Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39501) Markizmark


Markizmark
addikt

Sziasztok! Telefon eladás előtt állok. A recoveryben nyomott wipe user data MINDEN tartalmat töröl a készülékről? Szűz lesz mintha vadonat új lenne?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#39502) kisspepe válasza kisspepe (#39494) üzenetére


kisspepe
tag

A kihangosítás probléma megszűnt. Azt egy hívás felvevő program rossz beállítása okozta.

A másik problémám azonban nem.

Hogyan tudom letesztelni, hogy jó-e a wifi a telóba, van-e valami baja. Mert működik a wifi, csak mintha gyengült volna. A hibák amiket tapasztaltam:

- Itthon a 2,4 Ghz-re sokszor nem csatlakozik fel, míg ugyan annak a routernek az 5 Ghz-es wifiére igen. Ha a wifi mellett vagyok akkor általában rácsatlakozik, de nem figyelek oda, már le is csatlakozott. Ez december vége óta ilyen. Azelőtt az egész lakásba folyamatos volt a kapcsolat.

- Ma voltam egy munkatársamnál. Tegnap állítottam be a wifi routert. Ott voltam rácsatlakozott, láttam. Kicsit később tölteni akartam le egy alkalmazást, le volt csatlakozva a wifiéről, és nem is bírtam csatlakozni, pedig max jelerősség volt.

- Ami érdekes, a munkahelyen nem tapasztaltam problémát, de lehet csak azért, mert a wifi közvetlen közelében vagyok általában.

A problémám az, hogy még él a házhoz jövő garancia a telefonra, azonban ha pont akkor felcsatlakozik a hálózatra, akkor én hiába mondom, hogy szarkaszik, meg gyengébb stb. Ha ő azt mondja nincs gond, akkor fizethetem a kiszállást. Ezért jó lenne valamivel biztosra letesztelni, hogy van-e gond a wifiével. Gondoltam arra is, hogy nem-e a karácsonyfa világítás zavar be, mert két ünnep között kezdődött, pont az előtt mielőtt gyári visszaállítást csináltam.

Mit javasoltok? Augusztus elejéig érvényes a vásárolt +1 év garim.

(#39503) Massmurderer


Massmurderer
őstag

[ROM] [Resurrection Remix 5.6.1] [t0lte] [6.0.1 Marshmallow] [OFFICIAL][link] uj rr :) nem probáltam még

-Navigation Bar
-Enable/Disable Navbar
-Navbar Ring Switch
-Navbar Ring Targets
-Navbar Button Customization
-Navbar Dimensions(Potrait & Landscape)

-Statusbar
-Brightness Slider
-Enable/Disable Show Notification Count
-SuperUser Indicator Switch
-Carrier Label
-Carrier Label Switch
-Carrier label Colour
-Quick PullDown Switch
-Smart Pulldown Switch
-Clock Customizations
-Time & date
-Clock Colour
-Day & date Toogle
-Center Clock/Right Clock Choice
-Battery
-Battery Bar customization
-Battery Icon Customization(circle/landscape/Potrait and more)
-Battery % Text
-Network Traffic Indicator

-Theme Chooser
-RR exclusive PITCH BLACK THEME
-Animations
-Toast Animations
-ListView Animations
-System Animations

-Gestures
-Gestures Anywhere Feature

-App Circle Bar
-Choose apps in App circle
-Trigger Width
-Trigger Hieght
-Trigger Position

-Recents Panel
-Clear All button Switch
-Clear All Tasks Switch
-Clear All Button Location(Top right,Top Left,Top Center,Bottom Left,Bottom Right,Bottom Center)

-Cclock Widget
-CLock And Alarm Customizations
-Weather Panel Customizations
-Calender Events

-LockScreen
-Lockscreen Shortcuts
-Choose upto 5 Shortcuts
-100+ Icons for Shortcuts

-Quick Slider Shortcuts

-Notification Drawer
-Weather Display Switch
-Quick Settings
-Choice to Add 20+ Tiles
-Enable 2/3/4 Tiles per Row
-Enable Disable Birghtness Slider in Notification Panel
-Advanced Location Settings Switch(Choose Battery saving/Device Only/High Accuracy Directly in Notification Panel)
-LongPress Toogles to Enter Settings

-Buttons
-Backlight Timer
-Backlight Strength
-Navigation Bar left/Right handed mode Switch
-Power Menu
-Power Menu End Calls Switch

-Home Button(For devices with HW keys Only)
-Home Button Wake Up
-Home Button answer call
-Long Press Actions
-Double Tap Actions

-Back Button(For devices with HW keys Only)
-Wake Up device Switch

-Menu Button(For devices with HW keys Only)
-Wake Up Device Switch
-Short Press Actions
-Long Press Actions

-Search Button(For devices with HW keys Only)
-Wake Up Device
-Short Press Action
-Long Press Action

-Volume Buttons
-Wake Up Device
-Playback Control
-Keyboard Cursor Control
-Swap Buttons on Landscape mode

-Perfomance Profiles
-LCD Density
-Expanded Desktop Mode
-All New CM Audio FX App
-Heads Up Customizations
-OverAll Smoothness Improvements
-Quick Unlock
-Optimizations to Improve Battery
-ALL cm12 Features
-AND MUCH MUCH MORE

[ Szerkesztve ]

(#39504) fRooStzzZ válasza Massmurderer (#39503) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Már vagy 2 napja leszedtem, de nem mertem még feltenni.
Azóta is a stock van fent, nincs idő megint 3 napot szenvedni a telefonnal mire magához tér.
Blisop is van egy jó ideje.
Ha valakinek van tapasztala ezzel az 561el ne fogja vissza magát. :) :R

(#39505) fRooStzzZ válasza fRooStzzZ (#39504) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Ahogy olvasgatom a hozzászólásokat, vannak még hibák.
Valakinek működik, valakinek nem. Sokaknak az a baja, mint legutóbb nekem, hogy nem tudja telepíteni több féle twrp-vel.
Van akinek megy rendesen, van akinek a Sim-et nem látja..

(#39506) Scofield007


Scofield007
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni.
Adott egy Note 2 telefon, meg egy mikrofon, ami be van dugva egy erősítőbe, onnan meg jön egy 3.5-ös bemeneti jack csatlakozó.
Azt hogyan tudom megoldani, hogy így a mikrofonnal fel tudjak venni pl. egy előadást?
Eddig próbálkoztam különböző programokkal, de mindegyik a telefon beépített minkrofonját használta.

Segítségeteket előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#39507) guriga1234 válasza Scofield007 (#39506) üzenetére


guriga1234
addikt

A Note2 3.5 mm-es csatlakozója nem bemenet, hanem kimenet. Vagyis csak a Note2 mikrofonját használhatod.

(#39508) Markizmark válasza guriga1234 (#39507) üzenetére


Markizmark
addikt

Egy 4 pines csatlakozóval akár bemenet is lehetne, hiszen a gyári headsetben is van mikrofon. Talán még a bluetooth headset lehetne megoldás.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#39509) $atirka válasza Scofield007 (#39506) üzenetére


$atirka
senior tag

Így van, jól mondja vebbful kolléga, mondjuk egy vacak headset dugóját szét lehetne barmolni a célra(vagy venni wgy 4pines jacket), de túl sok lenne a jelszint a telefonnak, amit kiad az erősítő, tehát jobban jársz a saját mikivel.
Én inkább benyomnék pl egy 1500ft-os fm transmittert, ha sima 7100-as van neked, akkor van rádiód, befogod és innan már tudsz felvenni.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#39510) bacus


bacus
őstag

Egyik pillanatról a másikra meghalt a note 2, semmire nem reagál, próbáltam kollégám akkujával is, azzal sincs változás.

Nen veszi a töltést sem. Áprilisban lett volna 3 éves.
Van valakinek tapasztalata, hogy ez valami tipikus hiba lehet, érdemes javittatni?

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#39511) taranis


taranis
addikt

N7105-re tud valaki friss modemet? XDA-s thread nem frissül egy ideje. Ahogy nézem az XXUFOB2 a legújabb, de nem találom sehol a modemet, csak a teljes firmwaret.

colorizer.net

(#39512) Lordc0re


Lordc0re
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy N7100-es teló amin RR 5.5.8 futott és csináltam egy alapbeállítást (factory reset). De újrainditás után csak a TWRP logo látszik villogva és semmi nem történik. Ötlet lenne valakinek mit érdemes a továbbiakban művelni?

(#39513) taranis válasza taranis (#39511) üzenetére


taranis
addikt

Oké benéztem a verziót a PDA verziójával, mindenesetre rájöttem, hogyan kell kivenni az egy fájlos romokból a modemet, és hogyan kell installálni. Nem nagy dolog, az egy fájlos rom egy TAR állomány, abból ki kell venni a modem.bin-t, majd azt külön vissza TAR-ozni, és ODIN-al modemként feltenni. Nem néztem vissza a fórumot, lehet, hogy ez nem új dolog.

colorizer.net

(#39514) szunyi777 válasza Lordc0re (#39512) üzenetére


szunyi777
őstag

Custom romon nem illik factory resetet tolni.. Huzd ujra a romot, és jo lesz

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#39515) Lordc0re válasza szunyi777 (#39514) üzenetére


Lordc0re
csendes tag

Recoveryt felülírtam odinnal utána már felállt a rendszer is. Ezek után ilyet már nem csinálok onnan. :B
Köszönöm!

(#39516) zho-lee válasza szunyi777 (#39514) üzenetére


zho-lee
addikt

Csak nagyon kevés támogatja..

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#39517) grabber


grabber
addikt

Eltüntek a programok nevei az alkalmazások listában :Y
Android indítása képernyőt dob fel egy pillanatra néha.

Vírus vagy ROM adta meg magát? :U

(#39518) Markizmark válasza grabber (#39517) üzenetére


Markizmark
addikt

Ha főzelék akkor nem csodálkozom. Előfordulnak érdekességek.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#39519) grabber válasza Markizmark (#39518) üzenetére


grabber
addikt

Ma lehet feldobom a CM 13-at.Azt írják stabil,mint a szikla :D

(#39520) $atirka válasza grabber (#39519) üzenetére


$atirka
senior tag

Akkor azt még megvárom... 😂

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#39521) Massmurderer


Massmurderer
őstag

én amúgy nem értem hogy ezeket a csákókat akik csinálják ezeket a spéci romokat,samu miért nem támogatja,alkalmazza öket.többet érnek mint a samu fejlesztöi.jó,okés,van pár bug ezekbe a romokba is,ez nem vitás.melyik gyáriba nincs?mégis ezekel a spéci romokal többet kihoznak a telóbol mint a gyári fapados romok.samu is többet kaszálna ha ilyen romokal jönének ki a telójai.nekem pl note 1en az ucsó kiadot gyári rom volt.az kb 1 nagy 0 volt.lassú volt,zabálta az aksit,csomó tök felesleges gyári app volt fent.rádobtam rr romot,hasitott mint a villám.ami meg van bug ezekbe a spéci romokba,nem másért van,h a fejlesztö csákok nem föállásba csinálják ezeket.szabadidöbe,meló után,kell bele ugye pénz,idö is.ha meglenne,még jobb és bugmentes romok készülnének.

(#39522) grabber válasza $atirka (#39520) üzenetére


grabber
addikt

Fent van már :D Mehetsz a dolgodra mostantól ;]

(#39523) Lordc0re


Lordc0re
csendes tag

Nekem az RR 5.5.9 azt csinálja hogy belépnék a Settings > Personalization részbe és leállás üzenettel mindig eldobja.

[ Szerkesztve ]

(#39524) $atirka válasza grabber (#39522) üzenetére


$atirka
senior tag

Na mesélj, mi a baj? :)
Videót tényleg nem játszik mindenhol?
Más baj?
Ha nincs egyéb, akkor ma próbálnám...

Bakalla: Az rr559 mindenkinél más bajt hozott, nekem sok gondom nem volt vele, viszonylag sokáig használtam, de egy idő után az is behülyűlt...

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#39525) grabber válasza $atirka (#39524) üzenetére


grabber
addikt

-Videó lejátszása böngészőből nem működik.Nem lehet elforgatni stb. Lefagy.
Néha apró grafikai hibákat láttam.
Sebességre még nem tökéletes.Meg-meg akad
Kijelző elforgatás nem működik
GPS-t nem próbáltam,mert az IGO engedélyre panaszkodva nem akar elindulni.Hiába adtam neki.

+Memória kártyát be lehet fogni,mintha a telefon belső memóriája lenne. Ez jó funkció.
Külön lehet engedélyeket adni az alkalmazásoknak.Ez hasznos,de egyesével beállítani sok macera.

Alakul ez,de még nem jó. Már közel áll a használható verzióhoz,csak a fejlesztő összetörte a Note-ot.Most egy kis ideig nem tudja fejleszteni.De majd folytatja állítólag.Amint lehet megyek vissza CM 12-re. Majd 1 hónap múlva,szerintem újra próbálom.

(#39526) szunyi777 válasza grabber (#39525) üzenetére


szunyi777
őstag

Mi az a kis csillagod? :D

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#39527) taranis válasza szunyi777 (#39526) üzenetére


taranis
addikt

Ha jól sejtem a prémium tagságért jár.

colorizer.net

(#39528) grabber válasza szunyi777 (#39526) üzenetére


grabber
addikt

Jó reggelt! Hány napig aludtál? ;]

[ Szerkesztve ]

(#39529) $atirka válasza grabber (#39528) üzenetére


$atirka
senior tag

Akkor nem szívatom magam és passzolok. Köszönöm!

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#39530) zho-lee válasza grabber (#39525) üzenetére


zho-lee
addikt

Szia!
Kérdeznék, ha nem gond.
Nem ugyanaz a készülék, csak a rom..
Note 4-en volt ext SD (látja), de nem írja, és sehogyan sem jöttem rá, hogy lehetne.
Olyan, mint a kit-kat rom, hogy kell hozzá az sd fix, csak ehhez még nincs.

A "+Memória kártyát be lehet fogni,mintha a telefon belső memóriája lenne." hogyan működik?

:R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#39531) grabber válasza zho-lee (#39530) üzenetére


grabber
addikt

6-os android induláskor megkérdezi mi legyen a külső SD-vel. Ezt minden egyes restartnál csinálja nem tudom. De mindig fel csatolja az ext sd-t. Szerintem az első felcsatolásnál megkérdezi mi legyen az Ext sd-vel,utána meg automatikusan felcsatolja.

LP szarul kezeli a ext sd-t,nem engedi írni. Céges telefonnal is ezért szívok,mert root sincs rá :(

(#39532) zho-lee válasza grabber (#39531) üzenetére


zho-lee
addikt

Köszi!

Ez nem volt Note 4-nél, akkor az a gond.
Lassan ránézek, ha van újabb buildjuk, kipróbálom.

:R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#39533) barcsajani


barcsajani
tag

Sziasztok, szeretnék a Note 2-esemre valami új romot tenni. Láttam, hogy jó ha lementem az EFS fájlt.
A telefont rootoltam, engedélyeztem az usb hibakeresést, de amikor szeretném menteni az efs fájlt akkor ezt írj ki a program:

Ha valaki tudna segíteni, hogy mi a probléma azt megköszönném!

[ Szerkesztve ]

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#39534) barcsajani válasza barcsajani (#39533) üzenetére


barcsajani
tag

Végül sikerült valami Partitions Backup programmal a play áruházból töltöttem le, kaptam 5 különböző nevű fájlt 1-2 csak 4 mb és van amelyik 20 egy másik pedig 80mb. Ha valami gond lenne ezzel tudok majd valamit csinálni?

S23U + M51 + Galaxy Watch 3 Titanium + Buds

(#39535) Lordc0re


Lordc0re
csendes tag

Sajnos még nem az igazi a 6-os RR. Ami nekem feltünt, hogy néha megakad a kezelésben valamint elég gyorsan merül az akksi (AGNi kernel beállítva!). Lehet inkább vissza teszem az 5.59-et.

[ Szerkesztve ]

(#39536) BigT válasza barcsajani (#39534) üzenetére


BigT
senior tag

Én anno (még s2 nél) simán kimásoltam az Efs mappát, plusz az Efs backup progival is mentettem. Egyszer kellett ezzel vissza állítanom, akkor működött. Nekem ilyen méretű fájlok rémlenek, tehát sztem jó a mentés és azzal a programmal, amivel kimentetted, elvileg vissza is tudod majd rakni.

Samsung S7 edge

(#39537) $atirka


$atirka
senior tag

Úgy látom ez a buli halott! Vagy mindenki megtalálta a tuti dolgot a note2-jére?
Mondjuk ez a cm rom tényleg jó, nagyon nincs vele bajom. :C

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#39538) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Én is várok, hátha valaki tud valami újat, de semmi.
Én stock -on vagyok, 559rr sem ment vissza.
Azóta nem is próbáltam, mert megint szenvedhetek vele egész nap, mert nem bootolna és semmi másra nem reagál utána.

(#39539) szunyi777 válasza $atirka (#39537) üzenetére


szunyi777
őstag

Cm12.1 és Agni... nincs gond, szuper!

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#39540) taranis válasza szunyi777 (#39539) üzenetére


taranis
addikt

Ti naponta teszitek a nightlykat? Snapshot novemberben volt utoljára úgy látom.

colorizer.net

(#39541) szunyi777 válasza taranis (#39540) üzenetére


szunyi777
őstag

Az az utolso Build! Nincs több sajnos..pedig jo lenne a Januári biztonsági patchet beletenné.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#39542) taranis válasza szunyi777 (#39541) üzenetére


taranis
addikt

Ja bocs, én N7105-höz nézem, ott novemberben volt utolsó snapshot, de majdnem naponta van nightly, mintha jobban pörögne annak a fejlesztése, mint az N7100-nak. Ahogy nézem ezzel a Cyandelta progival fájdalommentesen lehet naponta nightlyt frissíteni.

colorizer.net

(#39543) szunyi777 válasza taranis (#39542) üzenetére


szunyi777
őstag

Egy fejlesztő dolgozik a cm12.1 és a cm13 is.. Igy hanyagolja rég óta N7100-on a CM12.1-et, mert a cm 13 dolgozik.. Ez a gáz ezekkel.. de ezt már több csoportban, készüléknél le irtam... ezért nem lesz egy végleges, teljesen stabil CM SOHA!!! Ahogy jön egy új verzió egyből lépnek rá, és hanyagolják a régit! Részben jó, részben nem.
Nézd a jó oldalát.. Ha készit egy jó cm13-at (kb fél év), akkor a note 2 még mindig megfelel a mai elvárásoknak.. de a mai napig ezt használom.. semmi nem késztet, hogy váltsak.. talán majd ha a note 3-4, 55-80 ezer lesz.. kb fél-1 év!
A note 2 a 2GB ramnak köszönheti sikerét szvsz.. ha 1-1.5 GB rammal szerelték volna, már senki nem vergődne vele.. A Vas stabil, húzható (1800 MHZ-en hajtom az alap 1600 helyett), és semmi gond..
Nincs beégés, sárgulás a kijelzőmön, 3-4 óra kijelző idő... 5.5' !!!

Kell ennél több jelenleg?! :D
Szivemhez nőtt nagyon!
Kacsingatok a Note 4 fele, de mivel csak is AOSP romokat használok, és azon is ezt tenném, igy még nincs értelme váltanom...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#39544) Massmurderer válasza szunyi777 (#39543) üzenetére


Massmurderer
őstag

egyetértek veled.én se szándékozok megválni a note 2töl.ráadásul agni kernelnek hála elég sok jóval drágább telót lealáz zenei téren

(#39545) taranis válasza szunyi777 (#39543) üzenetére


taranis
addikt

Jaja, teljesen egyetértek, nálam fog megrohadni :)

colorizer.net

(#39546) Massmurderer válasza szunyi777 (#39543) üzenetére


Massmurderer
őstag

szemezgetek énis note 3 és 4el.amugy nagyon kevés az olyan teló ami 2gb rammal van és megközelitené a note 2t

(#39547) grabber válasza szunyi777 (#39543) üzenetére


grabber
addikt

Pár nap és lesz újabb CM13 Build :K
Nekem már annyira be van égve a kijelző,hogy az el nem mondható.Szerintem nálam fog szétesni a készülék,miközben használom :D
Váltani nincs mire(FM rádió és ne legyen nagyobb méretben),ha netán van az is 200k.Reménykedjünk egy szuper CM13-ban vagy RR 6-ban és akkor szerintem egy emlékművet is állíthatnánk neki :D

(#39548) szunyi777 válasza grabber (#39547) üzenetére


szunyi777
őstag

Kopp Kopp semmi beeges, sargulas.. Jelzem idén áprilisban lesz 2 éves a készülék gyártási dátum alapján, és kb másfél éve myuzom! Fm rádió tart vissza engem is! Tudom, maradi dolog, de minek menjen az adatforgalom, stream, stb, csak azért, hogy utazás közben a kedvenc rádióm halgassam..

Sok készülék meg fordul a kezembe nap mint nap, de nincs nagyon ami megfogna.. Nincs az az érzés, hogy nah ez kell nekem! (note 4 jöhet majd szoba)
Ha nem fejlesztenek a cm13 at, erősen gondolkodtam volna a valtason, de így remélem hamarosan lesz stabil M is. Cm13 ban az zavar, hogy még az online video, és streaming nem működik.. Ha az jó lesz, akkor váltok.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#39549) $atirka válasza szunyi777 (#39548) üzenetére


$atirka
senior tag

S6 edge+ alternatíva szóba sem jöhetne nálad?
Vagy fontos a cerka? Mondjuk én tudnám nélkülözni...
Nem olvasgattam fórumokat hogy fikáznák e, gondolom a vas kb ugyanaz mint note4.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#39550) grabber válasza szunyi777 (#39548) üzenetére


grabber
addikt

Fm rádió mindenhol van,de mobilnet sokszor nincs. Nem ugyanaz sajnos. Emiatt csak FM rádiót használom.
Nekem több mint 3 éves a telefon :Y Kijelző nem volt cserélve és napi 6 óra IGO megteszi a dolgát max fényerőn :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.