Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) kp78 válasza gordonfreemN (#5644) üzenetére


kp78
addikt

Nekem is rosszabb lett, de ez várható is volt, mert a hideg idővel a kezem egyre szárazabb. 😒

(#5652) autotaxmo válasza dnelb (#5650) üzenetére


autotaxmo
őstag

Fogalmam nincs, majd kivancsisagbol letesztelem :)

(#5653) Curtain válasza MikeWazowski (#5647) üzenetére


Curtain
senior tag

Nálam sincs semmi probléma most. :)

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#5654) maaniac válasza kutga (#5649) üzenetére


maaniac
aktív tag

Sztem nem szar, az S20Fe-ben az volt. Full száraz ujjal is felold nálam, semmi gondom vele

(#5655) kutga válasza maaniac (#5654) üzenetére


kutga
nagyúr

S20 FE nálam pl. jó volt, A52s nem annyira.

Let the Zone take me if I am.

(#5656) gordonfreemN válasza csubííí (#5646) üzenetére


gordonfreemN
addikt

A memóriában tárolt lenyomat sérül?
Vagy nekem az ujjlenyomatom?
De akkor mind a 4 és egyszerre?
Nálunk pont olyan idő van mint nov. 1 volt. Taknyos 10 fokos őszi.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#5657) csubííí válasza gordonfreemN (#5656) üzenetére


csubííí
senior tag

Neked az ujjlenyomatod.

Ha észreveszem, hogy már nem úgy old fel ahogy szeretném és elvárható, akkor törlöm és újra "felveszem".
Nem nagy dolog és sűrűn sem kell.
A hatékonyság nagyban függ a rögzítéstől is és attól, hogy ugyanúgy próbáljuk-e leolvastatni ahogy rögzítettük.

[ Szerkesztve ]

(#5658) autotaxmo válasza gordonfreemN (#5642) üzenetére


autotaxmo
őstag

Aki esetleg eddig azt gondolta, hogy nem jo az akksija mert keves a SOT ideje, annak erdemes megneznie egy masik applikacioval, mint pl. a gsam battery monitor amit sokan itt dicsertek a forumon. Lehet nekik is rosszul kalibral a gyari akku stat. Tobb mint masfel oraval szamol kevesebbet a gyari stat, kiprobaltam a gsam batteryt hogy tenyleg jol mér-e nalam, fel ora youtube videoklippekkel valoban 30 perccel tobbet mutatott kepernyoidoben a gsam battery app. A gyarirol ne is beszeljunk inkabb.

(#5659) mdraco


mdraco
őstag

Végül megvettem, nem várok az s23-ra, ahogy írtátok, biztosan sokkal drágább lesz. Egy poco x3 nfc-t vált, megszoktam zavaró nagy méretet (nehezen fért el egy egy helyen) most újra szokni kell a kisebbet :D
Egyelőre azt tűnt fel, azon kívül hogy fürge, hogy tud melegedni.

(#5660) Pano válasza mdraco (#5659) üzenetére


Pano
addikt

Hát igen, az Exynos már csak ilyen.
Galaxy S8 tabletemben snapdragon van. Ég és föld a különbség.

(#5661) S@c@ válasza autotaxmo (#5658) üzenetére


S@c@
őstag

Szoval ezidaig egy olyan "adat" miatt idegeskedtel ami fals volt?

Korabban mindig mondtad,hogy ez nagyon gyengus kijelzo ido. ( most meg kiderul nem gyenge az, csak te hasznalod sokat) :F

(#5662) gordonfreemN válasza Pano (#5660) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Én nem vettem észre melegedest, de azt olvastam angol cikkekben, hogy a (sí sú) snapi jobban melegszik

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#5663) autotaxmo válasza S@c@ (#5661) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hat engem nem nagyon hagyott nyugodni az, hogy pl.egyes felhasznaloknal (lsd. gordonfreemN) 7-8 oras SOT-ok jottek ki es mindezt ugy, hogy kozel azonos beallitasokkal mint nalam. Ezert multkor pm-ben megbeszeltuk, hogy leteszteljuk a telefonokat es futattunk 1 oras tesztet es neki es nekem ennyi ido alatt ugyanolyan beallitosokkal mennyit fogyaszt. Mondhatni ugyanazt produkalta a 2 telefon. Ezert probakeppen még 1x leteszteltem a gsam battery monitorral osszehasonlitva a gyarival es az android 13-on nalam masfel ora csusztatatas van a gyarinal lefele SOT-ban. Mivel volt itt par felhasznalo (Sir Riccio....) akik szinten elegedetlenek voltak az uzemidot illetoen, ezert gondoltam megosztom ezt a tapasztalatot, hogy ne foglalkozzanak a gyari stattal, mert nagy valoszinuseggel naluk is rosszul meri es a 3 oras SOT az valojaban nekik is 5 ora kornyeken van... Tegnap toltottem fel a telefont 100-ra es most itt tart nekem. Vegig 4g-n logtam, nem volt airplane mod sem es 80% wifin volt a telefon.

(#5664) beer1 válasza csubííí (#5646) üzenetére


beer1
aktív tag

Lehetséges, bár az 5 éves i7 hibátlanul veszi az ujjlenyomatomat és 5 éve tettem bele.
Nekem az üvegfólia miatt nem megy..ez jobban dühít.
Az arc felismerés mennyire pontos?

(#5665) S@c@ válasza autotaxmo (#5663) üzenetére


S@c@
őstag

Ezt azert nem ertem teljesen, mert ez egy szam csak. Ha a nap soran a telefonszokasaimat siman birja akkor nem erdekel mas SOT ideje, az a termek jo nekem.

(#5666) palee69 válasza S@c@ (#5665) üzenetére


palee69
senior tag

Szerintem is ennyi a lényeg.
Én a kompakt mérete miatt vettem /S22/ és elfogadtam a tényt,
hogy nem fér bele nagyobb akksi.
Ha szükséges naponta többször töltöm és használom,
élvezem a minőségét.
Peace mindenkinek :)

[ Szerkesztve ]

(#5667) gordonfreemN válasza palee69 (#5666) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Szerintem is, engem csak azert mozgatott a téma, mert érzetre nem volt annyira rossz mint ahogy néhányan leírták sot adatok alapján a telefon üzemidejét és próbáltam bizonyítani, hogy jó ez

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#5668) csubííí válasza beer1 (#5664) üzenetére


csubííí
senior tag

Valószínű akkor a fólia zavar be nálad, nagyon nem mindegy milyen van rajta.
Arcfelismerést nem használom, de azt olvasni róla, hogy nem a legbiztonságosabb.

[ Szerkesztve ]

(#5669) undercover válasza thomas92 (#5609) üzenetére


undercover
senior tag

Gondolom ez Pro mód. De kicsit béna vagyok. Hogyan kell ezt pontosan beállítani?

autotaxmo: óránként hány %-ot zabál nálad?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#5670) beer1 válasza csubííí (#5668) üzenetére


beer1
aktív tag

Nem is jutott eszembe, hogy nem fog működni, ha teszek ra fóliát. Spigen fóliát vettem, azért elvártam volna, hogy működjön. Plusz első nap elrepedt.. :W

(#5671) autotaxmo válasza S@c@ (#5665) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hat igen, jol latod, csak sokan rajtam kivul elegedetlenek voltak a telefon akksijaval es nem ertettek hogy miert csak 2-3 ora SOT jon ki mikozben siman 5 oras SOT lehetett csak szamukra kevesnek bizonyult az akksi ido de azt hittek hogy kozben az akksi szar igy talan ez az info segitseg lehet nekik hogy ne a telefonban keressek a hibat hanem a felhasznalasi modban 😉

(#5672) Curtain válasza Pano (#5660) üzenetére


Curtain
senior tag

Azért egy tabletet ilyen szempontból felesleges egy mobillal hasonlítani. Utóbbiban jóval kisebb hely van a soc számára.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#5673) autotaxmo válasza undercover (#5669) üzenetére


autotaxmo
őstag

Attol fugg, amugy 0.5-1% kozott ha nem nyomkodom, ilyenkor be van kapcsolva szinte minden.

(#5674) Shyciii válasza beer1 (#5670) üzenetére


Shyciii
veterán

Attól, hogy Spigen, még nem jelenti azt, hogy minden termékük jó. Az ultrahangos olvasó különösen érzékeny az üvegfóliákra. Én le is szedem róla jövőhéten, és kap rugalmas fóliát. Törni úgysem szoktam a mobilokat, úgyhogy nem kell üvegfólia nekem.

(#5675) viewdetails válasza Shyciii (#5674) üzenetére


viewdetails
addikt

Érdekes ez, nekem Spigen van, 10-ből 10-szer nyit. Gyakorlatilag akkor dob el, ha fél ujjat rakok rá.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#5676) Shyciii válasza viewdetails (#5675) üzenetére


Shyciii
veterán

Én már nem egyszer vettem szar minőségű Spigent. Pont olyan, mint a Bosch. Vannak nagyon jók, és nagyon gagyik.

(#5677) viewdetails válasza Shyciii (#5676) üzenetére


viewdetails
addikt

Nem reklám helye, gyorsbolti.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#5678) beer1 válasza Shyciii (#5674) üzenetére


beer1
aktív tag

Addig oké, hogy nem működik, de akkor úgy árulják az oldalon, hogy nem kompatibilis ujjlenyomatolvasohoz. Plusz vedelemmel se vagyok elégedett, mint ahogy mar megrepedt, pedig úgy ovtam mint egy csecsemot..

(#5679) David3


David3
őstag

Nem tudom ki mennyire van képben még a múltkori kis "kálváriámmal". Ugye nekem elég nagy gondom a térerő, mivel ahol lakunk elég gyenge, illetve a munkahelyem is elég gyér.

No, hát gondoltam állítok be különféle rutinokat, amivel jó sokat szívtunk (még egyszer köszi a fórumtársaknak). Most arra jutottam, hogy érdemes lenne megpróbálnom a "Módokat" is. Van ugye különféle mód, amiket millióképpen lehet konfigurálni.

Csináltam három módot:
- Alvás, amikor levesz a fényerőből, szemkímélőmód, szürkeárnyalatos aktív meg pár apróság.
- Munka, amikor a hangot leveszi, meg azt hiszem itt a fényerőt korlátozza. Mivel úgysem használhatom munka közben a telefonomat, kvázi elég ha "vegetál".
- Otthon, amikor hangerő és egy csomó minden aktív, gyakorlatilag nincs semmi korlátozva (nyilván 5G nincs).

Majd megcsináltam azt, hogy mindegyikre állítottam egy rutint (igen, sajnos csak egyesével engedi, több módhoz nem lehetséges rutint állítani), a fő szempont pedig az volt, hogy a hálózat csak 2G-re menjen (fontos kiemelni, hogy a hálózat, és nem a mobilinternet). Példa: elmegyek dolgozni, benyomom a "Munka" módot, átrakja a hálózatot 2G-re, gyakorlatilag alig merül pár %-ot munka végére.

Így attól függően, hogy hol vagyok, tudom állítani a módokat. Ha itthon vagyok elég ha a hálózati mód 2G-n van, úgyis WiFi-ről megy itthon (ezt a tippet is köszi srácok). Ha úton vagyok és kell a mobilinternet, akkor simán deaktiválom a módokat, és tudom 4G-n használni a mobilinternetet.

Tudom, elég bonyolultan hangzik, de nekem megérte, ma teszteltem. Reggel 9-kor levettem töltőről, elmentem focizni délután (öltözőben alig van szintúgy térerő), majd elmentem motorozni, végig csak 2G-n használta a hálózatot. Most jelenleg 94%-on vagyok. Nyilván a telefont alig használtam, 1-2 telefon, WhatsApp üzenetváltás volt benne, kis közösségi média.

(#5680) undercover válasza David3 (#5679) üzenetére


undercover
senior tag

Még 1 simkártyával is az, hogy kb 12 óra alatt csak 6%-ot merült elég hihetetlennek tűnik.

Amugy a hálózat meg a mobilinternet nem összefügg? Nem lehet a telefon 2g módban hívásokhoz míg a mobilinternet meg 4G-ben. Akkor az előbbi is 2G-ben fut.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#5681) David3 válasza undercover (#5680) üzenetére


David3
őstag

Nem teljesen 12 óra alatt, mert a szóban forgó időintervallum reggel 9-től olyan délután 5-ig volt. Most jelenleg 90%-on van úgy, hogy most este azért használtam itthon rendesen.

Második kérdésedre nem tudom a választ, nem tudom, hogy van-e erre külön beállítás.

[ Szerkesztve ]

(#5682) autotaxmo válasza David3 (#5681) üzenetére


autotaxmo
őstag

Amennyiben a halozatod 2g-n van, ugy a mobilnetet teljes mertekben el lehet felejteni, mivel nem tudod hasznalni a mobilnetet, mert nem mukodik. Max wifin logva tudsz.

(#5683) autotaxmo válasza undercover (#5680) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ne felejtsd el, hogy neki S22+ telefonja van, nem a sima. Annal tenyleg elegge hihetetlen adatnak tunne még az is ha csak 6%-ot merult volna neki reggel 9-tol delutan 5-ig ugy hogy kozben volt 1-2 telefonja, meg picit nyomkodta is. Az S22-nel ez kb 9-10%-ot jelentett volna

[ Szerkesztve ]

(#5684) David3 válasza autotaxmo (#5682) üzenetére


David3
őstag

Nekem pont ezért kézen fekvő. :) Ahol kell a gyors internet, ott megy a 4G, de pl otthon WiFi mellett elég a 2G hálózat.

Ezért csináltam a rutinokat meg a módokat, hogy ne kelljen mindig kapcsolgatnon mindent.

[ Szerkesztve ]

(#5685) autotaxmo válasza David3 (#5684) üzenetére


autotaxmo
őstag

Igen, a Te esetedben ez kivalo megoldas, en azt figyeltem meg, hogy ahol van terero rendesen, ott szinte eszrevehetetlen a kulonbseg fogyasztasban a 4g es 2g kozott. Igy en elengedtem a 2g-t teljesen a rutinokbol

(#5686) boogie84


boogie84
veterán

Sziasztok,
van arra lehetőség, hogy zárolt képernyő mellett ha nem is oldom fel a telót akkor is lássam hogy időzítő indítás után mennyi idő múlva jár le az időzítés?
Nem hiszem el, hogy egy szaros iphone-on működik, androidon meg nem elérhető...

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#5687) Pano válasza boogie84 (#5686) üzenetére


Pano
addikt

Ha bekapcsolod a kijelzőt (dupla koppintás vagy oldalsó gomb) és rápöckölsz az időzítő ikonjára óra alatt, akkor kibontja és mutatja.

[ Szerkesztve ]

(#5688) boogie84 válasza Pano (#5687) üzenetére


boogie84
veterán

Ha jól sejtem ehhez nem szabad bekapcsolni a tartalom elrejtése funkciót. Na azt nem szeretném, hogy az sms, vagy üzenetek is láthatók legyenek.
Jaja, sajnos csak így működik. Köszi!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#5689) Thoty válasza boogie84 (#5688) üzenetére


Thoty
senior tag

Kíváncsi leszek, neked így jól fog-e működni. Nekem a múltkor teljesen fals hátralevő időt írt itt ki.

(#5690) Vikooo válasza boogie84 (#5688) üzenetére


Vikooo
addikt

Rejtsd csak azoknál az alkalmazásoknál a tartalmat amit nemszeretnél feloldás nélkül megjeleníteni.

(#5691) boogie84 válasza Vikooo (#5690) üzenetére


boogie84
veterán

Azt hogy is csinálom?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#5692) boogie84 válasza boogie84 (#5691) üzenetére


boogie84
veterán

Megtaláltam, köszönöm a segítségeket!! :R :R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#5693) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Biztonsági hiba androidon [link]

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#5694) st3v3np3t3r válasza gordonfreemN (#5693) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

De ennek a hibának a kihasználásához fizikai hozzáférés kell a telefonhoz... eSIM jelenléte esetén kérdés, hogy kihasználható-e... Van otthon saját sim, ha valakit érdekelne, holnap ki tudom próbálni
Bejutás nélkül ugyebár eSIM-et nem lehet sem törölni,sem deaktiválni.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#5695) Omis


Omis
senior tag

ha tényleg így fog kinézni nem csúnya telefon lesz viszont S22+ ról váltani S23+ ra nem hiszem hogy sokan rámennek.

[link]

(#5696) FіkuszKukіsz válasza st3v3np3t3r (#5694) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Miért ne lehetne? Nem kell inaktiválni az e-simet.Berakod a SIM kártyát és feljön a PIN kód kérő.

Romanes eunt domus

(#5697) autotaxmo válasza FіkuszKukіsz (#5696) üzenetére


autotaxmo
őstag

Inkabb most az a kerdes, hogy ezt a biztonsagi hibat javitottak-e vagy még mindig aktualis

(#5698) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Ahogy latom, csak oktoberi biztonsagi van csak

(#5699) Omis válasza autotaxmo (#5698) üzenetére


Omis
senior tag

:)

[ Szerkesztve ]

(#5700) dnelb válasza gordonfreemN (#5693) üzenetére


dnelb
veterán

szerencsére azt írják már s7en se működik, Samsung valszeg atirta ezt a részt a kódban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.