Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) kutga válasza tamas1985 (#450) üzenetére


kutga
nagyúr

Ezen optikai az ujjlenyomat, szóval szerintem bármivel működik.

Let the Zone take me if I am.

(#452) Energie X válasza tamas1985 (#450) üzenetére


Energie X
őstag

Előző hsz-ben írtam.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#453) SRII


SRII
őstag

Sziasztok! Ki kell szednem az egyik sim kártyámat, de sajnos valamiért nem jön ki a sim tartó a telefonból, szerintem kicsit elfordult az első sim kártya és nem tudom kiszedni, mit csináljak? Tud valaki valami megoldást rá?
Hiába rázogatom vagy kocogtatom nem ül vissza a sim foglalatba és nem jön ki, soha nem volt ilyen , de most ennek is eljött az ideje, a kártyákat felismeri a telefon ha a sim tároló ajtaját visszatolom, tehát valamilyen szinten a helyén van, kis tűvel próbáltam benyúlni de sajna semmi eredménye hogy eligazítsam a kártyát!
Járt már valaki így?

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#454) jeni válasza SRII (#453) üzenetére


jeni
félisten

szerviz,ne nyúlj bele fémes tűvel

(#455) SRII válasza jeni (#454) üzenetére


SRII
őstag

Szerviz? remek, soha nem volt Samsungom de ezután sem lesz! Ki volt az a balfék aki kitalálta hogy nem két sim kártya kerül egymás utána hanem egyik felül egyik alul? és ha elmozdul legyen bármitől is, szerviz! Remek, életem első Samsungja, szép bemutatkozás!

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#456) jeni válasza SRII (#455) üzenetére


jeni
félisten

na most nem a szerviz és nem a balfék volt az aki betette a sím kártyát a sím tartóba és utána a telóba. esetleg a telefon felhasználója az aki oda se figyelt a berakásnál?
ez lehetett hibás sím kártya vagy nem megfelelő behelyezés.

[ Szerkesztve ]

(#457) SRII válasza jeni (#456) üzenetére


SRII
őstag

Ha hibás lenne a sim vagy rosszul lenne bent nem működne megfelelően, nem?
Bár a megmondom most neki től nekem ezzel sem segítettél!

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#458) atosan válasza SRII (#455) üzenetére


atosan
addikt

Egyik felül, másik alul, ez nem a Samsung hülyesége. Más gyártók is mind gyakrabban alkalmazzák.

Maine coon

(#459) jeni válasza SRII (#457) üzenetére


jeni
félisten

ugyan ez a változat van a Huawei P40 Pro mobil telóban,sőt a többi gyártó szériájában is
ezt kb.10.000.000 ember (vagy több) tesztelte le és adott vissza igazolást ha bármi hibák jöttek volna ki ezzel kapcsolatban. az sem zárható ki,hogy pont a tied a sím tartó egység pont most romlott el.
pl. P40 Pro (ez volt nekem és ott olyan megoldás volt) sose volt vele gondom igaz oda kell figyelni a behelyezésnél,ennyi.

ez a P40 Pro verzió

[ Szerkesztve ]

(#460) SRII


SRII
őstag

Igen értettem, köszönöm :O

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#461) MrOomen


MrOomen
tag

Én speciel fólia terén a Media Marktban kapható Clearplexre esküszöm, de a szolgáltatóknál és a márkaboltokban kérhető ShieldUp sem rossz. Mindkettő vízbázísú/szilikon cucc, de a Médiás belsejében vannak pluszban üvegszálak is, amitől erősebb.
Mióta 4-5 éve megjelentek, csak ezt használom, volt telóm amit tok nélkül elől-hátul csak ilyen fóliával. (Több méteres eséseknél sem volt gondom, de persze soha sincs 100%-os védelem)
A jelenlegi is már egy éve fent van :))

(#462) Hanz


Hanz
tag

Az android 13-al valóban gyorsabb lett a teló. Viszont ma verőfényes napsütésben nem sikerült normális képet lőnöm kint az udvaron a macskámról. Borzasztó lassan talált fókusz, mivel mozgott az állat. 3-5mp is késik. Mit javasoltok? Vagy mit használjak a gyári app helyett?

(#463) kutga válasza Hanz (#462) üzenetére


kutga
nagyúr

Másik telefont.

Let the Zone take me if I am.

(#464) atosan válasza Hanz (#462) üzenetére


atosan
addikt

Nekem mintha picit röccenősebb lenne 13-al. Például kikapcsolt képernyőnél mindig reagált az ujjlenyomatra, most 10-ből 3-szor semmi.
Samsungnál hogyan lehet recoweryben gyorsítótárat üríteni?
Ha az sem segít, akkor fr.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#465) amdxp2


amdxp2
tag

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha felteszem a 13-as androidot, és nem tetszik, vissza lehet varázsolni a gyári rendszert a telóra valahogy? Mondjuk odinnal? Pár régebbi telón csináltam már ilyet, vajon ezen is működne?

(#466) Rhino82


Rhino82
tag

Sziasztok!
Az A53, A33 és Honor 50 hármasban gondolkozok.
A honor a támogatás és a kamera miatt lassan úgy érzem kiesik a listáról...
Az A53 telekomnál 160 ezer lenne csomagan. Az A33 meg 113 ezer.
Ér ennyivel többet az A53? Vagy egyáltalán ér e többet ugyan azzal a soc-al?

(#467) atosan válasza Rhino82 (#466) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Honor 50 a keggördülékenyebb a felsorolt háromból. Legalább is a 8/256-os verzió. Szerintem a kamerával sincs különösebb gond.
Ha kimondottan a támogatás a lényeg, akkor Samu. Ahogy írtad, az A33 és az A53 proci megegyezik. Ahogy nézem, a kamerákban van külömbség.

Maine coon

(#468) Rhino82 válasza atosan (#467) üzenetére


Rhino82
tag

És a honorra lévén, hogy már 1 éves szerinted még meddig jövet frissítés? Nincs valami hovatalos infó?

(#469) atosan válasza Rhino82 (#468) üzenetére


atosan
addikt

Nem néztem utána. 12-es droid már meg van rá. Feleségemnek Honor 20 van, ha jól emlékszem három évig jött rá biztonsági frissítés, abba beletartozott már a tiltás időszaka is. Ez a Honor mennyire lesz más az jó kérdés.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#470) Rhino82 válasza atosan (#469) üzenetére


Rhino82
tag

A biztonsági frissítések nélkül necces lehet banki alkalmazásokat használni jól sejtem?

(#471) kutga válasza Rhino82 (#470) üzenetére


kutga
nagyúr

A Play Protect akkor is véd, ha nagy a baj, akkor meg a Google küldi a javítást a Play rendszerfrissítésen keresztül.

Let the Zone take me if I am.

(#472) janeszgol válasza kutga (#471) üzenetére


janeszgol
félisten

A play protect nem sokat er.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#473) Rhino82 válasza atosan (#469) üzenetére


Rhino82
tag

Akkor elég zsákbamacska jelenleg honor készüléket vásárolni, bármennyire is gyengébb az A53. Jól gondolom? :F

[ Szerkesztve ]

(#474) Energie X válasza Rhino82 (#473) üzenetére


Energie X
őstag

Nem akarlak elkeseíteni, de! Én S21Fe és Honor 70 között vacilláltam. Honornak jobb a főkamerája, az ultraszéles viszont elég ergya, hiába 50 mpix. Maradtam a Samsungnál ezért, illetve ha megnézed a Magic 4 Pro tesztjét 2 év a szoftverfrissítés az ultimate flagship telefonjukra, szóval a Honor 70-re se lesz több... Az utóbbi tette fel az i-re a pontot, hogy samsungot vegyek.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#475) Rhino82 válasza Energie X (#474) üzenetére


Rhino82
tag

Igen, ez nekem is szúrja a szemem a rövid szoftvertámogatás...nem akarok 1-2 évente telefont cserélni, ha nem muszáj. :R

[ Szerkesztve ]

(#476) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Elnézést, hogy itt kérdezem meg ezt!
Vettem az autó szivargyújtójába egy USB-s adaptert.
Akkor használnám csak, ha kell navigációra a telefon.
Az adapter nem gond-e, ha folyamatosan a szivargyújtóban van, vagy csak akkor csatlakoztassam, ha használom?

(#477) -Mike- válasza GEPESZ66 (#476) üzenetére


-Mike-
addikt

Én még nem tapasztaltam abból semmi hátrányt, hogy folyamatosan be van dugva a szivargyújtóba az adapter.

[ Szerkesztve ]

(#478) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag


:C

(#479) amdxp2


amdxp2
tag

Sziasztok! Kérhetek tapasztalatokat az android 13-al kapcsolatban? Érdemes felrakni? Változott valamit az üzemidő, vagy akadozás téren a teló? Köszi :R

(#480) Lacikaaa001


Lacikaaa001
csendes tag

Sziasztok! Miért lehet az, hogy álltalában gyengébb a térerőm (1-2 pálcika) mint mondjuk az otthoniak telefonján, nekik mindig csutkán van. Ugyanaz a szolgáltató. Mondjuk városban kint a szabad ég alatt felmegy csutkára. Tehát gondolom nem a telefon szar. De más is van így?

(#481) #46824192 válasza amdxp2 (#479) üzenetére


#46824192
törölt tag

Felraktam első nap. Kb. olyan mint 12-vel.
Nekem azzal sem akadozott , ezzel sem akadozik.

(#482) janeszgol válasza Lacikaaa001 (#480) üzenetére


janeszgol
félisten

És nekik milyen telefonjaik vannak?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#483) Lacikaaa001 válasza janeszgol (#482) üzenetére


Lacikaaa001
csendes tag

Realme 8pro, xiaomi note 9pro, iphone 11.
Az összesen csutka a térerő ahol nekem 1-2 vonal van.

(#484) janeszgol válasza Lacikaaa001 (#483) üzenetére


janeszgol
félisten

Sejtettem. A Samsung 2013 óta gyenge térerőben. Mondjuk már akkora gondok nincsenek, mint 2013 és 2017 között. (Ha mozgásban voltál elérhetetlen voltál.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#485) Lacikaaa001 válasza janeszgol (#484) üzenetére


Lacikaaa001
csendes tag

Igen, volt egy galaxy A5 2015ösöm, ugyanez volt vele a szitu. Sokszor el sem értek.. ezzel még ilyen nem fordult elő, de én már csak ilyen maximalista hülye vagyok, elvárom hogy 150ezerért egy használható jól működő telefont kapjak. Ezek a kínai telefonok esküszöm oda vissza verik a nagyobb neveket.

(#486) Czeri32


Czeri32
csendes tag

Sziasztok!
Nekem is sikerült beszereznem pár hónapja ezt a készüléket, a következőket vetem észre rajta.
2 kártyával használom és még egyetlen egyszer sem fordult elő, h az egyik kártyán beszélek a másikon pedig hívnak(kb 6-7 éve 2 sim-es telókat használok), szóval ez több mint érdekes. Megpróbáltam hogy a 2 sim-et(Voda) átirányítom az 1 sim-re, (Telekom) így sem működött!
A másik az új problems, hogy az előlapi kamera, félhomályban függőlegesen csíkozódik, ez mitől lehet?
Van esetleg valakinek ezekkel tapasztalata?
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#487) bati1 válasza amdxp2 (#479) üzenetére


bati1
csendes tag

Én tegnap feltettem, azóta nem kapok értesítést az üzenetekről :W

(#488) bati1


bati1
csendes tag

Megoldódott, a vírusírtó nem megfelelő a 13jou

(#489) Lacikaaa001


Lacikaaa001
csendes tag

Arra lettem figyelmes, hogy jobb fent a sarokba a 4G jel mellett eddig ott volt egy + jel, most pár napja viszont nincs ott. Ez a + jel mit jelent?

(#490) -Mike- válasza Lacikaaa001 (#489) üzenetére


-Mike-
addikt

(#491) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

:))
Hatalmas Black Friday akció a Samsung Galaxy A53 5G okostelefonokra

Az egyik nagy dobás a MediaMarkt üzletekben érhető el 2022. november 18-24-ig.
-30 000Ft :))
[link]

Amúgy pár hónap és itt lesz az Android 14 is.

(#492) kutga válasza _DiEGO_ (#491) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem annyira jó. Én ennél olcsóbban hoztam el

Let the Zone take me if I am.

(#493) -Mike- válasza kutga (#492) üzenetére


-Mike-
addikt

Jaja, szeptemberben 100alatt el lehetett hozni.

(#494) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

Nekem ilyen Samu töltőm van, ha valaki épp vásárláson gondolkodik: Szupergyors töltés megyen és valóban gyors :K

(#495) _DiEGO_ válasza _DiEGO_ (#494) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Megvan a doboza, itt volna, tessék a teljesség kedvéért:

(#496) kutga válasza _DiEGO_ (#495) üzenetére


kutga
nagyúr

MM-ben láttam most töltőket jó áron.

Let the Zone take me if I am.

(#497) _DiEGO_ válasza kutga (#496) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Én ezt még Júniusban vettem Yettel-nél Győr Árkád. Maga a teló T-s ! Kérdezték is hogy mikor vettem?!
Kis füllentéssel, hogy páromtól kaptam a telót és itt vette. Nem tudom mennyi lett volna ha az igazat mondom . :))
De végül is miért nem mindegy nekik, vagy akármelyik szolgáltatónak?

(#498) Avayasoft válasza _DiEGO_ (#494) üzenetére


Avayasoft
tag

Én nemrég vettem Samsung 45 w-osat. 1 óra alatt tölti fel. Nem vagyok annyira elájulva.

(#499) kutga válasza Avayasoft (#498) üzenetére


kutga
nagyúr

A telefon csak 25 wattot tud felvenni.

Let the Zone take me if I am.

(#500) sorost


sorost
csendes tag

Ha már töltő... Én az Aqua-ban vettem EP-TA800-at. Az első pár hónapban szupergyors töltést írt ki, később már csak gyorstöltést. Próbáltam kábelt is cserélni gyárira, de többet nem lett szupergyors. Viszont az az érdekes, hogy töltés közben a kijelző szinte használhatatlan, össze-vissza érzékeli az érintést.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.