Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) pocokfej válasza noezmegmi (#1150) üzenetére


pocokfej
csendes tag

Pie frissités
Oreora nem fog jönni ennél a tipusnál ujjabb mivel föverzio váltás történt.
Tehát a 9 re jön csak 8 al már nem foglalkoznak.
De javitson ki nyugodtan bárki ha rosszul tudom!!!
Söt ha igaz még az android q is megkapja.
:Y

(#1152) ollie válasza pocokfej (#1151) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Így van, az előző Android verzióra nem fognak kiadni frissítést.

***

(#1153) macilacus


macilacus
senior tag

Most ingyenes ez a hívásrögzítő, akinek Pie van megnézné, hogy hogy működik rajta :D

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#1154) Gyula196906 válasza macilacus (#1153) üzenetére


Gyula196906
senior tag

(#1155) macilacus válasza Gyula196906 (#1154) üzenetére


macilacus
senior tag

Hát ez szomorú :((
Nekem az Oerora Simán felment

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#1156) Gyula196906 válasza macilacus (#1155) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Én nem értem, miért ez a nagy erőlködés a pie és a hívás rögzítés között
Ha egyszer nem lehet, akkor nem lehet, oka van.
Kereshettek bármilyen appot akkor sem fog működni
Marad a root, és vagy főzött rom

[ Szerkesztve ]

(#1157) macilacus válasza Gyula196906 (#1156) üzenetére


macilacus
senior tag

Mindenki abban a dologban próbál elérni eredményt amihez érdeke fűződik :D
Gondolom ezzel te is így vagy nem :DDD

Amúgy köszönöm, hogy megpróbáltad :))

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#1158) Forestjo


Forestjo
senior tag

Engem nagyon meglepett, hogy a Dolby mindenre kihat, még a BT - fülesre is! Szó szerint csodát tett vele! Eddig Huawei Mate 20 lite-al használtam, ég és föld. Nem is beszélve arról hogy milyen képességekkel van felszerelve. De úgy általában ezt a személyreszabhatóság és felhasználóbarát kialakítás nagyon bejön. Nem ez az első Samsungom, de már több éve nem volt hozzá szerencsém.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#1159) oszi61 válasza macilacus (#1155) üzenetére


oszi61
tag

Érdekes,mert nekem működik!
Call Recorder-t használok!

[ Szerkesztve ]

(#1160) Apucy01


Apucy01
őstag

Valaki normális stilusban magyarázza már el minek a hivásrögzités? annyira oda vannak érte emberek hogy az valami borzalom. :)

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#1161) macilacus válasza oszi61 (#1159) üzenetére


macilacus
senior tag

8-as vagy 9-es android van fent a telefonodon.
8-ason nekem is működik a Call Recorder Pro, de mivel ha lehet frissítenék a 9-re ezért keresek olyan rögzítőt ami megy a 9-esen. Eddigi információim szerint a 9-esben alapból tiltva van a rögzítés, illetve halottam, hogy bizonyos országokban (nem az EU-ba) működik a 9-esen is, bár ezt ne tudom ellenőrizni.

(#1160) Apucy01
Nekem azért van rá szükségem:
1. Mert ha valakivel megbeszélek valami fontosat ez a legegyszerűbb jegyzetelési mód.
2. Vannak a környezetemben olyan emberek akik telefonon utasítgatnak vagy mindenfélét beszélnek, és ezeket utána letagadják, vagy mást mondanak. Mielőtt valaki beleköt és kioktat, tudom, hogy jogtalan és nem fölhasználható, de nekem fontos.

Ja és nem vagyok oda érte, csak egyszerűen megszoktam, hogy van ha kell.

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#1162) oszi61 válasza macilacus (#1161) üzenetére


oszi61
tag

Szia!
Nekem mindkettő verzión fut! Vagyis a frissítés után is teszi a dolgát!

[ Szerkesztve ]

(#1163) Apucy01 válasza macilacus (#1161) üzenetére


Apucy01
őstag

köszönöm! :)

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#1164) janeszgol válasza macilacus (#1161) üzenetére


janeszgol
félisten

Vagy marasz Oreon (ez egy jó opció lehet) vagy nem EU-s romot teszel rá a Pie-ből. Ha lehetséges ez egyáltalán.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#1165) oszi61 válasza Apucy01 (#1163) üzenetére


oszi61
tag

Nincs mit! Igaz,hogy nekem gyári független a készülék,ha számít ez!

(#1166) macilacus válasza oszi61 (#1162) üzenetére


macilacus
senior tag

Szia!
Tudnál adni egy playos linket, hogy neked melyik call rekorder van fent :D

(#1163) Apucy01
nincs mit :DDD

(#1164) janeszgol
Egyenlőre az a fő opció, hogy maradok Oreon, de úgy hogy kikapcsoltam a frissítés automatikus keresését és letöltését, úgy is rendszeresen zaklat, hogy frissítsek :(((

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#1167) noezmegmi válasza oszi61 (#1165) üzenetére


noezmegmi
tag

Szia.
Igen jó lenne tudni melyik Hívásrögzítő van neked? Oreo nekem működik a Pie ami nagy kérdés. [Hívásrögzítő]

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

(#1168) noezmegmi


noezmegmi
tag

Nekem ma előjött egy érdekes hiba gyári fényképező beállítása egy pillanatra nyílik meg és be is zárja magát? Kikapcsolás volt, újraindítás is és a hiba nem múlt el.
Valakinek ötlet?

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

(#1169) ollie válasza noezmegmi (#1168) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Töröld a fényképező app adatait.

***

(#1170) oszi61 válasza noezmegmi (#1167) üzenetére


oszi61
tag

Szia!
Call Recorder-t használok!

(#1171) macilacus válasza oszi61 (#1170) üzenetére


macilacus
senior tag

Szia!
Én azért kérdeztem hogy melyiket, mert több is van :D

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#1172) petir


petir
senior tag

Sziasztok

Lassítás és szuper lassítás funkcióba a képernyő erősen vibrál, a felvett anyagon is vibrál.

Tapasztaltatok hasonlót?

(#1173) Forestjo válasza petir (#1172) üzenetére


Forestjo
senior tag

Nekem is vibráló mind a két lassítás! Remélem javítják ezt, mert gondolom szoftveres hiba.
Másnak nincs ilyen?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#1174) Forestjo válasza petir (#1172) üzenetére


Forestjo
senior tag

Ma reggelre meg nem vibrá! Ki érti ezt? Ma újra kipróbáltam és működött rendesen. Mondjuk nem olyan smooth , mint a Mate 20 Lite-n volt, icipici kis mikroakadások vannak, de amúgy az esti nem volt (főleg a tv képernyőjén látszott nagyon, de az lehet mindenkinek ilyen). Ezt már az elején is láttam, de nem foglalkoztam vele. Amikor az említett két lassítás típusra kapcsoltam, valósággal remegett a kép! Kicsit durván kiábrándító volt.

A kamera minősége viszont általában szerintem sem rossz, vagyis lehet vele egészen korrekt képeket lőni. A korábbi (kettő hátul, kettő elől kamerás) Huaweiemhez hasonló minőség (ami azon egészen jó volt), de azért a Samsungon kicsit jobban oda kell figyelni a beállításokkal, mert az automatika ezen érzékenyebb a külső hatásokra és többet hibázik.

Maga a menü és a böngészés símasága viszont a Samsungon egyértelműen jobb! Pedig a Huaweinek a számok szerint kicsit erősebb a procija (136.000), de a Samunak nyilván jobban sikerült az optimalizációja. Kb. egy időben kaptak Pie-t, de amazon talán csak a nagyobb appok gyorsabb megnyitása változott.
Viszont ez sokkal jobban kezelhető és testreszabható.

Nekem az AnTuTu 123.000 felett mutatott.

Összességében ez a mobil nagyon jól sikerült!

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#1175) oszi61 válasza macilacus (#1171) üzenetére


oszi61
tag

Szia!
HívásrögzítőAppliqato
Én ezt használom! Az ingyenes változatát!

[ Szerkesztve ]

(#1176) Forestjo válasza oszi61 (#1175) üzenetére


Forestjo
senior tag

A friss véleményezők többsége panaszkodik, hogy 9-en nem megy. Tehát akkor ez se fog menni szerintem.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#1177) topyjo válasza Forestjo (#1176) üzenetére


topyjo
aktív tag

Lehet ezen rugózni még egy darabig, csak fölösleges.
A google tiltja, tehát nincs olyan, hogy egyik embernek működik, a másiknak nem, vagy egyik alkalmazás megy, a másik nem.
Az alkalmazás elindul, a saját hangot rögzíti, de a hívott felet már nem, max ha kihangosítod, és a saját mikofonon keresztül tudja venni. Ezen kívül nincs jogosultsága az appnak hozzáférni a telefonkönyvhöz, és a híváslistához, így nem loggolja a hívott nevét. Még a drága pénzen vett alkalmazások sem. Akinek kell, menjen vissza 8-ra.

" 10 milliárd légy nem tévedhet!"

(#1178) oszi61 válasza Forestjo (#1176) üzenetére


oszi61
tag

Miért mondanám,ha nem igaz? Nem fogok hazudni senkinek sem! Nem áll érdekemben!

(#1179) Forestjo válasza oszi61 (#1178) üzenetére


Forestjo
senior tag

Nekem meg nincs semmi okom, hogy ne higgyem el! Csak azt mondom, hogy többen panaszkodtak a Play oldalán, hogy nekik a frissítés után nem megy. Tehát várható, hogy mindenkinek ez lesz a sorsa, ha még most nem is.

Egyébként a hívásrögzítésnek biztosan sokak esetében van jelentősége és még csak vissza sem élnek vele. A gond az a bizonyos "személyes adatok védelme" címszó, ami miatt rengeteg mindent lehet tiltani vagy korlátozni, ahelyett hogy okosan és igazságosan szabályoznák! Néhány sötétlelkű ember miatt, akik visszaélnek a lehetőséggel, nem kéne mindenkinek tiltani a felvétel lehetőséget az Androidon. Ez így nem korrekt!

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#1180) macilacus válasza oszi61 (#1175) üzenetére


macilacus
senior tag

Köszönöm :D

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#1181) Apucy01


Apucy01
őstag

Kellene egy topic hogy miért nem megy a hívásrögzítő droid 9 enn, mert ennek semmi köze az A7 hez nem specifikus gond.

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#1182) oszi61 válasza Forestjo (#1179) üzenetére


oszi61
tag

Szia!
Lehet,hogy Neked lesz igazad! Egyenlőre nekem működik,de még a Note9-el is!

(#1183) oszi61 válasza macilacus (#1180) üzenetére


oszi61
tag

Nincs mit! :)

(#1184) Pimpim válasza Apucy01 (#1181) üzenetére


Pimpim
csendes tag

Az Android új rendszerének esetében (9 -es android) teljesen megszűnt a hívások rögzítésének támogatottsága. Alapból egyetlen Android operációs rendszert futtató eszközzel sem lehetett rögzíteni a telefonhívásokat, de valamilyen harmadik féltől származó alkalmazás segítségével ezt kiküszöbölhető volt. Ám ezen applikációk az új (9-es) rendszerben egyszerűen nem képesek normálisan működni, aminek a hátterében egy a Google által létrehozott korlátozás van.

oszi61
8-rol 9-re frissítéskor csináltál gyári adatok visszaállítását?

(#1185) Forestjo válasza Apucy01 (#1181) üzenetére


Forestjo
senior tag

Lehet hogy már van is ilyen, de szerintem nem kéne szaporítani a topicok számát az ilyenekkel, hiszen minden márkát és típust érint, ha frissítették a 9-es Androidra. Így aztán mindegyik mobilnak specifikus problémája lett ennek a funkciónak a tiltása. Ezért szinte biztos hogy mindnek a fórumában foglalkoztak is ezzel a gonddal, ha megkapta a Pitét.

De az is jelent valamit, ha egyébként egy népszerű telefon fóruma nincs tele panaszkodókkal. :)
Valószínűleg alapvetően jól dolgoztak a fejlesztők!

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#1186) oszi61 válasza Pimpim (#1184) üzenetére


oszi61
tag

Szia!
Igen!

(#1187) Apucy01 válasza Forestjo (#1185) üzenetére


Apucy01
őstag

Pont ezért irtam, szerintem nem ide kellene ezt a rögzítős dolgot nyomatni.

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#1188) sasa58


sasa58
tag

Sziasztok!
Ma délelőtt megpusztult a telóm, két Vodás kártya van benne, Telenor és T-com irányba nem tudok hívást kezdeményezni és ők sem tudnak engem hívni. Vodás hívások 50%-ban sikeresek. Kb. 50X lepróbáltam. Amúgy minden más működik rajta: Wifi, Bluetooth, Mobilnet. 7 hónapos a készülék. Ja amúgy még a 8-as android van rajta. Valami ötlet?

(#1189) Hosssszu válasza sasa58 (#1188) üzenetére


Hosssszu
őstag

Nincs annak semmi baja: [link]

(#1190) sasa58 válasza Hosssszu (#1189) üzenetére


sasa58
tag

Oh, köszönöm, már a márkaszervizt is hívtam, de ők nem tudtak (még) róla.

(#1191) Hosssszu válasza sasa58 (#1190) üzenetére


Hosssszu
őstag

Szívesen!

Legalább kiderült hogy a márkaszerviz nem 70 számon van. :DDD

(#1192) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Egy regi Asust szeretnenk ujitani es valamilyen tartos, idotallo Galaxyra cserelni.
A keret valahol 80e HUF korul lenne. A kinezett keszulek az A40 es A50 eddig.
De latom, hogy van meg nehany helyen A7 is...
Szerintetek mi szolna ezen keszulek mellett az A40/50 elleneben?
Tartalomfogyasztas (net, youtube, instagram, facebook), telefonalas, egy-ket ertekelheto foto lovese a cel, amellett, hogy egy sokaig jol hasznalhato keszuleket birtokoljunk. Az se baj, ha estig nem kell tolteni.
Hol erdemes venni, ahol rendes 1+1 ev garit adnak ra es kedvezo az ara?
Koszonom! :R

[ Szerkesztve ]

(#1193) aldebaran válasza zolikaDB (#1192) üzenetére


aldebaran
őstag

Ez jó is lesz: [link]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#1194) zolikaDB válasza aldebaran (#1193) üzenetére


zolikaDB
veterán

Jartam mar itt, epkezlab valasz kb a Redmi Note 7 volt :)
De a felesegem korabbi negativ tapasztalatok miatt kizarta a kinai keszulekeket.

(#1195) aldebaran válasza zolikaDB (#1194) üzenetére


aldebaran
őstag

Akkor mi a kérdés? Itt mindenki A7-et javasol, abból is 2018-ast. De gondolom, ezért is írtál ide, hogy ezt javasoljuk. Felül az összefoglalóban ott van minden róla, olvasgass itt. Én tökéletesen elégedett vagyok vele, ahogy még itt jópáran.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#1196) Forestjo válasza zolikaDB (#1192) üzenetére


Forestjo
senior tag

Az A40 inkább női telefon, mivel jóval kisebb a kijelzője az A7-től is. Nincs benne AoD, hiába AMOLED a kijelző. Prociban is gyengébb. Tehát az A40-et ehhez hasonlítva nem választanám. Más a helyzet az A50-nél, az már nagyobb ennél is, erősebb is teljesítményben, dupla tárkapacitás, stb. Ezek nélkül persze bőven lehet élni (nekem pl. a 64GB is bőven elég), de az igaz, hogy az A50 újabb, a tavalyi gépeknél nyilván előremutatóbb.

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#1197) sasa58 válasza Hosssszu (#1191) üzenetére


sasa58
tag

Igen, 80-as. Őket viszont simán tudtam hívni.

(#1198) noezmegmi válasza zolikaDB (#1194) üzenetére


noezmegmi
tag

Nekem kicsit csalódás volt a A7 2018, elsőre.. főleg az aksi amivel nem vagyok barátságban, második a fényképező. Minden telefont ezt is szokni kell és már kezdem kapisgálni mivel lehet növelni az aksi nem túl szerencsés méretét. Nekem előtte J7 2017 volt azzal nagyon jól elvoltam csak a 16Gb belső ami nagyon kevés. Na de kérem a Samsung az tudja mivel kell szivatni az embereket :D ennek veretes hagyománya van és igazából a felső szegmens felé terelgetés az egyetlen oka.
Ami A7 felé kedvez a normális és még kezelhető méret, kedvező ára. Gondolom látod itt nincs komolyabb hiba A50 - 70 azért ott a vételi gyengeség az jelentkezik rendesen. Képeknél vicc A7 és A50 hatul u.a kamera van. Ami nekem előny az előlapi led lámpa vagy villanó ja és engem nem érdekel a felső káva szélessége ez egy divat baromság. :D
Nekem a legfontosabb a dual Sim + Micro sd ezt jelenleg egyetlen gyártó tudja és azért néha jack csatlakozó sem hátrány :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

(#1199) zolikaDB válasza noezmegmi (#1198) üzenetére


zolikaDB
veterán

Koszonom, hasznos infok ezek is! :R

(#1200) sasa58 válasza noezmegmi (#1198) üzenetére


sasa58
tag

Engem még a tükörképes, háttér elmosó szelfi-kamera tud idegesíteni. Mostanában ezt úgy védem ki, hogy a főkamerával szelfizek, 5 mp-es időzítővel - vissza az időben vagy 10 évet, a fejlesztés jegyében. :( (Na jó, így nem látom pontosan mi is lesz a képen, de legfeljebb megismétlem, és így tű éles, nem tükörképes fotóm lesz.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.