Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) ORCA58 válasza MrOomen (#599) üzenetére


ORCA58
addikt

Köszi szép lassan kismértékben a telót. Egyre jobban tetszik. Nekem csak az nem tetszik, hogy majdnem dupla méretű akkuval megy el dupla annyit, mint a 4,5 éves Huawe P20 lite.

[ Szerkesztve ]

(#602) kutga válasza SoulReaver (#600) üzenetére


kutga
nagyúr

Sajnos igen.

Let the Zone take me if I am.

(#603) icp1970


icp1970
senior tag

Ezt akartam venni most előfizu mellé a pirosnál.De ahogy olvasom egyre bizonytalanabbá válok. Több mint 20 al olcsóbban van Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G-Szerintem az jobb vétel.

(#604) Rhino82 válasza icp1970 (#603) üzenetére


Rhino82
tag

Háát...erre nem vennék mérget. :)
Xiaomi szoftverben úgy hallom nem jeleskedik...

(#605) Sgr_A válasza icp1970 (#603) üzenetére


Sgr_A
addikt

Aztán mitől jobb vétel?
Az sd 695 gyengébb
Nincs ois a kameránál
A miui szerintem egy hulladék, jóval gyengébb támogatással
A töltése gyorsabb már ha ez előny

[ Szerkesztve ]

(#606) soundman1 válasza ORCA58 (#551) üzenetére


soundman1
senior tag

A Transparent clock & weather nekem tökéletes, személyre szabható, még az órát is elérheted róla közvetlenül. [kép]

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#607) Pisti 1969 válasza Sgr_A (#605) üzenetére


Pisti 1969
csendes tag

Nekem is ugyanez a véleményem. A Samsung jobb vétel.

(#608) dokee78 válasza nggabi (#598) üzenetére


dokee78
félisten

Nem szeretném testre szabni.
Ne jöjjön fel ez a menü

(#609) nggabi válasza dokee78 (#608) üzenetére


nggabi
nagyúr

:U húzd el balra a csúszkát amit mondtam és nem lesz.

"szenyor dzsíííí"

(#610) dokee78 válasza nggabi (#609) üzenetére


dokee78
félisten

Nem látom melyik a csúszka.

(#611) jbl válasza SoulReaver (#600) üzenetére


jbl
aktív tag

Kapcsold ki, az automatikus éjszakai fotót. és akkor sokkal gyorsabb.
Fotózás közbe megjelenik egy holdacska arra kattints rá.

(#612) nggabi válasza dokee78 (#610) üzenetére


nggabi
nagyúr

Nemá :U

"szenyor dzsíííí"

(#613) dokee78 válasza nggabi (#612) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi.
Én az általam feltett képen kerestem a csúszkát,nem a beállításokban. :W

(#614) ORCA58 válasza soundman1 (#606) üzenetére


ORCA58
addikt

A Digital Clock and Wather appot néztem, az is nagyon jól testre szabható, és szép is. [kép]
Viszont azt vettem észre, ahhoz képest, hogy mit csinál sokat fogyaszt.
A One UI is sokat fogyaszt szerintem. Más telókon a a kezdő oldal sokkal hátrébb volt a fogyasztási listában.
Most feltette a Smart Launchert (pro verzió), ami másik telefonon nem evett sokat. Szerintem nagyon jól testre szabható, tetszetős.
Abban van megfelelő óra + időjárás widget. [kép]
Ezzel olyanok az ikonok, amilyennek szeretem. Persze némi kompromisszumot kötni kell. Pl. nincs tálca, így az alsó sort minden oldalra fel kell tenni, ill. ha több oldalt használok, az csak a főoldaltól jobbra lehet.
Most éjjel lekapcsolt WiFi mellet 10 óra alatt 3%-ot merült. Korábban ennél többet. Lehet véletlen, majd elválik.

Az előző hozzászólásom szép mondata: "Köszi szép lassan kismértékben a telót" Helyesen: Köszi szépen, lassan kiismerem a telót. A telefon átjavította. :W

(#615) SoulReaver válasza jbl (#611) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az ki van kapcsolva mindig.

(#616) redingitell


redingitell
senior tag

Sziasztok! Most jött meg a teló. Fólia van rajta gyárilag? Nem tudom eldönteni, nem látom rendesen

(#617) nggabi válasza dokee78 (#613) üzenetére


nggabi
nagyúr

jó hát tényleg nem írtam elég egyértelműen :D

redingitell: sztem csak egy nagy fóliába van betekerve a teló, más nincs rajta.

"szenyor dzsíííí"

(#618) kutga válasza redingitell (#616) üzenetére


kutga
nagyúr

Nincs rajta.

Let the Zone take me if I am.

(#619) csiribi


csiribi
csendes tag

Helló!

Tegnap jött meg Telekomtól a telefon páromnak.. 95k volt hűségidővel. Nekem sosem volt Samsungom, max régi tilitoli :DD

Kérdés: A12ről miként lehetne úgy átköltözni az új A53.ra, hogy pl a belépett appok jelszavastól együtt átkerüljenek? Pl a Mobiljegy vagy épp az OTP bank app. Regisztrálva, belépve vagyunk és fejből nem tudjuk a jelszavakat már :( Vagy esetleg van olyan jelszókezelő app, amiben el lehet menteni a készüléken lévő összes olyan appot, amihez regisztrálni kell, felhasználónév+jelszó? Weblapokkal nincs gond, ott a chrome menti.

(#620) kutga válasza csiribi (#619) üzenetére


kutga
nagyúr

Az A12 nem Samsung? :F Költözést legegyszerűbben Smart Switch programmal tudod megoldani, első bekapcsoláskor felajánlja az új telefon. Az alkalmazások beállításait úgy tudom nem viszi át. Jelszavakhoz én a Google jelszókezelőjét használom, a fiókban mentett jelszavak az új telefonon is meglesznek.

Let the Zone take me if I am.

(#621) redingitell válasza kutga (#618) üzenetére


redingitell
senior tag

köszi :R

(#622) heidricha


heidricha
senior tag

Sziasztok!

nincs senkinek olyan baja, hogy az ujjlenyomat olvasó néha nem ébred fel? nem az olvasással van a baj, ilyenkor nem is olvas, ki sem teszi a jelzést, hogy oda tegyem az ujjamat.

szerintem ugyanúgy zárom le, ugyanúgy oldanám fel. általában rendben van, ahogy kell neki, néha meg nem akar olvasni, csak ha előbb fel-duplakoppintom a képernyőn.

(#623) #46824192 válasza heidricha (#622) üzenetére


#46824192
törölt tag

Itt néznék szét elsőkörben....


Kezdetektől ezzel a beállítassal használom. Soha nem volt semmiféle probléma a feloldással.

[ Szerkesztve ]

(#624) nggabi válasza #46824192 (#623) üzenetére


nggabi
nagyúr

pedig ezt az s22 ultra is csinálja. úgy van beállítva mint neked.

"szenyor dzsíííí"

(#625) #46824192 válasza nggabi (#624) üzenetére


#46824192
törölt tag

Biztosan úgy van ahogy írod, én csak a saját tapasztalatomat írtam le. Attól hogy egy hibás még biztosan nem mindegyik az.

De jártam én is így xiaomi csoda telefonnal. (hogy a sárga földik ****patott) Gyakorlatilag néhány dologban másként működött ,mint az összes többi.
Sőt , még szervíz és garis alaplap csere után is :) :)
Be**** a fiók aljára és vettem samsungot.

(#626) nggabi válasza #46824192 (#625) üzenetére


nggabi
nagyúr

jó, mostanában egyre jobb az ultra. sztem megtanultam pontosan odatenni az ujjam :D meg fóliám is van rajta, bár ez ellentmond a hitvallásommal :))

"szenyor dzsíííí"

(#627) #46824192 válasza nggabi (#626) üzenetére


#46824192
törölt tag

Most akkor nem értem....

Arról volt szó heidricha írasában ,hogy nem jeleni meg az olvasás "ikon" ,nem pedig olvasási hibáról.

(#628) nggabi válasza #46824192 (#627) üzenetére


nggabi
nagyúr

a kettő ugyanaz. odarakod az ujjad és nem történik semmi, fekete marad a kijelző. rá kell bökni 2x h felébredjen.

"szenyor dzsíííí"

(#629) #46824192 válasza nggabi (#628) üzenetére


#46824192
törölt tag

Nekem AoD -n mindig ott van, pont azért hogy elsőre jóhelyre érintsem az ujjam. Ha így sem teszi ki , akkor valami bug van nálatok.

(#630) nggabi válasza #46824192 (#629) üzenetére


nggabi
nagyúr

nincs bug, nekem az aod csak akkor megy ha van értesítés. ezért nem érzékeled te ezt a hibát. de mondom nem annyira vészes, kb 100-ból 1x nem éled fel. főleg akkor ha sokszor zárod le és nyitod fel egymás után.

"szenyor dzsíííí"

(#631) #46824192


#46824192
törölt tag

Chrome , inkognító lap ,képernyő fotó készítés = "a biztonsági házirend tiltja a képernyőfotó készítését"

Erre van valami megoldás?

(Nem,nem munkahelyi telefon, sajátom, nem rootolt. Természetesen nem szeretnék másik böngészőbe költözni, így ha nincs megoldás azt is elfogadom)

(#632) kutga válasza #46824192 (#631) üzenetére


kutga
nagyúr

Ne használd az inkognitó módot.

Közben ezt találtam.

[link]

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#633) #46824192 válasza kutga (#632) üzenetére


#46824192
törölt tag

Köszi! Működik!

(#634) redingitell


redingitell
senior tag

Hol tudom beállítani azt, hogy híváskor kijelezze a számomat? Nagyon nem találom....

(#635) kutga válasza redingitell (#634) üzenetére


kutga
nagyúr

Telefon-Beállítások-Kiegészítő szolgáltatások-Saját hívóazonosító megjelenítése.

Let the Zone take me if I am.

(#636) plaszy válasza redingitell (#634) üzenetére


plaszy
őstag

Telefon ikon - névjegyzék - 3 pötty - beállítások - kiegészítő szolg. - saját hívóaz. megj.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#637) ORCA58 válasza heidricha (#622) üzenetére


ORCA58
addikt

Nekem is előfordul. Érdekes inkább késő est, éjszaka. :F Dupla kopp a képernyőre és feloldható ujjlenyomattal.

Ha valakit érdelek, ezt a USB C - Jack átalakítót vettem ingyen szállítással. [link] A doboza szerint is Samsung. Tökéletesen működik.
Fura 20-án rendeltem, a várható kiszállítás január 5-6.
Se SMS se email értesítés, de a futár ma beállított vele. Még jó, hogy nejem itthon volt. :C

[ Szerkesztve ]

(#638) redingitell válasza kutga (#635) üzenetére


redingitell
senior tag

Köszi szépen, és neked is plaszy :R

(#639) nggabi válasza ORCA58 (#637) üzenetére


nggabi
nagyúr

és működik? ;] meg merek rá esküdni, hogy hamis, mint kb majdnem minden amit nem samsung boltból veszel... :(

"szenyor dzsíííí"

(#640) heidricha válasza #46824192 (#623) üzenetére


heidricha
senior tag

köszi, ezek megvannak! Itt keresgéltem elsőre, amikor előjött. Aztán levettem a Nova launcher-t, hogy hátha a 1UI nem csinálja, de az is ugyanúgy viselkedik

lehet összefüggés, az AOD és az olvasó készenléti állapota közt?
úgy tűnik, nem csak nálam van ez a jelenség, és akinek van, az szintén nem AOD-zik

nem olvasási hiba, nem olvasó hiba. az se biztos, hogy hiba, csak én szeretném, ha nem így lenne :)
ha rossz helyen próbálom, de épp olvas, akkor jelzi, az rendben van, van mire fogni. engem az zavar, amikor meg sem próbálja.
általában nem gáz, de amikor egy szabad kezem van csak, és másra is kellene figyelni, akkor annál idegesítőbb. amúgy is elég sz@r a fogása, pedig nincs kicsi kezem. legalábis eddig nem volt (S9) :)

(#641) heidricha


heidricha
senior tag

Arcfelismerés működik nektek? Már megtanítani is csak úgy tudom, ha valami homogén háttér előtt vagyok, különben eszre sem veszi, hogy egy arc van a képen. Ez nem túl életszerű mindennapi használatban. S9-en remekül működött, az arcommal csak nincs ekkora baj!

(#642) nggabi válasza heidricha (#641) üzenetére


nggabi
nagyúr

öregszel ;]

"szenyor dzsíííí"

(#643) kutga válasza heidricha (#641) üzenetére


kutga
nagyúr

S9-ben még írisz szkenner volt, ebben 'csak' az elülső kamera, és bizony elég hektikusan működik. A felvétellel nekem nem volt gondom, de maga a felismerés néha akkor se működik amikor ugyanolyan szögben nézek rá ahogy felvittem. :(

Let the Zone take me if I am.

(#644) nggabi válasza kutga (#643) üzenetére


nggabi
nagyúr

Lehet, hogy egy kép erről: , szöveg, amely így szól: „50+ ÉVESEK PROFILKÉPE, RÁADÁSUL UGYANAZ HATSZOR FELTÖLTVE: FB.COM/TIBIATYA”

nekem ez vált be, de komolyan :D

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#645) ORCA58 válasza nggabi (#639) üzenetére


ORCA58
addikt

Jelenleg működik. :K Hogy a jövőben is így lesz vagy sem, azt nem tudom.

heidricha
Engem is zavar. Nem használom az AOD-t. Tegnap és ma nem is akart azonnal feloldani. :F
Ha nem old fel, dupla kopp a képernyőn, feljön a kezdő oldal, akkor működik. Lehet ez normális?

[ Szerkesztve ]

(#646) heidricha válasza nggabi (#644) üzenetére


heidricha
senior tag

Irisz is volt, de anélkül is ment, csak az orcámmal. A bolti s9-re vágott fóliám letakarta félig az íriszkamerát, igy egy jó ideig azt hittem, hogy az enyémben hibás :)

(#647) heidricha válasza heidricha (#641) üzenetére


heidricha
senior tag

Na, ezt teszteltem. Ha van AOD, akkor minden ok, ha nincs akkor néha olvas, néha nem. Ha egyszer már bealudt az olvasó, attól később még működhet. Elég zavaros... A 'mindig olvas' be van állítva természetesen.

(#648) ORCA58 válasza heidricha (#647) üzenetére


ORCA58
addikt

Lehet, akkor nem működik, ha nyugalomba van a telefon? Vagy 2 órája mászkálok a városban, plázában, és minden alkalommal működött, ha elővettem. Majd csak kital!ljuk.

[ Szerkesztve ]

(#649) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Itt is feltenném a kérdésem, mert filózok az A33 és az 53 között.
Hogy type C jack átalakítóval működne a külső mikrofonom? Boya BY-M1 em van.
Előre is köszi :)

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#650) nggabi válasza Lalikiraly (#649) üzenetére


nggabi
nagyúr

csak s-el kezdődő samsungot vegyél ;] ha van DAC benne akkor működni fog elvileg.

"szenyor dzsíííí"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.