Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Aryon87


Aryon87
félisten

Hát szép vicc ez a telefon úgy ahogy van, talán a 4 kamerás nagytesó alkotni fog, de kétlem.
Ezek után nagyon kíváncsi vagyok az S10 tesók mit fognak alkotni kamerában, bár csodát nem várok azoktól sem..

Ezen a képen besírtam, egy LG G4, H8-P9 is jobbat lőtt éjjel, de még a P8Lite is :C

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#52) twollah1976


twollah1976
őstag

Nekem tetszio, hogy az ujjlenyomat olvasot oldalra tettek a bekapcsologombba.

Mas gyartonak (kivetel Sony) ez miert nem jarhato ut?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#53) ollie válasza Donki Hóte (#43) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

S9+-szal jól jársz, volt nekem is.

***

(#54) janeszgol válasza doooo (#46) üzenetére


janeszgol
félisten

Én megelőlegeztem a szoftveres javítást a kameránál, amikor leírtam a véleményem. Egy ilyen nagy cégnél meg lehet ezt tenni. Aztán persze ha nem javítja, amire kicsi az esély, akkor megy a fekete pont.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#55) judas13


judas13
addikt

Rossz vicc.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#56) batai15


batai15
félisten

Nagy csalódás a telefon

(#57) janeszgol válasza #81733120 (#37) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezzel teljesen egyetértek. Oké kényelmes az A6 is, de érezhetően nagyobb az A3-nál. Nekem megvan az A3-ból a 2016 és a 2017 is és baromi kényelmes eszközök. Bátram állítom, hogy nekem a legoptimálisabbak. Ezen max az XZ2c tud változtatni, egyelőre más nem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#58) kbyte1024 válasza CptAdamica (#50) üzenetére


kbyte1024
addikt

+1 :K kb semmi nem jó ebben a telóban. Gagyi kamera úgy hogy 3is van? kuka hangszoró?IP68 feleejtős?micro usb? ilyen áron? hát ezért nő a profit kérem :R

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#59) twollah1976


twollah1976
őstag

Ha belegondolok annyira nem rossz ez a telefon.

Ahogy elneztem az arakat kb. 89 ezer forintttol indul az ara, ami a Samsung eseteben tobb, mint meglepo.
A kamera nekem nem annyira fontos, arra, hogy csinaljak par kepet es azt visszameretezzem a felere, negyedere elvileg jo.
Ha azt nezzuk, hogy a kulonbozo kozossegi oldalakon se n+1 megapixeles kepeket lat az ember akkor oda ez a kepminoseg meg sok is.
Nekem talan a 4k-s felvetel hianya a kicsit fajo pont.
A telefon tamogatja a Camera2 API-t?

A MicroUSB engem nem zavar, amit kell azt FTP-n keresztul toltom fel a telefonra, legalabb nem kell kidobnom a regi kabeleim es szinte biztos, hogy mindenhol talalok ilyen csatlakozoval toltot, nem kell hurcolnom magammal MicroUSB Type C atalakitot vagy Type C kabelt.

Van benne jack csatlakozo.
Erdekes ebbe BELEFERT!
159,8 mm magassagba es 7,5 mm-es vastagsagba BELEFERT!

Az ujjlenyomat olvaso nekem szimpatikus helyen van.

Osszessegeben a telefonrol elmondhato, hogy akar ajanlott vetel is lehet.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#60) domerator válasza CptAdamica (#50) üzenetére


domerator
veterán

Pont ezt akartam leírni... miazisten tetszett ezen a telón ha szinte csak negatívumokat sikerült leírni a tesztben és az összefoglalóban is?? :F :W

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#61) VIC20 válasza domerator (#60) üzenetére


VIC20
őstag

,,miazisten tetszett ezen a telón ha szinte csak negatívumokat sikerült leírni a tesztben és az összefoglalóban is??"

A pénz, amit a forgalmazótól kaptak a cikkért. :((

(#62) gippazoid válasza VIC20 (#61) üzenetére


gippazoid
senior tag

Nem hinném hogy kapnak pénzt mert akkor régen megírták volna a tesztet. Hetek óta várom, hetek óta kapható. A teszt készüléket sem mindig a hazai forgalmazótól kapják hanem maszek gsm webshopoktól.
Gsmarena.com oldalon a felhasználok ugyan ezeket a problémákat írják. Hát erre se fogom lecserélni a J5 2017-et pedig kellene egy nagyobb kijelző és a 2 db sim MELLÉ betehető microSD lehetősége amit az A8 nem tud (mégis drágább).

Gippazoid Novelties Inc.

(#63) Csapoati válasza gippazoid (#62) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Te nem tudtad? A mobilarena mindenkitől kap pénzt, hogy jókat írjanak! Legalábbis a fanboyok és haterek szerint.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#64) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#51) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

De hogy neked mindig muszáj minden egyes samsung telefonhoz kommentelni ha szerinted rossz :DDD ezen besírok.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#65) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#64) üzenetére


Aryon87
félisten

:P
Irni szabad nem?:P

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#66) Leslie13


Leslie13
tag

Sziasztok!
Nem értem miért adtok egy ilyen készüléknek tetszett plecsnit. Ahogy írtátok is a konkurencia sokkal többet ad kevesebbért. Továbbá a tavalyi A3 és A5 és A7 IP védelmet is tudott. Teljesen ki lett herélve az A széria, talán az A8 ér még valamit.

[ Szerkesztve ]

(#67) K0vasz válasza #81733120 (#37) üzenetére


K0vasz
aktív tag

+1. míg korábban tényleg volt különbség a különböző modellek között (J széria, A széria stb.), addig idénre kis túlzással ugyanaz az összes a középkategóriában - én például így fejből nem is tudnám most megmondani, hogy mondjuk egy J6 meg egy A6 között mi a különbség.

Ettől függetlenül szerintem nem lenne rossz ez a többkamerás irány, csak több értelme van 1 jó kamerának, mint 3 közepesnek

[ Szerkesztve ]

(#68) Czvik2.0


Czvik2.0
tag

Én egy ideje használom. Nem olyan rossz ez mondjuk a kamera valóban gyenge. A8 at akartam de ott volt ez mellette ugyanazt tudja csak ez 64gb plusz kicsit nagyobb ugyanannyiért nem tűnt rossznak. Azt hogy nem vízálló sajnos később tudtam csak meg de eddig sem vízben használtam a telefont. 🙂

(#69) icp1970


icp1970
senior tag

Ez a modell szerintem sem sikerült túl jól.

(#70) ollie válasza gippazoid (#62) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig a J5-höz képest ez a telefon biztos hogy jobb.

***

(#71) Prien


Prien
addikt

Úgy látom, az A7 2017 készülékem utódját nehéz lesz megtalálni ebben az ár szegmensben.

Valamiben mindegyik visszalépés, ez az A7 2018 picit csalódás, de még az A8 plus sem hoz lázba.

Ott lenne az A9 2018, de 200 ezer nagyon sok érte.

A kevés is több a semminél.

(#73) zdanee


zdanee
őstag

Tudom, hogy OFF, de... ez valami elen-Alza hirdetés?

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#75) Hopkins95 válasza Csapoati (#30) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ugyanez fogalmazódott meg bennem is!

Mi a fene az a siralmas kamerarendszer?? :DDD Samsung, most ez komoly?! :DD
Kezdek minél jobban azokkal egyetérteni, akik szerint 1 kamera kell csak, de az legyen jó. :K Mert ez így egy óriási parasztvakítás, semmi más!

Emlékeztek arra, mikor múltkor azt mondtam, hogy a Xiaomi Mi A2 lehetne jobb kamerában? Felejtsétek el, szerintem a Samsung most drágábban nem nyújtja azt a szintet. Én kapásból a Mi A2-őt választanám.
Ráadásul házon belül a S7 ugyanannyiért sokkal jobb választás ennél.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#76) forgonati


forgonati
őstag

Ha sokkamerás mobilt akartak, akkor még mindig rohadtul el vannak maradva, lévén van már 6 kamerás mobil is. Így ez gagyi amellett, ha csak a szenzorok mennyiségét nézzük. Ráadásul minek ennyi kamera ha úgyis szar az összkép? Értelmetlen baromság.

Keelah Se'lai!

(#77) Icetee válasza forgonati (#76) üzenetére


Icetee
aktív tag

Mert így el lehet adni, ez kell a népnek. A P20 Pro után, már az van az emberekben, hogy a jó kamerás mobil 3 kamerával kezdődik :)

Ez tényleg parasztvakítás. Sajnos sokan nem fogják ezt a tesztet/fórumot elolvasni, hanem bedőlnek a reklámnak :(

(#78) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

Egyáltalán nem mondanám rossznak ezt a telót. 2 hete használom, szerintem ennyiért megéri. 2 SIM+ SD kártya, jó helyen lévő ujjlenyomat olvasó. A képek sem annyira vészesek. Itt van pár külföldi tesztkép .

Romanes eunt domus

(#79) Jeanne d'Arc válasza blagolf (#23) üzenetére

Pedig hogy promózzák a reklámban.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#80) vodrosjozsi válasza FіkuszKukіsz (#78) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Egész tűrhető. 2 sim + sd kártya? Az igen

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#81) #77646080 válasza zazenke (#17) üzenetére


#77646080
törölt tag

Mindkét mondattal egyetértek. Találó, hogy pont az S7-et hoztad példaként. Bőven megállja a helyét manapság is.

(#82) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Az S7 ezt az ízét megeszi!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#83) szemy94 válasza zdanee (#73) üzenetére


szemy94
senior tag

Eddig csak átgörgettem, meg se néztem, azt hittem alza hirdetés :D

A telefon meg jólenne, csak a 3 kamera reklám miatt nagyobbak az elvárások, ami érthető, de ha beesik az ára 70 körül nem olyan rossz.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#84) #47990528


#47990528
törölt tag

Micro USB????
Úgy, hogy az elődjén már a fejletteb volt?
Ezt így hogyan?

(#85) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Én szoktam kedvelni a Samsung telefonokat, de ez abszolút nem érdemli meg a 'tetszett' plecsnit sem: kritikán aluli a kamera – amivel elsősorban reklámozzák –, laggol a felület a cikkíró szerint, gyenge az audio és a videó megjelenítés, elhagyták az IP védelmet, microUSB csatit adnak 2018. végén, az aksi is csak ugatja az előd képességeit, a szoftververzió is elég elavult, szóval ez így botrányosan harmatos, hiába a jó kijelző, meg az egész ügyes hátlapi portré mód (a két, Bogról készült fotó). Az meg, hogy baromi jellegtelen és ronda a külseje, nyilván szubjektív, de én így látom.

Az egyik kollégám keres mostanában új telefont, ezt a készüléket is kinézte, biztosan lebeszélem róla, nagy csalódás lenne neki, pedig nincsenek óriási elvárásai. :N
Inkább egy Huawei P20 lite, hasonló képességekkel, de lényegesen olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#86) FіkuszKukіsz válasza Mr.Silkó (#85) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Dehogy laggol. A kamera átlagos, videó lejátszás is megy, a hang is rendben van. Nincs IP meg Type C.

Romanes eunt domus

(#87) Mr.Silkó válasza FіkuszKukіsz (#86) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Más is írta, aki kipróbálta a mobilt, hogy nem folyamatos a felület működése, nyilván nem véletlen. Mindenkinél máshol van az ingerküszöb, van, akinek egy aprócska döccenést is nehezen vesz be a gyomra, másnál a szaggatott működés se probléma.

[ Szerkesztve ]

(#88) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Ez nem más, mint a J7 2018.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#89) doooo válasza Mr.Silkó (#85) üzenetére


doooo
veterán

Laggot én nem nagyon nézek ki az A szériából... az első generációban sem volt jellemző, pedig ott még volt amelyik S410-zel ment.
A kamera HDR-je a borzalmas, amit javítani kellene szoftveresen, ahogy mondtuk már páran fentebb, a kikapcsolásával pedig azért egyáltalán nem egy nagy paca marad a képeken, erős a túlélesítés, de a színek, stb. nagyon is jók. Tehát HDR nélkül is még elmegy az átlagembernek, ha azt javítják (amit hangsúlyosan kell javítani, mert teljesen abnormális és abszurd amit csinál) akkor pedig még inkább.

Nem mondom, hogy ezt annyira ajánlanám valakinek, mert nem... de a P20 lite-ot sem. Az ősi SoC-vel, a kamerája nem jobb, max pár dologban, mint a RAW lehetősége, a kijelzője sokkal rosszabb, a kinézete sem visz pálmát a notch-csal, ja és az sem nyitott olcsóbban, sőt. Egyedül a Type-C amivel több (bár olyan sokkal nem, őszintén nem zavarna egy ilyen kaliberű mobilnál a hiánya).
Mindezek után én egy harmadik opciót ajánlanék a helyedben. :K Ami lehetne sok minden, csak ne a fenti kettő. :DDD

(#90) Armahun válasza #47990528 (#84) üzenetére


Armahun
addikt

A micro usb százszor stabilabb csatlakozó, mit a c. Az újabb nem mindig jobb.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#91) Mr.Silkó válasza doooo (#89) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A kollégámnak van egy fix kerete, amit rászánna a készülékre, ugyanakkor a Telenortól fogja valószínűleg kedvezménnyel elhozni a leendő mobilt, de így sem szeretne 100.000 forintnál többet adni a telefonért. Samsung J5-ről vált majd, szóval kábé minden előrelépés lesz neki, de magamnak én sem venném egyiket sem. :)

[ Szerkesztve ]

(#92) Mr.Silkó válasza Armahun (#90) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Mondd ezt Barney Stinsonnak! :D

(#93) Genova1983 válasza Mr.Silkó (#91) üzenetére


Genova1983
tag

Feleségemnek is ezt a típust néztük J5 2016 leváltására,attól azért csak jobb.Telekomnál elég nagy kedvezményt kapnánk most,ha hűséget hosszabbítanánk,43e Ft lenne a telefon.Ennyiért szerintem bepróbáljuk.Ha mégis nagyon gáz lenne,még mindig ott van a 14 napos elállás lehetősége.

(#94) bul07


bul07
nagyúr

Végre megint egy férfiasabb forma
Kerek forma csak nőkön áll jól :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#95) Mr.Silkó válasza Genova1983 (#93) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Persze, ez így működhet, de én ugye nem családtagnak segítek itt, szóval egy bizonyos szintig tudok tanácsokat adni, ha kérik, de nagyon beleszólni és más pénzével és idejével játszani nem szeretnék. :)

Telekomnál a mostani előfizum mellé nekem ingyen lenne ez a mobil is, de kéne a búbánatnak, én nem ebből a ligából szoktam szemezgetni, hanem a legfelső kategóriából.

(#96) Armahun válasza Mr.Silkó (#92) üzenetére


Armahun
addikt

Ha összefutunk, megemlítem. ;)

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#97) Donki Hóte válasza Armahun (#90) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ez pont nem így van :K

Type-c csatlakozón nagyobb adatátviteli sebességet lehet elérni és nagyobb töltőáramot lehet átvinni. A nagyobb méret miatt stabilabb csatlakozást is biztosít, ráadásul nem kell foglalkozni azzal, hogy milyen oldalról dugod be, mert szimmetrikus.

A type-c minden tekintetben jobb, mint a microUSB :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#98) ollie válasza #47990528 (#84) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az elődjénél nem volt Type C, a tavaly A7 nem ennek a készüléknek az elődje, hanem az idei A8+-nak.

***

(#99) #77646080 válasza Donki Hóte (#97) üzenetére


#77646080
törölt tag

Így igaz, én is csak előnyt tapasztaltam, amikor Type C csatis telefonom volt. :K

(#100) Donki Hóte válasza ollie (#98) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az A7(2017) modell típusszáma SM-A720F. Az A8+ modell típusszáma SM-A730F. Az A7(2018) modell típusszáma SM-A750F. Szóval valami kontinuitás van a modellek között, lehet, hogy a mostani A7 nem a tavalyi A7, hanem az A8+ utódja...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.