkiller válasza FingR86 (#16729) üzenetére


madkiller
őstag

Erről beszélek ilyeneket másik telefonom nem csinált. Sokat tud ez a 22 ultra, de olyan bugok vannak benne, ami megöli az egészet.

(#16732) vectras válasza madkiller (#16731) üzenetére


vectras
tag

Uhh hál istennek nekem itt még nem jött ez elő. A52s csinált ilyet. Volt olyan mikor este elővettem és lám 80-90 képernyő kép készült a zsebemben :W ne zavarj mód és a dupla kopp akadt mindig össze.

(#16733) crane75


crane75
senior tag

Sziasztok, miben változott a kamera a legutóbbi frissítés óta?

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#16734) becenevem


becenevem
aktív tag

S Pen féláron az ExperienceStoreban.
[link]

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#16735) Brain75 válasza becenevem (#16734) üzenetére


Brain75
senior tag

Már nincs is belőle.
Gondolom volt olyan aki tizesével vette.

Erről ennyit.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#16736) janaman01 válasza madkiller (#16731) üzenetére


janaman01
addikt

Ez megint a régi téma, mert pl nálam kb fél éve vettem, semmi újraindulás lefagyás tulajdonképpen semmi probléma vele kopp kopp használom és kész kb 2 hetente újraindítva és ennyi :R

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#16737) TiMoN


TiMoN
senior tag

Mostanában olyan van hogy fel akarom oldani megfagy, de gombot még egyszer megnyomom és utana siman fel oldom.
Érdekes, de bosszantó, hogy van mikor megfagy egy pillanatra. :F

-TiMoN-

(#16738) pepe792


pepe792
tag

Mi értelme van ennek a hosszannyomásos kivágásnak, ha egy másik képre nem tudom beilleszteni?

(#16739) TODI1111 válasza pepe792 (#16738) üzenetére


TODI1111
addikt

Be lehet csak elsőre nem egyszerű. Egy kis [segítség].

(#16740) sanyijedi válasza pepe792 (#16738) üzenetére


sanyijedi
őstag

használj sketchbook-ot és ott betudod illeszteni

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#16741) pepe792 válasza TODI1111 (#16739) üzenetére


pepe792
tag

Köszi! Biztos nehezebb leprogramozni az új képen a hosszan nyomásra beillessze... Csak azt nem értem mi értelme van annak, hogy ki lehet másolni vágólapra???

(#16742) TODI1111 válasza pepe792 (#16741) üzenetére


TODI1111
addikt

Például egy keep vagy samsung notes-be beilleszthető. Hozzáadhatod az esetleges szöveges információt és más alkalmazással továbbküldheted.

(#16743) axlfsi


axlfsi
veterán

Van tuti tippetek ennek a gugli vacaknak a kicsit hosszabban altatására?:F:U
link
...top 2-3 helyen van minden nap

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16744) Capella válasza axlfsi (#16743) üzenetére


Capella
senior tag

A gyorsítótárát szokták időnként törölni az Alkalmazások alatt.
Kérdés, hogy mit és meddig segíthet. :U
Nekem most 0,1 %-on áll 7.-ként, de nincs mindig ennyire jó.

(#16745) axlfsi válasza Capella (#16744) üzenetére


axlfsi
veterán

Gyorsítótárat már próbáltam (többször is), illetve a legújabb verzió APKmirrorr-ról, ... de ezek nem segítenek.
Esetleg wipe cahce kellhet, ami telefon indításkor van - azt még nem próbáltam.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16746) Dave9009 válasza axlfsi (#16745) üzenetére


Dave9009
csendes tag

Beállítások->google. Ott kapcsold ki a számodra felesleges szolgáltatásokat. Rengeteg a felesleges google hátter tevékenység aminek a kikapcsolásával csökkenni fog a play services fogyasztása. video_link

(#16747) FingR86 válasza Dave9009 (#16746) üzenetére


FingR86
őstag

ez hasznos volt, köszi. :R a videó elején mi az a warden stats ? honnan lehet azt beszerezni?

(#16748) Dave9009 válasza FingR86 (#16747) üzenetére


Dave9009
csendes tag

Eddig nekem is kimaradt ez az app, xda-n viszont megtaláltam. link

(#16749) ollie válasza FingR86 (#16747) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Root kell hozzá.

***

(#16750) axlfsi válasza ollie (#16749) üzenetére


axlfsi
veterán

Mennyi garink is van a készülékre? (hivatalos, tavalyi Voda vásárlás). 2 év akkor is, ha cégre volt vagy 1?
...amint tudom, rootolom (ofkorsz:DDD)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.