Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) macilacus válasza #86973952 (#799) üzenetére


macilacus
senior tag

Akkor én eleve a javítottat fogom a telekomosra kapni :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#802) #86973952 válasza macilacus (#800) üzenetére


#86973952
törölt tag

Akkor csináltam. A hozzászólás előtt. Az általad küldött apk -val néztem.

Nem tudom ez gyakorlatban mit jelent. Tiltott -e valamit, vagy csak a szöveg van kint. Majd este megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#803) macilacus válasza #86973952 (#802) üzenetére


macilacus
senior tag

Oreonál nem írt ki semmit sőt ma már volt felvételem is ami tökéletesen működött, nevet kiírta és a felvétel is tökéletes volt :DDD

Köszi hogy megnézed :D és ha nem teher, akkor a tárcsázót is nézd majd meg, oké :U

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#804) #86973952 válasza #86973952 (#792) üzenetére


#86973952
törölt tag

BT részt megnéztem, nálam tökéletesen működik. Igaz nem player -rel, mert nekem nincs zene a telefonomon. MixCloud -ról szoktam zenét kiküldeni az autóra, vagy egyéb hasonló programot használok.

Nincs megszakadás vagy megröccenés. Végig 4G mobilnettel, kb. 20 percig ment. Váltogattam a számokat is, lezártam, oldottam a kijelzőt...stb.

Lehet a Samsung gyári zenelejátszójával van gond. (?)

macilacus:
Kicsit később megnézem mindegyiket Pitén. :)

[ Szerkesztve ]

(#805) eladogeppc válasza #86973952 (#799) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszönöm srácok, de én nem vártam.
Leadtam a telefont a PartneroGSM-ben, ahol cserét nem tudtak adni, így búcsút vettem a telcsitől.
Örülök, hogy ilyen jó társaságba keveredtem, és annak is, hogy nem küldtetek el a francba, hogy hülye vagyok.
Nekem ez elég visszajelzés volt, hogy nem én vagyok problémás, hanem sajnos beléjük futok.

Ez azért is lehet, mert valóban nyúzom a készülékeket, és olyan dolgok jönnek nekem elő, ami másoknak nem.

További sok szerencsét és jó nyomogatást kívánok nektek !

:R :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#806) #86973952 válasza eladogeppc (#805) üzenetére


#86973952
törölt tag

Itt jó a társaság, ez lenne a normális hozzáállás. :)

Neked még több sikert a következőhöz. :)

(#807) macilacus válasza eladogeppc (#805) üzenetére


macilacus
senior tag

Sok sikert a következőhöz :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#808) eladogeppc válasza macilacus (#807) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszönöm szépen ! De már bele is nyúltam egy mélytorkosba. :)
Nem is merem leírni mibe. :D

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#809) Astroboy válasza eladogeppc (#808) üzenetére


Astroboy
őstag

Rossz topik! :P

[ Szerkesztve ]

(#810) fenky válasza macilacus (#803) üzenetére


fenky
tag

Oreo-nál működik a régebbi verzióval az ACR, sajnos Pitén már nem, hogy rohadna rá a vájogház... Én gondolkodom erősen, hogy visszaváltok, mert nekem ez egy fontos opció, Nagyon kell védeni a döntéshozók valagát, nehogy véletlenül is valami bizonyíték lehessen ellenük (de ez már politika, hagyjuk)

Akku téma:
Írtam már, hogy ahhoz képest mennyit használom, elég gyorsan merül az akksi.
Ahogy figyelgettem a google play szolgáltatások és a samsung push service szopja. ma 4 óra alatt 10%-ot, Kikapcsolni természetesen nem lehet egyik szar sem.
A 6-os Marshmallow óta egyszerűgyszerűen rühellem az egészet... Elmehetnek a francba az irányelveikkel, engedélyeikkel, tiltásaikkal...

[ Szerkesztve ]

(#811) #86973952 válasza fenky (#810) üzenetére


#86973952
törölt tag

Pitén nem próbáltad azt, amit korábban külön linkelt apk -t? Korábbi verzió. Az nálam múltkor működött Pitén, nem tudom most mi a helyzet vele.

Nekem sajnos nem volt időm megnézni, mert későn értem haza...

[ Szerkesztve ]

(#812) macilacus válasza fenky (#810) üzenetére


macilacus
senior tag

Ezt az ACR-t próbáltad?

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#813) #86973952


#86973952
törölt tag

Most voltam az egyik szupermarket multi logisztikai központjában. Teljesen nullás Voda 4G vételt mutatott, ami nyilván nagyon kicsi jel, nem pedig 0. Tök pirosban volt a jelerősség. Viszont így így pörgött a net B20 -on.

Szóval a Vodánál tuti nincs ilyen gond. Sajnos képet nem tudtam csinálni, mert sunyiban néztem. Elvileg telefont sem vehettem volna elő....

(#814) fenky válasza macilacus (#812) üzenetére


fenky
tag

Igen, a 30.2-es verziót próbáltam, oreón ment, a pitén már nem, mindenhogy próbáltam.
Lehet még visszább megyek a verzióval, hátha, de sok reményt nem fűzök hozzá.

(#815) pocokfej válasza macilacus (#812) üzenetére


pocokfej
csendes tag

Nálam sem megy se ez se az új illetve saját hangom recsegve másik néma. Ime egy magyarázat:
https://napidroid.hu/letiltottak-egy-funkciot-az-android-9-0-pie-ban/

(#816) pocokfej válasza #86973952 (#813) üzenetére


pocokfej
csendes tag

Hiszek neked .
Jövöhéten kiderül hogy kik kapják és megoldja e a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#817) fenky válasza pocokfej (#815) üzenetére


fenky
tag

Ismerjük a magyarázatot, minden fórumon leírták már, csak nem értünk egyet vele (én legalábbis).
Az én hangon kristály tiszta a felvételen, a másikéba sem tudok belekötni, mert ugye az nincs :D :((

[ Szerkesztve ]

(#818) macilacus válasza fenky (#814) üzenetére


macilacus
senior tag

Ha ez így van akkor nekem sem lesz pite a telefonomon :(
Nekem fontos, hogy bizonyos beszélgetéseket felvegyek, mivel vannak emberek akik hajlamosak letagadni, hogy mit mondtak, sőt néha az ellenkezőjét képesek állítani :(((

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#819) Hosssszu válasza macilacus (#818) üzenetére


Hosssszu
őstag

Nekem sosem kellett hívást rögzíteni, de megértem hogy van olyan helyzet amikor ez nagyon jól jön.

Ha másik oldalról közelítünk a problémához, akkor lehet hogy megoldható egy headsettel: [link] [link]

Kínai, meg lehet gagyi, meg lehet hogy nem is működik, de akár még jó is lehet a dolog. :)

[ Szerkesztve ]

(#820) macilacus válasza Hosssszu (#819) üzenetére


macilacus
senior tag

Érdekes megoldás :D viszont nekem sajnos nem jó :(
Azért szerettem az ACR-t, mert fixre beállítom kit vegyen, mindig fel, és akkor nem a feledékenységemen múlik a felvétel.
Villanyszerelő alkalmazottként pedig sokszor akarnak olyat a főnökeim amit tilos megcsinálnom, de neki jobb lenne ha megcsinálnám bemondásra, írásbeli utasítás nélkül, mint kifizetni a megfelelő végzettségű szakembert. Volt hogy egyszerű villanyszerelőként a lift agyát akarták kiszereltetni velem :((( és ez nem a legdurvább volt.

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#821) #86973952


#86973952
törölt tag

Eléggé leálltak a frissítésekkel. Mostanában inkább csak a régebbi Oreo csomagok mentek ki. Szerintem már nagyban megy a Pite javítása. Hamarosan biztos lesz új ROM.

(#822) ivopapus válasza #86973952 (#738) üzenetére


ivopapus
tag

Friss kártyával sem megy sem 1-es, sem 2-es slotban. (Saját tapasztalat) A Samsungnál tudnak a hibáról, következő frissítésnél javításra kerül.

(#823) #86973952 válasza ivopapus (#822) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ezt már tudjuk. Azért köszi a visszajelzést, SIM slot szerint még senki nem jelzett vissza. Bár kétségtelen a visszajelzések alapján, hogy alapszintű szoftveres problémáról van szó.

Kb. 1 hete lett leállítva a március 5. build date -es droid 9 frissítés. Azóta csak a régi frissítések mentek ki, ahol elmaradt. Februári droid 8.

[ Szerkesztve ]

(#824) Sasskent


Sasskent
kezdő

Hát senki nem vett ilyet? Az egyik“Super AMOLED“ mobil, mely bevallottan nem tudja a 0 nit fekete színt. De azért odaírják: végtelen kontraszt.

Előnye a 3 kártyahely.

(#825) Gerr'y válasza Sasskent (#824) üzenetére


Gerr'y
senior tag

Valaki lefordítaná hogy mit akart mondani?

(#826) #86973952 válasza Sasskent (#824) üzenetére


#86973952
törölt tag


Gerr'y:
Rávilágított egy tényre a tesztben.

Ami egyébként nem igaz. Gondolom copy volt a táblázat és elfelejtették átírni a fekete értéket.

[ Szerkesztve ]

(#827) castiels


castiels
addikt

Sziasztok!

Ajánlott vétel ez a készülék? Készülék vásárlásban gondolkozok, egy P9 Lite 2016-ot váltana.

(#828) topyjo


topyjo
aktív tag

SZiasztok!

Tudom állítani, hogybejövő híváskor a hívó képe ne csak egy kétforintos nagyságú képen jelenjen meg, hanem a teljes kijelzőn?

topyjo

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#829) #86973952 válasza castiels (#827) üzenetére


#86973952
törölt tag

Attól függ mi az elvárás. Nálam bejött ez a telefon. Mik a szempontok?

Van most 4G váltási probléma Telenor és Telekom hálózaton, de csak Pite alatt. Már tudnak róla és javítani fogják.

(#830) #86973952 válasza topyjo (#828) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem itt sincs gyárilag hívókép növelés. Legalábbis nem találkoztam ilyen opcióval.

(#831) obalze válasza castiels (#827) üzenetére


obalze
tag

Szia!

Előtte nekem is volt ilyen P9 L. Számomra mindenben előrelépés, hisz sokkal újabb modell.
Leginkább szembetűnő a tárhely nagysága, a kijelző is jobban tetszik. Gyorsabb, frissítés egy darabig lesz az A7 2018-hoz, a P9L 2016-hoz meg már nincs biztonsági sem.
Üzemidő nálam sokkal jobb ugyanazon felhasználásnál, de ez mindenkinél más.
Kamerában egyiknél sem vártam csodákat, de a Samsung jobbnak tűnik manual beállításoknál. Én általában 12Mpixel felbontással használom...
Pite még nincs nekem (Telekomos ), de nem is baj, adják ki rendesen... Remélem segíthettem.

[ Szerkesztve ]

(#832) topyjo válasza #86973952 (#830) üzenetére


topyjo
aktív tag

Próbáltam külső alkalmazást, ahol bepipáltam a full hd kijelzést, ott sem megy.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#833) #86973952 válasza topyjo (#832) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ott is a gyári hívó felületet használja, nem? Legalábbis amiket én néztem, ott így volt. Hívóképernyőnél átváltott a gyári felületre. Vagy annál nem?

[ Szerkesztve ]

(#834) macilacus válasza #86973952 (#804) üzenetére


macilacus
senior tag

Sikerült megnézd a tárcsázót és a rögzítőt?

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#835) topyjo válasza #86973952 (#833) üzenetére


topyjo
aktív tag

Én is úgy néztem, pedigbe van állítva esődlegesre a DW contact alkalmazás.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#836) #86973952 válasza topyjo (#835) üzenetére


#86973952
törölt tag

Tárcsázónak, névjegyzék beolvasásnak azt használja, de szerintem a gyári felületet egyik sem fogja kikerülni hívó felületnél.

macilacus:
Nem néztem, mert utána más is írta, hogy nem megy.

Vagy ez nem az a verzió volt?

[ Szerkesztve ]

(#837) macilacus válasza #86973952 (#836) üzenetére


macilacus
senior tag

Csak azért kérdeztem, mert előtte amikor nézted, akkor is volt más akinél nem ment, nálad meg igen, és lehet, hogy ő rosszul állított be valamit, te meg tudod már, hogy hogy volt jó a beállítás 4.-ei irányelv bevezetés előtt (ne ezt jól megragzottam, csűrtem, csavartam).
Amúgy a play 3.-án frissült (persze kéretlenül, letilthatatlanul) :(((

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#838) #86973952 válasza macilacus (#837) üzenetére


#86973952
törölt tag

Jah rendben. Megnézem akkor holnap.

Az automata frissítést le tudod állítani, de....
Először az alkalmazás kezelőben távolítsd el az adott alkalmazás adatait. Nehogy legyen valami maradvány fájl, ami gátolja a működést újratelepítésnél.

1. Mentsd ki máshova a felvett beszélgetéseket.
2. Beállítások/Alkalmazások/
3. Itt kikeresed a alkalmazást, bökj rá.
4. Utána a Tárhely menüpont alatt nyomj az Adatok törlése és a Gyorsítótár törlése gombra.
5. Eltávolítod az alkalmazást.
6. Újratelepíted az alkalmazást az apk fájlból.
7. Megnyitod a Play áruházat.
8. Kikeresed a programot.
9. Jobb oldalon felül nyomj a 3 pöttyre és vedd ki a pipát az Automatikus frissítés alól.

[ Szerkesztve ]

(#839) macilacus válasza #86973952 (#838) üzenetére


macilacus
senior tag

Előre is köszi a tesztelést, a frissítést meg a play beállításában kapcsolom ki.

Nekem csak a google play meg a google szolgáltatások frissül mindig kéretlenül, a többi mind ki van kapcsolva és csak manuálisan frissítem ha akarom :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#840) #86973952 válasza macilacus (#839) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ohh bakker félre értettem. :D Azt hittem az app frissült le kéretlenül. Akkor oke.

A programok nagy részénél szeretem, ha frissül. Csak egy-két ritkább alkalmazásnál tiltom le.

[ Szerkesztve ]

(#841) Stifflerpapa válasza #86973952 (#829) üzenetére


Stifflerpapa
csendes tag

Szia!

1 hete frissítettem a szoftvert 9.0-ra, azóta nagyon bosszantó, hogy nem működik rendesen a mobil internet. Előtte rengeteget használtam (korlátlan előfizetéssel) pl.: youtube, hd online streamek, tv alkalmazások, stb...és nem volt soha problémám. Azóta olyan, mintha nagyobb "terhelésnél" 5-6 perc után megszakadna a hálózat. Próbáltam másik telefonba tenni, ahol remekül működött...hálózati- és gyári beállítások visszaállítását is alkalmaztam külön-külön, de a hiba továbbra is fennáll.

Most, hogy olvastam amit írtál, kicsit kifejtenéd bővebben? Mert már majdnem ott tartottam, hogy küldöm vissza garanciális szervízbe.

Mit gondolsz?

Előre is köszi a válaszod.

(#842) Hosssszu válasza Stifflerpapa (#841) üzenetére


Hosssszu
őstag

Csatlakozom a problémát erősítők táborához.
Amióta frissült 9-re, nálam is elég sűrűn előjön ez a hálózati gond. Előtte nem volt ilyen.
Remélem hogy hamar javítják a ROM-ot (esetemben a Telenornál).

[ Szerkesztve ]

(#843) #86973952 válasza Stifflerpapa (#841) üzenetére


#86973952
törölt tag

Telenor és Telekom hálózatát érintő hiba. 4G -nél jelentkezik leginkább droid 9 -en, vagyis Pite alatt. Végletekig erőlteti a 4G -t, illetve a különböző frekvenciák között sem váltogat rendesen.

Nálam legalábbis Vodán tökéletesen működik a saját szolgáltatós VDH ROM -on. Nem tudom a Voda hogy viselkedik XEH ROM -on, lehet azzal is van hiba.

Szerviz ezzel nem sok mindent tud kezdeni, mert az alap szoftverben van a hiba, annál újabb meg egyelőre nincs. Tehát érdemes addig visszatenni az Oreo -t, ha a hiba zavaró. Oreo -n nincs semmi gond.

Úgyis fogok szólni itt a fórumon, ha megérkezik a javítás. Globális szinten egyelőre még sehol nincs javítás. A cseh T-Mobile kapott 9 -es droidot a napokban, de ugyanaz a verzió, ami hozzánk is megérkezett pár hete.

[ Szerkesztve ]

(#844) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A legfrisebb verzió újrarakását csináltátok-e már a Samsung Smart Switch-el, vagy inkább Odin-al?
Azt olvastam, hogy a Samsung szoftvere is letölti a teljesen friss szofvert, s úgy telepíti, tehát minden alap állapotba kerül.

(#845) #86973952 válasza GEPESZ66 (#844) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ahogy itt is. Kb. a 7. perctől.

Én mindig Odin -t használok, mert nem mindig azonos CSC -re térek át.

(#846) Apucy01


Apucy01
őstag

Sziasztok!

Az Euronics megbizható telefon téren? mert az A7 11 és 14 között igen jó áron lesz.

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#847) Stifflerpapa válasza #86973952 (#843) üzenetére


Stifflerpapa
csendes tag

Köszi a gyors választ!

Most átállítottam, hogy maximum csak a 3G-t érje el...így jelenleg működőképes, de bízom benne, hogy mihamarabb javítják a problémát.

Egyébként hogyan kell egy korábbi verziót - jelen esetben az Oreo-t - visszatenni?
Hozzáteszem sokkal jobban tetszett a kezelőfelülete, mint a mostani 9.0-nak.

(#848) #86973952 válasza Stifflerpapa (#847) üzenetére


#86973952
törölt tag

Odin -nal lehet downgrade -elni az előző verzióra. Elsőre lehet bonyolultnak tűnik, de szerintem egyáltalán nem az, és érdemes megtanulni. Jó kis program.

[ Szerkesztve ]

(#849) ollie válasza macilacus (#818) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De azt tudod, hogy csak akkor vehetsz fel felvételt, ha előre figyelmezteted a másik felet, hogy felvételt készítesz?

***

(#850) fenky


fenky
tag

[Hátha] valakinek hasznos. 24 órás ügufélszolgálat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.