Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) nggabi


nggabi
nagyúr

s22 topikban írták h működik ez a baseus l54 átalakító [link] próbálta már valaki? orosz oldalon találtam olyan értékelést h jó az a53-al, de ahogy nézem 2 félét is gyárt a baseus belőle.

"szenyor dzsíííí"

(#652) Lalikiraly válasza nggabi (#650) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Nemár... Most annyira nem akarnék annyit kiadni S21FE re... De nemár, hogy csak S el működjön egy nyamvadt külső mikrofon két hónapja vettem jó kis boya nem akarnám eladni. És az a33 nak meg az 53 nak is jó a kamerája...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#653) nggabi válasza Lalikiraly (#652) üzenetére


nggabi
nagyúr

a ;] smiley arra utalt, hogy csak s szériás samsungot veszünk :D
működni fog A szériával is, ha van DAC az átalakítóban. (99%).

"szenyor dzsíííí"

(#654) soundman1 válasza ORCA58 (#587) üzenetére


soundman1
senior tag

Írtad, hogy True Phone-t használsz.
Két kártyával használnám, mint a korábbi telókon, de az adott névjegy hívásakor nem jegyzi meg, hogy melyik kártyával hívtam utoljára, mindig a gyári alapértelmezettel hív. Korábbi telefonjaimon a TruePhone felülírta a gyári beállítást.
Két kártyával használod? Nálad működik az utolsó hívás üzemmód?

Más:
Kicsit nagynak találom a kezdőképernyőn az ikonok közötti hézagokat, így az ikonok és a nevük indokolatlanul kisebbek, mint ahogy lehetnének. Hogyan lehet ezen változtatni, hogy szemüveg nélkül is láthassam? (Tudom, a Launcherekben van ilyen beállítás, de ha lehet, akkor a gyári felületen maradnék).

Használ valaki olyan usb-c adaptert, amivel 3.5-es fülest használhatok és tölteni is lehet? Ahogy írjátok, ezek szerint DAC-osnak kell lennie. A régi adapterem analóg volt és ezért írja ki a teló, hogy nem kompatibilis eszköz.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#655) eddie17


eddie17
addikt

Én most ajánlottam édesanyámnak a régi A40 helyett ezt a készüléket mert ez van csak Telekom-nál A5x széria. Csak nem lövünk mellé, azért az A40-hez képest előre lépés lesz több szempontból is. :K
Aztán, hogy a bug-ok mennyire jönnek elő, vagy veszi észre, majd kiderül.

(#656) ORCA58 válasza soundman1 (#654) üzenetére


ORCA58
addikt

Nem használtam még két kártyát, így ezt nem tudom.
Hogy lehet megnézni az utolsó hívás üzemmódot?

(#657) zolinagy0818


zolinagy0818
csendes tag

Ma jött a decemberi biztonsági frissítés.

(#658) Zototh64 válasza zolinagy0818 (#657) üzenetére


Zototh64
őstag

:R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#659) soundman1 válasza ORCA58 (#656) üzenetére


soundman1
senior tag

Beállítások/Dual SIM/Legutolsó SIM használata menün belül: Soha, Utolsó hívás, Utolsó bejövő hívás alapján, Utolsó kimenő hívás alapján közül választhatsz.
Nagyon sokszor ugyanazokkal beszélek pár hónapon belül, ezért ezr a beállítást nagyon szeretem, nem kell a két kártyával bajlódni, mert megjegyzi, listába szedi a hívottakat. A listát manuálisan is szerkesztheted.
Ha mégis a másik SIM-en akarod hívni, akkor a híváslistában látható névre hosszan rányomsz és kiválaszthatod, melyikről hívod.
Sőt ebből a menüből egy naptári bejegyzést is lehet indítani, így tudom emlékeztetni magam adott napon, hogy hivnom kell őt vagy találkoznim kell vele.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#660) ORCA58 válasza soundman1 (#659) üzenetére


ORCA58
addikt

Akkor ehhez is Daul Sim használat kell.

(#661) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Sziasztok.

kb. 2-3 hónapja használom ezt a telót. Néha azt veszem észre, hogy beszaggat. Messenger alkalmazás, chrome böngészővel tapasztalom a jelenséget.
Fényképező is elég fura...

(#662) Lalikiraly válasza SoulReaver (#661) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Én meg most akarnám megvenni :D vagy ez vagy A33. kérdés melyikből kapok a vodánál ha kapok. Mert a készülékkínálatuk nettó putri...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#663) kutga válasza SoulReaver (#661) üzenetére


kutga
nagyúr

Ilyen sajnos.

MOD
Lalikiraly
Az A33 is szaggatni fog, nekem még nem volt olyan A szériás telóm ami ne akadt volna meg.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#664) nggabi válasza kutga (#663) üzenetére


nggabi
nagyúr

én nem tudok nyilatkozni mert sosem volt A szériás telóm :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#665) ORCA58 válasza SoulReaver (#661) üzenetére


ORCA58
addikt

Kb. 1egyhónapja használom, ilyent nem tapasztaltam. Viszont az üzemidövel nem vagyok elégedett. Nem bírja 2-szer annyi ideig, mint a 4 éves Huawei P20 lite az új korában 3500-as aksival. A fél éves Cubot Pocket 3000-es aksival is alázza. Ahol a Samsung nem látja WiFit, vagy 4G netet, ott a Cubot vígan hasít. :W Mondjuk a Huawei vagy Motorola sem jobb ezen a téren. Ez szégyen
Jobbra számítottam jel erőssé terén.

(#666) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hát én az A13 5G vel most megvagyok elégedve, de azért az A53 már csak a kijelző miatt is jobb lesz, de most beütött egy gamer laptop project :D

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#667) dokee78


dokee78
félisten

Első Samsung telóm ez a Galaxy A53 5G!

Párom pici kis településen lakik és ha nála vagyok és hívást kapok,sokszor nem hallanak engem vagy meg is szakad a vonal.

Eleinte azt hittem ilyen gyenge a térerő.
Viszont páromnak nincs ilyen gondja,nála minden rendben.
Yettel fottásak vagyunk nekem ugye a Galaxy A53 5G,míg neki Xiaomi Redmi Note 11.

A Samsungomon van valami rosszul be állítva?

(#668) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok. Januártól büszke tulajdonosa leszek egy 128-as fekete A53-as Samunak.
Sok Xiaomi-s év után Samsungozok. Azt tudom hogy nem adnak hozzá töltőt. Tudtok segíteni hogy milyet vegyek? Max töltését használnám ki... nem a hivatalos Samsung boltba venném meg több mint 10k-ért,hanem a legolcsóbb helyről :D (Pl. PCX,Aqua,stb..)

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#669) Potyka03


Potyka03
senior tag

Ezeket a töltőket találtam:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#670) kutga válasza Potyka03 (#668) üzenetére


kutga
nagyúr

Én a 15 wattos Samsung töltőt venném hozzá. Arra figyelj, hogy sok helyen az olcsó töltők nem eredetiek.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#671) matteo90 válasza Potyka03 (#669) üzenetére


matteo90
csendes tag

Amit elsőre linkeltél az eredeti dobozos töltő, én épp ma vettem át.
A53-al még nem volt alkalmam kipróbálni, de S21FE szupergyors töltést ír ha rádugom. :K

(#672) Potyka03 válasza matteo90 (#671) üzenetére


Potyka03
senior tag

Köszi. Akkor azt rendelem.

[ Szerkesztve ]

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#673) nggabi válasza matteo90 (#671) üzenetére


nggabi
nagyúr

kb 1 hónapig, utána nem lesz szupergyors. legalábbis ezt olvastam valamelyik topikban. szvsz egy sima 25W-os gyorstöltő bőven jó, ha tényleg gyári.

"szenyor dzsíííí"

(#674) soundman1 válasza Potyka03 (#669) üzenetére


soundman1
senior tag

A 2. típusa Samsung EP-TA800, és én ilyet kaptam a Yettel üzletében 6500 Ft-ért. A páromnak a teló kijelzőjére szilikonos bevonat került az üzletben és hagytam magam rábeszélni a töltőre, mivel így az enyémre ingyen volt a szilikonos bevonat. Elsőre a 15 W-osat akarta adni az eladó olcsóbban, de ha már usb-c csatis a töltő, akkor legyen gyorsabb a töltés.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#675) #46824192 válasza soundman1 (#674) üzenetére


#46824192
törölt tag

Semmi nincs ingyen. A töltő volt olyan drága ,hogy kifizetted azt a szolgáltatást is ,ami ingyen volt :)

(#676) taschner


taschner
aktív tag

Keresnék olyan progit ami működik a telon (hívásrögzítő)
Van valakinek ötlete?

A motorozás egy élmény!!!

(#677) amdxp2 válasza taschner (#676) üzenetére


amdxp2
tag

Talker ACR.... :K Nálam hibátlan 😉

(#678) Potyka03


Potyka03
senior tag

Egyébként Gcam tehető a telóra?
Pl. S22 Ultrán a Bigcaca gcam megy... gondolom erre is rá lehetne varázsolni valami gcamet.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#679) Lalikiraly válasza Potyka03 (#678) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Nekem jövő hétvége felé lesz meg a telefon. Remélem fog menni a type c jack átalakítóval a mikrofon. Átalakítót milyet vegyek? Gyárit vagy van jó fajta utángyártott? Gondolom nincs nagy árkülönbség.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#680) ORCA58 válasza Lalikiraly (#679) üzenetére


ORCA58
addikt

Ezt vettem [link], nekem működik a mikrofon.
[kép]

(#681) 1egaly válasza Lalikiraly (#679) üzenetére


1egaly
aktív tag

Ilyet vettem,nálom minden OK! [Kábeladapter, Mcdodo]

(#682) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Oké, köszi srácok, jövő héten meg is veszem. pláne mire meglesz a telefon. Szerintem maradok fehérnél, mert kék sosincs a vodánál.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#683) mobiltom


mobiltom
tag

Sziasztok!
Az a helyzet hogy reggel kapott frissítést és dupla koppal,és a bekapcsolo gombbal is nehezen megy a kijelzo felébresztése!
Ujrainditás volt de azzal sem lett jobb.
Esetleg tapasztalt valaki frissités óta ilyennel?

(#684) #46824192 válasza mobiltom (#683) üzenetére


#46824192
törölt tag

Nálam minden ok, akkor feltettem a frissítést ,ahogy megjött.

(#685) Lalikiraly válasza mobiltom (#683) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Nekem az A13 páromnak meg az A22 én is hasonló a helyzet és a fényerőállítás miatt csinálja ahogy észrevettem. Legalábbis nálunk.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#686) kutga válasza Lalikiraly (#685) üzenetére


kutga
nagyúr

Azokban nincs környezeti fénymérő szenzor.

Let the Zone take me if I am.

(#687) Lalikiraly válasza kutga (#686) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hát de akkor a fényerőt mivel állítja?

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#688) kutga válasza Lalikiraly (#687) üzenetére


kutga
nagyúr

Az első kamerát használja fénymérésre.

Let the Zone take me if I am.

(#689) Lalikiraly válasza kutga (#688) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Wow ezt nem tudtam. Köszi! :R

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#690) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Voltam ma bent a Camponában meg is vettem volna a telefont, de az állami telefoncsere program nem elérhető per pill a boltban, de máshol is mondták, hogy nem jó. Így várok egy pár napot.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#691) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok. Végre belaktam a készüléket :)Olyan hülye kérdésem lenne,hogy már rég volt Samsungom... de ha ékezetet akarok írni,azt hogy tudom beállítani hogy pl. ha az a-ra megyek rá s hosszan nyomom ne a felkiáltó jel legyen elöbb hanem az á-betű...
Lehet csak engem zavar,de régebben azt hiszem nem ilyen bután volt megoldva a Samsungnál,vagy csak én szoktam túlságosan hozzá a Xiaomihoz...

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#692) kutga válasza Lalikiraly (#690) üzenetére


kutga
nagyúr

Gondolom a közigazgatási szünet miatt.

MOD
Potyka03
A gyári billentyűzetet passzolom mert Gboardot használok, de azon az Á betű van elől.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#693) Sgr_A válasza Potyka03 (#691) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nekem az a33-on a gyári billentyűzeten is az Á betű van elöl

(#694) taschner válasza amdxp2 (#677) üzenetére


taschner
aktív tag

Köszönöm nagyon jó csak még egy kérdés a Messengert is felveszi csak olyan van ,hogy a saját hangomat hallom de akivel beszélek nem. Vagy fizetős ez a része mert akkor meg venném.

A motorozás egy élmény!!!

(#695) nggabi


nggabi
nagyúr

megjöttek a baseus usb-c jack átalakítók. szépen szól, megy a külső mikrofon is, de amikor épp szól valami nekem sok benne az alapzaj. erősítőre kötni így esélytelen, fülessel még elmegy. laptopon is ezt csinálja, ez ugye lényegében egy usb-c hangkártya.
a gyári vagy a többi fajta (hama, ugreen stb) átalakítóval is ez van? ez nehéz kérdés, akinek jó a füle az hallja csak meg. 1590 ft volt, annyiért elmegy, de még gondolkozom rajta h visszaküldöm.

berakom ide is, hátha valakinek jó a füle :R

"szenyor dzsíííí"

(#696) nggabi válasza nggabi (#695) üzenetére


nggabi
nagyúr

nos úgy néz ki a Sennheiser agybadugós fülesemmel jön elő nagyon erősen a zaj amikor elindítom vagy lekapcsolom a zenét. van egy gyári samu nem agybadugós füles, azzal teljesen jól szól, minimális zaj és még a léptető gomb is működik. 1590ért ha nem vagy nagy audiofil bőven jó lesz. rákötöttem erősítőre is, teljesen jó.

"szenyor dzsíííí"

(#697) Potyka03 válasza Sgr_A (#693) üzenetére


Potyka03
senior tag

Hmm,érdekelne hogy milyen beállítást használsz hozzá :DLehet hogy én rontottam el valamit a beállításokba.
Ha esetleg tudsz küldeni a billentyű beállításokról képeket azt megköszönném :)

[ Szerkesztve ]

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#698) soundman1 válasza Potyka03 (#697) üzenetére


soundman1
senior tag

Nálam Beállítások/Általános kezelés/Gboard beállításai/Nyelvek/Magyar/magyar-t választom és a billentyűzet jobb szélein ott vannak 3 sorban a rövid ékezetes karakterek. Az ö, ü, i betűkre csak hosszan nyomva felugranak a magyar hosszú ékezetes magánhangzók is, de az a, e-re is a magyar á, é betűket adja minden állítás nélkül. Így kicsit sűrűbb a billentyűzet kiosztás, de nekem ez jött be.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#699) gahor72


gahor72
aktív tag

Sziasztok!
Szert tettem egy ilyen telóra.Vettem rá egy View Wallet eredeti tokot.
A kérdésem a következő:
Az AOD-t max fényerőn használom a szemem miatt.Ez a fényerő elég is,látom az értesítéseket.
DE,amikor rácsukom a tokot,akkor valamiért leveszi a fényerejét az AOD-nek.
Ez a fény így már kevés,a tok "ablaka"is füst színű....
Lehet ezzel valamit kezdeni,vagy ez ilyen?
Köszönöm

(#700) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok. Ha lehúzom az állapotjelző sávot,akkor megjelenik egy olyan ikon fent a jobb sarokba ami hasonlít egy újrahasznositó jel,benne nyilak(bal oldalon felfelé,jobb oldalon lefelé mutat a nyil) az micsoda????

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.