Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4801) Attila57


Attila57
tag

Sziasztok! A januári frissítéssel tényleg javult a fotók minősége, de videózásnál a gyakori újra élesítés elég zavaró. Ez szoftveres, vagy kameramodul hiba lehet?

(#4802) rothfb válasza AliceWake (#4800) üzenetére


rothfb
veterán

Nagyon szívesen. Szeretjük a PH-t, úgyhogy bármikor máskor is bármiben!;)

(#4803) rothfb válasza zojjektum (#4799) üzenetére


rothfb
veterán

Azt hiszem megvan az "állásában" merülés oka.
Az egy dolog, hogy repülő módba tettem és akkor nem merült. De úgy nem vagyok elérhető. Viszont ha nem teszem repülő módba, de kiveszem a automata szinkronizálást, akkor ugyancsak nem merül. Illetve még egy dolgot csináltam, letiltottam a facebook appot. A kettő közül valamelyik segített, még tesztelem a dolgot. Visszakapcsolom a szinkronizálást. És ha úgy megint merül, egyértelmű a helyzet, ha viszont nem, akkor facebook appot kell elfelejteni.

(#4804) MadMancs válasza rothfb (#4803) üzenetére


MadMancs
veterán

Facebook app lesz a ludas. Sajnos mint a messenger mint face eszméletlenül pazarolja az energiát. Ez nyílt titok mindenkinek.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4805) rothfb válasza MadMancs (#4804) üzenetére


rothfb
veterán

Igen, csak az a fura, az akkumulátor tulajdonságainál nem látszódott a facebook app, mint merítő progi. Szóval még nem biztos. Kell pár nap, hogy biztos legyen, mi a ludas.

(#4806) zojjektum


zojjektum
senior tag

Tudtok nekem equalizer beállítást írni esetleg ajánlani? Történt ugyanis, hogy vettem egy jbl tune 110-es fülhallgatót az árukerersős vélemények alapján. És azt kell mondanom, hogy az 1500 forintos sony fülesem 1000x jobban szól. Ennél mindenki dícsérte a tiszta hangzást és a kiváló/természetes basszust, na kérem ez annyira természetes, hogy egy karnyit sem hallani belőle. Akárhogyan állítok bármit is egyszerűen már fáj a fülem/fejem ettől a magas dobozhangtól. Első jbl fülesem (és az utolsó is), tisztában vagyok vele, hogy nem egy magas árkategóriát képvisel (kb.3000Ft), de ha vakon benyúlok egy olcsó névtelen fülhallgató kupacba, akkor sokkal jobbat húztam volna. Köszönöm

(#4807) MadMancs válasza zojjektum (#4806) üzenetére


MadMancs
veterán

3000ért nem kapsz gyári JBL t. Koppintás meg nem lesz soha szép. Én JBL fejhallgatóm szépen szól alap eq val. Csak atmos van bekapcs

Update. Tényleg annyi. Akkor passz. Az lehet hogy te replikát vettél. Jbl ben nem csalódtam még soha

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4808) zojjektum válasza MadMancs (#4807) üzenetére


zojjektum
senior tag

Auchanban csak nem replikát árulnak. Nem tudom azért is vettem meg, mert mindenki az ismeretségemben oda van a jbl-től. Volt már néhány fülesem, de ennél csak egy hasonló árú maxell volt rosszabb, úgy látszik én csak az 1500-2000es kategóriában találok használhatót. :)

(#4809) Mr. Nimbus válasza zojjektum (#4808) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Nem lehet, hogy kifogtál egy hibás darabot? Próbáltad másik készülékkel? Ha azzal is doboz hangú, akkor szerintem csere.

(#4810) zojjektum válasza Mr. Nimbus (#4809) üzenetére


zojjektum
senior tag

Ma kipróbálom, de szerintem ezt nem igazán cserélik már, repülőút előtt vettem, mert otthon hagytam a régit és a reptéren kidobtam a dobozát. Csak a számla és a füles maradt az meg gondolom nem lesz elég :D

(#4811) nyitom válasza zojjektum (#4810) üzenetére


nyitom
aktív tag

Elégnek kell lennie szerintem.

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#4812) MadMancs válasza zojjektum (#4810) üzenetére


MadMancs
veterán

Függetlenre megjött a februári frissítés.

Nem válasz akart lenni:D

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4813) mcs válasza zojjektum (#4806) üzenetére


mcs
veterán

Nem éppen kiegyensúlyozott hangzású a JBL Tune 110 füles. Nyomulós, búgós basszussal és karcos magassal rendelkezik, középben pedig igencsak mínuszos. Egy Endurance Run jóval kultúráltabban szól például, mondjuk az egy tízesbe is fáj.
Auchan pedig biztosan nem árul semmiből replikát. :)

[ Szerkesztve ]

(#4814) Mr. Nimbus válasza zojjektum (#4810) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Úgy lehet, hogy tényleg nehéz lesz... :D

(#4815) zojjektum válasza mcs (#4813) üzenetére


zojjektum
senior tag

Ezekből csak a magasat és a közepeset tudtam érzékelni illetve a basszusból annyit, hogy mint olyan nem létezik. Most kipróbáltam más eszközön is és azon is hiányos. Csütörtökön érkezem haza, megpróbálom cseréltetni, ha lehet, hátha az a gond, hogy valóban hibás darabot fogtam ki.

(#4816) bmt50


bmt50
senior tag

Kijött Alice tesztje az A51-ről. Ha a specifikációkat ismertem is, legalább egy kis javulást vártam volna kamera fronton (nem mintha az A50 mobilszinten nem volna elég..
De épp az ellenkezője. Ez a 48 megapixeles főkamera inkább romlás.
Biztos nem cserélném el az A50-et erre. :N

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#4817) mcs válasza zojjektum (#4815) üzenetére


mcs
veterán

Megfelelő méretű gumiharangokkal, amik ,,be is cuppannak" a fülbe, igencsak V hangzású. A basszus és a közép-magas minden mást elnyom.
Ha normális lesz a madaras eladó, akkor kekeckedés nélkül visszaveszi egy próba után. Ha esetleg nem, akkor gyere hozzám a kecsóiba. :D

[ Szerkesztve ]

(#4818) zojjektum válasza mcs (#4817) üzenetére


zojjektum
senior tag

Megpróbálom cseréltetni, ha nem cseréli (eddig az volt a tervem kettéválasztom és ott hagyom nekik) szavadon foglak és kirándulok egyet Kecskemétre. :D

(#4819) mcs válasza zojjektum (#4818) üzenetére


mcs
veterán

Pénz visszafizetés lesz, mert szervízbe nem küldik. A doboz nem gáz, ha nincs meg, csak egy zacsiba rakjál bele mindent, és vidd a blokkot is. :)

[ Szerkesztve ]

(#4820) zojjektum válasza mcs (#4819) üzenetére


zojjektum
senior tag

Köszönöm :R

(#4821) kugli válasza zojjektum (#4806) üzenetére


kugli
aktív tag

Dobozán elvileg feltüntetik a frekvencia tartományt. Meg kellett vna nézni.

(#4822) mcs válasza kugli (#4821) üzenetére


mcs
veterán

Ha valamire, arra nem érdemes alapozni, mert a gyártók marketing céljából szeretnek különféle kamuértékekkel dobálózni. Ha egy adott hangkeltő képes a 20 Hz - 20 KHz átvitelére, az bőven megfelelő.

(#4823) pulyka jocó válasza MadMancs (#4812) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Telekomosra is megjött. :D
Lett valami rosszabb?, meg nem raktam fel.

(#4824) MadMancs válasza pulyka jocó (#4823) üzenetére


MadMancs
veterán

Még én se. Most értem haza munkából.:)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4825) rothfb


rothfb
veterán

Én feltettem az előbb. Egyelőre semmi különös. Kicsi 123 megás frissítés.

(#4826) MadMancs válasza rothfb (#4825) üzenetére


MadMancs
veterán

Most ment fel nekem is. Szintén nem tapasztaltam semmi érdekeset eddig.

Van ezekhez valahol valami changelog?

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4827) rothfb válasza MadMancs (#4826) üzenetére


rothfb
veterán

Elvileg van ott a frissítésnél valami weboldal, ami leírja a változásokat. Ott, ahol a frissítést kell csinálni

(#4828) Klon


Klon
aktív tag

Fura, en csutortokon kaptam meg a januarit. Szinten telekomos...

(#4829) perge666 válasza Klon (#4828) üzenetére


perge666
veterán

Szintúgy.

(#4831) raider21


raider21
aktív tag

Ez szerintem csak egy havi rendszerességű "mezei" Android biztonsági frissítês volt. A mérete is erre utal. Ha valami komolyabb dolgot is kapunk javításügyileg a biztonsági szint aktualizálásán túl, annak a mérete ennek a kb.123 MB -nak az 5-8x -a is lehet.

raider21

(#4832) doongoo válasza pulyka jocó (#4823) üzenetére


doongoo
addikt

TMH-ra még csak a januári jött meg (ASL6) szerintem

(#4833) MadMancs


MadMancs
veterán

Na megbánsz új update legnagyobb újdonsága. Mióta fentvan jobban merül a teló mint 12 ben a titanic. Készenlétben képes óránként 6-7% ot merülni. Akksi használat semmi érdekeset nem mutat. Reggel 4:20 kor elindultam otthonról 100%, most vagyok ( 9:37) kerek 50%. Tegnap du is ilyen ütemben merült friss után.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4834) zojjektum válasza MadMancs (#4833) üzenetére


zojjektum
senior tag

Én meg pont azt akartam írni, hogy végre úgy merül, mint a januári update előtt. Másfél óra kijelzőidő 85%. Böngészés, kis játék
Akkumulátorhasználat 3óra 35 percnek írja.

(#4835) MadMancs válasza zojjektum (#4834) üzenetére


MadMancs
veterán

Azóta eltelt majdnem 2 órája már csak 40% ügy hogy hozza se nyúltam. Akksikezelo semmit se mutat

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4836) kugli


kugli
aktív tag

Sziasztok!
Az edge panelt szerettem volna kipróbálni (nicelock alkalmazással),de nem tudom telepíteni,hiba üzit dob telepítéskor. Ez az A50 készüléken nem működik? Olvastam az A51 tesztjét,ott működik,igaz ott a rendszer része alapból,ha jól értelmeztem.

(#4837) bmt50 válasza kugli (#4836) üzenetére


bmt50
senior tag

Nem tudod feltenni, csak az XDA-s verziót. A samsung edge panelje integrálva van a one ui-ba, ha jól tudom.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#4838) rothfb válasza MadMancs (#4833) üzenetére


rothfb
veterán

Nekem nem merül jobban, mint eddig.

(#4839) kugli válasza bmt50 (#4837) üzenetére


kugli
aktív tag

Az XDA-ról töltöttem le az apk-t,a nicelock eleve oda irányít. De azt sem engedi telelepíteni. Az one ui 2-ben elérhető lesz gyárilag? Mert akkor nem kínlódok most :)

(#4840) bmt50 válasza kugli (#4839) üzenetére


bmt50
senior tag

Én az XDA-sat fel tudtam tenni, de felb***ott, úgyhogy ment a levesbe.
Így van, a one ui 2 benne van, felesleges kínlódni ezekkel az unofficiális megoldásokkal. Néhány hónap, és úgyis jön a 10-es robottal a one ui 2 :)

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#4841) MadMancs válasza rothfb (#4838) üzenetére


MadMancs
veterán

Szuper. Nekem már csak 28% :W

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4842) kugli válasza bmt50 (#4840) üzenetére


kugli
aktív tag

Hát na,mindig van mire várni :)

(#4843) bmt50 válasza kugli (#4842) üzenetére


bmt50
senior tag

Hát ja! Simán!
Mikor pár hete itt írtam, hogy milyen rossz üzlet volt megvenni az A50-et 95-ért májusban, akkor utána eszembe jutott, hogy aki mondjuk most veszi 30-40-nel olcsóbban, annak sokmindenre már nem kell várnia, mint nekünk kellett.
Egy kicsit a varázsát is elveszti, mert "kész, ez van, ezt tudja". A legtöbb kérdés számunkra lerágott csont, és valahogy én nem szeretek mások után kullogni, még ilyen értelemben sem.

De azért még jönnek új funkciók, amik mondjuk egy S7edge-zsel már nem történnek meg..

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#4844) kugli válasza bmt50 (#4843) üzenetére


kugli
aktív tag

" varázsát is elveszti "
De jól megfogalmaztad :) . Én sajnos minden telefonommal így járok, pár hónap után unalmassá válik hiába nincs baja.Jön a kisördög,elkezdek kutakodni,mire kellene lecserélni. Xiaomi,meizu egyéb kínai brand készülék nem érdekel,még Honor sem. Aztán jön a kitisztulás a fejemben,hogy egyszerűen nincs jobb készülék most az A50-től számomra,ha vízálló lenne még , akkor már mondanám hogy tökéletes az én igényemnek. Várom a 10-es droid verziót,némi újdonságért :)

(#4845) rothfb válasza MadMancs (#4841) üzenetére


rothfb
veterán

Az durva. Nekem még sosem sikerült 35% alá meríteni. Pedig volt, hogy egész éjjel, munka közben netes rádiót hallgattam, közben bluetooth, wifi, gps, szinkronizálás be volt kapcsolva, plusz mindkét kártya 4g-n volt. Ja és amikor ráértem, még játszottam is valami játékkal.

(#4846) rothfb válasza bmt50 (#4843) üzenetére


rothfb
veterán

Mi a fene az az edge panel?

(#4847) Meizu80 válasza MadMancs (#4841) üzenetére


Meizu80
junior tag

Nekem pár napja ugyanilyen szinten kezdett el merülni, egyik éjjel ~20%-ot ugrott le a töltöttség, anélkül, hogy hozzányúltam volna. Első felindulásból legyáriztam, azóta ismét minden a régi. Bár nekem ezt még a januári frissítésnél csinálta. Egy próbát megér...

Samsung Galaxy A50 - Nr. 1. Smartphone in Europe 2019

(#4848) kugli válasza Meizu80 (#4847) üzenetére


kugli
aktív tag

Szerintem is beragadt valami frissítés miatt,után. FR-t nyomnék ha első körben nem találnám meg az okát.

(#4849) MadMancs válasza rothfb (#4845) üzenetére


MadMancs
veterán

Ezaz hogy nekem se. Iszonyat jól birta.

Hazaérek azt FR.
Köszi mindenkinek.:)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4850) Meizu80 válasza kugli (#4844) üzenetére


Meizu80
junior tag

Isten mentsen meg a Xiaomi, Meizu párostól! Én azokkal annyit sz..tam, hogy egy életre megutáltam a kínai telefonokat! Ez a telefon se egy tökély, de az én felhasználási szokásaimnak teljesen megfelel! Nem akarok semmit elkiabálni, mert most lesz csak 4 hónapos, de minden kis hülyesége ellenére sem cserélném le semmire!

Samsung Galaxy A50 - Nr. 1. Smartphone in Europe 2019

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.