Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15901) TOZ válasza slice14 (#15900) üzenetére


TOZ
addikt

Bartók ha nem gáz az adatvesztes, akkor egy factory image sem lenne hülyeség. Onnantól a szoftver probléma kizarva...

(#15902) assemble válasza TOZ (#15897) üzenetére


assemble
addikt

Na ja, az erosen benne lehet, a kijelzo adja a fogyasztas nagy reszet, aminel pedig a fenyero baromi sokat szamit.
Ejjel nekem repulo mod nelkul (de wifi off) szokott kb annyit fogyasztani, de kb igy is normalis sztem, sokat azon ugy sem lehetne javitani, nem azon a par %-on mulik :)

(#15903) ntomka válasza TOZ (#15897) üzenetére


ntomka
nagyúr

Én cm-en is fentebb pakoltam. IPS után nekem túl sötét még mindig ez a kijelző. Valamit valamiért.

ツ Headphones on - World off

(#15904) S-eye


S-eye
senior tag

Google Is Working On And Testing Android 4.3 - It's Still Jelly Bean
Megkapjuk mi még az 5-öst, ha ez így megy?

(#15905) trance89 válasza S-eye (#15904) üzenetére


trance89
őstag

úgytűnik nem, nem baj, custom romok úgyis lesznek (CM, PA stbstb) azok pedig amúgyis sokkal jobak mint a gyári

(#15906) simihun válasza S-eye (#15904) üzenetére


simihun
aktív tag

az szép...3 hét és kiderül :)

(#15907) assemble válasza S-eye (#15904) üzenetére


assemble
addikt

Szoval ugy tunik hogy most az I/O-n majusban 4.3 (JB-MR2) jon. Ami most jon majd, azt meg tuti megkapjuk hivatalosan (leven meg kb pont a megjelenestol 18 honapon belul vagyunk).
Szerintem ami iden novemberben jon, az mar valoszinuleg egy foverzio ugras lesz, meghozza szerintem nem is kicsi (5.0 KLM?) .
Nagyon kivancsi leszek amugy a kovetkezo foverziora, Verzioszamban is ha 5.0 lesz, az alapbol is nagy ugrast sejtet (gondoljunk csak a 2.x->3.0 vagy 3.x->4.0 valtasokra). Masreszt valoszinuleg a leghosszabb ideig fejlesztett foverzio lesz (eddig), mivel majdnem 1 eve van JB, es a kovetkezo is meg JB lesz. Szoval szerintem nagy frissitesre lehet szamitani.
Mivel a kovetkezo foverziorol meg effektive semmit nem tudni, igy nagyon nehez mondani barmit vele kapcsolatban, de szerintem meg valoszileg megkapjuk hivatalosan is. De ha hivatalosan megsem, mashogyan (CM11?) formajaban biztos, szoval sztem nincs miert aggodni. :)

[ Szerkesztve ]

(#15908) S-eye válasza assemble (#15907) üzenetére


S-eye
senior tag

Erre nem is gondoltam, hogy akkor a KLP-t fogják a legtovább feljleszteni. Amit várnék a következőtől,akár 4.3, akár 5. az a hatékonyabb energiakezelés(profilok) és fusson minél gyengébb vason. Ja, ez a jó a Nexusokban, hogy hivatalosan is fél évvel korábban megkapjuk a legújabb rendszert a legtöbb gyártóhoz képest, meg a főzött jóságokat is hamarabb :) De azért plusz pont járna a guglinak, ha hivatalosan is lenne rá KLP.

(#15909) qltsar válasza S-eye (#15908) üzenetére


qltsar
addikt

Még az sem biztos, hogy egyátalán lesz KLP :(!

(#15910) S-eye válasza qltsar (#15909) üzenetére


S-eye
senior tag

Hogyhogy? A JB után az jönne.

(#15911) qltsar válasza S-eye (#15910) üzenetére


qltsar
addikt

(#15912) Slukkica


Slukkica
őstag

Jelezzen nekem aki kipróbálná az új rom-omat :)

bodoraudio téged számoltalak :C

[ Szerkesztve ]

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#15913) próbakocka


próbakocka
senior tag

kedves fórumtársak!

az elmúlt 5 napban 3 Gnex hirdetésről maradtam le, így jelentős frusztráció kavarog bennem.
aki netán gondolkodik azon, hogy váltson a készülékről, és a szokásos korrekt feltételekkel (lehetőleg közel hibamentes külső,9-12 hónapos készülék, rendes magyar samsung garancialevéllel, független, mindentartozék, stb...) tudná a készüléket eladni, korrekt árra számíthat tőlem.

(ok, igen, tudom, adjak fel keresek apróhirdetést, az kb. veszett fejsze nyelét éri, mert mire odatalál az eladó, addigra már valaki rég lecsap rá ...esélytelen )

szóval, ha valaki megunta, közel tökéletes állapotú készülékét, nyugodtan privizzen rám ... :)

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#15914) B1T3 válasza B1T3 (#15896) üzenetére


B1T3
addikt

Erre valakinek valami tipp? :D

(#15915) assemble válasza qltsar (#15909) üzenetére


assemble
addikt

Nem az a kerdes h lesz-e (persze meg hivhatjak mashogy is, elvegre hivatalosan nem mondtak meg ki sztem h ez lesz e neve), hanem hogy mikor lesz, es az eddigiek alapjan ev vegen lesz (november fele), mig most majus-juniusban 4.3 jon.

(#15916) bodoraudio válasza Slukkica (#15912) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

Már fent is van. :R
Mint a villám olyan gyors.
Többet majd később :R .

(#15917) wardemi


wardemi
senior tag

Gyors kérdés, hogy tudom leggyorsabban leformázni az egész tárhelyet újra particionálni? Elvileg a stock újraflasheléssel de most a 4.2.2 nél volt ez a mizéria hogy nem lehet rootolni toolkitből stb.. Ha pl szimplán a 4.2.1-et felrakom a mostanira az is jó és utána már tolom a frissítést meg a cutsomokat. Mások a TWRP-t rakom fel a CWM helyett hátha nem zabál annyit ez ugyan úgy műkszik nem csak más csapat csinálja (felhasználói oldalról kérdezve).

Ja és én aslukk féle új romot nem találtam még meg link majd ?:)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#15918) bodoraudio válasza Slukkica (#15912) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

Mint egy nagyon jól beállított cm egy jó kernellel.
a navbar gombokon kellene javítani és tökéletes.

(#15919) Slukkica válasza bodoraudio (#15918) üzenetére


Slukkica
őstag

Azt terveztem mint következő lépcső :D

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#15920) Benex válasza Slukkica (#15919) üzenetére


Benex
senior tag

Az tényleg jó lenne majd, de a gyorsasága kárpótol a vastag fekete navbarért :))

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#15921) lazlora


lazlora
tag

Ha esetleg valaki keres egy szép Nexus-t :)

Link

:R :R

"A lot of times, people don't know what they want until you show it to them." S.J.

(#15922) assemble válasza lazlora (#15921) üzenetére


assemble
addikt

2300mAh eredeti Samsung, letezik olyan, biztos eredeti Samsung? Eddig csak 2000-esrol hallottam az (alap 1750-esen kivul).

(#15923) lazlora válasza assemble (#15922) üzenetére


lazlora
tag

Az van ráírva hogy For i9250 Galaxy Nexus Prime

"A lot of times, people don't know what they want until you show it to them." S.J.

(#15924) B1T3 válasza lazlora (#15923) üzenetére


B1T3
addikt

Amúgy olyan, hogy Nexus Prime nem is létezik hivatalosan, nem? Az a fejlesztési kódneve volt, amúgy simán Galaxy Nexusnak hívják.

(#15925) Dzsuri89 válasza lazlora (#15923) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Fotózd le légyszíves azt a 2300 mAh-es aksit, nagyon kíváncsi vagyok rá. :)
Hivatalosan csak 1750 mAh és 2000 mAh-es van.

Köszi

Azért eredeti neked az aksi, mert "For i9250 Galaxy Nexus Prime" van ráírva? :D Ha "for HTC ONE" lenne és működne vele a Galaxy Nexus, akkor az lenne az utángyártott? :D :D :C

[ Szerkesztve ]

(#15926) assemble válasza lazlora (#15923) üzenetére


assemble
addikt

Ha ez igy ra van irva, akkor mar majdnem biztos hogy nem eredeti, leven hogy mint elottem emlitettek nem ez a keszulek hivatalos neve. De Samsung logot legalabb lattal rajta? :)

(#15927) Csepy


Csepy
senior tag

Ha nincs extra hátlap (és se a képeken nincs, se említés sincs róla), mint a 2000-eshez, akkor alap, hogy nem lehet eredeti, mivel kisebb lenne fizikai méretében a gyári 2000-esnél, ami elég abszurd lenne.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#15928) bodoraudio


bodoraudio
aktív tag

Slukk rom/kernel: éjszaka 0% merülés.
Nagyon gyors de használat Közben azért eszi az akkut.
Szuper rom,nagyon ajánlott.

(#15929) lazlora


lazlora
tag

Lehet valahol a samsung garanciát ellenőrizni, mondjuk imei alapján?

"A lot of times, people don't know what they want until you show it to them." S.J.

(#15930) mgTerminator válasza lazlora (#15929) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nem, ha van papír, van gari, ha nincs papír, nincs gari. Legalábbis a samu boltban ezt mondták nekem :U

(#15931) TOZ válasza lazlora (#15929) üzenetére


TOZ
addikt

Euban vetted (Angliában) és van számlád, akkora van gari. Ezt nekem (ugyan francia beszerzés) a Samsung írásba adta. Nem kell a garanciajegy csakis a számla. Ezt írta a szupport

(#15932) cselt válasza TOZ (#15931) üzenetére


cselt
senior tag

Ezt én is meg tudom erősíteni, én németből vettem és szintén lezongoráztam a samsunggal, hogy elég a számla.

(#15933) assemble válasza TOZ (#15931) üzenetére


assemble
addikt

Nekem amugy pont szamlam nem volt csak hivatalos magyar gari jegy, es azt is elfogadtak :)

(#15934) bodoraudio


bodoraudio
aktív tag

Eddigi legjobb netes böngészés a slukk rommal.Nálam ez a fő szempont.

(#15935) trance89 válasza bodoraudio (#15934) üzenetére


trance89
őstag

kaphatnánk egy linket is erre a romra?

(#15936) Steelheart2 válasza trance89 (#15935) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Jol jönne nekem is mert a 18.5 ös van még fennt és meg vagyok elégedve vele.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#15937) trance89 válasza Steelheart2 (#15936) üzenetére


trance89
őstag

lenne 1-2 kérdésem ezzel a TSM 18.5-el kapcsolatban mert elég jókat írnak róla és kipróbálnám
hasonlónak tűnik mint a PA de az ugyanúgy zabálta az akkut mint a gyári (mivel a gyári 4.2.2 kernelt kapta), CM-hez képest legalábbis (min. használattal gyári net nélkül fél nap alatt -10%, CM esetén ugyanez 1-2%)
a PA-val az egyetlen probléma csak az akkuidő volt én pedig azt tartom a legfontosabbnak minden felett
szóval van olyan jó akkuidőben mint a CM? másik dolog ugyanúgy ki/be kapcsolható a pie (fullscreen, status/navbar eltűnik) a redőny alatt mint PA-nál?
custom kernelekkel pedig nem szarakodok, custom kernelekkel csak a baj van
köszi a válaszokat

[ Szerkesztve ]

(#15938) Steelheart2 válasza trance89 (#15937) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Szia.Én CM et sosem használtam.Egyedül csak Slukkica romjai voltak a telon.A PIE ugyanugy ki-be kapcsolhato,bár nem is használom.Sok beállitási lehetöség van benne.Én elég sokat nyuzom.Sokat netezek rajta.A nap végére is van 40-50% az akkuban.A kernelben semnállitgattam semmitmFelraktam a romot és mindent ugy hagytam ahogy van.Ne értek hozzá,ezért nem piszkálom.Én meg vagyok elégedve vele.Ezért isbörülök,hogy Slukkica nem hagyta abba a romolgatást.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#15939) lsebestyen


lsebestyen
addikt

kerestem de nem találtam, így megkérdezném, hogy mi az a PIE? :B

(#15940) Benex válasza lsebestyen (#15939) üzenetére


Benex
senior tag

Ez a pie. :)

[ Szerkesztve ]

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#15941) ntomka


ntomka
nagyúr

Feldobtam a miui v5-öt. Marad. :))

ツ Headphones on - World off

(#15942) trance89


trance89
őstag

nálatok milyen sebességgel jönnek a cuccok goo-im-ről? (romok, gapps stb)
nálam már kb 4-ik napja hogy 25-30 KB/s-el tölt onnan bármit is indítok el

[ Szerkesztve ]

(#15943) assemble


assemble
addikt

Valamire megint keszul a Paranoid: [link]

[ Szerkesztve ]

(#15944) qltsar válasza assemble (#15943) üzenetére


qltsar
addikt

Gondolom ez még semmilyen nightly, exp formában nem érhető el?

(#15945) Illusion1010 válasza trance89 (#15942) üzenetére


Illusion1010
senior tag

nekem is nagyon lassú :(

[ Szerkesztve ]

(#15946) Weeman1 válasza ntomka (#15941) üzenetére


Weeman1
veterán

Lehet hogy én is kipróbálom.
Bár most dobtam fel az Avatar rom-ot,az is elég jó. :)

Xiaomi 11T Pro

(#15947) lsebestyen válasza Benex (#15940) üzenetére


lsebestyen
addikt

:R

(#15948) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Akik gyári 4.2.2-t használnak, azok közül hányan tapasztalják ezt?

Anno leírtam, hogy nálam előjött, azóta se tettem vissza a 4.2.2-t, csak kíváncsi vagyok, hogy ez mindenkinél előjön vagy véletlenszerű.

(#15949) S-eye válasza trance89 (#15942) üzenetére


S-eye
senior tag

Nálam sem volt soha gyorsabb mint 100 KBPS.

(#15950) Dewed


Dewed
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék kérni egy kis segítséget. Hogyan tudom a facebookkal szinkronizálni a telefonomat? Tudom, hogy a google tiltotta le. Szóval valaki segítsen, köszönöm előre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.