Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16901) pepe792 válasza TODI1111 (#16900) üzenetére


pepe792
tag

Munkaidő után. Szerinted? Munkaidőben vajon milyen számokat hív, vagy hívják?

(#16902) TODI1111 válasza pepe792 (#16901) üzenetére


TODI1111
addikt

Tehát csak tippelsz?
Nekem a saját telefonomon szerepel a főnököm és a kollégáim száma. Akkor azok már céges számok? Esetleg az én telefonom lesz attól céges? Munkaidő után szeretné ha csak a családja és a közvetlen barátai érnék el. Miért kell egyből a GDPR szabályozásról beszélni? :F

(#16903) vectras válasza FingR86 (#16890) üzenetére


vectras
tag

Mennyire jó az a sot?

(#16904) gyuri81


gyuri81
Topikgazda

Az új havi frissítésről van esetleg pozitív/ negatív tapasztalat?

(#16905) Saccco válasza gyuri81 (#16904) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem okés.
2ó50p SoT és 58% akku.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#16906) FingR86 válasza vectras (#16903) üzenetére


FingR86
őstag

85%-ig van töltve mindig és 35-nél megy is vissza töltőre
szóval 50% akksiból olyan ~4-4.5 óra.

(#16907) gyuri81 válasza FingR86 (#16906) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

De gondolom nagyrésze wifi használat.

(#16908) FingR86 válasza gyuri81 (#16907) üzenetére


FingR86
őstag

8 órában dolgozok, nincs wifi addig.
netfone/voda sim, nagyon jó a térerő a meló helyen, meg úgy itt az egész környéken.
szóval ezzel nincs gondom.

(#16909) vectras válasza FingR86 (#16906) üzenetére


vectras
tag

Nekem ez kb 100rol 5 százalékig van meg

(#16910) gyuri81


gyuri81
Topikgazda

SEK régióra is megjött a május havi frissítés.

(#16911) ranlomadi


ranlomadi
tag

Használja valaki a ReVanced appot? Kellemes csalódás.. nem szoktam általában apk-val szarakodni, de ez szuper.. (több évig voltam yt premium előfizus feleslegesen :DD)

(#16912) geryboro válasza ranlomadi (#16911) üzenetére


geryboro
senior tag

nekem funkcionalitasban is jobban megfelel, mint a yt premium.
az mar mellekes hogy ingyen van, vpn-es fillerb*szo lof*szkodassal is ki lehet pekkelni a ptemiumot par forintra.
en a samus ingyen premium utan valtottam vissza, jobban megszoktam, jobban bevallt.
a musicrol ne is beszeljunk, szinten felesleges...

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#16913) crane75 válasza geryboro (#16912) üzenetére


crane75
senior tag

Szia, én nem tudok bejelentkezni a fiókommal5, így nem is látom a lejátszási listáimat. Alapból, az app jellegéből adódóan ilyen, vagy ki lehet ezt küszöbölni? Előre is köszönöm a tanácsot.

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#16914) geryboro válasza crane75 (#16913) üzenetére


geryboro
senior tag

microG, telepitoben kell beallitani, majd revancedben bejelentkezni.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#16915) vectras válasza ranlomadi (#16911) üzenetére


vectras
tag

Brutál jó kis app. Nagyon szeretem. Előtte a sima vancedet nyomtam 2 évig de ez sokkal jobb

(#16916) Jappán válasza geryboro (#16914) üzenetére


Jappán
tag

Nálatok működik a revanced ? A sima Vanced kicsit több mint egy hónapja állt meg nálam. Ismerősök közül volt akinek hamarabb. Próbáltam a revancedet egyből utána , persze a vanced dolgait kukáztam mindenhonnan . Aztán jött a meglepi, hogy az sem működik. Valamit jól benézhettem :Y

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#16917) vectras válasza Jappán (#16916) üzenetére


vectras
tag

A microg-t tedd vissza nekem csak úgy megy.

(#16918) geryboro


geryboro
senior tag

nekem gond nelkul megy, neha teljeskepernyos modbol nem akar visszaallni allo nezetbe(1+-omat ezert tortem ossze tavaly., mert felb*szott. :DDD :DDD ), ezt leszamitva semmi baja, na meg a letoltest még nem probaltam, arra ott a snaptube ami galaxy store-bol is elerheto.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#16919) Jappán válasza vectras (#16917) üzenetére


Jappán
tag

Köszönöm a tippet :R

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#16921) ToomyC


ToomyC
aktív tag

Sziasztok, adott egy autórádió (gyári Bosch) ha a kolléga csatlakozik hozzá iPhone-nal USB-én a rádió egyből felismeri és azt írja iPod...ha én, nekem azt írja ismeretlen USB...kérdés, meg lehet e valahogy oldani hogy az Ultrát is felismerje, (gondolok itt valami programra) vagy alabból a rádió nem ismeri a droidot? Cél a zenelejátszás...

(#16922) atomka78


atomka78
tag

Volt már valakinek gondja a smart things alkalmazással? Egyszerűen nem akar kapcsolódni a Samsung tv hez. Felismeri meg minden,de utána a párosítás alatt nem találja és a kiírja hogy hiba. S20+ al meg szó nélkül csatlakozik.

(#16923) blueye válasza atomka78 (#16922) üzenetére


blueye
veterán

Nálam működik pl. Q700A soundbar-ral.

(#16924) ShadowLac válasza atomka78 (#16922) üzenetére


ShadowLac
addikt

Tv ben nem kellene valamit törölni?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#16925) Siendor


Siendor
csendes tag

Sziasztok!
Úgy néz ki haldoklik az USB portom, az oktogonon ezt helyben cserélik, vagy be kell küldeni? Mert ha heteket várni kell rá, akkor kell egy kölcsön telefon, nem beszélve a netbankról és társairól...

-= by Siendor =-

(#16926) blueye válasza Siendor (#16925) üzenetére


blueye
veterán

Nem tudom mik a jelei de sokszor segít ha kipucolod, zsebpiszok, pzs darab stb. el tudja tömíteni.

(#16927) Siendor válasza blueye (#16926) üzenetére


Siendor
csendes tag

Meg fogom próbálni, de mivel kábel mozgatásra megszakad a töltés majd újra mozgatva visszatér, félek, nem ez lesz a megoldás :(

-= by Siendor =-

(#16928) west76 válasza Siendor (#16927) üzenetére


west76
aktív tag

Amennyiben zsebben hordod, akkor 99%, hogy az lesz a gond. Első alkalommal pár éve én sem hittem, de pont így jártam, azóta havonta, 2 havonta kipucolom. Amikor még nincs nagyon beletömörödve, akkor még sűrített levegővel ki tudod fújatni, de ha már szakadozik a töltés, akkor már a levegő lehet, hogy kevés lesz

(#16929) siskad válasza Siendor (#16927) üzenetére


siskad
őstag

Próbáld meg szervíz előtt azért hogy kipucolod, ahogy írták is, illetve másik kábellel is. Nekem is volt már párszor az utóbbi években samsungoknál hogy a gyorstöltés nem ment mondjuk vagy kiírta hogy nincs megfelelően csatlakoztatva a kábel, egy kipucolás vagy kábelcsere mindig megoldotta a problémát.

Xiaomi 13

(#16930) Brain75 válasza Siendor (#16925) üzenetére


Brain75
senior tag

Én kedden adtam le a telefonom ott.
Mondjuk nekem sok hibája van.
Lefagy folyamatosan
Nem jó a proximity szenzor
Akksi probléma
Kamera fókuszálás hiba.

Mondjuk jobban örültem volna, ha ennyi hibára kicserélik (6 hónapos a telefon), de bevették szervizbe, azt mondták 7-10 nap maximum.
Most a státusza alkatrészre vár.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#16931) becenevem


becenevem
aktív tag

Nekem kamera lencsében volt belülről egy szösz. Árkádba vittem. Kamera modul csere, 3 munkanap volt.

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#16932) Siendor


Siendor
csendes tag

Köszi mindenkinek, vettem sűrített levegőt, most határozottan jobb lett.
Bár kicsit "lötyög" az USB-C kábel (többet is próbáltam), ez másnál is ilyen? (viszont most ha rendesen be van dugva, akkor lötyögtetésre is megy, csak jól be kell dugni - gyanítom hogy előbb-utóbb tényleg elhal a port...)

-= by Siendor =-

(#16933) nggabi válasza Siendor (#16932) üzenetére


nggabi
nagyúr

késsel laposra hegyezett fogpiszkálóval is beletúrhatsz, de csak óvatosan. lassan készülni kell a cserére :)

"szenyor dzsíííí"

(#16934) geryboro


geryboro
senior tag

megmondom oszinten, heti 1-2x szoktam kipucolni a telefont a tokbol.
az ilyen resekhez tokeletes egy megragott ragogumi.
legegyszerubb modja, minden retket kiszed a csatlakozobol es resekbol.
nem vicc. :DDD
jo par eve igy takaritom az elektronikai eszkozeim csatlakozoit, es soha nem volt problemam egyikkel sem, bar elsore furcsan hangzik.
ugyanazt a hatast el lehet erni, mint a neten reklamozott ragacsos auto/billentyuzet tisztito cuccal, csak joval olcsobb, es ujrahasznositott mivel eloszor a fogaidat pucolja le, aztan minden mast.
erdemes kiprobalni. :K

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#16935) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Csatlakzom a topikhoz, végül szerintem ennél a telefonnál maradok, talán mindent tud, amit keresek egy eszközben.

Volt már korábban S5, S10, S20 Ultra majd S21 Ultra, majd azt leváltva jött egy xiaomi..gyorsan menekvés vissza a Samsunghoz egy SD S20FE-vel, majd Fold 2-vel, aztán egy update Fold 3-ra..de az a melegedés és akkuidő no meg a zoom képességek miatt inkább visszatértem az S szériára..Ha jól gondolom az S23U nem éri meg a felárat, így maradt az S22 Ultra. Szerintem az elmúlt egy évben mindent kipróbáltam, amit lehetett samsung fronton, így nem érzem a következő váltás szükségességét..sőt, szerintem ez marad legalább egy évig. :D Azért az exynos ennyi snapdragonos eszköz után érezhetően laggosabb, de majd megszokom. Ez 120Hz QHD mellett. Vajon FHD-val jobb lenne?

(#16936) Ferenczi Áko válasza Siendor (#16932) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Világíts bele a csatlakozóba, teljesen fém színűnek kell lenni az aljának..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16937) ShadowLac válasza Sumptuous (#16935) üzenetére


ShadowLac
addikt

Én fhd használom. Az én szememnek nagyon rendben van ez a teló. Próbáld ki szerintem gondolom könnyebbedik a proci hátha mégkevesebb lag lenne

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#16938) TODI1111 válasza Sumptuous (#16935) üzenetére


TODI1111
addikt

"Ez 120Hz QHD mellett. Vajon FHD-val jobb lenne?"
Adott a lehetőség, miért nem próbálod ki?

(#16939) siskad válasza Sumptuous (#16935) üzenetére


siskad
őstag

Én fhd-n használva Fold3 mellett nem látom laggosabbnak, úgyhogy szerintem érdemes átrakni.

Xiaomi 13

(#16940) vectras válasza Sumptuous (#16935) üzenetére


vectras
tag

Én fhd-n használom 96hzen kikapcsoltam az összes animációt. Nagyon ritka a mikro lagg pattogós fluid csak egy egy app amin néha eszreveszem

(#16941) gyuri81 válasza siskad (#16939) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Van ami látja a különbséget a FHD és WQHD felbontások között :F
Note 8 esetén elég látványos volt, de itt nem veszem észre.

(#16942) geryboro


geryboro
senior tag

tegnap gondol egyet a telefon, aztan torolte az autoradiot a bt parositott eszkozok kozul, miutan lecsatlakoztam rola. :F

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#16943) TomPack válasza gyuri81 (#16941) üzenetére


TomPack
őstag

Szerintem látszódik a különbség!

(#16944) nggabi válasza TomPack (#16943) üzenetére


nggabi
nagyúr

szerintem is.

"szenyor dzsíííí"

(#16945) vectras válasza gyuri81 (#16941) üzenetére


vectras
tag

Én sem látom a különbséget. :F talán ha képeket nézek ott picit de összességében nekem ugyan az.

(#16946) janaman01 válasza gyuri81 (#16941) üzenetére


janaman01
addikt

Én szinte semmit..bár már kezd vacakolni a szemem valamiért.( el kéne menni szemészhez).lehet azért...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#16947) TomPack


TomPack
őstag

Amikor matt fólia volt rajta, akkor valóban nem láttam a különbséget, és FHD-felbontáson használtam. Úgy valóban kevésbé laggolt nálam!
De aztán leszedtem róla, mert a fényerőből is sokat elvett, folyamatosan piszkálgatni kellett a csúszkát felfelé.

(#16948) ollie válasza barcsajani (#16920) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tilos függetlenítésre tanácsot kérni és adni!

Hogy miért? Mert függetlenül attól, hogy te fizetél érte, az ilyen készülékek általában lopottak, vagy csalással szerzettek.

[ Szerkesztve ]

***

(#16949) axlfsi válasza ollie (#16948) üzenetére


axlfsi
veterán

... főleg, hogy már egy ideje nem is árulnak a szolgáltatók függő készülékeket, magyarán függetlenek azok is, melyeket szolgáltatótól vettél (de ha mégsem, ingyen függetlenítenie kell a mobilszolgáltatónak, ha az tiszta és beviszed eme célból).
Ígymagyaráztakiárpi...:D

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16950) Gims válasza ollie (#16948) üzenetére


Gims
tag

Jogilag ezt hogyan bizonyítod? Az "általában" nettó spekuláció.
A lopás es/vagy csalás BTK kategória. Egy eladó, ha azt tünteti fel, hogy függetlenített, mivel bizonyítva gyanúsítod?

Sajnos a piac nagyon veszélyes. Ezért praktikus (szerintem) adásvételit kötni, amiben minden pont megfelelően van leírva, van 2 tanú és az okmányok adatai is szerepelnek rajta, nem pedig szimpla bemondásra van kitöltve vagy előre megírva, mondván így gyorsabb.
Amennyiben van adásvételi, utána már egy fokkal könnyebb az okozott kárra akár fizetési meghagyást kiadatni vagy más jogi úton érvényesíteni a dolgokat.

Amennyiben az eladó elkezd zavartan viselkedni az adásvételi miatt, ott már azért erős gyanú ébred. Hiszen aki korrekt, az nyugodtan alszik papírral is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.