Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24051) aicon válasza SimonJanos (#24050) üzenetére


aicon
senior tag

1. Nem tud, Tasker vagy más hasonló programmal megoldható
2. Javasolt a topik elején levő összefoglaló elolvasása
3. Többen jelezték itt a fórumon, én nem tapasztaltam egyik készüléken sem az elmúlt egy év alatt

[ Szerkesztve ]

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#24052) mm89


mm89
őstag

Sziasztok!
Kerestem, de nem sok választ találtam.
Kollegámnak van Note2-je és nézelődik tartalék akksi után. A kérdés az, hogy van -e ajánlott típus?
Eddig ZT nézte ki. Vett már valaki kínai akksit? Mi lehet a baj ezekkel?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#24053) dancsuri válasza mm89 (#24052) üzenetére


dancsuri
veterán

ami nem Kínai az hamisítvány

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#24054) mm89 válasza dancsuri (#24053) üzenetére


mm89
őstag

:DD jogos!
Az előző posztomban egyébknt a linkre azt akartam írni hogy "EZT", nem pedig azt hogy ZT :D
Egyébként játszik a srác a telefonnal, ha esetleg valakiben felmerülne a kérdés, hogy minek neki még egy akksi :D
Én, mint Nexus4 tulaj, csodálkoztam is rajta elsőre, hogy miért nem elég neki az a hatalmas akksi. Mondtam neki, vegyen ILYET, de nem tetszett neki :DD

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#24055) dancsuri válasza mm89 (#24054) üzenetére


dancsuri
veterán

ez brutál

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#24056) zsolt501 válasza mm89 (#24054) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Az a baj, hogy ez a vastagság, már a zsebben hordhatóságot akadályozza, mondjuk vannak olyan helyzetek, ahol ez jól jön, nekem is néha jól jönne az ilyen, főleg egy hosszabb túra vagy utazás alkalmával.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#24057) fdisk


fdisk
őstag

Ha vmit csinálok a recoveryben,majd restartolni akarok akkor ez a kép fogad.

Mindig NO-t vagy go back-et nyomok,és ezután restartol a készülék.
De mi lenne ha YES-t nyomnék?
Mire való ez a funkció?

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#24058) mm89 válasza zsolt501 (#24056) üzenetére


mm89
őstag

Powerbank?

(#24057) fdisk
Csak figyelmeztet, hogy a rom amit használsz lehet, hogy telepíteni fog neked stock recoveryt. Ha azt akarod hogy ezt kijavítsa neked akkor nyomj yes-t. ha no-t nyomsz vagy semmit akkor szólni fog legközelebb is. Nyugodtan nyomj Yes-t és akkor nem fogja többet kérdezni.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#24059) Bélaaaa válasza fdisk (#24057) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Akkor kell YES, ha egy ROM a gyári (stock) recovery-t telepítené/indítaná boot-oláskor. Ezt javítja ki. Magyarán a CWM-re állítja vissza az elérést.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#24060) F1DO válasza mm89 (#24054) üzenetére


F1DO
senior tag

Köszi a linket, ez k..rva jó! :)

(#24061) Markizmark válasza SimonJanos (#24050) üzenetére


Markizmark
addikt

Nálam már látszik a status bar kék teszt képen. Szóval nem csak mendemonda a beégés. De nincs gond mert ha zavarni fog akkor háznál cseréltetem. Gyári garanciával nincs min aggódni.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#24062) gyuri81 válasza Markizmark (#24061) üzenetére


gyuri81
veterán

és mi van a garancia lejárta után? :)

(#24063) Markizmark válasza gyuri81 (#24062) üzenetére


Markizmark
addikt

Előtte szépen kicseréltetek mindent és eladom majd veszek újat. Mondjuk note 4et... :D

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#24065) fdisk


fdisk
őstag

mm89 és Bélaaaa: Köszi.Akkor yeseltem egyet. :D

Más.

Tegnap este lecseréltem a Hawkist Omegára.
Sokkal jobban tetszik ily rövid idő után is már,mint a Hawkish..Nincs annyi ficsör benne.de nekem nem is kell.
Amire meg szükségem van azt külsőleg feltelepítem.
Ami nagyon tetszik,h bootoláskor nem sipákol a Samsung hang ls logó. :D
Feldobtam egy perseus kernelt is a gyár helyett.
Most lakom be és próbálgatom.
Többen is írták már itt,h nagyon jó rom.
Remélem igazuk van. :)

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#24066) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Ha a telefon SDS-re hajlamos, akkor hogy lehet ezt tesztelni ?
Szeretnék venni egy Note 2-t, de még a korábbi szériás és SDS-re YES-t mond a progi.
Írtátok hogy ez BGA-zást jelent esetlegesen alaplap cserét.

De mégis valahogy lehet tesztelni a telefont, hogy van-e valami baja ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#24067) dancsuri válasza eladogeppc (#24066) üzenetére


dancsuri
veterán

1. hozzászólás, van hozzá link is (lehet,hogy nem olvastad????? :U )

tesztelni nem lehet, mert ha baj van akkor nincs min tesztelni

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#24068) Levente válasza eladogeppc (#24066) üzenetére


Levente
aktív tag

Tudod tesztelni, de semmi értelme.

Anno én is leteszteltem az eMMC programmal, azt állapította meg, hogy rendben van, mégis beszart.

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#24069) dancsuri


dancsuri
veterán

S 3-ra van már 4.4. CM műhelyből, igaz még eléggé gyerekcipőben jár

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#24070) eladogeppc válasza Levente (#24068) üzenetére


eladogeppc
veterán

Akkor mit javasoltok ? Érdemes attól még megvenni, hogy SDS-re hajlamos ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#24071) korcsillio válasza eladogeppc (#24070) üzenetére


korcsillio
őstag

Nekem is olyan van...
Decemberben lesz egy éves a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#24072) Levente válasza a 9. utas (#24049) üzenetére


Levente
aktív tag

Kicsit nehezen értjük egymást.

Kétlem amúgy hogy évekkel előtte jelentősen jobb fénykép készítési tulajdonságokkal bíró PDA létezett volna és kíváncsi lennék, melyik PDA volt évekkel előtte jobb hang tulajdonságokkal szerinted.

Írhatnál konkrétumot, hátha rájövök, hogy tévedek...

A lényeg szerintem mindenképpen az, hogy az összes tulajdonságot összevetve van-e jobb nála.

Való igaz, vannak Nokia készülékek, amik kitűnő mobilos fényképezők és azt is el tudom képzelni hogy hangzásban is létezik jobb, de az, hogy neked is Note II van, azt mutatja, neked sem az a véleményed, hogy sok jobb van nála.

Szerintem a kora legjobb készüléke összességében.

Elég jó a kamerája, a hangzásért a híres neves Wolfson DAC felel, amit sokan inkább isteníteni szoktak, sok memória van benne erős processzorral, a kijelzőjére se igen lehet kifogásod. Az S-Pen meg magáért beszél.

De természetesen jogod van arra, hogy más legyen a véleményed, így ezt a parttalannak ígérkező diskurzust be is fejezhetnénk.

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#24073) Markizmark válasza a 9. utas (#24064) üzenetére


Markizmark
addikt

Biztos azt látom. Beégés. Második note 2m ez. Az elsőn is előjött 2 hónap után.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#24074) fdisk válasza eladogeppc (#24070) üzenetére


fdisk
őstag

Ezt neked kell eldönteni.
Nem hiszem,h bár ki is azt fogja mondani,h bátran vedd meg.
Az biztosan ,ha van rajta érvényes 24+2 hó gari és megbízható az eredete a telónak ,akkor talán bátrabban be lehet egy ilyen készüléket vállalni.
Ha előjön a hiba,szervizfutárt kérsz,és a helyszínen javítják is.
De ha én lennék ilyen helyzetbe,nem venném meg.
Még egyszer mondom,ezt NEKED kell eldöntened,h megveszed-e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#24076) kiskacz válasza eladogeppc (#24066) üzenetére


kiskacz
senior tag

Általános tesztek vannak, amik a teljesítményt mérik pl. "antutu" (és még sokan mások :K ) de azt, hogy a telefonod milyen chippel rendelkezik, csak kibontás után tudod meg, - tehát csak akkor lehetsz biztos benne, ha használtat veszel és lefuttatod a tesztet. (Ezt a boltban szvsz. nem teheted meg.)
A használt készülék viszont olyan amilyen - tulaj függő... :))

Huawei Mate 8

(#24077) KTibxx


KTibxx
aktív tag

No, az első hivatalos 4.3 :
[ bővebben]
Talán lassan nekünk is jön ...

[ Szerkesztve ]

(#24078) Dr V válasza a 9. utas (#24075) üzenetére


Dr V
őstag

Azért a note2nek nincs miért szégyenkezni hangfronton a wolfson chipjével. Megfelelő kernellel egész szép hangzást lehet kihozni belőle.
Kamera más kérdés. Ha régebbi, kisebb felbontású kamerával akarod összehasonlítani, akkor érdemes azonos felbontáson tenni, lekicsinyíteni a note fotóját. Az első zoomos telefon ha jól emlékszem az Nokia N93 volt. Telefon negyede csak a kamera...
Asszem most a sonynak van vmi telefonja, amihe külön 60 körül megvehető a kamera modulja. Az kb mint egy kompakt gép.

(#24079) Lecs@ válasza eladogeppc (#24070) üzenetére


Lecs@
addikt

Helyedben átgondolnám 100 - szor, mielőtt hülyének nézed az embert. Félrerakok neked egy teljesen korrekt készüléket, egész este engem szivatsz a nevetséges kérdéseiddel ( milyen játék hogy megy, milyen kártya kell bele, vadiúj kinézetű, tartozékú készülékről fotókat csináltatsz stb ), lemondom a másik 2 vevőmet, erre mocsok módon az utolsó pillanatba megírod, hú nem tudod hogy tönkremegy-e az SDS . EGY KÉSZÜLÉKNÉL SEM TUDOD, NEM TUDHATOD ! Melyik autónál tudod, beáll-e a hengerfej, motor stb ?

Ejj. A lényeg kérlek legyél már picit korrektebb, és ne nézd hülyének az embereket. Amit írok megalapozott, és szívesen közzéteszem tegnap esti levelezésünket ha engeded, hogy felháborodásom jogos !

Chears !!

Ezt a képet ( is ) még késő este kérted ! Nyilvánossá teszem.

Tönkrement készülékről van szó emberek ? Aki rákra hajlamos az 1000 ből 100 ember. Hála istennek nem esnek bele. :R

A készülék természetesen számodra elérhetetlen. Éreztem is személyed milyenségét az üzenetek alatt is, meg is kérdőjeleztem.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#24080) dabgergo válasza lugosi (#23997) üzenetére


dabgergo
őstag

lugosi: köszi nagyon!

(#24081) Lecs@ válasza Lecs@ (#24079) üzenetére


Lecs@
addikt

ui mindenkinek : teljesen mindegy mit ír ki a Chip verzióra ez a program.

Saját részről : Ezen a telefonon játék / torrent stb még nem futott , mert én nem játszom telefonon ! Esélytelenebb hogy tönkremenjen, mint egy másik Chipes telón, ami nyüstölve van ezerrel. Pffff....

512 GB

(#24083) Impressa


Impressa
őstag

Üdv. Srácok! De rég jártam erre. :B

Egy kis helpet szeretnék kérni tőletek.
A Play áruházban látok még olyan telepített alkalmazásokat, amiket már töröltem. De a Play még mindig azt mutatja, hogy telepítve vannak. Tudom lámaság, de hogyan lehet törölni őket a listából?

Előre is köszönöm! :R

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#24084) Lecs@ válasza a 9. utas (#24082) üzenetére


Lecs@
addikt

Igen . Magam minősítettem. Bepörögve. Téged is verjenek át. Nem ez vagyok én sem. De te sem tudod mennyit lettem szivatva... Szerintem te sem tudsz a dologról. Személyiség milyenségét már levelezés alatt megkérdőjeleztem neki személyesen. A rengeteg kérdés, stb. Már este kérdőjeles volt a fejemben, hogy akar-e egyáltalán vásárolni. Egy sértő szót nem írtam a személyéről. Segíts ha látsz valamit, ha már így beleszóltál légyszíves !

OFF - ot befejeztem. Marad nekem a Note2- m . És sorry mindenkitől :R

Aki folytatja a témát, nincs hozzászólni valóm. :R

OFF vége.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#24085) SimonJanos válasza mm89 (#24052) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

A GaliliO egy megbízható cég, nekem SE akksikban 'éves tapasztalatom van velük. Ha nekik van Note II-höz, akkor arra szavazok.

LI-ION akksikról van szó, de ezek beválltak ugye az iPhone is eleve Li-Ion-t használt.
"Több ideig bírja, mmint időben, nem teljesítményben, ezt nagyon mAh-el "pótolják".

Note II / rögtön beszerzett pót-akksim: egy GP-33284 utángyártott 3500 mAh akksi - rendben működik!

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#24086) eladogeppc válasza Lecs@ (#24079) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nem értem Lecs@ felháborodását, kb 2 napja levelezünk, nem több.
Mivel az ár döntő számomra, ezért esett a választásom eme típusra.

Azt nem értem, hogy miért vagyok egy utolsó ótvar k_csög, ha beleolvasok a fórumba, és kizárólag ennél a géptípusnál lévő speciális hibára találok rá ??

Nyugodtan közzéteheted a levelezést, mára kértem időt tőled 3-4 órára.
Mivel még nem jött el ez az idő, és sajnos itthon is vannak bajok, ezért jeleztem számodra hogy később leszek elérhető.

Nem kértelek hogy mondd le az állítólagos vevőidet, de tudod mit, felvállalom.

Ha kicsit visszaolvasol pár megjegyzést a telefonod műszaki (nem küllemi) állapotáról, te is utánajártál volna a helyemben. Remélem tájékoztatod majd a másik két vevődet is, hogy a telefon hajlamos lehet a hirtelen halálra.

Az, hogy mennyi játék és hogy futott eddig rajta, ezt senki nem tudhatja.

Szerintem normális dolog telefon vásárlásánál megkérdezni, hogy eddig hogy futnak a játékok rajta..
De te tudod ... :R

Szerk: Összesen 38 kérdés/válasz volt, azaz 19 tőlem, 19 tőled. Szerintem nem túl sok. Vagy úgy kellett volna, hogy első kérdésben megkérdezem, hogy mikor azonnal vihetem már el anélkül hogy tudnék róla bármit is ? Majd ha annyi telefont adtál vettél mint én, akkor te is óvatosabb lennél. És messziről jött ember akármit is mondhat.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#24087) Lecs@ válasza eladogeppc (#24086) üzenetére


Lecs@
addikt

"Saját részről : Ezen a telefonon játék / torrent stb még nem futott , mert én nem játszom telefonon ! Esélytelenebb hogy tönkremenjen, mint egy másik Chipes telón, ami nyüstölve van ezerrel."

"miért vagyok egy utolsó ótvar k_csög" ? Idézz hol írtam.

Telefon paraméterek? Tőlem pü - ben ? Milyen SIM kártya ? Milyen játék fut rajta ? MIlyen a memória benne?

Hol vannak a szakmai tesztek, google ?

Mennyit bírja az akku ? ( Tudom a telefonhasználati szokásaidat ? )

Fénykép egy hajszálkarc nélküli telóról ? Megtettem. Mit láttál ? Egy új telefont.
.
Reggel 9 körül hívlak. Aha.
.
Majd 12-13 körül. Aha.Egy üzenet. Hú mégsem. " Ennek a SDS dolognak utána kell néznem, nem szeretném ha a kezeim közt halna le a készülék."

Nem baj van vevő, lesz vevő, de szerintem inkább el sem adom.

Befejeztem. :R

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#24090) nggabi válasza eladogeppc (#24086) üzenetére


nggabi
nagyúr

s2, s3, note1, note2 ezeknél mindnél behalhat bármikor a flash chip, attól függetlenül h mit ír ki a program. ami viszont fontos infó h szinte alig van note2 a szervizekben, ez azért csak jelent valamit.

szerintem privátban folytassátok, nem ide való ez a fórumba.

"szenyor dzsíííí"

(#24091) dabgergo válasza lugosi (#23997) üzenetére


dabgergo
őstag

Dupla sorry.

[ Szerkesztve ]

(#24092) Lecs@ válasza a 9. utas (#24088) üzenetére


Lecs@
addikt

Az életemben nem is hallottam ilyenről. Te tudtad, hogy te is rákra hajlamos vagy? Mindegy. Mint írtam befejeztem. :R

És utoljára még az illetőtől is elnézést kérek, de készülékem 100 % makulátlan mivoltjából biztos voltam, hogy megveszi, és lemondtam a másik 2 vevőm. Meggondolatlan hirtelen kitört valami volt csak belőlem.

(#24090) nggabi 100 % igazad van. Befejeztem. :R

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#24093) Impressa válasza a 9. utas (#24089) üzenetére


Impressa
őstag

Böngészőből nézem! Köszi a kérdéseddel rájöttem a megoldásra. :C :R Most megnéztem a telefon appjéból, és onnan törölve, törlődött az áruház listájából is. :D

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#24094) generic


generic
senior tag

Ki melyik főzött romot használja? Melyikre lenne érdemes lecserélni a gyárit?

(#24095) SimonJanos válasza Markizmark (#24061) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

OK, de nem indul el számlálás mint a telepített ROM-oknál? Tehát látják hogy Root volt...?
(ROM nál 'Triangle megoldja, de nem próbáltam . )
Ezenkívül akkor nem lesz gyári 4.3-am tehát "elveszítem" az automatikus / gyári SW frissítést...!?
OK, van más módja is felpakolni, de ez egyszerűbb(nek tűnik).

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#24096) eladogeppc válasza nggabi (#24090) üzenetére


eladogeppc
veterán

Akkor ezek szerint nem biztos a halálozás. Tegnap óta kérdezgetem a fórumot ez ügyben, kértem a véleményeteket.
De ha nem kell a programot komolyan venni, akkor szívesen meg veszem..
Most akkor nem értem..... Nekem kell egy Note 2, most mit csináljak ?

Tegnapi irományaim:

Tegnap
22:39
Elnézést kérek, de ha vesz valamit az ember, utánajár dolgoknak.
Egyáltalán nem tudtam erről a Sudden Death dologról, és szerettem volna megtudni, hogy ez a készülék melyik típusba tartozik.
Ha jól olvastam a fórumból, hajlandó elveszíteni a memória tartalmát a készülék, a Samsung javítja ezeket.
Nem szivatlak, megigértem hogy holnap hívlak.

Ha van másik vevőd, és ők többet adnak érte, akkor szíved joga eldönteni kinek adod el.

Tőlem is szoktak ilyeneket kérni nem értem miért ugrasz nekem, mint vevőnek.

A kép után tisztában vagyok a készülék beépített elhalálozási képességének.

Nem gondoltam hogy ennyire felháborít a dolog.

:R

09:55:
Üdv !

Mivel garos, így ha SDS lenne, gondolom javítani fogják.
Most főznöm kell, kidőlt a szakács.
12-13 körül csörgök, korábban nem tudok...

ÜDv,
Gábor

12:15
Szia !

Ha van ajánlatod rá, akkor nyugodtan adj túl rajta.
Nem akarom, hogy esetleg miattam nem adod el másnak.
Ennek a SDS dolognak utána kell néznem, nem szeretném ha a kezeim közt halna le a készülék.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#24097) mm89 válasza SimonJanos (#24085) üzenetére


mm89
őstag

Köszönöm! Továbbítom az ötletet!

SimonJanos
A sony telefonoknál ez a töltőre dugós-automata app indításos téma szerinted hogy működik? ott is van rá egy app, ami a háttérben futva figyeli hogy mikor dugod töltőre. Ha itt nincs, akkor telepítesz egyet és akkor lesz. Ugyanaz, csak ott gyárilag van telepítve.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#24098) SimonJanos válasza aicon (#24051) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Köszi.
1. Nem akarok app-ot, írtam.
2. EZT gondoltam, inkább egy link érdekelt volna, de persze...
Plusz a feltett "aggodalmakra" egy gyors választ kértem volna.
3. OK.

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#24099) fdisk válasza generic (#24094) üzenetére


fdisk
őstag

Én kb 2 hónapig a Hawkisht,tegnaptól pedig az Omega romot használom.
Ezek közül mind a kettőre érdemes.
Bár nekem a Hawkish valamiért random módon fagyott,restartolt.
Azt is hozzátenném,h alulfeszelve van a cpu és a gpu is,és TB-vel pár alkalmazás fagyasztva.
Hogy van-e összefüggés a fagyások és a feszelés között,nem tudom.Lehet.
Sajnos teljesen legyalult (repartos) sd-re tettem fel utoljára,és ugyan úgy előjött a fent említett eset.
Én ezért döntöttem az Omega mellett.
Fél nap használat után mintha gördülékenyebb lenne mint a Hawkish.
És nincs samu bootlogó és hang.Hála égnek. :D
Bár a bootlogót xblast toolssal le lehet tiltani.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#24100) ricshard444 válasza fdisk (#24099) üzenetére


ricshard444
veterán

Van összefüggés, miért ne lenne :DDD

Én meg ezt a DN3 Romot használom, Stock külső, de végülis stabil és gyors, szóval jó ez.

Vannak dolgok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.