Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) ORCA58


ORCA58
addikt

A téma szerkesztés nagy visszalépés 4-5 évvel ezelőtti Huawei-hez képest. [kép] Ilyen formájú ikont kerestem, de nem találtam. Ha másik ikon pack-ot választok, azoknak köze sincs a minta képekhez. Az összes ikon fehér lesz, a közepébe teszi az eredeti ikon nagyon mini változatát. A mappa formája meg nem változik. Baromi ronda! :W Tudtok esetleg olyant ami jó is?
Hasonló Óra időjárás Widgetet is keresek, de azt sem találok. A gyári nagyon pici és cérna vékony az óra is.
Lehet ezzel kell élnem! :W

(#552) marec1122 válasza GEPESZ66 (#550) üzenetére


marec1122
senior tag

igen ez lett egy másik topci ajánlása alapján. köszönöm

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#553) #46824192 válasza marec1122 (#548) üzenetére


#46824192
törölt tag

Office app

(#554) ORCA58


ORCA58
addikt

Van mód arra, hogy az SMS jelző hang ne az általános üzenet hang legyen? Sorra futok bele olyan dolgokba, amit nem találok Samsungban.

(#555) nggabi


nggabi
nagyúr

sziasztok.

ma érkezett meg asszony új telója. minden szép és jó, frissítettem, reset. sztem vegyétek le az animációt a fejlesztői beállításokban 0,5x-re és csodát fogtok látni :)

a kérdés van egy eredeti samu töltőm, de csak 5V 1A. elkezdte tölteni de fura pörköltszaga lett a töltőnek. átdugtam ugyanazzal a kábellel egy fast charge töltőbe és simán feltöltötte minden gond nélkül. s22 ultra szintén nem forralja fel a régi töltőt, csak 3 óra alatt tölt fel vele.

vannak hasonló tapasztalataitok? :R

ORCA58: nincs. fordítva van, beállítasz egy általános hangot de pl a gmailben más hangot állítasz be.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#556) plaszy válasza nggabi (#555) üzenetére


plaszy
őstag

Szia!


Ezekre gondolsz?

Mi az a csoda? :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#557) nggabi válasza plaszy (#556) üzenetére


nggabi
nagyúr

Ja az :D

"szenyor dzsíííí"

(#558) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

Ilyet is tud alapból, ha valaki még nem figyelt fel még rá... csak úgy spontán csináltam... fényviszony olyan amilyen, a lényeg a lényeg.
+ manuálisan lehet élőképen módosítani :K

(#559) marec1122 válasza _DiEGO_ (#558) üzenetére


marec1122
senior tag

ez a kép amúgy pont remekül tükrözi a problémáját a Samsung saját scan programjának. Az egyszerűség kedvéért, ha megvolt a dokumentum 4 sarka simán összeköti azokat és ennek eredményeképpen, ha nem teljesen síkban tartottad a telót, ami egyébként megoldható, de nagyon idő és energiaigényes, simán belevágja a hátteret is. Ehhez képest egy redmin note 9 a dokumentum sarkok után még megkülönbözteti az oldalvonalat a háttértől így, ha nem egy fekete papírt fotóztál egy fekete háttérrel egy tökéletes dokumentum scan hatás lesz a végeredmény szinte nulla idő alatt.

[ Szerkesztve ]

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#560) ORCA58 válasza nggabi (#555) üzenetére


ORCA58
addikt

nggabi Köszi! Kár a bankkártyás fizetéseket tudtam hang alapján is követni. Eddig! :O
Az normális, hogy néha az ujjlenyomat érzékelő nem reagál lezárt képernyőnél? A fény sem villan fel ekkor. Egyébként minden alkalommal működik.

(#561) nggabi válasza ORCA58 (#560) üzenetére


nggabi
nagyúr

S22 ultra is ilyen, ne szomorkodj :DDD vegyél note9et azon nagyon f.sza :DD

"szenyor dzsíííí"

(#562) nggabi


nggabi
nagyúr

Nem látok asszony telóján lehetőséget a képernyő felbontásának az állítására. Nálatok sincs?

"szenyor dzsíííí"

(#563) plaszy válasza nggabi (#562) üzenetére


plaszy
őstag

Nincs.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#564) nggabi válasza plaszy (#563) üzenetére


nggabi
nagyúr

Mé nincs? :U

"szenyor dzsíííí"

(#565) plaszy válasza nggabi (#564) üzenetére


plaszy
őstag

Mert ennél nem lehet. S20+ 5G-mnél lehet.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#566) #46824192 válasza nggabi (#564) üzenetére


#46824192
törölt tag

Azé nincs mer add vissza az asszonynak és ne nyomkodd. Samsung kitalálta így , ő meg használja így. Pont :)

(#567) nggabi válasza #46824192 (#566) üzenetére


nggabi
nagyúr

:DDD :R

kicsit gyomlálok neki és úgy lesz. végre nem görbe a kijelző, jó rá a kínai fólia. az is valami.

"szenyor dzsíííí"

(#568) heidricha


heidricha
senior tag

szasztok!

céges telóba kaptam. a tesztből rosszabbat vártam, egyelőre nem sok rosszat mondhatok. nekem persze nagy, de ezzel kell élnem, mert normál méretű telefon már csak aranyárba létezik sajnos.

az animáció sebességét, meg a 120Hz tiltását azt reflexbál beállítottam, így nem tudom, hogy gyári beállítással mit mutatott volna

Az S9-et nekem hétvégén - amikor ráérek nyomkodni - naponta kétszer is kellett tölteni. Ez kb 35%-ot eszik érzésre ugyanazzal a használattal. Ez egyelőre remek.

ami rossznak tűnik egyelőre, az az, hogy kb 5mp-et csörög, mire megnyitja a tárcsázót... remélem ez nem válik szokásává.. pár nap alatt csak egyetlen hívásom volt, így nem tudom, hogy menniyre marad ez a jelenség.

(#569) heidricha


heidricha
senior tag

érdeklődés: ki milyen autós tartót javasol, ami bevált?

az enyém, a jelenlegi szellőzőrácsba "rögzített", nemigen bírja ennek a súlyát, ráadásul pont nyomja a bekapcsológombot.

(#570) #46824192 válasza heidricha (#569) üzenetére


#46824192
törölt tag

Piacon vettem csipeszes (belseje gumírozott),ablakra cuppanthatót.
Apróért adták ,célnak pont megfelel.

Nézegettem mindenféle márkásabb megoldásokat bőven sokkal drágábban, aztán rájöttem hogy ez csak egy telefon, nem kell túlgondolni.

A szellőzőrácsost én semmiképp nem tartom jó ötletnek. Nyáron talán, legalább hűti a klíma, de fűtés időszakban kerülendő.

(#571) Rhino82


Rhino82
tag

Sziasztok!
Mennyire ajánlható/fliuid a készülék?
Igaz, hogy a frissítésekkel sokat javítottak rajta optimalizáció terén?

(#572) Atish19 válasza Rhino82 (#571) üzenetére


Atish19
őstag

Szerintem az ajánlhatóság eléggé függ attól, hogy mennyiért jutsz hozzá.
A rendszer maga elégge fluid. Egy-egy kisebb röccenés előfordul, de szerintem egyáltalán nem vészes. Két ilyen telefont helyeztem üzembe rokonoknak az elmúlt 2 hétben. 130-at fizettem darabjáért, de ebben az árban benne van az okos flip tok és a gyári 25w töltőfej is. Ennyiért jó vétel volt így tokkal töltővel. Sok helyen 169 csak maga a telefon. Annyit nem adnék érte, de ez csak a saját véleményem.

(#573) NNN válasza Atish19 (#572) üzenetére


NNN
csendes tag

Szia! Hol vetted az intelligens tokot? (Ez olyan tok ami tudja azt, hogy ha csukott állapotban is van, de hívnak, kinyitás nélkül is felvehető a hívás?)

Köszi előre is :R

(#574) Atish19 válasza NNN (#573) üzenetére


Atish19
őstag

Samsung webshopból rendeltem mindent. Igen ez olyan tok.

[ Szerkesztve ]

(#575) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Sziasztok,

Èrdeklődni szeretnék mik a tapasztalatok a telefon ès az Android Auto működéséről?

Céges telefont kell keresnem mert a jelenlegi Xiaomi 11T-n teljesen használhatatlan. (Állandó le/újra csatlakozás)
Egy Toyota Corolla 2021 autóval kellene barátságot kötnie.
Állandò használatban kell működnie.

Olvastam, hogy a 9. hónapban volt már szò a kérdésről, de azóta jött Android 13, One IU 5.0 ès gondolom bővült a felhasználói tábor is.

Akinek van tapasztalata kérlek ossza meg.

Nagyon szépen köszönöm!

(#576) heidricha válasza #46824192 (#570) üzenetére


heidricha
senior tag

inkább nyáron érdekes tartósan a navi, az ablakban kb. megolvad a készülék. az az egy szellőző télen letekerhető - nem gond, viszont nem elég stabil ehhez a mérethez. az S9-et még éppen elbírta - meg tokban (nillkin frosted - megoldotta a bekapcsológomb problémát, mert süllyesztett lett) ez az elefántbébi készülék már alig fér be a karok közé

(#577) heidricha


heidricha
senior tag

type-c / jack átalakító.
Legyen benne DAC, vagy jó az analóg? google barátunk nem ad választ erre a nem túl összetett kérdésre, hátha majd itt.

(#578) nggabi válasza heidricha (#577) üzenetére


nggabi
nagyúr

itt s22 ultra topikban valaki mondta h kell bele DAC. jelszó: mindenből gyárit :D

szerk rossz topik :DDD

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#579) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
A kérdésem szerintem inkább OneUI--ra vonatkozik, de erre dedikált tokot nem találtam, így remélem itt is elfér.
Az alkalmazás indítót, át lehet rakni lapozásról, görgetésre?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#580) kutga válasza alratar (#579) üzenetére


kutga
nagyúr

A gyári launcherrel szerintem nem.

Let the Zone take me if I am.

(#581) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Kezdőképernyőre digitális órát (időjárás nélkül) hogyan lehet kirakni?
Nem az óra widgetre gondolok, ami egyben az ébresztő is.

(#582) alratar válasza kutga (#580) üzenetére


alratar
addikt

:((

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#583) kutga válasza alratar (#582) üzenetére


kutga
nagyúr

Nova tud ilyet.

Let the Zone take me if I am.

(#584) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A51-en azt vettem észre, hogy Android 13-on telefonálás után néha sötét marad a kijelző.
Meg kell érinteni, ha elvettem a fülemtől.
Nálatok is előfordul ilyen jelenség?

(#585) nggabi válasza GEPESZ66 (#584) üzenetére


nggabi
nagyúr

s22 ultrán is. vérciki :(

"szenyor dzsíííí"

(#586) kutga válasza nggabi (#585) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez most már kb az összes Samsungot érinti. Eddig azt hittem a virtuális közelség érzékelő miatt van, de ahogy írod, S22-n is ugyanilyen, amiben pedig rendes szenzor van.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#587) ORCA58


ORCA58
addikt

Szevasztok! Tudtak olyan képernyővédő üveget, amelyik akkora mint a teljes kijelző mérete, teljes felületen tapad, és a rajta található fekete keret nem takar bele a megjelenített képbe?
Van olyan alkalmazás (aCalendar), amelynél a képernyő szépén is van karakter, és amit szereztem, és néztem máshol is, az letakarja.

heidricha
A True Phone Dialer & Contacts appot használom, azzal rögtön megjelenik a kép. Kipróbáltam a gyárit is, azzal is.

[ Szerkesztve ]

(#588) soundman1 válasza Atish19 (#572) üzenetére


soundman1
senior tag

Most érkezik az én telefonom is. Ha kinyitod a View Wallet tokot, felébreszti a telót (hall sensor)? Nekem ilyen tok kellene, nagyon szerettem korábban. Esetleg az a52 tokja is jó lehet az a53-hoz, ha olyat találok?

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#589) Atish19 válasza soundman1 (#588) üzenetére


Atish19
őstag

Igen felébred olyankor.

(#590) soundman1 válasza Atish19 (#589) üzenetére


soundman1
senior tag

Köszönöm!

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#591) ch.lac válasza soundman1 (#588) üzenetére


ch.lac
tag

Az a52 tokja nem jó, más a kamera sziget, a telefon alakja és a gombok is más pozícióban vannak.

(#592) Ronam


Ronam
addikt

Sziasztok!

Testvéremnek van egy ilyen telefonja, és többször panaszkodott már, hogy telefonálás közben nem tudja használni a mobilnetet. Van esetleg ötletetek, hogy mi lehet a gond? Előre is nagyon köszönöm! :R

(#593) ORCA58 válasza Ronam (#592) üzenetére


ORCA58
addikt

A volte hívás be van kapcsolva?

(#594) Sgr_A válasza Ronam (#592) üzenetére


Sgr_A
addikt

Ha nem arra a simre jön a hívás amin a net van akkor semmit
Ha ugyan az a sim akkor kell a voLte

[ Szerkesztve ]

(#595) Ronam válasza ORCA58 (#593) üzenetére


Ronam
addikt

Húha, ezt nem tudom :), holnap megnézzük.

#594 Sgr_A: Csak egy sim kártya van a telefonban.

Köszi mindkettőtöknek, holnap ránézek.

(#596) Ronam válasza Ronam (#595) üzenetére


Ronam
addikt

Megpróbáltuk, így már működik, köszi még1x! :)

(#597) dokee78


dokee78
félisten

Hali.

1. A zárképernyő testreszabást ki lehet kapcsolni valahogy?
Néha amikor fel oldom a készüléket akkor a testreszabás jön be.

2. Van rá megoldás,hogy dual Camera működjön?
Nem tudom most hogy van-e olyan teló,de úgy rémlik a régebbi Galaxy S telókban volt ilyen.

(#598) nggabi válasza dokee78 (#597) üzenetére


nggabi
nagyúr

zárolt képernyő > a szerkesztéshez tartsa nyomva - csúszka elhúz balra

erre gondoltál?

"szenyor dzsíííí"

(#599) MrOomen válasza ORCA58 (#543) üzenetére


MrOomen
tag

Azért mert nem beteszed az alkalmazást, hanem bemásolja. Miután beraktad töröld a feleslegws példányt

(#600) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Sziasztok.

Bizonyos fényviszonyoknál másnak is nagyon lassan fókuszál a kamera?

p20 pro után nekem visszalépésnek tűnik... Szebb képeket készít, ha jól eltalálom, de a fókusz nagyon bután működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.