- bambano: Bambanő háza tája
- Gurulunk, WAZE?!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Geri Bátyó: B550 szűk keresztmetszet, de mi és miért?
- Szoszo94: Xiaomi Mi Router 3G - Padavanra fel!
- Chosen: Canon 5D II - portrézás 2025-ben
- Kempingezés és sátrazás
-
LOGOUT
Új hozzászólás Aktív témák
-
Bella0707
csendes tag
válasz
fulton #18033 üzenetére
Pont most olvasom itt az 5 órás kijelzőidőket, ahhoz képest pláne gáz az enyém :| Mit lehet ezzel kezdeni? Nem is töltöttem le semmi új appot, csak erre a cella készenlét dologra tudok gondolni, de hogy azt hogyan befolyásoljam, arról fogalmam sincs, csak így nem adja, hogy kb. alig nyomkodom és ennyire merül.
-
guriga1234
addikt
válasz
fulton #16299 üzenetére
Lehet olcsójánoskodni, de utána nem kéretik picsogni.
Te egy biztos, megbízható helyet kértél, olyat írtam.
Az meg engem éppen nem érdekel, hogy milyen vastag a pénztárcád, csak annyit súgok halkan, hogy én többért vettem elővételben, ami meg téged nem kell, hogy érdekeljen. -
sgeza
veterán
válasz
fulton #15882 üzenetére
De van (volt), de nem az a marhaság, hogy mindenféle fóliával bármikor felold úgy is, hogy elszeded valaki telefonját, ráraksz egy fóliát, és feloldod. Az volt a hiba, hogy léteznek olyan gagyi kínai fos fóliák/üvegek, amiknek van egy olyan saját textúrájuk, amit az ujjlenyomatolvasó ujj mintának vél, és az ujjad helyett ezt tanulja meg. Tehát ezekután bármilyen ujjat rátéve (de csakis ezzel a fóliával) felold(hat) a készülék. De ha te betanítod valamely ujjaid egy akármilyen fóliával, akkor utána tudod tesztelni a többi, nem betanított ujjaiddal. Ha kellően sokszor próbálva egyszer sem old mással fel, akkor vélhetően rendben van. De ahogy a kolléga is írta, ez már javítva lett.
-
mSchumi87
senior tag
válasz
fulton #15865 üzenetére
En whitestone dome glasst hasznalok ujjlenyomat olvaso mukodik vele.
Jacis
Jelenleg en is Nilkin tokra valtottam tenyleg nem add hozza sokat a merethez de gondolom nem is vedi meg annyira a sarkakat ha arra esne le a telo. Kivancsi leszek mit hoz a S11 foleg milyen mereteket es mennyivel kevesebbet fog tudni a kisseb verzio belole az akun kivul miket vesznek ki belole a S11+ hoz kepest ha ez lesz a neve -
mSchumi87
senior tag
válasz
fulton #15862 üzenetére
S10+ van nekem de ha most kene ujra vennem akkor kissebet vennek minp pl a note10 vagy a galaxy s10. Tok nelkul meg csak csak jo a merete de tokkal mar nem az igazi. Es hat tok nelkul nem mernem hasznalni meg ha sose ejtettem le egyik telomat se, de ugye eleg csak egyszer es vege. Ugyan ez a sulya miat is, tok nelkul kellemes, ahogy tokban van plusz uveg a kepernyon es mar is 200g felet van ami mar nem az a kellemes kategoria nekem.
-
sgeza
veterán
válasz
fulton #15767 üzenetére
Nem lehet képről feloldani. Bár elméletileg lehetne, mert simán csak a kamerával dolgozik, nincs 3d cucc, de szerintem szoftveresen van mögötte okosság. Van is még plusz egy kapcsoló, amivel szigorúbbra tudod tenni. Szerintem figyelheti, hogy mennyire statikus a kép például. Vagy ilyesmi.
Egyébként én próbáltam képpel, és nem oldott fel.
A gyári fóliával egyébként megy az ujjlenyomat.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 13 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Hibátlan Apple iPhone 15 Pro - Kártyafüggetlen - 128GB Fekete Titán (87% Akku)
- Apple iPhone 14 Pro, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi 12 Pro 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! MSI MAG321QR 32 165Hz WQHD 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel - használt
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B450M R7 2700X 16GB DDR4 512GB SSD RX VEGA64 8GB CM 690 III FSP 600W
- Apple iPhone 11 Pro 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG 65QNED87T / 65" - 164 cm QNED / 4K UHD / 120Hz & 3ms / HDR 10 Pro / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- Bomba ár! HP Elitebook 850 G3 - i7-6GEN I 16GB I 256GB SSD I RadeonI 15,6" FHD I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged