Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) Gims válasza kisdobos0111 (#15750) üzenetére


Gims
tag

Oké! És? :U

(#15752) cinikis


cinikis
tag

ŐSZINTE TAPASZTALAT MEGOSZTÁS!
Aképen látható üvegfóliát nem tudom ajánlani.
Sajnos fillérbaxxó voltam és 6e fz.-ért gondoltam kiváltani a 20e ft.-os Whitestone Dome Glass-t (ami az egyetlen használható,minőségi üvegfólia S22U-ra).
A csomagolás+fel lelehető videók eladták.
A ragasztó nem terült szépen,illetve maradéktalanul és volt ahol viszont kifolyt,annak ellenére hogy hosszában,egyenletesen raktam a pöttyöket.
Ui.:
UGYANITT
Whitestone Dome Glass-t vennék ha van fölös az olvasónak✌️🫶

(#15753) ShadowLac válasza alasoh (#15744) üzenetére


ShadowLac
addikt

Használjuk kikapcsolva a telókat :F

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#15754) minilego


minilego
senior tag

En szemely szerint unom ezt a sok akku temat. Van tolto lehet tolteni. :R

(#15755) crane75 válasza TODI1111 (#15723) üzenetére


crane75
senior tag

Köszönöm, elég sok jegyzet van benne, így inkább elfogadom, hogy nincs ujjlenyomat...

..

[ Szerkesztve ]

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#15756) pepe792 válasza kisdobos0111 (#15750) üzenetére


pepe792
tag

Szerintem meg szimplán csak egy troll

(#15757) Gims válasza ShadowLac (#15753) üzenetére


Gims
tag

Ezt (a baromságot) Ő sem gondolta komolyan. Ha igen, akkor ott a korai magömlés melletti reggelre pisifoltok is vannak az ágyban.

(#15758) gyu70


gyu70
tag

Igazan nem lehet panasz egy ilyen napra akku idot tekintve ami a kepen legfelul van. Igaz semmi jatek vagy nagy fogyaszto, konyvolvasas, whatsapp facebook stb.
[kép]

Adaptiv fenyero nelkul, egesz nap eleg kis fenyero mellett. Persze ez nem altalanos, de az is tud 5-6-7 ora kijelzo ido lenni.

[ Szerkesztve ]

(#15759) geryboro


geryboro
senior tag


mai SoT.
ezzel mar ki vagyok bekulve. :R

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#15760) alasoh válasza Gims (#15757) üzenetére


alasoh
tag

Nyilvan nem. Nem jött át az irónia...
Én is marhára unom már a valóságtól elrugaszkodott hozzászólásokat, és az ezeket bizonygatni vágyó képernyő képeket. Hogy "az enyém 4 napig megy, 10 óra sot-al" stb. stb. stb. Vagy, hogy "ez mekkora egy csalódás, mert csak 2 óra sot-om van 23 óra működés alatt/mellett"...
Ezért izzadtam ki magamból ezt az ironikus hozzászólást... Csak hogy eloszlassam a felmerülő aggályokat: vicc volt. ;)

(#15761) FingR86 válasza TTom65 (#15311) üzenetére


FingR86
őstag

láttam többször is említve itt a topicban a tasker alkalmazást
a macrodroid (ami ingyenes) nem tudja kiváltani?
én a huawei-en és most a samsungon is azt használom és jól működik
repülő üzemmódot meg wifit szoktam vele ki/be kapcsolgatni.
a huawei-en meg fiókot szinkronizálgattam vele beállított időintervallumokban

(#15762) vectras válasza alasoh (#15760) üzenetére


vectras
tag

Unalmas igen. De az is hogy majd félmilliós telefon és nem mered használni napközben mert akkor kikapcsol.

(#15763) polonic válasza FingR86 (#15761) üzenetére


polonic
félisten

Módokkal és rutinokkal is meg lehet ezeket csinálni.
Nem feltétlen kell ezekhez külön alkalmazás.

(#15764) geryboro


geryboro
senior tag

az is milyen erdekes jelenleg hogy a 23u-nak milyen eros marketingje van neten.
toljak hogy a jelenleg legjobb elerheto androidos telefon, mikozben a 22u kb 90%-ban azonos vele..

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#15765) dnelb válasza geryboro (#15764) üzenetére


dnelb
veterán

nem kell csodálkozni, gyakorlatilag 3-4 éve mindenki erre várt egész europában hogy végre snapi legyen. Ebből is már egy mondás is kialakult, "no snapdragon no buy" . Akkuban, teljesítményben keményen átugorja s22u-t, azon kivul meg s22u is jó telefon volt, így persze hogy nyomják. Tudsz jelenleg jobb andoidos telot mondani? Nincs ilyen. Még a legelvakultabb iphone fanok is azt mondják hogy nem röcög, mikor volt ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#15766) Kleroo válasza dnelb (#15765) üzenetére


Kleroo
veterán

Szerinted az x millió vásárlónak hány %-a az aki egyáltalán tudja azt, hogy mi az hogy exynos vagy snapdragon? :D
Legdrágább, tv&mikro is csamcsung; gyors, menő, zoom, 108MP, sok kamera, ceruza, ezek lehetnek a default hivoszavak. :D

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15767) dnelb válasza Kleroo (#15766) üzenetére


dnelb
veterán

A tesztelők akik "marketingelik" azok tudják, és ez pont elég, hogy ettől azt érezzük milyen erős a marketing, meg hogy hu de nyomva van. Holott csak egy évek óta tartó erős hiányosság lett kiküszöbölve végre, és kb ennek örül mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#15768) Taci


Taci
addikt

OneUI 5.1 telepítése után vettem észre (előtte nem volt ilyen nekem), hogy néha a zárolt képernyő "elfelejti", hogy hogyan állítottam be az óra stílusát. Az egymás alatti elrendezést választom, és teljesen kihúzom amennyire csak lehet. De néha (pl. ma is) elfelejti, hogy átméreteztem, és néha azt is, hogy melyik elrendezést választottam.
Ti láttatok már ilyen hibát?

(#15769) geryboro válasza Taci (#15768) üzenetére


geryboro
senior tag

nalam az AoD es zaroltkepernyo ora szint dobalta at feherrol szinesre, frissites utan nem talalkoztam a jelenseggel.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#15770) Gims válasza alasoh (#15760) üzenetére


Gims
tag

Már nem jön át, mert rohadt unalmas a sok amőba szintű poweruser a kamu baromságaival.
Bezzeg, ha azt mondaná az ember, hogy jó, add a kezembe, saját használattal nézzük meg, egyből mélységes kuss lenne!
Nekem mióta megvan full gyárin van. A Galérián belül lett egyedül bekapcsolva a PDF készítés. Érdekes módon, 12 órás műszakot nyomok le. Oda-vissza út 3 óra (1,5 + 1 5). Megy a zene, játszok (igaz nem PUBG-t), híreket olvasok, BM lekérőzök, megy a Facebook és a Messenger, valamint zenét hallgatok. Nap végén 40 %-al érek haza. Ha nagyon befut valami, akkor 20 %. Viszont ebben akkor már cirka 80 % mobilnet van.
Erre azt mondom, hogy reális. Az S20U-hoz képest jobb a fogyasztás. Igaz nem is húzogatom a diszkréciómat, hogy ennyi meg annyi hertzen menjen.

(#15771) alasoh válasza Gims (#15770) üzenetére


alasoh
tag

Egyet értek. Szerencsére nekem sincs bajom vele.
:)
Pedig használom...
nagyon ritka az amikor 4 napig ki van kapcsolva. De akkor sose merül :DD :DD :DD :DD (nem tudtam kihagyni)

(#15772) Gims válasza alasoh (#15771) üzenetére


Gims
tag

Nekem folyamatosan be van kapcsolva. És csak azért nem merül, mert nem rakom kádba...

(#15773) zmate92


zmate92
csendes tag

Ha egész nap wifin van a teló és max térerő van egész jó akksi időket lehet kihozni belőle :)

[ Szerkesztve ]

(#15774) alasoh válasza Gims (#15772) üzenetére


alasoh
tag

Még szerencse! ;]

(#15775) subset


subset
senior tag

A Viber megint nincs a helyzet magaslatán.
A 19.5.4.0-es verzióval nincs értesítési hang... :C

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#15776) EnterR


EnterR
veterán

Mi lehet az oka annak, hogy random időközönként lefagy a telefon és pár másodperc után újraindul amikor felveszek egy hívást? Ultra. Már háromszor előfordult az elmúlt 2 hétben.

PSN ID: marquuard

(#15777) geryboro válasza EnterR (#15776) üzenetére


geryboro
senior tag

+1. havonta egyszer.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#15778) TODI1111 válasza EnterR (#15776) üzenetére


TODI1111
addikt

Amit annó előrendelésbe vettem készüléket már annál is volt ilyen.
Minden nap különböző időpontban újraíndult , még többszöri gyárivisszaállítás után is. A készülék automatikus hibajelentést is generált [kép] Természetesen elálltam a vásárlástól, de ettől függetlenűl bevizsgálták a készüléket. Ez lett az eredmény

(#15779) Brain75 válasza EnterR (#15776) üzenetére


Brain75
senior tag

Nekem is előfordult az elmúlt 3 hétben kb. 4 alkalommal.
Nálam mindegy hogy mit csináltam vele éppen.
Volz hogy youtube közben, volt hogy sms írás közben, volt hogy facebook közben és volt hogy videószerkesztés közben, sőt volt hogy hírolvasás közben megfagyott a kuejlző semmire sem reagált és utána újraindult.

Nekem is generált hibajelentést.

Most 1 hete nem csinált ilyet, de ha folytatja megy a szervizbe.

Üdv

GYula

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#15780) Brain75 válasza TODI1111 (#15778) üzenetére


Brain75
senior tag

És vettél másik készüléket az nem csinálja ?

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#15781) fahrii


fahrii
őstag

Nos, elkelt a készülékem, így búcsúzom a tipictól. :R

(#15782) TODI1111 válasza Brain75 (#15779) üzenetére


TODI1111
addikt

Igen, vettem helyette egy másikat annál nem volt probléma. Aztán nyáron egy hónap kiesés után vettem egy harmadikat és azzal sem volt probléma.

(#15783) janaman01


janaman01
addikt

Hál istennek az újraindulós szériahibásat elkerültem. Nálam egyszer sem indult újra az 5 hónap alatt. Viszont kaptam cserébe egy kijelzőhibát amit fentebb leírtam csak ha nagyon nagyon nézem akkor lehet kiszúrni fehér háttérnél.. :D

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#15784) ToomyC válasza janaman01 (#15783) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Nekem foltokban kopik az oleofób réteg, szinte a kezdetektől...más bajom eddig nem volt vele...

(#15785) janaman01 válasza ToomyC (#15784) üzenetére


janaman01
addikt

Akkor gondolom neked nincs semmiféle fólia / üvegfólia?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#15786) ToomyC válasza janaman01 (#15785) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Semmi...karc nincs rajta, csak pár folt... ledview tokban szoktam használni ha úton vagyok.

(#15787) gyuri81 válasza ToomyC (#15786) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

A létező legrosszabb megoldás sajnos. Kinyitós tokhoz kötelező sajnos valami védelem.

(#15788) ToomyC válasza gyuri81 (#15787) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Lehet, de az előző példányon ( Note20) sem volt semmi, és ott nem volt ilyen probléma.

(#15789) janaman01 válasza ToomyC (#15788) üzenetére


janaman01
addikt

Párom note 20 ultráján én már tuti ledörzsöltem azt a bevonatot....szegény teló amit kapott....múltkori whitestone bubis elcseszett produkcióm után alig birtam leszedni az üvegfóliát alkoholall kb fél óráig dörzsöltem mire tükör sima tiszta lett...
Utána ment fel kézzel nem mindenféle csilicsálé kerettel az uv s üvegfólia amit simán felraktam . Szerintem mindenféle tekintetben a note 20 ultra jobb mint a s22 ultra.. a makro kamera része nem....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#15790) ToomyC válasza janaman01 (#15789) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Nem tudom, szerintem jobb az S22U (újabb), viszont az tény hogy ugyan olyan használat mellett azon nem kopott meg az oleo réteg, igaz a LedView tok azt hiszem más anyagból volt, már nem emlékszem...

(#15791) janaman01 válasza ToomyC (#15790) üzenetére


janaman01
addikt

Nem akarok vitába szállni , de ugye mikor itt a két telefon , és a páromén akarok valamit megnézni, észrevehetően gördülékenyebben megy minden , nincsenek meg azok a kis lagok mint az s22 u n , de ez csak az én személyes tapasztalatom.

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#15792) drzsoo1 válasza vectras (#15762) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Érdemes volt várni a márciusi frissítésre, kategóriákkal jobb lett a készenléti idő, most először történt hogy 2 nap feletti stand by time ot számol, természetesen semmit nem állítottam rajta. 1 nap alatt ugyanolyan használat mellett plusz 15% ot számol. A másik érdekesség hogy az ujjlenyomatot is jobban érzékeli, a korábbi 0 % os találati arány (egyik ujjamat gyakorlatilag nem ismerte fel) most magától megjavult. Szóval a hitetlenkedő és kétkedő átlaguserek mégis tévedtek, a Samsung is dolgozott a hiba kijavításán.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#15793) pepe792 válasza drzsoo1 (#15792) üzenetére


pepe792
tag

Az enyém 5 napot tud.

(#15794) alasoh


alasoh
tag

Az enyém magától felteszi magát tölteni...
Majd udvariasan "jó éjt!" kilátással nyugovóra tér...

(#15795) kovacszk válasza alasoh (#15794) üzenetére


kovacszk
senior tag

Nektek kellett már tölteni?

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#15796) Gims válasza drzsoo1 (#15792) üzenetére


Gims
tag

Ki tévedett? :U Egyedül Te hisztiztél, mint pályakezdő prosti a Playboy villában.

(#15797) guriga1234 válasza pepe792 (#15793) üzenetére


guriga1234
addikt

szintén

(#15798) gyuri81 válasza kovacszk (#15795) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Még nem.... nem véletlenül nincs a dobozban töltő.;]

(#15799) siskad válasza kovacszk (#15795) üzenetére


siskad
őstag

Ezt a telefont lehet tölteni is? Azt hittem azért nem adnak hozzá töltőt, mert nem is szükséges.

Szerk.: Hopp, megelőztek ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13

(#15800) alasoh válasza gyuri81 (#15798) üzenetére


alasoh
tag

Exactly...
Soha.. eddig.. de most a hétvégén már szólt, ha nem mehet töltőre, akkor 1 hét múlva tényleg lemerül... Borzasztó!!! :DD :DD :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.