Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) autotaxmo válasza gordonfreemN (#5598) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ha tokban hordod, gondolom cseszheted a back tap ficsort es hat az emberek 90% tokot tesz a telefonjara...

(#5602) Tuomas válasza autotaxmo (#5601) üzenetére


Tuomas
addikt

Nem biztos, mert szerintem a hátlapon nem érzékelők segítségével érzékeli a dupla koppot, hanem gyorsulásmérő segítségével inkább. De ez csak tipp. :)

We were here

(#5603) BluGain válasza gordonfreemN (#5598) üzenetére


BluGain
csendes tag

Szerintem egy ébren tartott gyorsulásszenzorral, talán az ami a leejtést/elesést is észreveheti.

(#5604) Shyciii válasza gordonfreemN (#5598) üzenetére


Shyciii
veterán

Egy rakat érzékelő van a telefonokban. Jelen esetben a gyorsulásérzékelőt és a gyroscope-ot használja.

[ Szerkesztve ]

(#5605) dionaea


dionaea
őstag

És akkor mindenki meglepődik hogy hamar merül

(#5606) Curtain válasza Shyciii (#5594) üzenetére


Curtain
senior tag

Na ennek örülök! :)

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#5607) Omis válasza Shyciii (#5604) üzenetére


Omis
senior tag

Csak ennyi van benne 😁😁😁

(#5608) Aksomatic


Aksomatic
senior tag


nekem ez rettenetesen hervasztó, beletoltam napközben 35-40 százalékot és úgy állok reggeltől így :F

(#5609) thomas92 válasza undercover (#5442) üzenetére


thomas92
aktív tag

Én a holdat így fotóztam:
Galaxy S22
F1,8, 1/50s, 5,40mm, ISO 50 + teleszkóp
A hátteret pedig Snapseedben sötétítettem vissza teljesen.

(#5610) Pano válasza kutga (#5530) üzenetére


Pano
addikt

Sajnos most sem oldódott meg teljesen a gond.
Érthetetlen, mert van amelyik terminálon csont nélkül működik, van amelyiknél fizetéskor meg indul ez a hercehurca (a legtöbbnél ez van):

Feloldom a telefont, odaérintem a terminálhoz, pittyen. Erre elkéri az alkalmazás pin kódot. Majd megadom, megint pittyent egyet a terminálon. Majd jön ez a kép, aztán MEGINT meg kell adni az alkalmazás pint aztán történik meg a fizetés. Iszonyat kényelmetlen, arról nem is beszélve, hogy sokszor még a bankkártya terminál is visszaszól, hogy ellenőrizzem már a telefont.
Ma is egyik kisboltban fizettem 890 Ft-ot és csont nélkül vitte a fizetést, 10 perccel később a Tesco-ba meg a fentieket játszotta el.

Appon belül is kikapcsoltam a fokozott biztonságot, telefon beállításaiban is kikapcsoltam a "fizetés megnyitott alkalmazással" megoldást és alapértlmezettnek van állítva.
Mivel új a telefon és én már Android 13-al kezdtem el használni, nem tudom, hogy esetleg ahhoz van-e köze és valami app bug.

[ Szerkesztve ]

(#5611) thomas92 válasza run4fun (#5457) üzenetére


thomas92
aktív tag

Én is a samsung.com/hu-t javaslom, van most készülékbeszámítási kedvezmény, és én most csak a SAYCM10 kódot ismerem ide.

(#5612) thomas92 válasza Omis (#5508) üzenetére


thomas92
aktív tag

Kíváncsi vagyok erre a tokra, mert a kezdetek óta szemezek vele, viszont mivel világos és bőr, még nem "mertem" megvenni. Majd ha használod egy ideje, akkor írhatnál róla, hogy mennyire koszolódik, színeződött el.

(#5613) thomas92 válasza mdraco (#5582) üzenetére


thomas92
aktív tag

Csatlakozom a többiek véleményéhez, szerintem az S23 magasabb áron fog nyitni, aztán ki tudja, hogy meddig és milyen áron tartják meg az S22-t.

(#5614) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Nektek is júliusi a legfrissebb?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#5615) thomas92 válasza MikeWazowski (#5614) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nekem szeptemberi.

(#5616) palee69 válasza MikeWazowski (#5614) üzenetére


palee69
senior tag

Nekem is szeptemberi.

(#5617) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Az érdekes. Nekem vajon miért nem frissül...? Play store és play services adatai törölve és reboot is volt. Esetleg más ötlet?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#5618) Omis válasza thomas92 (#5612) üzenetére


Omis
senior tag

[link]

most ezt használom 11.04. óta és ugyan olyan mint amikor rátettem ,
a másikat holnap veszem át majd teszek be képet.

[ Szerkesztve ]

(#5619) Omis válasza Aksomatic (#5608) üzenetére


Omis
senior tag

Nekem már nem tanul az akkumulátor és egész jó lett

S22+

(#5620) st3v3np3t3r válasza Pano (#5610) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Nekem a Simple $z@r@k$!k néha, odaérintem a terminálhoz a telefont vagy az órát majd közli a terminál,hogy "helyezze be a chip kártyát az olvasóba", de volt már olyan hiba is,hogy azt írta ki a terminál, hogy "ez az alkalmazás nem használható"... :)):U:(((

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#5621) st3v3np3t3r válasza Omis (#5619) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

4500as akkuval nem csodálom:U:))

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#5622) Omis válasza st3v3np3t3r (#5621) üzenetére


Omis
senior tag

Jogos.
De az elöző telefonom 11T Pro 5000mah akkumulátorral táplálkozott mégis alig lehetett kihozni belőle 3-4 óra képernyőidőt ha meg mégis úgy visitott a töltőért mint a gyerek az elhagyott cumi után.

(#5623) akos_ur válasza Pano (#5610) üzenetére


akos_ur
aktív tag

Kedves Raiffeisen sorstárs :D

A 13-as update óta ugyan ezt csinálja nekem is, teljesen meg van hülyülve, állandóan PIN kódot kér, ugyan ezt az üzenetet feldobja, hiába kapcsolom ki a fokozott biztonságot, semmi hatása. Reméljük, majd javítják az appot, bár ők a frissítéssel inkább elrontani szokták, erre már többször is volt példa :D

(#5624) kp78 válasza MikeWazowski (#5614) üzenetére


kp78
addikt

Ezt merre találom? :U

(#5625) thomas92 válasza Omis (#5618) üzenetére


thomas92
aktív tag

Ilyenem nekem is van, csak a sárga. Szerintem sem rossz ez a szilikon tok. :)

(#5626) MikeWazowski válasza kp78 (#5624) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Beállítások- biztonság és adatvédelem - frissítések

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#5627) autotaxmo válasza Omis (#5619) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hat azert ez nem olyan jo ha S22+ raadasul ahogy latom, airplane modban hasznalod

(#5628) gordonfreemN válasza Shyciii (#5604) üzenetére


gordonfreemN
addikt

jó az oké, de akkor ha a zsebemben van, kaphat olyan bevitelt, hogy azt hiszi ez a koppintás megtörtént. Ezért kérdeztem épp. Nem tudom mennyire biztos ennek a működése, persze figyelheti a proxi szenzort is közben... Akkuidőről nem is beszélve, de ezt már említették.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#5629) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Letoltottem a gsam battery monitor appot ma es akkor kezdtem el hasznalni amikor 100%-rol indult a telefon.
Tudnatok nekem ezt ertelmezni? Ez alapjan olyan mintha 22%-ot csipne le a bluetooth az akksibol hogy a galaxy watch 4-el van parositva? Ez nekem soknak tunik, de a tobbi stat is hulyeseg szerintem. ezek szerint ma 34 percet telefonaltam, kozel 4 orat volt bekapcsolva a kepernyo de az netto hulyesegnek tunik hogy az csak 17%-ot szivott le az akksibol mikozben a wifi bekapcsolasa semmit de a bt meg 22% .
Meg hat alul sem ertem, hogy atlag,teljes toltesre vetitve es ott van hogy 3 ora 6 perc de zarojelben 11perc 17 masodperc max? Azt sejtem hogy atlagra azt mondja hogy szerinte 3 ora 6 percre jon ki a SOT az en atlag hasznalatommal de mi az a zarojelben.

[ Szerkesztve ]

(#5630) Pano válasza akos_ur (#5623) üzenetére


Pano
addikt

Hali!

Uhh, ezer hála a hozzászólásodért! Így legalább "megnyugodtam", hogy tényleg app bug, nem pedig az NFC chippemmel van baj (most vettem a telefont).

#5620 st3v3np3t3r

Akkor úgy néz ki a bankok nem igen készültek fel a 13-as droidra.

(#5631) Curtain válasza MikeWazowski (#5614) üzenetére


Curtain
senior tag

Nekem is július.:F

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#5632) dnelb válasza autotaxmo (#5629) üzenetére


dnelb
veterán

Az az ébrentartás rengeteg, annak ilyen fél óra körül kéne lennie. Valami mindig ébreszgeti.. Ne a %okat nézd hanem az időket. Az alsó statnak meg nem elég egy ciklus.

(#5633) st3v3np3t3r válasza Omis (#5622) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

A Xiaomikról inkább nem mondok semmit:))

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#5634) Omis válasza autotaxmo (#5627) üzenetére


Omis
senior tag

Persze hogy abban használom este engem ne zaklasson senki(de nyilván napközben nem úgy van )

(#5635) Shyciii válasza gordonfreemN (#5628) üzenetére


Shyciii
veterán

Nem tud olyat kapni. Azért ezek a mobilok már elég "okosak", hogy ezt ki tudják szűrni. Olyannyira jól működő dolog ez már, hogy még a Google is beépítette ezt a funkciót az Android 12 óta a pixelekbe, pedig ők is lassan reagálnak :)

(#5636) autotaxmo válasza Omis (#5634) üzenetére


autotaxmo
őstag

Jogos, igy viszont sok-sok uzemidot tudsz nyerni foleg 2 sim hasznalattal hogy mar kora este airplane modba vagja magat reggelig es ugy nyomkodod.

(#5637) autotaxmo válasza dnelb (#5632) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hol lehet megnezni hogy mi tartja ebren? Nincsen semmilyen soha nem alvo alkalmazasom, minden vagy alvoban vagy melyalvasban van. Ami pedig a szinkronizaciot illeti, mindent kilottem szinte

(#5638) Omis válasza autotaxmo (#5636) üzenetére


Omis
senior tag

Ja fogjuk rá ,de egy SIM kártya sincs benne mert az e-simet használok abból is csak egyet.

Egy a lényeg nekem teljesíti amit gondoltam minden téren .

(#5639) autotaxmo válasza Omis (#5638) üzenetére


autotaxmo
őstag

Jaa, bocsi, mar neha osszekeverem a forum tarsakat hogy ki hogyan hasznalja :) valami miatt az volt bennem, hogy Te 2 simmel hasznalod a telefont.

(#5640) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Na ehhez mit szoltok? Mutatom a statisztikat.
Gsam Battery Monitor vs Samsung gyari Akku statisztika. Mind a ketto 100% toltesrol indult parhuzamosan futnak. Hogy is van ez???? Most akkor melyiknek kell hinni? Ez kozel a duplaja kepernyoidoben amit a Gsam Battery monitor mér. Viszont mind a ketto ugyanugy jol merte azt hogy 4 ora 46 perce fut a telefon amiota 100%-rol le lett huzva toltorol...

[ Szerkesztve ]

(#5641) #95456768


#95456768
törölt tag

Sziasztok!

Frissítettem a telefonom (s22) az új androidra és azóta nem jelennek meg az értesítések (hang nélkül kellene csak felvillanni) a kikapcsolt állapotú kijelzőn. Megnéztem minden beállítást, ki be kapcsoltam de semmi. A messenger üzenet felvillanása hiányzik a legjobban, de az is be van állítva rendesen az alkalmazásban meg a beállításokban is.
Ez valami hiba? Lehet ezt javítani.

(#5642) gordonfreemN válasza autotaxmo (#5640) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Ne türelmetlenkedj, várd meg még lemegy 20%-ra és akkor mutasd.
Egyébként a jelenségen nincs meglepő, csak a mértéken. Az ugyanis nyilvánvaló volt eddig is, hogy van akinél rosszul mér a gyári app.
Nálam amúgy hibátlan. Ezt vagy valami alkalmazás okozza, vagy esetpeg BT GPS NFC anyámtyúkja?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#5643) MikeWazowski válasza Curtain (#5631) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ez megnyugtató hogy nem csak nálam... :B

Ám novemberi bizt. frissítést nem kapunk, csak decemberit?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#5644) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Na megint kezdi, hogy nem ismeri fel az ujjlenyomatom.
Ez eddig is ilyen volt az a12-ben, csak a13nál azért több volt a találat. De egy idő után a12-ben is elkezdte azt csinálni, hogy nem ismeri fel az ujjlenyomatot, nem tudom ilyenkor miért kell ujra felvetetni hogy megint müködjön rendesen. Olyan mint egy memoriazavaros aki elfelejti a dolgait.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#5645) Curtain válasza MikeWazowski (#5643) üzenetére


Curtain
senior tag

Szerintem azért késik a novemberi mert lesznek benne hibajavítások is. Szal nem csak a biztonsági.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#5646) csubííí válasza gordonfreemN (#5644) üzenetére


csubííí
senior tag

A felvett újj ujjlenyomata sérülhet az idő elteltével.

[ Szerkesztve ]

(#5647) MikeWazowski válasza Curtain (#5645) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen, az lehetséges. Bár nekem most is minden szuper. De csiszolgassák csak. :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#5648) Muerte68 válasza gordonfreemN (#5644) üzenetére


Muerte68
addikt

Töröld ki vedd fel mégegyszer,nekem segített azóta is működik még jobb is lett

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#5649) kutga válasza csubííí (#5646) üzenetére


kutga
nagyúr

Vagy csak szar az olvasó. :)

Let the Zone take me if I am.

(#5650) dnelb válasza autotaxmo (#5640) üzenetére


dnelb
veterán

gsam a valós szerintem. Amugy te tudod melyik a valós, 4:46 óra nem nagy intervallum, hogy érzed másfél órát nyomogtad vagy majdnem 3-at?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.