Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18151) Dr V


Dr V
őstag

Különösebben nem vigyázok az enyémre és semmi baja sincs a kijelzőnek.
Böngészőt érdemes teljes kijelzőre tenni, úgy kevésbbé ég be az értesítési csík.

(#18152) gyuri81


gyuri81
veterán

XEH-ra letölthető a havi frissítési csomag OTA-n.

(#18153) Diokhan válasza Astor22 (#18150) üzenetére


Diokhan
addikt

Ez pontosan Így van, hogy ha a fényerő nincs maxon, akkor szinte biztos, hogy nem fog beégni.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18154) unicumnext válasza Kasya (#18148) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Nekem most éget be 1 hónapja, persze miután letelt a 2 év garim :W

(#18155) CB


CB
senior tag

Hát.....asszony rábólintott, én meg megrendeltem. :))
Innét jön.
Megrendelés után felhívtak, hogy valós rendelés-e. Elbeszélgettünk az eladóval. Letette a kisesküt, hogy minden Note8 bontatlan dobozos, vadi új. Elég hihetetlen ez nekem, hogy a Note10 idejében még lehet új note8-at találni a neten itthon.
Péntekre megérkezik. Addig megpróbálom átrágni magam a topik egy részén.
Legalább 3 évre tervezem az együttlétet, addigra ez a topik már nagyrészt kihal sajnos, úgy hogy mihamarabb meg kell tanítanotok nekem mindent. :)

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#18156) laszlolczka válasza CB (#18155) üzenetére


laszlolczka
őstag

Utána olvastam,a bolt csak pozitiv értekeléseket kapott.Tuti mebizható.Ha bármire szükséged lesz,irj.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#18157) bobace válasza CB (#18155) üzenetére


bobace
őstag

Vadi új = legalább 1,5 éve áll valahol. Nem tudom, hogy az akku mennyire szereti az állást, kíváncsi leszek a tapasztalatokra.
12 hó gari = gondolom valami EU országból szerezték, mert magyar Samura 24 hó lenne. Kiváncsi leszek a régiókódra.
140e Ft ár, húú ennyiért Note 9-et adtak volna gyári garival, igaz használtan. De ahogy felnéztem apróra, 80e-ért is van még 1 év garis Note 8.
Persze, ha új teló volt a cél mindenképpen, akkor nem szóltam. Használd egészséggel amúgy! :R

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#18158) Astor22 válasza CB (#18155) üzenetére


Astor22
tag

Én is azt tudom mondani hogy, használd egészséggel, sok sok ideig. Viszont én nem vettem volna note 8 at 140 ezer forintért. Erő téren még szerintem jó, de szoftveres téren nincs benne nagy potenciál.

(#18159) CB


CB
senior tag

Figyeljetek!
Körbenéztem használt téren is. Volt Note8 65000-110000 Ft-ig.
Aztán megkérdeztem a vásárlási dátumokat. Minden használt eladó legalább két éves volt.
Azt mindenki elképzelheti, hogy a 65e-es milyen lehet. Amit érdemes lett volna megnézni, az 90-100e Ft-os használt. Ezért nekem Paksról el kellett volna autóznom 150-200 km-t minden telefonért, mert természetesen a közelben nem volt eladó.
Már 110e Ft-nál tartok..... Akkor inkább hozzácsapok 30e Ft-ot és újat bontok ki. Nincs bizonytalanság, elhasznált akku, stb., viszont van garancia (valamilyen).
Note9-et őszintén szólva nem néztem, de az már minden téren az ingerküszöb felett volt.
A Note Edge is jó volt még szoftveresen, és erőt nézve is - nekem. Ha nem vagyok rákényszerítve, még 1 évig az Edge maradt volna. Nekem a Note8 is olyan lesz, mintha előre mentem volna az időben.

Egyébként még a Pixel 3, vagy a Huawei Mate 20 Pro jött képbe. A Pixelből nem volt itthon megvehető, a Huawei meg a Garmin szerint összeveszik az órával. Garmin órám van, és a háttérben futtatást kilövi a Huawei.
Ja, azt nem mondtam, hogy a barométer és a QI töltés volt a fontosabb szempontok közül, amiből nem engedek. + amoled, ujjlenyomat olvasó, + jó fényképező, stb.....

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#18160) Diokhan válasza CB (#18159) üzenetére


Diokhan
addikt

Jól tetted, használd egészséggel. Remélem jó sokáig tart majd.
A Note 9 egyébként jobb valamivel, főnökömnek olyan van. De egymás mellé téve nincs sok különbség, inkább hardver és1-2 apró külső változtatás van csak.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18161) Astor22 válasza CB (#18159) üzenetére


Astor22
tag

Így már érthető, pár napja szert tettem egy galaxy S10 re elég rossz állapotban van, be van égve karcos, de garanciás úgyhogy cserélik a kijelzőt, note 8 és S10 között nem sok mindent tapasztalok amivel jobb lenne, kamera esetleg másban nem érzek fejlődést. Marad a note 8 ha kész lessz az S10 eladom.

(#18162) CB válasza Diokhan (#18160) üzenetére


CB
senior tag

Elkezdtem olvasni a topikot. Sokan panaszkodnak az elején, hogy az ujjlenyomat olvasó rossz helyen van.
Talán a Note9-ben már ezért rakták lejjebb és középre.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#18163) Diokhan válasza CB (#18162) üzenetére


Diokhan
addikt

Igen. Szerintem is rossz helyen van. Ezen kívül az iris olvasó sem működik mindig olyan hatékonysággal, mint kellene. Én csak pin kódot használok.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18164) laszlolczka válasza Diokhan (#18163) üzenetére


laszlolczka
őstag

Nálam az iris sötétben is azonnal old.Igaz vissza mentem gyári romra.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#18165) Kasya válasza CB (#18162) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem mondjuk "zongorista" ujjaim vannak, az ujjlenyomatolvasot rendben elerem. Nemhogy a feloldashoz, de az ertesitesi sav lenyitasahoz is azt szoktam hasznalni.

Arcfelismeressel egyutt eszmeletlen gyors a feloldas. Irist szemuveg miatt nem hasznalom.

[ Szerkesztve ]

(#18166) CB válasza Kasya (#18165) üzenetére


CB
senior tag

Ma hozza az MPL. :D
Az ujjlenyomat olvasóval hogy lehet az értesítési sávot feloldani?
Annyi új funkció lesz az új telefonban az Edge-hez képest, hogy nem győzöm megtanulni.
A méretre leszek nagyon kíváncsi, hogy az Edge-hez képest milyen lesz.
7-8 mm-rel keskenyebb, és 10-12 mm-rel hosszabb.
Aztán kellene gyorsan egy tok. A fórum elején sok javaslat van. Nektek mi jött be legjobban, ami a keretet nem teszi tönkre?
A feloldásra is kíváncsi leszek. A cégünk most szigorított a céges levelező használata miatt.
Csak PIN, vagy ujjlenyomat lehet a teló feloldó, az arcfelismerés nem tudom, hogy kiválasztható lesz-e.
A 7 jegyű PIN kódot útálom, mer naponta ezerszer kellene beírni.

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#18167) bobace válasza CB (#18166) üzenetére


bobace
őstag

Be lehet állítani, hogy ha húzod lefelé az ujjad az ujjlenyomat olvasón, akkor a sávot is lenyitja. Nekem kényelmetlen. Másrészt akárhol húzom a főképernyőn az ujjam lefelé, már arra is lehúzza.
Edge-hez képest jobban elérni a bal oldalt, de kevésbé jól a tetejét, de valamivel kompaktabb lesz az érzet, Edge nagyon széles volt, bár nekem máig az a kedvenc telóm, ami volt.
Én sima Clearview tokot használok, nem nagyítja meg nagyon a telót, mint akár az Alcantara, ami nagyon szép, de nekem már nagy.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#18168) Kasya válasza CB (#18166) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tokot nem javasolnek, mert ahany ember... En pl. UAG Monarch tokot hasznalok, mert a munkam megkivanja. Imadom, nagyon jo a fogasa es szuper vedelmet nyujt. Kulon elonye, hogy targyalosknal lemerem forditani a kijelzovel lefele a telefont, mert vedi a kijelzot is. Egyebirant igy leforditva pedig az "Edge ertesites" (vilagito szelek) is szepen latszik.

A cégünk most szigorított a céges levelező használata miatt.
Ne a gyari Samsung levelezot hasznald akkor, mert az szigoruan korlatoz es megkerulhetetlen. Outlook (Play-bol letoltve) nagyobb szabadságot nyujthat.

(#18169) Massmurderer válasza Kasya (#18168) üzenetére


Massmurderer
őstag

Nekem ilyenek vannak.Ami az elsö képnél van,olyan fajta van rajta jelenleg is,mármint a jó öreg keménytok.Üvegfólia alap.Igy tokba már volt pár esése,1x az övegfolia is berepedt,de természetesen a telónak nem lett baja.

(#18170) CB válasza Massmurderer (#18169) üzenetére


CB
senior tag

Köszönöm a válaszokat.
Spigen tokokat szoktam venni, az olyasmi, mint ami az első képen van.
Többen írták a használt telók hirdetésében, hogy a tok és a telefon közé szorult por jól összekarcolta a felületet.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#18171) Massmurderer válasza CB (#18170) üzenetére


Massmurderer
őstag

Én ilyet nem vettem észre eddig.Nekem inkább az a baj hogy az üvegfólia széle imádja felszedni a szöszmötöt,és a ragasztócsikhoz megy legtöbbször.

(#18172) Kasya válasza CB (#18170) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az a tok hibajabol eredhet. En tettem egy foliat a telefon hatuljara anno, hogy ez veletlen se kovetkezzen be (vagy mikor tok nelkul hordom). Az Uag alatt meg egyszer se talaltam porszemet, de a viz se megy be konnyen.
Dbrand folia vagy a Westendben is raknak fel (sima es matt foliat). Nekem a matt jott be a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#18173) mateus válasza CB (#18170) üzenetére


mateus
senior tag

Nekem pl jelenleg Spigen Rugged Crystal van rajta, szeretem. De van mellette sima Nillkin szilikon tok, meg gyári Samsung ütésálló tok is, amúgy meg mindenkinek más az ízlése vagy az összeg amit erre szán, ezért is nehéz ajánlani.

(#18174) CB


CB
senior tag

Megérkezett. :C
Két órája frissitem. Most talán az ötödik frissítésnél tart. 2019. Január.
Android 8.0
Nagyon szép, de őszintén szólva a Note Edge-Note 4 páros szerintem szebb, ötletesebb, elegánsabb. Borzasztóan csúszik, bizonytalan a fogása.

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#18175) gyuri81 válasza Massmurderer (#18171) üzenetére


gyuri81
veterán

Ki milyen üvegfóliát javasol? Lassan cserélik a kijelzőm...

(#18176) Dr V válasza gyuri81 (#18175) üzenetére


Dr V
őstag

Hydrogelt javalsok. Jó az érzése, nem karcolódik, de a karcok ellen véd és nem csúszik ki a kezedből.
Ha leesik az üvegfólia alatt ugyan úgy be tud törni, arról nem is beszélve, h kb nem létezik ami jól fedi a kijelzőt.

(#18177) CB


CB
senior tag

Az amoled módnál népszerű mindenhol fekete háttér beállítására van menüpont, vagy erre szolgál az éjszakai mód?

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#18178) Kasya válasza CB (#18177) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az éjszakai mód a legegyszerűbb.

Ha van idod, türelmed, és kis pénzed, a Substratum is jo választás.

(#18179) CB válasza Kasya (#18178) üzenetére


CB
senior tag

Az AOD fényerejének beállítására van lehetőség?
Most nagyon erősen világít.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#18180) bobace válasza CB (#18179) üzenetére


bobace
őstag

Az automatán állítja magát, elég hektikusan...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#18181) Kasya válasza CB (#18179) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nincs, ahogy bobace is írja. A képernyő fölötti fenyszenzor a döntő tényező, hogy mennyi fényt kap.

(#18182) Massmurderer válasza gyuri81 (#18175) üzenetére


Massmurderer
őstag

Wishröl szoktam rendelni 7-8dbot,az sincs 3000ft.

(#18183) gyuri81 válasza Massmurderer (#18182) üzenetére


gyuri81
veterán

Kérhetek egy linket?

(#18184) Massmurderer válasza gyuri81 (#18183) üzenetére


Massmurderer
őstag

Ne marhulj már.Beregizel a wishre,ott rákeresel arra hogy samsung note 8 kiszorja a találatokat,ott meg megrendeled.Adhatok linket,de nem tudod regisztráció nélkül meglesni.

(#18185) gyuri81 válasza Massmurderer (#18184) üzenetére


gyuri81
veterán

Nem haragszom....
Ebay-en vagy aliexpressen ha nincs 50 darab note 8-ra való üveg akkor egy darab sem.
Gondoltam ki tudok nézni a linkből egy bevált darabot. Nincs kedvem az egészet végigrendelni.:)

(#18186) bbsofficial válasza gyuri81 (#18185) üzenetére


bbsofficial
tag

Én végigmentem páron, egyik se jött be.

Vagy nem ragadt meg, felbuborékozott, vagy rés maradt a fólia és a kijelző közt, nyomóképernyős lett.

Tpu fóliát szoktam rendelni, feljön az edge része, de egy-két hónapot bír.

(#18187) Massmurderer válasza gyuri81 (#18185) üzenetére


Massmurderer
őstag

https://www.wish.com/product/5dbef45ee9b0102e5c88de29 tessék.3x rendeltem töle,összesen 15db üvegfoliát.Nálam is néha van ilyen.De tudod,mégse úgyanezt 6000ft/db áron kapom meg,mint mikor vettem a telót.

(#18188) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem tudtam hogy létezik megbízható fólia a készülékre.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#18189) gyuri81


gyuri81
veterán

Hmmm...erdekes lenne

note 8 android 10 hirek

(#18190) Kasya válasza gyuri81 (#18189) üzenetére


Kasya
nagyúr

Oh, azok a Samsungos chat kollegak. Biztos elso napos volt. Hivatalos infonak azert nem szabad kezelni.

(#18191) janaman01


janaman01
addikt

Parom note 8 án most cseréltem akksit ..nem volt egy egyszerű feladat de megoldottam..igy mondta hogy neki ez még 2 evig telefon lesz. Az s7 edgém gariba beadtam beégés cimszóval..cseréltek benne kijelzőt akksit hangszórót ujjlenyomat stb..igy most nekem is elmegy még 2 evet..nem gondolnám hogy egy s10 el előrébb lennék...fólia terén..mindkét telón screen knight fólia van teljesen jó, ejtettem már le pofával padlóburkolóra ..semmi baja nem lett...kopp kopp

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#18192) S e t h válasza gyuri81 (#18189) üzenetére


S e t h
nagyúr

Biztos nem fogy rendesen a note 10, el kéne cseszni frissítéssel a nyolcat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#18193) Astor22


Astor22
tag

Egyébként lenne rá esély hogy kiadják az android 10 et note 8 ra?

(#18194) Diokhan válasza Astor22 (#18193) üzenetére


Diokhan
addikt

Nagyon kevés esély van rá szerintem is...

S e t h ez nem az apple...

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18195) Kasya válasza Astor22 (#18193) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az uj UI-ra meg latok eselyt, de a 10-re nem.

(#18196) CB


CB
senior tag

Na, azt hiszem belaktam a telefont.

Vannak-e olyan beállításaitok, amelyeket egy újratelepítés után azonnal beállítotok?
Olyanra gondolok, amit minden esetben automatikusan, mindentől függetlenül megcsináltok, mint pl. az USB hibakeresés bekapcsolása.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#18197) laszlolczka válasza CB (#18196) üzenetére


laszlolczka
őstag

Igen,az USB hibakeresés,és az OEM feloldás.Ha twrp-ét vagy custom romot akarok felrakni,ez fontos.

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#18198) SyMbioTe válasza janaman01 (#18191) üzenetére

Hmm, nem olyan vészes árban ez a Screen Knigth fólia (vagy üveg? :F )
Nálad jól bírja a strapát akkor? Gondolkodtam a gyári UV-s fólián, csak az árban eléggé húzós.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#18199) Diokhan válasza laszlolczka (#18197) üzenetére


Diokhan
addikt

OEM?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#18200) laszlolczka válasza Diokhan (#18199) üzenetére


laszlolczka
őstag

Igen.Különben ez fogad:CUSTOM BINARY LOCKED BY FRP LOCK.Teheted odinnal újra a romot.A fejlrsztői beállitásnál találod.

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.