Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6451) sipoczgabor válasza pető bá' (#6337) üzenetére


sipoczgabor
tag

ez nekem addig működött amíg újra nem indítottam a telefont, azóta hiába törlöm le az alkalmazást vagy bármit, meg törlöm a beállított dolgokat belőle, meg rakom vissza, nem változtat semmit már xD

(#6452) migabi24 válasza autotaxmo (#6450) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez volt a cél :D :R

(#6453) csemberlen válasza bkri (#6389) üzenetére


csemberlen
őstag

Köszönöm.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#6454) David3 válasza autotaxmo (#6441) üzenetére


David3
őstag

A sűrített levegővel való tisztítást egyáltalán nem ajánlom.

(#6455) sipoczgabor válasza David3 (#6454) üzenetére


sipoczgabor
tag

mivel ezek vízállók, valami alkoholba mártva nem lehet takarítani? vagy szétmarják a dolgokat?

(#6456) Gyb001


Gyb001
senior tag

Másnak van problémája a bluetoothal?
5 ből 1x csatlakozik automatikusan az eszközhöz. (Autórádió, fejhallgató)
ilyenkor kikapcsolom beállításokban, de vissza már nem engedi kapcsolni csak pár perc vagy újraindítás után.
Eszköz párosítása kb 2 perc.
Random eldobja a BT kapcsolatot(maximum 1 óráig tudtam használni. ).
Ellenben android auto mellet képes usb-n és bluetoothon hangot továbbítani, így duplán szól az autóban a hang.

kb 10 napos a telefon, ebből 4 napig Android 12 volt rajta aol nem volt semmi gond, 13 óta csinálja.

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#6457) mar@cuja válasza nkmedve (#6411) üzenetére


mar@cuja
lelkes újonc

Nem is tudom. Nekem az elejétől döcögött, ezért elkezdtem okoskodni. Egyre jobban is teljesített, de nyilván egyre jobban is melegedett, ami viszont a teszteken meg is látszott. Viszont most meg egyre kevésbé döcög, ezért elkezdtem visszacsinálni ezt-azt, és nem kezdett laggolni újra jobban. A teszteken most hozta Antutun a megfelelőt, Geekbenchen a single core-t és a vulcant is, a multi core viszont bőven elmarad továbbra is a 3300-tól. Viszont amíg műxik rendesen, nem igazán érdekel. Most se tökéletes, de kb. hozza azt 120 Hz-en is laggban, amit a régi Huaweiektől kaptam. Kicsit jobbra számítottam, de ezek szerint a droidban van ennyi ma is. Így azért már bőven élhető, csak én vagyok maximalista.
Egyébként megszerettem.

[ Szerkesztve ]

(#6458) sajby válasza sipoczgabor (#6455) üzenetére


sajby
senior tag

Az meg a ragasztóknak nem lenne jó :) szerintem

[ Szerkesztve ]

(#6459) Gyb001


Gyb001
senior tag

Tudtok olyan tokot ami támogatja a vezetéknélküli töltést és közben mágneses tartóval is kompatibilis? Valami ütésállóbb kivitel kellene.

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#6460) migabi24 válasza Gyb001 (#6459) üzenetére


migabi24
nagyúr

Pitaka

(#6461) Gyb001 válasza migabi24 (#6460) üzenetére


Gyb001
senior tag

Nem egy olcsó tok :D
Ilyened van?

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#6462) Gyb001 válasza Gyb001 (#6461) üzenetére


Gyb001
senior tag

Egy ilyen utólagos fém vajon működhet?
[link]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#6463) David3 válasza sipoczgabor (#6455) üzenetére


David3
őstag

Azzal meg még többet ártanál. Sajnos nagyon sok hülyeség - köztük ez is - berögződött az emberekbe. Valami nagyon vékony fülpiszkáló lenne az ideális, és fontos, hogy ne tartalmazzon semmi esetre se fémet (tehát a tű felejtős).

(#6464) thomas92 válasza Gyb001 (#6462) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nekem van ilyen tokra rakható Ringke Magsafe gyűrű, lehet tölteni vezeték nélkül is és a mágneses Anker Magsafe powerbank meg is tartja, erősen tapad hozzá.

(#6465) thomas92 válasza akooos (#6404) üzenetére


thomas92
aktív tag

Hát ja, ez elég durva. Szerencsére nekem nem ilyen.

(#6466) thomas92 válasza Szellem. (#6383) üzenetére


thomas92
aktív tag

Örülök, hogy bejönnek, remélem, hosszú távon sem lesz velük gondod. A CC-ben nekem is az tetszik, hogy nem vesz el a készülék dizájnjából. :)

(#6467) autotaxmo válasza Gyb001 (#6462) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nekem voltak ilyen gyurus probalkozasaim,de aztan inkabb vettem egy magsafe tokot es kivaloan mukodik. Imadom

(#6468) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Amugy van jelentosege, hogy a keszulek vietnamban vagy koreaban keszult? Multkor tema volt

(#6469) kcsa válasza David3 (#6463) üzenetére


kcsa
veterán

Vékony laposra kihegyezett fogpiszkálót használok erre a célra.

(#6470) mar@cuja


mar@cuja
lelkes újonc

Kezdek összebarátkozni Good lockkal is. A Theme Parkot már ismertem, azzal volt a témám.
Én elég minimálban nyomom, mert ikonjaim nincsenek a gesztus miatt, és inkább elrejteni szeretek dolgokat, de arra is tökéletes.
[link] [link]
A JBL fülesem töltöttségét nem mutatja status bar. Azt viszont nem lehet elővarázsolni?

[ Szerkesztve ]

(#6471) David3 válasza kcsa (#6469) üzenetére


David3
őstag

Azóta nem használom, mióta egyszer beletörött. :DDD

(#6472) Omis


Omis
senior tag

nem érdekel valakit a gyári s22+ szürke színű tokom?(párszor használt kb 5 alkalommal)
cserébe érdekel gyári piros vagy tok :)

(#6473) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Srácok, valaki küldte vissza rajtam kívül egyből vásárlás után az s22-t? Gyenge 7 nap volt mire jött érte a futár, tegnap jelezték h a visszautalást megkezdték, és h 10-15 nap mire a pénz visszaérkezhet. Mást is ennyi ideig várattak? Még a végén meg sem tudom karacsonyra rendelni az újat. Illetve valaki aki ugyanígy járt kapott vmi extra kedvezményt a kellemetlenség miatt?

(#6474) S@c@ válasza MrBazsi (#6473) üzenetére


S@c@
őstag

Sajna ilyen lassuak. Dec 19 utan pedig mar nem szallitanak ki. Kint van a honlapon.

(#6475) kutga válasza MrBazsi (#6473) üzenetére


kutga
nagyúr

Mi is kb egy hete jeleztük, hogy elállnánk a vásárlástól, jött egy üzenet, hogy tudomásul vették és azóta se kép se hang.

Let the Zone take me if I am.

(#6476) MrBazsi válasza kutga (#6475) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Zargatni kell őket webshop üfsz-on hogy haladjanak. Kitöltötted az elállási nyomtatványt, és visszaküldted mailben nekik?

(#6477) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Valaki hasznalja itt csak esimmel a telefont ?
En ma valtottam yetteles esimre es ugy tapasztalom, hogy jobb lett a terero azokon a helyeken ahol eddig pl. egyaltalan nem volt es az esimmel meg van hogy 1-2 csik is megjelenik 😊

(#6478) kutga válasza MrBazsi (#6476) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen.

Let the Zone take me if I am.

(#6479) w.miki válasza kutga (#6475) üzenetére


w.miki
veterán

Mit vettetek? Miért állnátok el?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#6480) kutga válasza w.miki (#6479) üzenetére


kutga
nagyúr

S22-t. Az akkuval sajnos én nem tudok megbarátkozni.

Let the Zone take me if I am.

(#6481) autotaxmo válasza kutga (#6480) üzenetére


autotaxmo
őstag

Mi volt bele a baj? Nalam is az elso idokben 3 oras SOT- volt aztan lett belole 4-5 ora siman, az meg teljesen vallalhato. 1 nap uzemido stabilan

(#6482) kutga válasza autotaxmo (#6481) üzenetére


kutga
nagyúr

A szérián megszoktam már a 2-3 napos üzemidőt. :)

Let the Zone take me if I am.

(#6483) autotaxmo válasza kutga (#6482) üzenetére


autotaxmo
őstag

Volt olyan telefonjuk amivel 2-3 napot elment es kozben volt 4-5 oras SOT? :DDD ez melyik A szerias telefonjuk

[ Szerkesztve ]

(#6484) MrBazsi válasza autotaxmo (#6483) üzenetére


MrBazsi
senior tag

A52s családban is simán tud 2-3napot bőven 6ó sottal.

(#6485) sipoczgabor válasza autotaxmo (#6481) üzenetére


sipoczgabor
tag

Ez vicces egyebkent, nalam is zabalta az akksit laggolt mindene is. Most igy 1 het utan (anmyi ideje van meg) mintha elkezdene normalisan mukodni es nem masfel oras slottal merulni, ugy hogy nagyon nem is csinaltam vele semmit, magic

(#6486) autotaxmo válasza MrBazsi (#6484) üzenetére


autotaxmo
őstag

Az elegge szep teljesitmeny akkor

(#6487) gordonfreemN válasza MrBazsi (#6484) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Az egy elég jó paraméterekkel rendelkező telefon. Én is agyaltam rajta a nyáron, mégis csak +800mAh, de végül a méretét nem tudtam volna megszokni, nekem az S22 is határeset.
A kamerája nem tudom mennyivel jobb/rosszabb.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#6488) mar@cuja válasza sipoczgabor (#6485) üzenetére


mar@cuja
lelkes újonc

Dettó, mondjuk én mindent is próbáltam, de most már magától jó. Pedig azóta már témázom stb-stb.

(#6489) kutga válasza autotaxmo (#6483) üzenetére


kutga
nagyúr

Na de várjál, nálam inkább 1 órás sotok vannak naponta. :) A33 így elmegy nálam három napot simán.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#6490) forumpista válasza gordonfreemN (#6487) üzenetére


forumpista
tag

Nekem van mindketto. (A53 az majdnem ua mint az a52s meg S22)
az a53 konkretan lemerithetetlen, akar 10+ oras sotot is ki lehet belole hozni meg 3-4 napos uzemidot.

Ehhez kepest az s22 tud egy napos uzemidot meg 4-5 ora sotot ugyanazzal a felhasznaloi szokassal nalam.
(Ami amugy nem rossz ertek mert en 2 simmel hasznalom. Nekem eleg, de tenyleg fura volt az a53 hogy akar 20% akksival is el lehetett vele indulni akarhova anelkul hogy izgulni kelljen a tolto miatt)

de cserebe minden sokkal lassabb. Kameraban pl egesz jo kepet lo az a53 is, de mire elindul a kamera 3 mp, aztan ha csinalsz egy kepet mire vegez megint 2-3 mp.
szoval ha nem statikus tajkepet fotozol hanem valami mozgo dolgot (kutya, gyerek stb) akkor garantalt az elmosodottsag a mozgo reszeknel illetve jo esellyel le is maradsz a jelentrol (ezert is csereltem s22re, ott gyakorlatilag azonnal tortenik minden).
videoban pedig ket kulon vilag.

(#6491) jeni


jeni
félisten

Találkozott valaki ilyennel?
Gyari S22 Smart View Flip tok.
Semelyik módban nem tűnik el a kicsi fekete ablak.

(#6492) kutga válasza forumpista (#6490) üzenetére


kutga
nagyúr

Így van, a felhasználói élmény nem ugyanaz a kettőn. :)

Let the Zone take me if I am.

(#6493) kp78 válasza jeni (#6491) üzenetére


kp78
addikt

Nekem ugyanilyen tokom van S22-őn, de szerencsére még :(

(#6494) gordonfreemN válasza forumpista (#6490) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Gyengébb lenne a proci az a53ban?
Nem néztem utánna.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#6495) thomas92 válasza gordonfreemN (#6494) üzenetére


thomas92
aktív tag

Igen, az A52s-ben jobb a proci, mint az A53-ban.

(#6496) gordonfreemN válasza thomas92 (#6495) üzenetére


gordonfreemN
addikt

És az S22-höz az a52-ben? Mert arra kérdeztem volna rá, gondolom azért lassú? Meg fogyaszt kevesebbet :F

Mostanában mi ez a rengeteg 502 Bad Gateway az oldalon?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#6498) thomas92 válasza gordonfreemN (#6496) üzenetére


thomas92
aktív tag

Igen, az S22 processzora azért jelentősen erősebb, mint az A52s-ben lévő, ez biztos számít az akkudiőnél, meg hát azért az A52-ben csak nagyobb is az akku.
https://nanoreview.net/en/soc-compare

Nem tudom, nekem is többször jön mostanában ez a hibaüzenet az oldalon.

(#6499) akos_ur


akos_ur
aktív tag

Rakattam egy hidrogél fóliát a telefonra, bekapcsoltam az érzékenység növelését, hibátlan az ujjlenyomat olvasó, nem is állítottam be újra, ugyan olyan gyors maradt.

(#6500) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Aki SmartSwitch-csel frissített, tudott utána OTA frissíteni? Mert nálam fel sem dobta a frissítést. Egyébként melegedést amit itt többen írtak egyáltalán nem tapasztaltam, de random fagyásokat és akadásokat nálam is produkál a sima S22 sajnos. A Mate20Pro-m összességében fluidabb volt.

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.