Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16701) xEon1337


xEon1337
őstag

Hogyan lehet egyszerűen elnémítani a telefont úgy, hogy rezgés se legyen?

Az megvan, hogy ha rányomok a hangerő ikonra, akkor rezgőre teszi, viszont a teljes némításra nem jöttem még rá.

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

(#16702) vg válasza xEon1337 (#16701) üzenetére


vg
addikt

Még egyszer rá kell nyomni, nem?

(#16703) Keem1 válasza xEon1337 (#16701) üzenetére


Keem1
addikt

Kérlek-kérlek mondd, hogy ez az első Galaxy telefonod. Ugyanis az S(1)-től kezdve az összes Galaxyn ugyanúgy működik: hangmód ikonon két tapicskolás (első a csak rezgés). Vagy vizuálisan: hosszan rajta tartod az ujjad és bejön a mindhárom hangmódot választható menü.

Extra tipp: a rolómenü majd' összes ikonjának van részletes, hosszú nyomásra bejövő menüje.

[ Szerkesztve ]

(#16704) nagyj74 válasza xEon1337 (#16701) üzenetére


nagyj74
senior tag

kép link

Remélem jól osztottam meg. :U
Amúgy nincs kandikamera, ugye? :D

[ Szerkesztve ]

(#16705) hackeeeee válasza Keem1 (#16700) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem próbáltam még, de megnézzük majd. Az volt a fura, hogy hiába nyomkodom ugyan ott, nem történik semmi. Ezért kérdeztem, hogy mi a teendő :)

Véleményem szubjektív...

(#16706) sub71


sub71
aktív tag

Az XDA-n fent van a Beta 5 :D

(#16707) tothl válasza sub71 (#16706) üzenetére


tothl
addikt

OTA is.

(#16708) mihail38 válasza sub71 (#16706) üzenetére


mihail38
aktív tag

Reméljük a következő már a végleges lesz, főleg ha ilyen ütembe jönnek a béta frissitések... :)

(#16709) MunezXBK válasza sub71 (#16706) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nekem is most jött az értesítés, hogy rántsam le.

(#16710) sub71 válasza mihail38 (#16708) üzenetére


sub71
aktív tag

Alakul szerintem, ennek a végéről már elmaradt a szám, ez csak betű! ZSK9 -> ZSKF
Már tényleg közel lehet a stabil...

[ Szerkesztve ]

(#16711) El Gringo


El Gringo
senior tag

Helló! hirdetnek itt aprón egyesek, hogy egy év garanciás a telefonjuk, mert ugye pár hónap múlva lejár, de odaírják, hogy bármelyik szervizben elfogadják a papírt. Na most ez ugye sántít, már ha jól gondolom. :) Tehát vagy sufnigari, vagy 2 év. Egy év rendes garis nincs?!

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16712) hackeeeee válasza El Gringo (#16711) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, én most azt tudom felidézni, amit a Vodában mondott az eladó hölgy, mégpedig, hogy 1 év a teljes körű gari, a második év a kijelzőre van, és még valamire.

Fel is húztam a szemöldököm, hogy a 2 év nem teljes körű, de elvileg nem az.

Véleményem szubjektív...

(#16713) telefonmágus válasza El Gringo (#16711) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Miért? ha EU-s régiós akkor 1évig jó vagy samsungnál ha vannak papírjai

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#16714) dancsuri válasza dkovizoli (#16674) üzenetére


dancsuri
veterán

Természetesen én tudom mit számít (semmit) mert aki olyan dolgot művel a telójával hogy megváltozik a régiókódja, az azt is tudja hogy lehet visszaállítani. Itt miliószor elhangzik a "régiókód....). Semmi jelentősége, tök mindegy mi van, ha nincs Ota, van Odin. ennyi az egész

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#16715) gyuri81


gyuri81
veterán

Otthon használok dex padot, imádom...
Viszont szeretnék a munkahelyre egy halál egyszerű dex kábelt, amivel néha ra tudnék nézni a cuccaimra.( nem kell ra semmi csatlakozó, csak hdmi es type-c)
Mit ajánlotok? ( az se baj ha nagyon olcsó) :)

(#16716) HoldfenyLuna válasza El Gringo (#16711) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Telekom is 1 évet ír a készülékre! Bár én megkérdeztem SES-t, attól gyári gari Samsungos az két év van rá, csak a szolgáltató szervizelteti max 1 évig. Sőt, talán Aqua vagy Ipon (meg nem mondom) is 1 évet ad rá! Itt a fórumon írták, hogy azt is, hogy az a beszerzési forrás sem épp tiszta...

(#16717) sgeza válasza dabgergo (#16687) üzenetére


sgeza
veterán

Miért nem használsz Total Commandert? Ezerszer jobb. Tudom én is ajánlani.

[ Szerkesztve ]

(#16718) sgeza válasza hackeeeee (#16696) üzenetére


sgeza
veterán

Ahogy a kollégák írják, ha van beállítva ujjlenyomat, akkor kikapcsolt képernyőnél oda téve az ujjadat, egyből felold.

[ Szerkesztve ]

(#16719) sgeza válasza xEon1337 (#16701) üzenetére


sgeza
veterán

Vagy PhoneProfilesPlus.

(#16720) sgeza válasza sub71 (#16710) üzenetére


sgeza
veterán

Nem lehet, hogy hexa az utolsó számjegy? Így az F is szám, nem betű.

[ Szerkesztve ]

(#16721) sgeza válasza dancsuri (#16714) üzenetére


sgeza
veterán

Nem teljesen. Ahogy a kolléga is írja, vannak szolgáltatások, amik egyes régiók esetén engedélyezve vannak, másnál tiltva.

(#16722) dancsuri válasza sgeza (#16721) üzenetére


dancsuri
veterán

Pontosan azért, aki meg tudja válltoztatni az azt is tudja mire való. éppen ezért szófecsérlés minden a régiókóddal kapcsolatban.

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#16723) kosztrub


kosztrub
csendes tag

Sziasztok!
Valaki rátalált már a legjobb üvegfóliára s10-hez? Mit ajánlotok?

(#16724) sgeza válasza dancsuri (#16722) üzenetére


sgeza
veterán

Nem értem, mire gondolsz. Aki nem tudja hogy kell, és nem tudja mire való, az megkérdezi, mert lehet, hogy neki is érdekes lehet. Ezért is van a fórum. Elmondjuk, hogy csinálja és mire jó. Nyilván nem annak szól, aki mindent tud.

[ Szerkesztve ]

(#16725) xEon1337 válasza Keem1 (#16703) üzenetére


xEon1337
őstag

Első Galaxym, köszönöm, működik.
Én a hangerőgomb le -> koppintással próbáltam, mert pure androidon ott is lehetett. :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#16726) EnterR


EnterR
veterán

Beta5 OTA értesítő, changelog utolsó sor:

"Music quality is significantly worse after the update."

Nem győzött meg. :D

PSN ID: marquuard

(#16727) sgeza válasza EnterR (#16726) üzenetére


sgeza
veterán

Én azt várom, hogy mikor jönnek rá, hogy a BT-on csatlakoztatott eszközök értesítési megoldását vissza kéne tenni a korábbira, mert a mostani állapotában egy rakás fos. Ki is kapcsoltam. Mondjuk én nem bétázok, nem tudom a 10-esben hogy van, de gondolom ugyanúgy, mint ahogy a 9-esen nemrég módosult.

[ Szerkesztve ]

(#16728) Lacka89


Lacka89
aktív tag

Sziasztok. Ha veszek egy touch displayt es rakotom a telot akar dexben akar csak tukrozesben tudom hasznalni a masodlagos kijelzot erintessel? Koszi

[link] pl ezt

[ Szerkesztve ]

(#16729) petya220 válasza guriga1234 (#16664) üzenetére


petya220
senior tag

Az érdekes...
S8+-t ismerős root-olt, knox offos.
Aztán odin-nal vissza a gyári, és a knox helyre jött :U

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#16730) EnterR válasza petya220 (#16729) üzenetére


EnterR
veterán

Pedig nem tud helyrejönni. Elrejtheted mindenféle felülírásokkal, de sose lesz visszaállítva a 0x0 állapot.

PSN ID: marquuard

(#16731) dkovizoli válasza dancsuri (#16722) üzenetére


dkovizoli
addikt

Miért szófecsérlés? Mert Te meg én és még itt sokan tudjuk? Viszont sokan nem és ezért is jönnek ide a fórumra, hogy segítsünk nekik. Te tudod, hogy némelyik régiós kóddal mi működik vagy mi nem. De rengetegen nem. Sőt sok kérdező a CSC csoportokat sem tudja, hogy vannak eltérőek. De én pl, sokadmagammal szívesen segítek ha tudok egy-egy kérdésre. Valamikor én is birkán kezdtem, ráadásul nem is Samsungon. Mind más és más, de a többin is átrágtam magam többé kevésbé és ha azokról kérdeznek, akkor ha tudok ott is segítek. Igaz már kezdek felejteni. :)

(#16732) guriga1234 válasza petya220 (#16729) üzenetére


guriga1234
addikt

Na persze. Nekem meg nem fogyasztja az autóm az üzemanyagot, hanem termeli. Most az lesz, hogy ki tud nagyobb kamut írni?

(#16733) dkovizoli válasza guriga1234 (#16732) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nem tudjuk, hogy hol nézte. Recovery-ben, vagy valami phone info appal. De végülis mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#16734) guriga1234 válasza dkovizoli (#16733) üzenetére


guriga1234
addikt

Szerintem sehol, de tökmindegy.

(#16735) jtzk


jtzk
tag

Sziasztok!

Páromnak S10+ -án a Spotify nem játsza le a zenéket, ha kikapcsolja a kijelzőt. Hol lehet ezt beállítani, hogy kikapcsolt képernyővel is működjön?

Köszönöm!

(#16736) petya220 válasza guriga1234 (#16732) üzenetére


petya220
senior tag

Jó.
Köszönöm.
Mostantól hívj hazugnak :C
Máskor ha bal lábbal kelsz, inkább ne internetezz.

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#16737) guriga1234 válasza petya220 (#16736) üzenetére


guriga1234
addikt

Nem neveztelek hazugnak, ne csúsztass!
Aki itt hazudott, az az "ismerősöd" volt, te meg anélkül adtad tovább, hogy meggyőződtél volna az állítás valótlanságáról.
Maximum azt tudom elképzelni, hogy az "ismerősöd" rootolt, a KNOX átbillent, majd alaplapcsere volt, aztán hogy már hogyan odinozott, az tökmindegy.

(#16738) GaS-


GaS-
aktív tag

Szokott valamelyikőtök esetleg smart viewt (screen mirror) használni?

Korábban semmi gond nem volt, de most egyfolytában megszakad a kapcsolat mikor nézem a fotóimat a TV-n. A videók konkrétan nézhetetlenül laggolnak a TV-n. (Másik telóval jól működik, szerintem a novemberi update miatt lehet)
Más is tapasztalt ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#16739) jacis válasza GaS- (#16738) üzenetére


jacis
nagyúr

Én használom heti szinten, de nem tapasztaltam változást. Pedig nem is egy eszközzel párosítom ilyen szempontból hanem kettővel attól függően melyik szobában vagyok a lakásban.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#16740) jano_77 válasza GaS- (#16738) üzenetére


jano_77
nagyúr

videó lag-ot én is tapasztaltam. Régebben nem volt, de legutóbb mikor megnéztünk a gyerkőccel egy róla készült videót, eléggé szaggatott. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#16741) GaS- válasza jano_77 (#16740) üzenetére


GaS-
aktív tag

A párom telefonjával tökéletesen működik, igaz az csak egy alsó-közép kategóriás Samsung és a videó csak fullhd.
Lapozom, zoomolgatok a képekre és kb. 4-5 kép után disconnect. Videókat pedig 4K 60FPS -el készítettem, ami korábban hibátlanul ment, most folyton megakad kb 3mp -ként.

(#16742) cicaslany86 válasza jtzk (#16735) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Szerintem inkább az lesz a gond, h ha lezarja a képernyőt, kilövi magát az alkalmazást.

(#16743) EnterR válasza jtzk (#16735) üzenetére


EnterR
veterán

Itt érdemes kikapcsolni a Spotify-t:

Beállítások -> Eszközkarbantartó -> Akkumulátor -> Alvó alkalmazások.

PSN ID: marquuard

(#16744) petya220 válasza guriga1234 (#16737) üzenetére


petya220
senior tag

Az utolsó mondat elég támadó volt!
De máskor nem veszem magamra! Elnézést. :R

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#16745) Keem1 válasza jtzk (#16735) üzenetére


Keem1
addikt

Beállítási probléma lesz, ez a harmadik telefonom, amivel nagy megelégedéssel használom a Spotify-t. 2014 óta vagyok előfizető.

(#16746) jacis válasza Keem1 (#16745) üzenetére


jacis
nagyúr

Úgy olvastam, hogy nagy melegedéssel használod... :D
Nem értettem, hogy neki nem megy a zene a kikapcsolt kijelzővel a Tiéd meg melegszik tőle és hogy mi lesz ebből... :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#16747) hackeeeee válasza sgeza (#16718) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Köszi szépen, kipróbáljuk! :R

Véleményem szubjektív...

(#16748) Keem1 válasza jacis (#16746) üzenetére


Keem1
addikt

És különben is hány éves a kapitány? :DDD

(#16749) jtzk válasza EnterR (#16743) üzenetére


jtzk
tag

Köszi, így sikerült beállítania! :R

(#16750) mutyuru válasza thamasz (#16394) üzenetére


mutyuru
aktív tag

Szia - melyik szoftver verzio kerult fel a telodra? En pont az ellenkezojet tapasztalom. Utolso update ota sokkal gyorsabb merulest tapasztalok, mint korabban. ma pl 2,5 ora alatt 60%rol 38%ra ugrott le - nem volt jatek, keves youtube video (max 30perc), Ms Teams, Mailezes es Viberezes, ahol kaptam 3 fotot.
Az osszegzoben leirt dolgokon mar tul vagyok es most tesztelem vele. Nemikepp javult a helyzet, de nem tul nagy mertekben. Aprilis ota van meg az S10 es eddig nem volt vele gond.
Letezik vmilyen megbizhato app, ami az akku hasznaltatot logolja es nemcsak az appok, hanem a serviceket is?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.