Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28401) apaszka válasza hackeeeee (#28400) üzenetére


apaszka
veterán

+1

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28402) andriska0725


andriska0725
tag

Sziasztok. Mióta frissült a facebook, azóta nem tudom elindítani. Sikerült letörölnöm, de most meg nem tudom újra visszatenni, és más, régebbi verziókat sem. Van valakinek valami ötlete ??

(#28403) mycso válasza andriska0725 (#28402) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nálam ugyan ez van már vagy 3-4 napja...egyelőre én sem találtam megoldást, gyári visszaállítást e miatt meg nem csinálok.
Amit próbáltam:
-cache törlés
-fb app adatainak törlése, letiltás, újra telepítés, frissítés...
-google play adatainak törlése

Illetve nekem úgy volt, hogy frissült, azután nem indult el. Töröltem a frissítést, ekkor az alap alkalmazás elindult. Aztán most már az alap alkalmazás em indul el és frissíteni sem tudom, asszem 505-ös hibakódot dob.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#28404) szerzol válasza apaszka (#28392) üzenetére


szerzol
senior tag

Megnéztem a képedet, az enyém is teljesen így néz ki.

Látom még nem bontottad fel, olyan mintha egy picit dudorodna a tekercs, de nem látni rendesen még nagyítva sem, ha megnyomkodod nem tűnik elő a tekercs kontúrja?

(#28405) andriska0725 válasza mycso (#28403) üzenetére


andriska0725
tag

Én is próbáltam ugyanezeket, most frissült újra a facebook alkalmazás, azóta jó, úgyhogy nálam megoldódott!

(#28406) apaszka válasza szerzol (#28404) üzenetére


apaszka
veterán

Felbontottam, és nincs tekercs benne.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28407) apaszka válasza andriska0725 (#28402) üzenetére


apaszka
veterán

Nálam semmi gond! :K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28408) hackeeeee válasza andriska0725 (#28405) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem ma frissült, megy minden gond nélkül. Plusz, végre nem kapok fekete képernyőt kép feltöltésekor.

Véleményem szubjektív...

(#28409) World-Soft válasza World-Soft (#28334) üzenetére


World-Soft
senior tag

Na ma járkált a telefonomon a Samsung távolról.
Végül is:
Ha nincs meg máshol, akkor nem tudják hol van.
A Dr.Fone a lényeget nem találta meg ROOT nélkül.
És a DigDeep sem ért semmit.
Tudtok valami ROOT nélküli (ugye Samsung hülye számlálója) elveszett fájl keresőt?

Köszi.
Zoli

(#28410) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

Visszajött a telefonom a szervízből, kibontás után a kijelző ugyan úgy eláll mint amikor beküldtem. Magyarul semmi nem történt vele. Munkalapra ráírva: karcos plexi külső, plexi keret. Az a telefon amin az első perctől fólia van, ráadásul gyári,és mindig tokban van. Kiadott alkatrészek: védőfólia plexire,meg 18 csavar. De rendesek voltak,mert odaírták hogy az akku sz*r,jó pénzért kicserélik...Ez kérem szépen kritikán aluli. Viszlát Note 4, rem. 80 ezerért el lehet adni.

(#28411) Szpisti válasza HorviGabi (#28410) üzenetére


Szpisti
addikt

Sajna az aksi csak egy éves koráig garis...
Én vettem egyet bele, és élvezem, hogy megint csodálatos az üzemideje, szinte lemeríthetetlennek érzem mint mikor megvettem... Reggel 6-kor vettem le a töltőről, azóta volt telefonálás, játék, internet vittem magammal ide-oda, tehát volt 4G és Wifi is és még mindig csak 67%-on van... Pedig már éppen kezdtem kiábrándulni a Note4-ből, de most újra beleszerettem...
Egy aksicsere mire nem képes... :DDD

(#28412) HeroBen válasza HorviGabi (#28410) üzenetére


HeroBen
tag

Nem a telefon hibája, hogy a szervíz nem tett vele semmit vagy nincs látszatja. :N
És ez a hiba több Note 4 készüléket érint és ismerősömnek ki is cserélték szó nélkül újra emiatt a 3 napos telefont. :U
Ha csak ez a baja van a telefonnak és tényleg karcmentes akkor bőven 80 felett el fog kelni.

(#28411) Szpisti : Ez a telefon olyan mint a régi Nokiák :D Akksicsere és örök élet :C

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 10+

(#28413) kazanka válasza HorviGabi (#28410) üzenetére


kazanka
őstag

Ne hagyd magad írj ide:sehsupport@samsung.com

(#28414) F_Gergely válasza HorviGabi (#28410) üzenetére


F_Gergely
őstag

Munkalapra oke hogy ezt irtak, de mi van azon a lapon feltuntetve amivel te leadod a keszuleket, es atveszik? Azon is irnak allapotot, en is mindig elolvasom, ha olyat ir ami nem tetszik nem irom ala es nem adom le javitasra. Szerencsere ilyen gondom nem volt eddig.
Akksi ujonnan 6 ezer az nem veszes.
Azt lehwt egyebkent hogy lefenykepezed a hibat irsz a supportnak hogy ez a gondod, szerviz visszadobja. Ha mazlid van soron kivul intezik es elnezest kernek, vagy ugy jarsz mint en masik gyartoval, hogy azt mondtak ez meg belefer a ceg altal kepviselt minosegpolitikaba igy nem nyulnak hozza mert szerintuk semmi baja...

(#28415) b.bela1 válasza HorviGabi (#28410) üzenetére


b.bela1
őstag

Ettől még ez jó teló, ne a készülékre legyél mérges.
Ha a boltban valaki megfogja az asszony seggét, nem az asszonyt vered pofán.
Ugye?
Persze a Te döntésed...
Nekem pl. egy sz@ros töltőt elhoztak szombathelyig. Én nem haragszom érte. Megköszönték, hogy itt lehettek, 'azt elmentek. :)

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#28416) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

Mindegy, nem is az a baj, ez már a 3. telóm,kétszer cserélték hangszóróhiba miatt, már a második alkalommal én szégyeltem magam hogy megint baja van. Erre most visszajön így hogy semmi nem történt,és még ráírjak hogy karcos a telefon. Hát úgy vigyázok rá mint a hímes tojásra. Majd megpróbálom most eladni,aztán hátha több szerencsém lesz valami mással. Hozzátenném hogy előtte Note 2-m volt, már sokszor mondtam, 2 év alatt még csak le se fagyott. Azért köszi mindenkinek:)

(#28417) HorviGabi válasza F_Gergely (#28414) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

A posta vitte el a telót semmi olyan lap nem volt ami az állapotára vonatkozik. A postáskisasszony nem mérhette fel gondolom. Hol lehet akkut venni 6 ezerért,megköszönném ha megírnád. Én ettől csak többért láttam.

(#28418) F_Gergely válasza HorviGabi (#28417) üzenetére


F_Gergely
őstag

Igy hirtelen speedshopban 7500, de biztos hogy van olcsobban, de ha megse lenne akkor ebay.

(#28419) kazanka válasza F_Gergely (#28418) üzenetére


kazanka
őstag

eBay-n csak gagyi van

(#28420) apaszka válasza kazanka (#28419) üzenetére


apaszka
veterán

Máshol is azt is adnak. Én vettem az itt ajánlott bolttól, nem eredeti, és a reklamációmra már nem jön válasz. Szlovák üzlet.[link]

Nem tudom mi lesz a vége, de nem ajánlom az tuti.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28421) F_Gergely válasza kazanka (#28419) üzenetére


F_Gergely
őstag

Ne haragudj de ez hulyeseg. Szinte csak onnan vasarolok, es mindig azt kaptam amit vettem. Nyilvan ha 300 forintert postaval egyutt kapsz eredeti samu akksit az gyanus, de nem ebbol kell kiindulni. Vettem mar 120 ezerert alkatreszt, muszert, elektronikai cikket, feket, stb egyik se volt hamisitvany. Telefonhoz gyari autostartot, toltot, headsetet szinten ebayen vettem sose volt vele gondom.
Nem kell ott vasarolni, de hulyeseget azert ne allitsunk :R

(#28422) Szpisti válasza HorviGabi (#28417) üzenetére


Szpisti
addikt

Nekem eredeti dobozost küldtek ugyanonnan: [link] [link]
De ezt két oldallal visszább kitárgyaltuk...

(#28423) apaszka válasza Szpisti (#28422) üzenetére


apaszka
veterán

Ezt rendeltem én is. Egy zacskóba volt, és se nfc se eredeti ezek szerint. De kitárgyaltuk....

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28424) kazanka válasza F_Gergely (#28421) üzenetére


kazanka
őstag

Te tudod nekem nem ez a tapasztalatom.Vettem ár Original,Genuine,Primal stb,stb és mind szemét volt,teljesen mindegy hogy kínai,tajföldi,olasz vagy angol.Na de mindenkinek igénye szerint,csak azért hogy neked az megfelelő nem kell félrevezetni másokat.

(#28425) F_Gergely válasza kazanka (#28424) üzenetére


F_Gergely
őstag

Ebben mi a felrevezetes? Te azt allitod ebayen nincs minoseg csak hamisitvany. Inkabb ez a felrevezetes, mert olyat allitasz ami nem igaz.

(#28426) jose999 válasza Szpisti (#28422) üzenetére


jose999
senior tag

Rendeltem már tőlük G4-hez aksit, Samsung Evo 64 GB kártyát, kettőt is, más időpontban, valamint Xbox One controllerhez aksit. Mindig eredeti, gyári csomagolású terméket kaptam! :R Amit tudok, tőlük szerzem be azóta is!

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#28427) kazanka válasza F_Gergely (#28425) üzenetére


kazanka
őstag

Rendelj onnan

(#28428) mycso válasza F_Gergely (#28425) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nekem is onnan van a gyári qi hátlapom és jó áron kaptam. [link]
Persze az elején szaladtam rá én is párszor az olcsó hamisítványokra, de ez inkább az én hibám nem az ebay-é. :K
Vagy 2 éve szintén onnan vettem egy természetesen eredeti új Nikon 55-300-as objektívet, az itthoni legalacsonyabb ár kb. 2/3áért.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#28429) saril válasza kazanka (#28424) üzenetére


saril
senior tag

amúgy ha így is lenne ahogy te írod azért van "buyer protection" legtöbbször visszakapod a pénzed úgy hogy amit rendeltél vissza sem kell postázni tehát nem értem a kínodat...
de én abba a táborba tartozom hogy azt mondom jól meg kell nézni kitől és mit vásárol az ember de lehet eredetit vásárolni ebay-en is :R és fogok is

más: ki használja aktívan az s health-t? most vettem észre hogy kerekpár túra futás minden naplozását tudja én erre sport tracker-t használok, az gondolom hogy jobb, nem?

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#28430) F_Gergely válasza saril (#28429) üzenetére


F_Gergely
őstag

En csak a lepesszamlalot hasznaltam eddig, de lassan indul a bringas szezon, en csak orulok ha azt is tudja (nem tudtam). Lepesszamlaloja szamomra hibatlan, kapom a heti es havi osszesitoket is :)

(#28431) patoga


patoga
tag

Csak nálam nem szinkronizálja az FB a szülinapokat?

(#28432) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

Azért gáz az Androidban,hogy egy üzenezküldő alkalmazás értesítéseit sem tudom optimalizálni. Vagy tiltom az értesítést és akkor semmi,vagy engedélyezem és akkor megjelenik még a küldő vércsoportja is!! Vicc!

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#28433) kano


kano
nagyúr

Sziasztok!

Egy ismerősöm vett egy Note 4-et és nagyon megtetszett nekem is. Ha minden igaz tudok egy Telenorosat szerezni nagyon jó árban. Elolvastam az első hsz-t, de 1-2 kérdésre nem találtam választ:
- Ha Telenoros a készülék akkor ugye van rá 2 év gar. Itt is érvényes, hogy az első évben elég a jótállási jegy és a második évben már kell mellé a számla is (az eladótól hajtsam be a számlát is)?
- Mit kellene megnéznem a telefonon amikor megveszem (KNOX-ot gondolom mindenképpen, kijelző elállás)?
Köszönöm szépen a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#28434) kazanka válasza kano (#28433) üzenetére


kazanka
őstag

Szoilgáltatós telefont megvenni elég veszélyes,a letiltás veszélye miatt.Szolgáltatós telefonnál a garancia elvileg 2 év de jobb ha regisztrálod úgy biztos.Második évben már kérik a számlát is,de másolat is megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#28435) Dealer95 válasza kano (#28433) üzenetére


Dealer95
őstag

Azt, hogy van-e beégés a kijelzőn, mindenképp nézd meg.

(#28436) kano válasza kazanka (#28434) üzenetére


kano
nagyúr

Elvileg praktikumban vették így nem lehet gond belőle (írunk adás-vételit is).
Ha be van égve a kijelző akkor azt gariban kicserélik igaz (még S2-nél simán cserélték kérdés nélkül)?
A KNOX állapota nem nézhető meg valahogy telefonról valamilyen kóddal? Csak appal lehet megnézni?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#28437) Hando válasza kano (#28436) üzenetére


Hando
tag

Recowery menűben is meg lehet nézni Knox-t!

(#28438) kazanka válasza kano (#28436) üzenetére


kazanka
őstag

Semmi gond, ha ki van fizetve,amúgy a letiltás elleni garancia olyan mint ha nem is lenne.tapasztalatból tudom

(#28439) kano válasza kazanka (#28438) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi!
Ugye blokk is elég a Telenoros garjegy mellé? Ha jól látom mellé van tűzve a blokk.
Gyári recoveryben is megnézhető a KNOX?

Ha jól értettem itt a topicban a hsz-eket, akkor ha feldobom a 910F-re (Telenoros) a német gyári 5.1.1-et Odinnal, akkor a KNOX nem bántódik meg?! :) Ha jól emlékszem S2-nél is volt valami ilyen KNOX, de azt vagy nem nézte a Samu vagy vissza lehetett állítani... Miért jó ez a KNOX nekik...
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#28440) kazanka válasza kano (#28439) üzenetére


kazanka
őstag

A Play Áruházból felteszed a Phone infot és ott mindent meg tudsz.

(#28441) kano válasza kazanka (#28440) üzenetére


kano
nagyúr

Rendben van csak, ha nem lesz lehetőségem leszedni. OTG-t tud a teló igaz? Ha rámásolom az appot egy pendrivera és onnan telepítem akkor az működhet is elvileg.

Hogy vagytok egyébként megelégedve a multitaszkkal? Olvastam (és tudom is), hogy a TW zabálja a memóriát, de azért valamennyire használható? Vagy milyen szintig használható?
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#28442) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

Valaki meg tudja mondani ki foglalkozik kijelző cserével? A múltkor ajánlottak itt valakit. Ugyanis a sarokban berepedt, nem is érzékel semmit. Ráadásul belül van a repedés. Szegény embert az ág is húzza...

(#28443) kazanka válasza HorviGabi (#28442) üzenetére


kazanka
őstag

"fagyálló","nggabi"

[ Szerkesztve ]

(#28444) HorviGabi válasza kazanka (#28443) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Köszi! Hogy tudom megtalálni mert már azt se tudom hol vagyok:/

[ Szerkesztve ]

(#28445) kazanka válasza HorviGabi (#28444) üzenetére


kazanka
őstag

Itt[link]

és itt[link]

[ Szerkesztve ]

(#28446) kazanka válasza HorviGabi (#28444) üzenetére


kazanka
őstag

A két tok még mindíg megvan valahol!!!!

(#28447) HuTi.HUN


HuTi.HUN
tag

Sziasztok!

Beégett a kijelzőm, az állapotsáv sokkal világosabb, mint a képernyő többi része és nem csak fehér háttérnél, hanem mindig látszik.

2 év garanciám van, de még két hónapig az első éven belül vagyok. Ha helyszíni javítást kérek, akkor mire számítsak? Foglalkoznak egyáltalán ezzel, vagy lepattintanak, hogy ilyen az OLED? Ha az utóbbi, akkor nem veszek többet OLED-es telefont, mert ez így nagyon gáz.

10 hónap alatt, közepes vagy gyengébb fényerő mellett nem vártam, hogy ilyen durván beég.

(#28448) Dealer95 válasza HuTi.HUN (#28447) üzenetére


Dealer95
őstag

Ez mindig ilyen lesz, nem értem a meglepődéseket :) technológia oka.

Egyébként új telefont kapsz talán, vagy kijelzőt cserélnek, de semmiképp nem koptatnak le.

(#28449) HuTi.HUN válasza Dealer95 (#28448) üzenetére


HuTi.HUN
tag

Köszi! :R

Nem tudom, a legtöbb minden hírnél azt olvasom a komment szekcióban, hogy normál használat mellett nincs beégés. Azt gondoltam, hogy enyhén beéghet, ezért is használtam legtöbbször alacsony fényerőn, de ami nálam van az bőven átlépi a tűréshatárt. A felső sáv konkrétan világít a többi területhez képest.

(#28450) Dealer95 válasza HuTi.HUN (#28449) üzenetére


Dealer95
őstag

Hát, nekem eddig az összes AMOLED beégett, pedig nem szoktam max fényerőn használni.

Az (AM)OLED pixeljeinek élettartama/fényereje idővel csökken, ezért, ha bizonyos képpontokat sokáig azonos tartalom kijelzésére használunk, akkor a fényerő megváltozhat azon a területen, ez pedig főként a felső sáv, mert az általában fix területen van jelen. Így ott látható először a fényerőbeli különbség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.