Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6701) Konyika


Konyika
senior tag

Sziasztok!

Sufni GSM-boltból szabad rendelni?

Nem érdekel a garancia, de ugyan azt a készülék -et kapom?

(#6702) kutga válasza Konyika (#6701) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen de engem azért érdekelne a garancia.

Let the Zone take me if I am.

(#6703) thomas92 válasza Konyika (#6701) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nagy valószínűséggel ugyanaz a készülék Exynos procival, de simán lehet más régiós, ami egy-egy szolgáltatás elérhetősége miatt fontos lehet, ha a garancia nem is érdekel.

(#6704) viewdetails válasza viewdetails (#6667) üzenetére


viewdetails
addikt

Egyéb okok miatt tolnom kellett egy FR-t, régebb óta érett. A decemberi frissítést ezután sem látja, aki esetleg hasonló cipőben jár és fontolgatná, emiatt felesleges.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#6705) palee69 válasza viewdetails (#6704) üzenetére


palee69
senior tag

Köszönöm, hogy szóltál :R
Mert bizony én már fontolgattam...

(#6706) Rinocerosz válasza viewdetails (#6704) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Érdekes ez a decemberi frissítés :) . Sok embernek megérkezet, de soknak meg nem :DDD

(#6707) MikeWazowski válasza Rinocerosz (#6706) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Holnap ott lesz mindenkinél. :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6708) viewdetails válasza palee69 (#6705) üzenetére


viewdetails
addikt

Annyi kiegészítést tennék, hogy megjelent pár menüpont, pl Bixby text call, ami a 13-ra való frissítés után még nem volt ott...

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#6709) polonic válasza viewdetails (#6708) üzenetére


polonic
félisten

Az mondjuk érdekes. Nálam az A13-ra frissítés után egyből megjelent.

(#6710) thomas92 válasza viewdetails (#6708) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nálam is volt már rögtön 13-ra frissítéskor.

(#6711) EAndrew


EAndrew
aktív tag

Sziasztok!

Szerintetek okozhat gondot a telefonnak, ha az autó indításakor rá volt dugva usb-re? (A miért egyszerű, leálltam navigálás közben, leállítottam az autó, rajta maradt, majd újra indultam).

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#6712) gordonfreemN válasza EAndrew (#6711) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Nem kellene, mert induláskor az autó akkumulátor feszültsége leesik és a generátor se tud sokkal többel tölteni, mint 14 valamennyi. Ezt pedig le kellene tudnia kezelni egy normális töltőnek, én ezért vettem gyári töltőt. Ettől függetlenül én nem erőltetem ilyenkor a csatlakozva maradást, mert még ezt a samsung töltőt se én terveztem, ki tudja, mit és hogy oldottak meg.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#6713) kutga válasza EAndrew (#6711) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem.

Let the Zone take me if I am.

(#6714) EAndrew válasza gordonfreemN (#6712) üzenetére


EAndrew
aktív tag

@gordonfreemN & kutga: köszönöm nektek, nyugodtabban megyek aludni :))

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#6715) Konyika válasza thomas92 (#6703) üzenetére


Konyika
senior tag

thomas92, kutga köszönöm :R

(#6716) Rinocerosz


Rinocerosz
senior tag

Sziasztok!
Találtam egy kis bemutató írást a GoodLock-ról és a benne lévő modulokról. Hátha valakit érdekel :) ráadásul magyarul.
[Samsung GoodLock Modulok]

(#6717) Sir Riccio válasza MikeWazowski (#6707) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Nálam továbbra sincs, se SmartSwitchben se sehol. :D

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#6718) Rinocerosz válasza Sir Riccio (#6717) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Nekem se :DDD

(#6719) csubííí válasza Rinocerosz (#6716) üzenetére


csubííí
senior tag

Azért elég sokminden kimaradt, ez kb. fele csak a lehetőségeknek.

(#6720) viewdetails válasza Sir Riccio (#6717) üzenetére


viewdetails
addikt

Vagyunk még így páran. :D Kíváncsiságból, lehet ezt szolgáltatóhoz kötni?

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#6721) thomas92 válasza csubííí (#6719) üzenetére


thomas92
aktív tag

Mert úgy kezdik a cikket, hogy azt mutatják be, amiket szerintük érdemes kipróbálni. :)

[ Szerkesztve ]

(#6722) MikeWazowski válasza Sir Riccio (#6717) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nálam sincs sehol, semmi. :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#6723) Sir Riccio válasza viewdetails (#6720) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Az enyém független, samsung.hu-s rendelés. Mielőtt SmartSwitch-re dugtam volna és úgy frissítettem volna, az elsők közt kapta a frissítést mindig.

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#6724) viewdetails válasza Sir Riccio (#6723) üzenetére


viewdetails
addikt

Úgy értem, EUX mindegyik, de a SIM számít-e vajon valamit a dologban. Enyém Telekom.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#6725) Rinocerosz válasza viewdetails (#6724) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Nekem Voda... nem tudom, de a novemberi frissítést a másodikat SmartSwitch-el tettem fel.

(#6726) nkmedve


nkmedve
őstag

Nálam sem dobott még fel semmilyen frissítést, soha nem használtam Smart Switch-et frissítésre, mindig OTA-n ment fel. Szerintem legyünk kicsit türelemmel, nem brick-elődik a telefon attól, hogy kell még várjuk pár napot vagy hetet egy új biztonságira...

(#6727) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

A készülék frissítések úgy működnek, hogy a Gyártó összerakja, teszteli majd kiküldi...
illetve...
Gyártó összerakja, teszteli, kiküldik a szolgáltatóknak, hozzáteszik a szolgáltatós konfigot és sallangot, visszaküldik a Gxártónak,megint leteszteli majd kiküldi...

Ráadásul tudtommal a Samsung még mindig időeltolással bizonyos régiókban teszi előbb eléthetővé, a Sammobile/Firmware oldalon nyomonkövethető...
Elvileg lassan nálunk is elérhető lesz, 2022-12-15el indították el a Decemberi javítást...Eddig csak 10 régióban lett elérhető... A ki esetleg nézi a listát, az ne lepődjön meg, van 1 Europe régiós, az EUY régiókódos...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#6728) Sir Riccio válasza nkmedve (#6726) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Nekem mondjuk pont a utóbbi hetekben törték szépen végig mindenemet, a huszonkét karakteres jelszó és a két lépcsős ellenére is, szóval én pont nem annyira vagyok türelmes a biztonsági frissítésekkel.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#6729) csubííí válasza thomas92 (#6721) üzenetére


csubííí
senior tag

Ohhh... felületesen olvastam, a legelső mondat pont kimaradt. :)

Ami szerintem kimaradt belőle, az a gesztusvezérlés nagyon jó (one hand operation+).

Én ezeket használom, nagy megelégedéssel:
One Hand Operation+
Theme Park
HomeUp
QuickStar

[ Szerkesztve ]

(#6730) thomas92 válasza viewdetails (#6724) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nekem független Ses vásárlás, de T SIM van benne és OTA-n megkaptam az első napon.

(#6731) Curtain válasza Rinocerosz (#6716) üzenetére


Curtain
senior tag

Köszi ez nagyon hasznos! :R

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#6732) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Üdv Srácok! Nincs véletlen valakinek felesleges ajánlói kuponja amit még nem osztott meg? Kedves samsung visszatérítette a sérült teló árát, de múlthét szerda óta szivatnak az igért kuponnal... Finoman szólva sem kapkodják el a dolgot... Így már sajnos karácsonyra nem lesz meg az új.

(#6733) thomas92 válasza MrBazsi (#6732) üzenetére


thomas92
aktív tag

Van, küldöm privátban. :)

(#6734) MrBazsi válasza thomas92 (#6733) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Köszönöm! :R

(#6735) Ka999


Ka999
tag

AOD-n valahogy be lehet állítani, hogy ne csak 3 ikont mutasson? Jelenleg ha háromnál több értesítésem van, akkor csak 3 ikont mutat, plusz egy számot, ami azt jelöli hány értesítésem van azon a hármon felül. Ekkora képernyőn elférne több is...

(#6736) autotaxmo válasza MrBazsi (#6732) üzenetére


autotaxmo
őstag

Na pont erre szamitottam, magyar uzleti hozzaallas. Black friday aron kikuldtek egy hasznalt sz*rt neked, tudtak hogy ha megreklamalod, akkor visszautaljak a penzt es vehetsz ujbol teli aron keszuleket toluk. Ezek utan en a helyedben biztos nem vennek toluk semmit. Most meg jarhatsz a nyakukra a beigert kuponert es ha eleg kitarto vagy es megunjak akkor nagy kinkeservesen kuldenek egyet, de az is biztos hogy erre jatszanak, mert 10 emberbol 9 hagyni fogja a fenebe az egezset. Neha hihetetlen az egesz hogy ekkora ceg es tenyleg ilyenekkel szivoznak ugyfelekkel. Mint egy sarki gsm bolt. :U

(#6737) blizzrd válasza Sir Riccio (#6728) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Nyomógombos telefon? ;]

(#6738) MrBazsi válasza autotaxmo (#6736) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Na én akkor pont a 10. ember vagyok, amúgyse venném meg az eredeti áron, és mostmàr csakazért is végigjárom. Ráérek... nem gondoltam volna h eddig húzzák halasszák. Múlthét szerdán visszajött a pénz, mondom oké, ez gyors volt hívtam őket h mi van a határozattan igért kuponnal, megint megigérték h mára elintézik, hogy ugye még karácsony előtt ideérhessen az új, erre semmi... azert az szomorú 3 hét alatt nem lehet megoldani egy egyszerű cserét... bosszantó na

(#6739) gordonfreemN válasza autotaxmo (#6736) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Lehet igazad van. Egy kérdésem maradt, miért csinálta ezt végig a bolt? Miért küldött ki egy használt telefont? Nem találok rá épeszü magyarázatot (a:"hátha nem veszi észre" nem épeszű)

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#6740) Sir Riccio válasza blizzrd (#6737) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Az lesz a vége. :D

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#6741) autotaxmo válasza gordonfreemN (#6739) üzenetére


autotaxmo
őstag

Sajnos itthon a Black friday már olyan mint egy nyug a cegek eleteben, egy szimpla marketing fogas aminek a vege mindig az hogy nem a user járt jol hanem a ceg. Kulfoldon ezeknek a bf akcioknak tenyleg van ertelme es jo cuccokat lehet kifogni. Itthon a beragadt keszleteket ami legtobbszor senkinek nem kell mar szoktal leakciozni vagy meghirdetnek olyan slager termeket amibol nincs keszlet vagy csak par darab. E
Magyarorszagon egyertelmu parasztvakitas zajlik amikor Black Friday-rol van szo. Ebben az esetben is azt tortent, hogy egy visszakuldott, beragadt termeket akartak akcio kereteben kiszorni. Hidd el, hogy ez volt mogotte. Egy ceg fuggetlenul mekkora (magyar vezetes es mentalitas) nem fog egy 2-300 ezres telefonon bukni, inkabb valahogy megoldja hogy kiszorják es erre a black friday tokeletes lehetoseg volt. Senki ne mondja nekem, hogy ezt a lathatoan hasznalt keszuleket amit Mr.Bazsi kapott kezhez, nem tudtak rola. Inkabb a hatha bejon szlogennel kuldtek ki, mert 10-bol 9 nem fogja visszakuldeni mert maceras es nagy valoszinuseggel ilyen bf akcio kereten belul nem fogja tudni megvenni hacsak nem kiall magaert es addig uti az asztalt amig el nem jntezi maganak. De mint tudjuk ez ritka....

(#6742) Lajmund


Lajmund
senior tag

Üdv mindenkinek!
Izgatja a fantáziám a 23 ultra. Nem találtam még pörgös topikot hozzá így gondoltam ide írok mivel itt nagyobb az élet meg a közösség. Érdekelne hogy honnan érdemes rendelni és mikor érdemes venni a megjelenésétől számított 6 hónapon belül amikor a legkedvezőbb az ár? Fekete péntekig nem szeretnék várni de ha fél áron van akkor kibirom még azt a pár hónapot. Vagy mi a jelenlegi trend? Már a negyedik évébe lépett a xiaomi mi 9t prom amivel igazából semmi bajom de kéne már az újdonság és mivel a xiaomi is nagyon drága lett kacsingatok a tollas samsung felé erősen és kb megint 3-4 évre tervezek.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#6743) thomas92 válasza Lajmund (#6742) üzenetére


thomas92
aktív tag

Szia! Az S22 alapján az látszik, hogy a kezdetkor volt rájuk készülékbeszámítási akció, de pár hónappal később (mondjuk 3) a kuponokkal a Samsung webáruházban jól le lehetett nyomni az árakat. Az S22 széria készülékei májusban extrém jó áron voltak. A többiek kijavítanak, ha tévedek. :) A Flip/Fold3 és 4-nél is ez volt, hogy 3-4 hónappal később nagyobb kedvezményekkel is el lehetett hozni a telókat, mint a bemutatás pillanatát követően. Pl. így lett nekem tavaly december elején fél áron Flip3-mam.

(#6744) gordonfreemN válasza autotaxmo (#6741) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Értelek, de megint kérdéseket ébresztesz bennem. Feltenném, ha szabad:
Akkor a BF nyűg vagy marketing?
Mi értelme a használt telot kiszórni, ha nagy eséllyel visszaküldik? (Azért szerintem ma már inkább 10-böl 9 visszaküldené)

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#6747) autotaxmo válasza gordonfreemN (#6744) üzenetére


autotaxmo
őstag

A hasznalt telot ertsd, 14 napon belul visszakuldottnek, amit a cegek itthon legtobbszor ujra ertekesitenek es nem mindig ugy hogy ujracsomagolt keszulek es adnak ra egy kedvezmenyt mint pl. Alzanal latni ilyen termekeket hanem megprobaljak elsunnyogni es megprobalni ugy kikuldeni mintha uj lenne. A magyarazat Mr. Bazsi eseteben az lehetne, hogy bf kereteben vasarolta "olcson" igy joggal gondolhatja a nagy okos a samsungnal, hogy ha mar igy is nyomott aron veszi akkor 2x is meggondolja majd hogy visszakuldi-e szimplan azert mert latni rajta hogy van egy minimalis "hasznalat" a keszuleken mivel tudja azt is hogy mire visszakuldi es visszakuldik a penzt addigra lejar a bf akcio is es ujra csak joval dragabban vasarolhatja meg. Ergo, nem mindenkinek uti meg az ingerkuszobet egy ilyen hasznalati nyom a keszuleken mert vannak akik ugy gondolkodnak hogy lesz rajta tobb karc is majd es ugyis tok nelkul fogja hasznalni vagy azzal es akkor meg ugysem latni es amugy is olcsobban vette most. Hagyja a fenebe es megtartja a telefont.
Igy mar erthetobben fogalmaztam? :) Hidd el, hogy nagyon sokan igy gondolkodnak sajnos, ez a klasszikus magyar uzleti felfogas sokszor , nem akarnak bukni a cegek a visszakuldott 14 napos elallasokon amit valahol meg is lehet erteni, na de akkor is .....

(#6748) autotaxmo válasza gordonfreemN (#6744) üzenetére


autotaxmo
őstag

A bf pedig egy lavinat inditott el itthon, mert akik eddig nem akartak reszt venni benne, mar azok is szinte bele vannak kergetve ebbe az oruletbe es sok ceg mar csak azert is hirdeti hogy nala is van bf mert nem akar kimaradni. Hidd el, ez itthon inkabb marketing mint valos kedvezmenyeket takar

(#6749) akos_ur


akos_ur
aktív tag

na mivan itt skacok, nem akar megjönni ez a decemberi update? :D se smart switch, se ota?... ilyen még sosem volt nekem, az előző samsung telókon se...

(#6750) Rinocerosz válasza akos_ur (#6749) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Hát furcsa nekem is :). Egyenlőre várok mert most nem esik jól Odinozni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.