Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16951) geryboro válasza Gims (#16950) üzenetére


geryboro
senior tag

en amilyen mobil ugyleteket szoktam kotni anno, számla + garancia boven eleg volt mindenhez.
ha nem, akkor dual sim halozatfuggetlen telefont soha nem tiltjak.

meg ki az aki vesz egy telefont, eladja, nem fizeti a szamlat, letiltjak a halozatrol(t-nel szokott ez jellemzo lenni), aztan halmozza a tartozast...

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#16952) ollie válasza Gims (#16950) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Külföldi, függő mobilról van szó, még csak nem is erről a kontinensről. Ezek 90%-ban lopottak vagy csalással szerzett mobilok. Nem kell bizonyítanom semmit. Az viszont tény, hogy pont a visszaélések miatt nem engedünk függetlenítéssel kapcsolatos információt a fórumunkon, azon kívül, hogy az érintett menjen a szolgáltatóhoz a függetlenítéssel.

***

(#16953) Gims válasza ollie (#16952) üzenetére


Gims
tag

Az a baj, hogy a vevők többsége felelőtlen. Jó áron van valami, akkor egyből rohanni kell érte!
Van egy pici gyanú, de az eladó szövegét benyalják.

Szintén elég nagy probléma a magyar jogrend.

A kettő párban pedig pedig már katasztrófa!

Mondjuk mit várhat el az ember, amikor üvöltő kamu dolgokat több ezren osztanak meg? :)

(#16954) Gims válasza geryboro (#16951) üzenetére


Gims
tag

Az, hogy valamit tovább adsz, de annak a forrása hivatalos, az megint más! :)
De értelemszerűen, ha a vevő adásvételihez ragaszkodik, a fejed nem fáj.

(#16955) laca71


laca71
aktív tag

Sziasztok

Szerintetek reális ár a 250e egy gyári független ,garanciális karcmentes UV fóliás bordó 12/256-os S22 ultráért..?

(#16956) Gims válasza laca71 (#16955) üzenetére


Gims
tag

Hali!

Nézd át a kínálatot más oldalakkal (Marketplace, stb.), és akkor kapsz egy relatíve reális képet.
Bár szerintem ez az ár korrekt.

(#16957) gyuri81 válasza laca71 (#16955) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Jó ár, bár ennyiért el nem adnám az enyém az tuti.

(#16958) Avayasoft válasza laca71 (#16955) üzenetére


Avayasoft
tag

Szia!

Kb 1 hónapja kuponokkal, kedvezményekkel együtt 300 ezer alá tudtam levinni az 512 gigásat.

(#16959) Energie X válasza Avayasoft (#16958) üzenetére


Energie X
őstag

No igen. Akiknek volt kuponkódja azok jól jártak. Én is vadászom S22U-ra 300k alatt de idáig nem jött össze...

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#16960) koxmatyi


koxmatyi
tag

Aki használja a Tactical magaforce aramid tokot ,annak mi a tapasztalata esésnél mennyire véd?

(#16961) ToomyC válasza koxmatyi (#16960) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Használom, még nem esett le...

(#16962) koxmatyi válasza ToomyC (#16961) üzenetére


koxmatyi
tag

Nem akarod netán tesztelni? :)

(#16963) ToomyC válasza koxmatyi (#16962) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Néha eszembe jut...:))

(#16964) ShadowLac válasza laca71 (#16955) üzenetére


ShadowLac
addikt

Simán. Ha gyári garis, hivatalos forgalmazótól, és nem szolgáltatós.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#16965) axlfsi válasza ShadowLac (#16964) üzenetére


axlfsi
veterán

Azt én még hozzátenném, hogy ha szolgáltatós is, de egy összegben ki van fizetve (és nem új előfizetéshez, további hűséghez igényelve), akkor irreleváns, hogy szolgáltatói vagy pl. MM-ből van, hiszen már a szolgáltatói készülékek is függetlenek, letiltani pedig nincs jogalapjuk miért.
Enyém is ilyen (Vodafone-tól vásárolva, egy összegben fizetve, cégnévre - irreleváns (gari is 3 év - ezt is lebeszéltük már korábban)).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16966) ShadowLac válasza axlfsi (#16965) üzenetére


ShadowLac
addikt

és nem új előfizetéshez, további hűséghez igényelve,, Ez kb 10.000 ből 1!! A 9999 ből meg kb a fele csak annyit mond hogy kifizetetett, azt nem hogy a kedvező árat szerződésért kapta.
Szolgaltatótol én csak feltöltőkártyás vagy listaáron kihozott. Kerülöm a bonyadalmakat.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#16967) axlfsi válasza ShadowLac (#16966) üzenetére


axlfsi
veterán

Én nem hinném!
Nálunk - és szerintem sokaknál - a sok éves kapcsolat folytán, sokszor jó áron tudja adni a készüléket a szolgáltató az adott céges flottában, de ettől még egyben lett kifizetve az ára (habár van/szokott lenni lehetőség részletfizetésre).
Na mindegy, mindenesetre az enyém ilyen konstrukcióban lett vásárolva; nem a nevemre, hanem egy cég neve szerepel a számlán, de gyakorlatilag nem konkrét számmal, havidíjjal, hanem csak "készülék árban ", teljes egészében és egy összegben kifizetve, amit ugyebár igazol a számla.
Ebben az esetben szerintem nincs mitől tartania egy esetleges második tulajdonosnak (de fenntartom a tévedés jogát; sem ügyvéd sem áfa-trükk-szakértő nem vagyok).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16968) Brain75 válasza Brain75 (#16930) üzenetére


Brain75
senior tag

Na elkészült tegnapra a telefonom.

Alaplap, kamera, akksi, USB post PCB csere.
Egyenlőre úgy néz ki jó lett azóta nem fagyott le, a kamera jól működik.
Akksi időben nem lett jobb szerintem, bár a készülék még csak 7 hónapos volt mikor szervizbe került így valószínű az akksija jó volt még.

4 munkanap volt a javítás az Oktogon szervizben.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#16969) Brain75 válasza koxmatyi (#16960) üzenetére


Brain75
senior tag

Én ilyet használok.
A kamerát ez védi a legjobban:
A telefont is elég jól körbeveszi.
https://doopshop.hu/product/tok-nillkin-camshield-pro-galaxy-s22-ultra-black/

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#16970) koxmatyi válasza Brain75 (#16969) üzenetére


koxmatyi
tag

Köszi,volt ilyenem de eladtam, ezektől még vastagabb lesz a telefon
Egyi barátom s21 ultrajan volt ilyen aramid tok és mikor mutatta jöttem rá azért egy ilyen sokkal igényesebb es jobb fogásu. Most rendeltem rá egy tactical tokot

(#16971) rafis83


rafis83
tag

Sziasztok! Ismerősöm S22 Ultrája a mai napon elkezdett érdekesen viselkedni. Tegnap jött rá valamilyen frissítés, azóta bármilyen böngészőt használ, a kukikat nem tudja elfogadni, és vibrál ilyenkor a képernyő. Alkalmazásokon belül már törölte a gyorsítotótárat, meg mindent is. Találkozott már valaki hasonló hibával?
Bár azóta másnál is jelentkezik, úgyhogy nem telefonspecifikus hiba.

[ Szerkesztve ]

(#16972) ollie válasza rafis83 (#16971) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A revocery-ből törölje a cache-t, remélhetőleg az rendbe teszi. Ha nem, valszeg factory resetre lesz szükség.

A telefont ki kell kapcsolni, rá kell dugni USB-n keresztül egy számítógépre, vagy USB-s headsetet kell beledugni (e nélkül nem lehet recoverybe lépni). A hangerő le és power gombot addig kell egyszerre nyomni, amíg meg nem jelenik az android logo. Ott a recovery törlés opciót kell választani.

***

(#16973) nggabi válasza ollie (#16972) üzenetére


nggabi
nagyúr

hangerő fel + power. ha már van samsung logo el kell engedni a bekapcsolót, csak a hangerő fel-t nyomni.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#16974) szkutyi válasza ollie (#16972) üzenetére


szkutyi
őstag

Nehogy...nem nála a.hiba...

[ Szerkesztve ]

(#16975) ollie válasza szkutyi (#16974) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

lol, jó tudni

***

(#16976) Energie X


Energie X
őstag

Sziasztok! Amint tudok SAH kupont szerezni valakitől, vennék egy ilyen telefont. Kérdés, nyáron hogy bírja a teló? Van gyorsabb merülés, vagy fagyás, vagy valami egyéb gond vele?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#16977) Dave9009 válasza Energie X (#16976) üzenetére


Dave9009
csendes tag

Folyamatos videózás mellett sem tapasztaltam gondot.

(#16978) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Ezt csak így itthagyom.. én elégedett vagyok. QHD, 120Hz. Ma wifi only, nem volt sok dolgom.. ;]

(#16979) ShadowLac válasza Energie X (#16976) üzenetére


ShadowLac
addikt

Nem volt semmi problémám. Csak irodai alkalmazásokat használok plusz fotó sok, video néha.
Valszeg kevesebb ideig bírja az aksi hiszen nyáron kb mindig magasabb fényerőt használ.(De ez minden telóra igaz) Nálam ez a teló unalmasan tökéletes.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#16980) Sun777 válasza laca71 (#16955) üzenetére


Sun777
junior tag

Nem vennék UV fóliásat. Tönkrevághatod vele ezt a gyönyörű kijelzőt.
És nem is éri meg mert alig 300e felett tudsz venni jelenleg az emagon kuponokkal, vagy kicsivel afölött a samsung.com -on is. Bontatlan újat, 3 év garival...

(#16981) OPiiPO válasza Energie X (#16976) üzenetére


OPiiPO
addikt

Mit tud ez a kupon, és hogyan lehet beszerezni? :R

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#16982) Energie X válasza OPiiPO (#16981) üzenetére


Energie X
őstag

Kitartóan kell kéregetni, és ha valaki megsajnál dob egyet privát üzenetben. 1 hete kéregetek, eddig semmi, nepperek már kb elhalászták az összeset mások elől és már árulják az ősszes s23 ultrát, meg a tv-ket ...

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#16983) Energie X válasza Energie X (#16982) üzenetére


Energie X
őstag

Még egy új infó, a nepperek tartalékba is gyűjtögetnek (privát üzenet alapján). Jó mi?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#16984) koxmatyi


koxmatyi
tag

Valakinek nincsen s22 ultra és s23 ultra telefonja amivel tudna csinálni egy kamera összehasonlító tesztet?

(#16985) ShadowLac válasza koxmatyi (#16984) üzenetére


ShadowLac
addikt

Elméletileg holnap lesz alkalmam csinálni. De sok a bolizonytalan tényező. Ha összejön felrakom.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#16987) gyuri81


gyuri81
Topikgazda

Ezen most én is meglepődtem! :C
96 Hz, energiatakarékos üzemmód link

(#16988) nggabi


nggabi
nagyúr

gyári fóliát tudtok esetleg elérhetőt? vagy valaki itt ajánlgatta h megmaradt neki, pls írj rám. thx

"szenyor dzsíííí"

(#16989) nggabi válasza nggabi (#16988) üzenetére


nggabi
nagyúr

viszont s23 ultra gyári fóliát lehet kapni, nem próbálta még senki? a 918CT-t? köszi

"szenyor dzsíííí"

(#16990) gyuri81 válasza nggabi (#16989) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

S23U-ra felmegy az S22U fóliája.....ergo akkor fordítva is igaz lehet :)

(#16991) nggabi válasza gyuri81 (#16990) üzenetére


nggabi
nagyúr

közben olvastam redditen h más az íve a kijelzőnek. az még nem lenne baj, de a felrakó műanyag is más, szóval sztem engedjük el...

"szenyor dzsíííí"

(#16992) gyuri81 válasza nggabi (#16991) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Igen más az íve....de egy profi szervizesnek nem is kell műanyag keret egy fólia felrakáshoz ;]

(#16993) Sumptuous válasza gyuri81 (#16990) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Én pont most raktam fe rá egy hidrogélt.. nagy eltérés nem lehet, ha ugyanazt küldik mindkét telefonhoz. :

(#16994) ollie válasza Sumptuous (#16993) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A hidrogélt a toll nem fogja szeretni.

***

(#16995) Sumptuous válasza ollie (#16994) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Pont most tesztelgetem. Számoltam vele, hogy nem fogja szeretni, de annyira ritkán használom a tollat, hogy szerintem jó lesz nekem. Egyébként most direkt rajzoltam, és nem látszik rajta a nyoma. A képernyő alján kipróbáltam erősebben nyomva is, úgy már látható, de nem mondanám vészesnek. Szerintem a gyártók már számolnak a tollhasználattal, így az ilyen telefonokhoz valamennyivel keményebbet küldenek.

De már úton van 8db UV-s fólia is, lehet nem is fogom felhasználni.. Fold 3-ról váltottam és nagyon hiányzik az a hatalmas kijelző. :((( Lehet egy Fold 4 lesz a befutó mégiscsak..

[ Szerkesztve ]

(#16996) Katica1 válasza nggabi (#16988) üzenetére


Katica1
csendes tag

https://www.emag.hu/samsung-galaxy-s22-ultra-kijelzovedo-folia-ef-us908ctegww/pd/DZ9GWFMBM/

(#16997) nggabi válasza Katica1 (#16996) üzenetére


nggabi
nagyúr

:R

"szenyor dzsíííí"

(#16998) Laraxior


Laraxior
titán

Most volt a telefonom nagyjabol egy eves. Reggel levettem toltorol, olyan 75%-al indultunk el egesz napos turara. 5G-4G, Navi, 4k video, sok fotozás, nyomkodás,csetelés... kb egesz nap a tűző napon ment auto fényerővel. megvagyok vele elegedve. :C
...és valahogy az ujraindulgatas is megszunt, lehet nem szereti azt a toltofejet amivel hasznalom.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16999) NextError


NextError
tag

Sikeresen betörtem a kijelző sarkán az üveget :W
Erős a késztetésem az S23 Ultra + regalaxy-ra.
Valaki tudja esetleg, hogy mennyi egy ilyen mutatvány, gondolom 100-ba nem fér bele.. TMX panellel cseréli vagy cserélnek csak üveget is?

(#17000) Laraxior válasza NextError (#16999) üzenetére


Laraxior
titán

:Y
Leesett? :O

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.