- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- GoodSpeed: Ugrás 32 GB RAM-ról 64 GB RAM-ra: Corsair Vengeance CMK64GX5M2B6000Z30
- Szevam: Mennyire tipik Z-gen viselkedés? Tipizálható-e egyáltalán?
- hcl: Kelj fel komám, ne aludjál
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Yézi: 10 év
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Vikooo
addikt
válasz
direwolf #2847 üzenetére
Sajnos ezek a bika SoC -k kicsi házban szar optimalizálással és hűtéssel melegszenek. 5W TDP. Ez tény, nem lehet szépíteni.
Sajnos sok a ferdítés és elfogult hozzászólás a fórumokon ami félrevezeti azokat akik a valós tapasztalatokat is figyelembe véve (vagy azt súlyozva) próbálnak eligazodni és választani a szinte hetente új telefont magából kiköpő piacon.Én is ebbe estem bele, rengeteg hozzászólást olvastam, hogy ezek csak játék alatt melegszenek de az sem vészes. Nekem az Exynos 2200 is meleg volt a SD888 talán még melegebb is normál használat mellett is. Lehet megint nem egyezett az én elvárásaimmal. Ezt belátom, lehet bennem van a hiba.
A másik pedig, szerintem nem lehet így mérni az üzemidőt: mennyit bír adott folyamattal adott ideig majd azt lehet skálázgatni. Többen is jelezték, hogy nem lineáris a merülés az akku töltöttségét tekintve. Én is azt tapasztaltam, hogy levettem töltőről, 100% volt alig használtam 1-2 percig és már 98-97% -on találtam magam. Talán 80 és 30% között egyenletesebben merült de ez sovány vígasz.
Mit kell tenned, hogy lemerüljön egy nap alatt? Semmit. Örülj neki, hogy nálad az elvárásaidnak megfelelően működik. Sok throttlinggal. Nyáron gondolom még rosszabb a helyzet.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- VR topik
- Publikus prezentációban árulkodott az érkező fejlesztésekről az Intel
- PlayStation 5
- Jövedelem
- Musk azt ígérte, hogy 24/7-ben dolgozik tovább a cégeinél
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- iPhone topik
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Álláskeresés, interjú, önéletrajz
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy S21 5G 128GB Phantom White, Teljesen Újszerű, Gyönyörű Állapotú, Fehér, Garanciális
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S21/Samsung Galaxy S21+/Samsung Galaxy S21 Ultra
- Samsung Galaxy S21 5G 128GB Phantom Violet, Teljesen Újszerű, Gyönyörű Állapotú, Lila, Garanciális
- Keresek SAMSUNG S, Note, A, Flip és Fold szériás mobilokat (Csak Hibás, Törött, Sérült, ázott)
- Samsung Galaxy S21 5G 128GB Pink, Teljesen Újszerű, Gyönyörű Állapotú, Rózsaszín, Garanciális
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! Intel Core i9 14900K 24 mag 32 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Azonnali készpénzes INTEL CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- BESZÁMÍTÁS! XFX MERC 310 RX 7900 XTX 24GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest