Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) MrOomen válasza mrThomi (#299) üzenetére


MrOomen
tag

Valljuk be, kevesebb embernek van ténylegesen csúcstelefonra szüksége. Inkább van az a réteg, akinek ez nem megfelelő.
Mindennapi dolgokat maradéktalanul el tudnak látni ezek a telefonok, mi vagyunk egy kicsit elszállva, az átlag embernek tökéletesek már a mai közép-felsők. :))

(#302) zolinagy0818 válasza MrOomen (#301) üzenetére


zolinagy0818
csendes tag

Amúgy mi a csúcstelefon? Nekem van egy Realme Gtneo 2. 12giga ram van benne! De ez a Samsung Galaxy A53 5g, sokkal jobban tetszik!

(#303) Pisti 1969 válasza zolinagy0818 (#302) üzenetére


Pisti 1969
csendes tag

Én egy iPhone 11 mellett használom, mostmár csak második telefonként. De teljesen meg vagyok vele elégedve, még az almához képest is. Ha valaki androidban gondolkodik, részemről ajánlott készülék.

(#304) MrOomen válasza zolinagy0818 (#302) üzenetére


MrOomen
tag

Csúcskategóriás processzortól, teljesítménytől.
De hát ugye a csúcsok közt is van alsóbb és felsőbb kategória, és elég vegyes a hozzá járó körítés is.
Jó kis eszközök azok a Realmek :) Tetszenek nekem is, nem választottál rosszul, viszont aláírom hogy biztos van olyan amiben jobb ez az A53 és tudna többet adni. Ugyanakkor tuti hogy teljesítményben a Realmed erősebb, de jelentősége csak akkor van ha a felhasználásodhoz ez a többlet elengedhetetlen :)

(#305) zolinagy0818 válasza MrOomen (#304) üzenetére


zolinagy0818
csendes tag

Nincs nagy felhasználásom. Facebook, böngészés. De ez a telefon jobban tetszik!

(#306) taschner


taschner
aktív tag

Érdeklődnék ha valami értesítés jön villog e a telefon vagy nem?

A motorozás egy élmény!!!

(#307) kutga válasza taschner (#306) üzenetére


kutga
nagyúr

Led nincs benne, aod van.

Let the Zone take me if I am.

(#308) taschner válasza kutga (#307) üzenetére


taschner
aktív tag

És ez mi? kifogja jelezni ha értesítés jön? Légy szíves segíts

A motorozás egy élmény!!!

(#309) mrThomi válasza taschner (#308) üzenetére


mrThomi
addikt

Ez most ugye nem komoly ? Milyen telefont használsz most ?

Nothing Phone (2a)

(#310) kutga válasza taschner (#308) üzenetére


kutga
nagyúr

Az aod jelzi. Nem igazán tudom elmagyarázni, talán nézz meg róla egy videót az interneten.

Let the Zone take me if I am.

(#311) taschner


taschner
aktív tag

Köszönöm az infot el olvastam már többet tudok.Amugy én xiaomi mi 10 t prot használok.A párom-é a samu a53 és 2 napos

A motorozás egy élmény!!!

(#312) -Mike- válasza taschner (#308) üzenetére


-Mike-
addikt

Rövid vagy részletes előugró értesítések vannak a telefonon.
Mind megjelenik zárolt képernyőn is.

(#313) taschner válasza -Mike- (#312) üzenetére


taschner
aktív tag

Köszönöm a segítséget sikerült

A motorozás egy élmény!!!

(#314) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

Ezek a Samsung telefonok kapják meg az Android 13-at még az idén

SamMobile információi szerint majd' egy tucat Samsung telefon még idén megkapja az Android 13-at - illetve annak a Samsung-féle adaptációját, a One UI 5.0 -t.
[link]
Samsung Galaxy S21
Samsung Galaxy S21+
Samsung Galaxy S21 Ultra
Samsung Galaxy S22
Samsung Galaxy S22+
Samsung Galaxy S22 Ultra
Samsung Galaxy Z Fold 3
Samsung Galaxy Z Fold 4
Samsung Galaxy Z Flip 3
Samsung Galaxy Z Flip 4
Samsung Galaxy A53
[link]

(#315) Avayasoft válasza _DiEGO_ (#314) üzenetére


Avayasoft
tag

Béta tesztelők lehetünk...

(#316) _DiEGO_ válasza Avayasoft (#315) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Majd meglássuk mi lesz ebből :))

(#317) #46824192 válasza Avayasoft (#315) üzenetére


#46824192
törölt tag

Biztosan nem kötelező feltenni.

Azonban én hasonló elvet követek, és esetleg bármennyire is béta, biztosan sokan felteszik, én meg jól elolvasom a tapasztalatokat mielőtt feltenném.

(#318) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Az A53 5G-re kaphato "normalis tempered glass" kijelzovedo?
Ami faltol falig er, mindenhol tapad, es nem UV-s folyadekos baromsag, ami anno a hajlitott kijelzos Samsungokra volt normalis megoldas?
:R

(#319) rumantamas


rumantamas
újonc

Sziasztok!

A készülék kijelzője nagyon nagy, van rá mód , hogy “lefeleződjön”? Arra gondolok mint az iPhone-nal ha lehuzom középen az ujjam és így elérhető a kijelző teteje is.

(#320) -Mike- válasza rumantamas (#319) üzenetére


-Mike-
addikt

Speciális funkciók > Egykezes mód

(#321) mrThomi válasza rumantamas (#319) üzenetére


mrThomi
addikt

Így lehet [link] , de pont olyan mint az iphonál nincs

Nothing Phone (2a)

(#322) taschner


taschner
aktív tag

Olyan kérdésem lenne hogy gyárilag van-e benne vírus irtó vagy külön kell letölteni. Olyan problémám lenne a párom-é a teló valamit csinált rajta és a chrome fél percenkén nyomja az üzeneteket és idegesíti.

A motorozás egy élmény!!!

(#323) mrThomi válasza taschner (#322) üzenetére


mrThomi
addikt

Nettó baromság telefonra vírusírtó. Ha úgy érzed benyaltál valamit amin keresztül adatot lophatnak, állítsd vissza azonnal gyári beállításokra. Ha meg a felugró reklám zavar írd be a beállításoknál a privát dns kiszolgáló nevéhez a dns.adguard.com -ot

Nothing Phone (2a)

(#324) #46824192 válasza taschner (#322) üzenetére


#46824192
törölt tag

Factory reset lesz a megoldás, nem vírusírtó (akarom mondani vírus kergető) :)

(#325) MrOomen válasza taschner (#322) üzenetére


MrOomen
tag

Van! Minden Samsungon a beállítások-->Akku és eszközkarbantartó --> Eszközvédelemben találod beépítve ingyen a McAffee-t.

Viszont nektek a problémátok magával a Chrome-mal van.
Keressétek ki a Chrome értesítési beállításait, és ki kell kapcsolni a weboldalaktól jövő értesítéseket. :)
Én átszoktam a Samsung saját böngészőjére. Számítógépen a Chrome-on belül ha letöltöd a Samsung Browser bővítményt még a könyvjelzőket is átviheted. Lehet bővítményeket telepíteni, elég sok adblocker van hozzá :))

(#326) MrOomen válasza mrThomi (#323) üzenetére


MrOomen
tag

Én se használtam soha, a McAffe is csak azért mert be van építve a telefonba. Amúgy ez se lenne, de ha már van alapból had menjen :)

(#327) Pisti 1969 válasza MrOomen (#325) üzenetére


Pisti 1969
csendes tag

Én a Brave browsert ajánlom. A Samsung böngésző is jó, van hozzá adblocker is, de a Brave beépített reklámblokkolója a Youtube reklámokat is teljesen kiiktatja.

(#328) amdxp2


amdxp2
tag

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy a szeptember 1-el kijött frissitést feltettétek? Javult valami észrevehetően? Most vettem a telót, és egyből reklamál...köszi

(#329) billyjoe válasza amdxp2 (#328) üzenetére


billyjoe
csendes tag

Lehet csak placebo, de szerintem gyorsult. Előtte a Vero app nagyon döcögött, most abszolút tűrhető (nyilván nem egy villám, de legalább nem laggol ha görgetek)

(#330) _DiEGO_ válasza billyjoe (#329) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Jóval jobb lett. Gyorsult és nagyon egyenletesen, simulékonyan gördülnek az oldalak/lapok. Nálam most nemrég is jött egy frissítés:
2.kép
szerk.: ezt még mellékelem 2. kép, mert a másikból nem derül ki h nemrég volt a frissítés :U

[ Szerkesztve ]

(#331) billyjoe válasza _DiEGO_ (#330) üzenetére


billyjoe
csendes tag

Ez van fent nálam is :K

(#332) amdxp2 válasza billyjoe (#329) üzenetére


amdxp2
tag

Köszi srácok az infót, akkor felteszem én is. :K :R

(#333) kutga válasza billyjoe (#329) üzenetére


kutga
nagyúr

Örülök hogy így érzed, nálam hétvégén olyan lagot produkált hogy majdnem falhoz vágtam. :)

Let the Zone take me if I am.

(#334) mrThomi válasza kutga (#333) üzenetére


mrThomi
addikt

:DDD

Nothing Phone (2a)

(#335) #46824192 válasza _DiEGO_ (#330) üzenetére


#46824192
törölt tag

Cserébe ,pl. teljesen béná lett időnként az automata fényerő. Sokszor éjjel fentebb húzza , napfényben meg leveszi.
Ezt egyértelműen ez a frissítés okozta nálam.

(#336) Dennis47


Dennis47
csendes újonc

Üdv mindenkinek! Feleségem is tulaja lett egy ilyen telefonnak. Viszont akadt egy kis probléma, hátha van valaki aki tud segíteni.
Valahányszor telepít egy alkalmazást, mindíg új lapra teszi az ikonját a teló. Holott csak két ablakot szeretne használni (a hírfolyamon kívűl), és a második ablakon rengeteg hely van. Így a harmadik ablakból kell áthuzogatnia az ikonokat állandóan. Hiába szünteti meg mikor üres, bármilyen telepítés után újra "keletkezik" az új program ikonjával. Valaki tud erre valamilyen megoldást? Előre is köszönöm.

(#337) amdxp2


amdxp2
tag

Sziasztok ismét! Tegnap este már nem foglalkoztam a frissítés telepítésével, így a mostani problémám nem fogható rá. Mielőtt lefeküdtem 85%ra feltöltöttem a telefont, kicsit még nyomkodtam de nagyon keveset, 84%-al tettem le, és reggelre kb 6-7 óra múlva 73%-ra lement a töltöttség úgy, hogy a net sem volt bekapcsolva. Vásárlás utáni napon teljesen jól működött a teló, teljes napot bírt az akksi, de pár nap elteltével látványosan romlott az állapota. Másnál is produkál ilyeneket a teló? Ez tuti nem normális egy pár napos készüléknél. Néztem az alkalmazásokat, de nem találtam semmi kirívó dolgot ami enné az akksit... :W

[ Szerkesztve ]

(#338) kutga válasza Dennis47 (#336) üzenetére


kutga
nagyúr

Egyetlen megoldás ha úgy telepíted az alkalmazásokat hogy ne tegyen ki ikont a kezdő képernyőre és magad húzod oda ahova kell.

Let the Zone take me if I am.

(#339) mrThomi válasza #46824192 (#335) üzenetére


mrThomi
addikt

Hello, nem hiszem hogy elszaródott volna, ugyanis az "okos" fényerő szabályozás más lett. Nincs már meg a teló de gondolom ezzel a frissítéssel kapta meg azt a fícsört, hogy ha az autómata fényerőt még pluszba te magad is állítgatod akkor megoróbálja megtanulni a szokásaidat, ezért lehet az hogy sötétben túl nagynak érzed a fényerőt.

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#340) Dennis47 válasza kutga (#338) üzenetére


Dennis47
csendes újonc

Köszi, jobb híján ez lesz. Majd csak megszokja valahogy.

(#341) -Mike- válasza Dennis47 (#336) üzenetére


-Mike-
addikt

Esetleg ezt még megpróbálhatjátok:

Kezdőképernyő üres területen hosszan nyomása
Jobb alul beállítások
Kezd. képernyő elrend. zárolása

Egyszer nekem ezt már sikerúlt beállítanom, ha nem ez az, akkor majd csak eszembe jut.

[ Szerkesztve ]

(#342) Dennis47 válasza -Mike- (#341) üzenetére


Dennis47
csendes újonc

Köszönöm, amint hazaérek kipróbáljuk.

(#343) _DiEGO_ válasza -Mike- (#341) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Az csak arra jó, hogy ha a kezdőképernyő frankón be van lakva/elrendezve, akkor még csak véletlen se lehessen egy ikont eltüntetni, de még csak elmozdítani sem a pozíciójából. Ott minden fixen ott marad/ragad.
Másutt kellhet ezt beállítani, hogy NE új lapon legyen a telepített proggi ikonja, persze ha van erre mód.

(#344) mrThomi válasza Dennis47 (#336) üzenetére


mrThomi
addikt

Ki kell kapcsolni hogy az új alkalmazásokat megjelenítse a fő képernyő bárnelyik oldalán, és akkor fölfele swipe és az alkalmazásból tudod kihúzni, ha ez a fajta felhasználási mód van beállítva

Nothing Phone (2a)

(#345) matteo90


matteo90
csendes tag

Sziasztok! Vettem egy ilyen telefont, viszont meglepődve nézem, hogy a
Youtube app 1080p-nél kimaxol. Samsung Internetben választható lenne akár 4k felbontás is, de már az 1080p-nél is dobálja a frame-eket és akadozik. Normális ebben az árkategóriában 2022-ben, hogy nincs VP9 hardveres gyorsítás, vagy csak nálam nem kerek valami? :W

(#346) kutga válasza matteo90 (#345) üzenetére


kutga
nagyúr

Szerintem nem tudja.

Let the Zone take me if I am.

(#347) amdxp2


amdxp2
tag

Sziasztok! Még mindig problémám hogy nagyon gyorsan merül az akksim. Csak nálam jelentkezik ez a probléma? Milyen kijelző időt produkál nektek a készülék? Ma vettem 1 hete, de valami nem okés nálam. Próbáltam már alapbelyzetbe állítani, alig van telepítve pár alkalmazás, de mégis iszonyat gyorsan merül... :W Ekkora akksitól nem 4 órás kijelzőidőt várnék...

[ Szerkesztve ]

(#348) kutga válasza amdxp2 (#347) üzenetére


kutga
nagyúr

Attól tartok csak nálad, nálam jól bírja az akksi.

Let the Zone take me if I am.

(#349) MrOomen


MrOomen
tag

Hát az alaphelyzetbe állítás rossz döntés volt....
2 hét után lesz sokkal jobb az üzemidőd, tanulja a szokásaid és a teljesítmény/energia menedzsmentet, most gyakorlatilag kezdi újra előről.
Viszont a 4 órás üzemidő elég durva túlzásnak tűnik :)

(#350) MrOomen válasza matteo90 (#345) üzenetére


MrOomen
tag

Exynos 1280 tudja a VP9-et :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.