Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Chris0321 válasza kutga (#1150) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem nem számít, felénk nincs lefedettség.

(#1152) kutga válasza Chris0321 (#1151) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen, amíg be volt kapcsolva az előfizetésemen, kb csak Budapesten tudtam használni. Ha anyámhoz megyek Somogyba, sok helyen még 4g sincs, nemhogy 5g. :)

Let the Zone take me if I am.

(#1153) Chris0321 válasza kutga (#1152) üzenetére


Chris0321
addikt

még csak 60 %-os a lefedettség, én csak akkor tudnám használni ha felmegyünk Debrecenbe bevásárolni, de akkor nem kell.

(#1154) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Hol lehet megnézni, hogy hány százalékos azt akku?

(#1155) kutga válasza gyuri2008 (#1154) üzenetére


kutga
nagyúr

Gyárilag szerintem sehol. Accubatterynek van talán ilyen funkciója.

Let the Zone take me if I am.

(#1156) TODI1111 válasza kutga (#1155) üzenetére


TODI1111
addikt

Az a baj, hogy az is csak néhány töltési ciklus után és erősen saccolva ad információt.

(#1157) unravel


unravel
őstag

Van a Gallery alkalmazás. Onedrive-val szinkronizálva használom.
Kb 50.000 kép tökéletesen jelenik meg. Néhány pedig így:
[kép]
Láttatok már ilyet? :F
A Onedrive alkalmazásban ezek is megjelennek jól. Mi a hiba?

¯\_(ツ)_/¯

(#1158) TODI1111 válasza unravel (#1157) üzenetére


TODI1111
addikt

Ha rákoppintasz akkor sem jeleníti meg?

(#1159) unravel válasza TODI1111 (#1158) üzenetére


unravel
őstag

Nem.

Lehet megpróbálom majd újra felmásolni a problémás mappát.

¯\_(ツ)_/¯

(#1160) unravel válasza unravel (#1159) üzenetére


unravel
őstag

Újratöltve jó lett. Szinkronizációs hiba lehetett.

¯\_(ツ)_/¯

(#1161) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Sziasztok
Munkatársam telefonja reggelre nem kapcsolt be. Szétszedtem és lekötöttem az akksit, pár perc után vissza de csak rezzen egyet de fekete marad a kijelző. Nem csak a háttérvilágítás ment el, semmit nem mutat a kijelző. Így ebben a formában le lehet szedni az adatokat?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#1162) tomy86 válasza bull84ghia (#1161) üzenetére


tomy86
addikt

Csak tipp, de egy usb c-hdmi átalakítóval talán ki lehetne deríteni, hogy "csak" a kijelző adta meg magát vagy az érintőpanel is.

(#1163) tomy86 válasza tomy86 (#1162) üzenetére


tomy86
addikt

Korábban még ezt találtam a témában, de soha nem próbáltam.

(#1164) Potyka03 válasza tomy86 (#1162) üzenetére


Potyka03
senior tag

De fel kell oldani a telefont hozzá,nem???

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#1165) tomy86 válasza Potyka03 (#1164) üzenetére


tomy86
addikt

Elképzelhető, erre nem gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#1166) tomy86 válasza tomy86 (#1097) üzenetére


tomy86
addikt

Csak azért, ha más is hasonlóan bizonytalan lenne. Két hete odinnal lecseréltem a firmwaret és megerősíthetem, hogy nem ugrott a knox. Mondjuk az ujjlenyomat olvasóval kapcsolatos problémámat nem oldotta meg a csere :((

(#1167) nggabi válasza Potyka03 (#1164) üzenetére


nggabi
nagyúr

dokkolóra dugni? akkor már van egér és billentyűzet is.

"szenyor dzsíííí"

(#1168) Potyka03 válasza nggabi (#1167) üzenetére


Potyka03
senior tag

Tudtommal lezárt kijelző mellett nem engedélyez semmit. A másik,ha ki van kapcsolva a készülék,s bekapcsolod csak feloldás után töltődik be az android rendszer :)No persze,nem az én készülékemről van szó,meg kb. csak ennyire értek hozzá :D És nem okoskodni akarok(bár lehet annak tűnik) csak próbálom az ész érveket mondani,meg a saját tapasztalatokat.
Amúgy összeségében én nem tudom mi lehet a baj.Ha még garis a készülék akkor vissza kell vinni.

[ Szerkesztve ]

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#1169) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Került bele új kijelző és így sem működik. Sztem ez inkább alaplapi probléma lesz.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#1170) unravel


unravel
őstag

Most azzal küzdök , hogy a Spotify az SD kártyára mentsen.
Engedély kell neki? Vagy hibás a kártya?

¯\_(ツ)_/¯

(#1171) heidricha


heidricha
senior tag

sziasztok!

nálam rendszeres, eddig kb az összes telefonommal ugyanez volt, de egy megoldás továbbra is érdekelne: a zsebemben önálló életre kel a telefon, videókat készít, bekapcsol ezt-azt, pl rádiót, vagy épp segélyhívót hívja - ez a legbosszantóbb nyilván.

a véletlen érintés elleni védelem persze aktív, de fentiek szerint sajnos semmit sem ér.

Valakinek esetleg hasonló tapasztalata, pláne megoldása?

(#1172) plaszy válasza heidricha (#1171) üzenetére


plaszy
őstag

Szia!

Nálam semmi gond sincsen.

:R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#1173) heidricha


heidricha
senior tag

ebben nincs is közelség érzékelő? a leírás szerint "virtual proximity sensing" van. A sensor teszt szerint teljesen le kell takarjam az első kamera környékét, hogy közelinek vegye, nem elég közel tenni a kezem, mint eddig minden más készüléken. a zsebemben alighanem nincs elég sötét, az akaratlan felvételekből ez kiderül.

egyelőre kikapcsoltam lényegében minden "okos" ébresztést (duplakopp, emelés), meglátjuk, hogy jobb lesz, vagy sem.

(#1174) kutga válasza heidricha (#1173) üzenetére


kutga
nagyúr

Virtuális van benne.

Let the Zone take me if I am.

(#1175) _DiEGO_ válasza heidricha (#1171) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Hali!

Detto - Nálam sincs semmi gond, érzéktelen.

(#1176) hibavissza


hibavissza
veterán

Pár hetes használat után nálam a legnagyobb nyűgje a gyenge akkuidő. 2 éves Redmi 9 közel 40%-kal többet tudott. Ugyan arra használva a Redmit hetente egyszer-kétszer dugtam asztali töltőre (autóban használva töltőn van általában), ezt minden másnap kell és 20%-kal nem indulok neki a napnak mint a Redmi 9-cel. Mivel az akku gyakorlatilag azonos méretű ez így elég gáz. Tény, hogy a kijelző sokkal világosabb, kontrasztosabb, jobban olvasható napfényben.

[ Szerkesztve ]

(#1177) mano660 válasza hibavissza (#1176) üzenetére


mano660
tag

Véleményem szerint az akku idő nagyon függ a használattól.
Előre bocsájtom, egyáltalán nem játszom telefonon, minden más funkciót használok.
Egy dolgos hétköznap:

Pünkösdi hosszú hétvége:

MI 9 Lite-ról váltottam három és félév után (másodlagos telefonként tökéletesen üzemel).
Én több havi One UI használat után, nem érzem azt, hogy jobb lenne MIUI-nál (nem érzem azt a "WOW" faktort amit sokan istenítenek).

(#1178) hibavissza válasza mano660 (#1177) üzenetére


hibavissza
veterán

Mindenben lekőrözi a Redmi 9-et nálam, csak ez a fránya akkuidő. Egy vezetékmentes töltési lehetőséggel igazán elláthatták volna, ha már gyenge az aksi. Továbbá néha elkezd azért akadozni a rendszere, de kibírható. Eldobós céges telefonnak elmegy. Pénzt már nem adnék érte.

[ Szerkesztve ]

(#1179) ORCA58


ORCA58
addikt

Kipróbáltam T-nél az 5G hálózatot, mivel most mindenkinek bekapcsolták a nyárra. A különbség, hogy egy-két fal elég ahhoz, hogy az 5G sokkal gyengébb jelet produkáljon. Maximális jelnél a letöltési feltöltési sebesség semmivel sem gyorsabb mint a 4G esetén. kis kapcsoltam az 5G-t.

[ Szerkesztve ]

(#1180) Chris0321


Chris0321
addikt

Hello.
Azt meg lehet valahogy oldani, hogy miközben hallgatom a Poweramp-ot, ne kapjam a Facebook értesítést?

(#1181) kutga válasza Chris0321 (#1180) üzenetére


kutga
nagyúr

Bixby rutinnal?

Let the Zone take me if I am.

(#1182) Chris0321 válasza kutga (#1181) üzenetére


Chris0321
addikt

Azt nem ismerem.

(#1183) kutga válasza Chris0321 (#1182) üzenetére


kutga
nagyúr

Akkor itt az ideje. :) Az alkalmazás beállításaiban egyébként nincs valami ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#1184) tomy86


tomy86
addikt

Van itt olyan, akinek van szerviztapasztalata a TMX-szel és az Oktogon szervizzel is?
Megírtam az AOD/ujjlenyomatolvasó problémámat az Oktogon szerviznek (a Samsung oldala őket dobra ki, mint márkaszerviz) és azt írták, hogy vigyem be a telefont javításra. Viszont a Telekom (náluk vettem) a TMX-et ajánlja. Utóbbi egyszerűbb lenne (a mobilfutár miatt), viszont nagyon sok a negatív vélemény. Ha tényleg annyira gáz a cég, akkor inkább elviszem az Oktogonhoz.

(#1185) Grawens válasza tomy86 (#1184) üzenetére


Grawens
senior tag

Kérdés az, hogy van e értelme bevinni.
Ha ez egy szoftveres anomália amit a samsung ba*zik javítani, akkor szerintem nem sok.
Jobb esetben tolnak egy FR-et és egy Pit-es update-et, rosszabb esetben megbontják (alaplapcsere). Ha viszont ugyanúgy nem lesz jó akkor fölös volt az egész túra, ráadásul néhány napig/hétig mellőzheted a készüléket.

(#1186) tomy86 válasza Grawens (#1185) üzenetére


tomy86
addikt

Milvel a legtöbb embernél ez rendesen működik és a szerviz szerint sem normális, így gondolom, hogy van értelme. Azt is megírtam a szerviznek, hogy csináltam factory resetet is és a probléma a kezdetektől megvan. Ezzel a hibával kiegészülve: "ha kikapcsolt képernyőnél jön értesítés, akkor az kb. fél fényerővel jelenik csak meg a szokásoshoz képest és ilyenkor hiába próbálom a kijelzőt feloldani ujjlenyomattal csak rezzen és kiírja, hogy "hibás ujjlenyomat". Ilyenkor szintén csak a képernyő dupla koppos felébresztése segít."
Már odinnal is újratelepítettem a firmwaret (ezt nyilván nem említettem a szerviznek), de az sem használt. Ezért nem hiszem, hogy szoftveres probléma lenne.
Az hogy nélkülöznöm kell a telefont nem számít, mert megvan a korábbi Note 7-es telefonom, ami legalább rendesen működik.

(#1187) heidricha válasza _DiEGO_ (#1175) üzenetére


heidricha
senior tag

Ez nálam is így volt kezdettől.
Ahogy kikapcsoltam a duplakoppos feloldást, meg az okos feloldást emelésre, elmúlt az anomália. Még tesztelem, mert azóta kevesebbet bringázok, és - bár nem írtam - ez ott jelentkezik. Jelentkezett.

(#1188) heidricha válasza hibavissza (#1176) üzenetére


heidricha
senior tag

próbálj ki egy S9-et néhány napra (napi 2-3 töltés), és rájössz, hogy ennek remek az akksija! a vezeték nélküli töltés nekem is hiányzik, de ez napokat bír, ha nem nyúzom, és ha nyúzom is kibírja estig. hogy 2-t, vagy 4-et bír készenlétben, az nekem már mindegy.

(#1189) Grawens válasza tomy86 (#1186) üzenetére


Grawens
senior tag

Kipróbálom én is a cégessel. Random jelentkezik, vagy jellemzően hosszabb tétlenség után?

(#1190) Chris0321 válasza kutga (#1183) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem igazán találtam semmit, pedig ami volt azt beállítottam. Amit említettél, hogy lehetne beállítani?

(#1191) tomy86 válasza Grawens (#1189) üzenetére


tomy86
addikt

Random jön elő. Van amikor már a lezárás után rögtön, nem tudom a képernyő duplkakoppos felébresztése nélkül újra működésre bírni az ujjlenyomatolvasót, máskor hosszabb tétlenség után. Az esetek kb. 25%-ban jelentkezik a probléma, tehát nem ritka.
Az értesítésekkel kapcsolatos hiba (lezárt képernyőn kb. fél fényerővel jelenik csak meg az értesítés a szokásoshoz képest és ilyenkor hiába próbálom a kijelzőt feloldani ujjlenyomattal csak rezzen és kiírja, hogy "hibás ujjlenyomat") ritkább, de pár naponta az is előfordul.
Az AOD beállításaim: be, megjelenés új értesítésekhez.
Köszönöm, hogy kipróbálod.

[ Szerkesztve ]

(#1192) kutga válasza Chris0321 (#1190) üzenetére


kutga
nagyúr

Valahogy így az Üzemmódok és rutinok alatt.

Let the Zone take me if I am.

(#1193) Chris0321 válasza kutga (#1192) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm. Beállítottam valamit, majd kiderül jól sikerült-e.

(#1194) Chris0321 válasza kutga (#1192) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezt állítottam be, ugyanúgy megzavarja a lejátszást a Facebook értesítés. :W

(#1195) kutga válasza Chris0321 (#1194) üzenetére


kutga
nagyúr

Próbáld ki a ne zavarjanak beállítással.

Let the Zone take me if I am.

(#1196) _DiEGO_ válasza Chris0321 (#1194) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Szia! Nem vagyok fent facebukon, de... csak hangosan gondolkodom:
nem lehet, hogy a faszbuk oldaláról kellene beállítani, hogy NE akarjon semmit jelezni, ha épp aktívan nézel valamit, zenét hallgatsz vagy akármit teszel, WhatsApp dumcsi stb stb

(#1197) Chris0321 válasza kutga (#1195) üzenetére


Chris0321
addikt

Az nem jó nekem, mert a hívásokat közben fogadnom kell.

_DiEGO_: Nem néztem még, hogy van-e ilyen beállítási lehetőség a Facen, rá fogok keresni.

(#1198) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Eddig sötét hátteret használtam.
Átváltottam kékre,s most észrevettem,hogy a kijelzőn függölegesen , a bal szèlèn van egy fekete vékony csík, ami végig fut.
Talalkoztatok mar ilyennel esetleg másik telefonnál?
Kijelző csere lesz?
Céges telefon,garanciális még,hisz 3 hónapos.

(#1199) kutga válasza GEPESZ66 (#1198) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem, ez valami garis hiba lesz.

Let the Zone take me if I am.

(#1200) GEPESZ66 válasza kutga (#1199) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Leadtam az informatikának.
Elküldik javításra.
A kijelző cserét jól megtudják a szervízben csinálni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.