Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) DrKapocs válasza Klon (#4945) üzenetére


DrKapocs
őstag

Ha bekapcsolod a fejlesztői menüt (build számra ötször gyors pöttyintés) és abban nézelődsz, ott nem látsz semmi rendellenességet az USB beállításoknál?

(#4952) Klon


Klon
aktív tag

megnéztem, semmi olyat nem láttam, ami gyanús lenne. Ki tudja, lehet tényleg a kábellel van baj. Veszek másikat, ennyi belefér...

(#4953) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

:N :N

[ Szerkesztve ]

(#4954) kugli válasza MadMancs (#4950) üzenetére


kugli
aktív tag

MadMacs, Klon

még szerencse,hogy választható akarom e telepíteni ezeket a vackokat.

(#4955) Redneck


Redneck
veterán

Remélem ez az új frissítés nem lesz ilyen. Az újraindított, 100%-ra felöltött telefonom, két óra alatt, 6%-ot merült idleben... :U

Szerk:
Már 7, és csak most nyitottam meg a böngészőt.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4956) kugli válasza Redneck (#4955) üzenetére


kugli
aktív tag

Erősen térerő függő is az akkuhasználat. Éjszakára ha mindent kilövök akkor merül 1%-ot. Ha viszont gsm hálózaton hagyom akkor reggelre 5-6% ot simán csökken.

(#4957) Klon


Klon
aktív tag

A gyári galéria app helyet be lehet állítani mást alapértelmezettre?
Néztem már mindent, de látok ilyen lehetőséget...

(#4958) junkhead


junkhead
aktív tag

Sziasztok, eddig kisebb döcögésekkel jó volt a telo., most viszont hiába írta ki 4G van, eltűnt a mobilnet.
Network cell info szerint a Telekomos adat kártyám nem kapcsolódik, én pedig nem állítottam el semmit, mobilhálózatoknál az LTE/+G van engedélyezve, másik kártyán 2G.
Mobilszolgáltatótnál automatikus választás van.
Többször újraindítottam, most már csak E hálózat van, net nincs.

Szerintetek mit csináljak?

(#4959) MadMancs válasza junkhead (#4958) üzenetére


MadMancs
veterán

Ha nem állítottál el semmit ( pl APN o
Is stimmel) akkor hívd fel a Telekomot hogy mi a helyzet.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4960) junkhead


junkhead
aktív tag

APN-t meg se néztem, akkor az itt leírtak szerint fabrikáltam nem tapasztaltam változást.

Bár a mobilhálózatoknál az LTE/3G van engedélyezve, másik kártyán 2G., ennek ellenére sim kártya kezelőnél a nem adatkártya LTE/3G-n volt, ezt visszaraktam 3G-re és működik.
Pedig nem állítottam el semmit, netezés közben ment el a net, és az értesítési sávon a 2 kártya térerő jel közé került a 4G majd az E.
Tavaly júniusi telo, ilyen gondom eddig nem volt.

(#4961) #07746304


#07746304
törölt tag

Képernyőkép mentésnél megjelenik alul egy új eszköztár, azon mit jelent az első három kezelőszerv?

[ Szerkesztve ]

(#4962) tom120514 válasza #07746304 (#4961) üzenetére


tom120514
őstag

Próbáld ki, nincs veszély :) Egyébként balról jobbra megtekintés / scrollozás, vagyis egy egész oldalt egy képre tudsz menteni, nem csak ami a képernyőn látható / screenshot azonnali vágása.

Never go full retard.

(#4963) Klon válasza tom120514 (#4962) üzenetére


Klon
aktív tag

ennek a kikapcsolására nincs lehetőség? engem nagyon zavar...

(#4964) tom120514 válasza Klon (#4963) üzenetére


tom120514
őstag

De, van.
Beállítások / Speciális / Intelligens felvétel

Never go full retard.

(#4965) Klon válasza tom120514 (#4964) üzenetére


Klon
aktív tag

oh, köszi! (biztos nem találtam volna meg, ha nem mondod) :DDD

(#4966) ph2012


ph2012
senior tag

Nem tudok rájönni a SIM kártya kiszedésére. Mi a mozdulat lényege? Mit kell nyomni alul vgy felül?

(#4967) MadMancs válasza ph2012 (#4966) üzenetére


MadMancs
veterán

Melyik része? Tálca akkor a tűvel amit adtak hozzá ( bal felső oldal). Ha tálcából a sim akkor alulról, de fejreallitod magától kiesik.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4968) rothfb válasza MadMancs (#4967) üzenetére


rothfb
veterán

Én azért nem válaszoltam neki, mert nem értettem mit kérdez.:DDD

(#4969) MadMancs válasza rothfb (#4968) üzenetére


MadMancs
veterán

Én se teljesen. De reméljük a kettő közül valamelyikre :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4970) rothfb válasza MadMancs (#4969) üzenetére


rothfb
veterán

Fura kérdéseket szokott feltenni.
Ezt a simest azért nem értettem, mert benyúl a tűvel a megfelelő lyukon és kinyomja a simtálcát. Hogy hogy mit kell nyomni? Vagy mi az, hogy felül vagy alul?
Arról nem is beszélve, hogy már jó ideje kérdezősködik, ezért valószínűleg már használja a telefont, magyarul már kell benne simnek lennie. Azt hogy tette bele? :D

(#4971) pècsimunkás válasza rothfb (#4970) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Rengeteg furcsa kérdése volt. Volt aki meg is kérdezte tőle- talán te(?)-, hogy hány éves vagy.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#4972) MadMancs válasza rothfb (#4970) üzenetére


MadMancs
veterán

Segítettek neki. 😅
Mondjuk a hozzá adott kis füzetben benne van ábrákkal jelölve.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4973) tarcsihun


tarcsihun
csendes tag

Van, aki a felső mikrofonba nyomja a tűt.....

(#4974) Meizu80


Meizu80
junior tag

[link]

Na, hát megtörtént a "beújítás" a fenti fülesre! Jelenleg tesztelés alatt! A telónak nincs vele gondja, szépen kihajtja! Eddigi tapasztalatok: sokkal részletesebb hangkép az előző füleseimhez képest; a nevéből adódóan brutális mély, de közép és magas is van bőven; a hangerő is brutál (néhány zenénél vissza kell vennem, mert az az érzésem, hogy szétszakad a dobhártyám, pedig csak sima mp3-at hallgatok nagyrészt) Egyetlen hátránya az L alakú jack csatlakozó, szóval arra vigyázni kell! Eddig bejövős! Amúgy a telón nem állítottam az EQ-n, ugyanúgy használom, mint az előző füleseimmel! Az előző olcsóbb Sony-m is jól szólt az árához képest, csak 2,5 év után valamiért elhalkult! Remélem, ebben a Sony-ban sem fogok csalódni! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A50 - Nr. 1. Smartphone in Europe 2019

(#4975) rothfb válasza pècsimunkás (#4971) üzenetére


rothfb
veterán

Én kérdeztem meg...:U

(#4976) pècsimunkás válasza rothfb (#4975) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Akkor jól emlékeztem.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#4977) pataslogeza


pataslogeza
aktív tag

Sziasztok.
Átlátszó tokot keresek a telefonra, de olyat ami elől-hátul véd. Cimborám s8 telefonján láttam olyat, de nem emlékszik hol vette. Össze kell pattintani az elejét a hátuljával, igy a telefon körbe védve van, elől-hátul, oldalt, alul-felüél, és a kijelző használatát egyáltalán nem befolyásolja, ugyanolyan érzékeny mint a tok nélkül.
Valami olyasmi mint ez itt csak a cimborámé kemény tok volt ha jól emlékszem.
Tudtok ajánlani olyat ami valóban jó (nem hullik szét, érzékeny marad a kijelző, stb.)?

[ Szerkesztve ]

(#4978) perge666 válasza Meizu80 (#4974) üzenetére


perge666
veterán

Annyit szerintem ez is fog bírni.:K
Jópár éve nekem is volt "agybadugós" Sony fülesem,és ugyanúgy elhalkult idővel.
Azt hiszem annál volt benne valami kis porszűrő szerűség ami elkoszolódott / por,fülzsír / na azt amikor kivettem belőle ugyanúgy szólt mint új korában.

(#4979) Meizu80 válasza perge666 (#4978) üzenetére


Meizu80
junior tag

Ezt jó, hogy írod :R Most nincs kéznél a régi, de majd megnézem, lehet, annak is csak annyi a baja.

Samsung Galaxy A50 - Nr. 1. Smartphone in Europe 2019

(#4980) perge666 válasza Meizu80 (#4979) üzenetére


perge666
veterán

Erre énis akkor jöttem rá amikor vettem helyette másikat,és volt merszem piszkálni.
Tűvel kicsit megfeszegettem és szépen ki is jött.....

(#4981) bmt50


bmt50
senior tag

Nemrég vettem egy ilyen bluetooth hangszórót:
[link]
Van már otthon két olcsóbb kínai, így ezzel a 12e Ft-os darabbal szemben sem voltak nagy elvárásaim: legyen benne mély, sok közép, és egy kis magas. Az irodámba gondoltam jobb lesz, mint az A50 mono hangszórója.
Csalódnom kellett, mert basszust alig lehet hallani, csak közép, meg magas van :F
Próbáltam Samsung Music-kal, Poweramp-pal, az összes létező hangszín beállítással, de nemsok siker lett. :N
Gondoltam, hogy eladom, vagy visszaviszem a boltba, de piszkált a dolog, hogy akkor mégis milyet vegyek helyette. Nagyon beszéltek a Samsung 360°-os hangszóróiról és elkezdtem olvasni egy tesztet az R6-ról. Írja, hogy bluetooth-on ne várjunk nagy minőséget, mert nagy a jelveszteség, meg máshol olvasom, hogy az mp3 még 320kbps-en se egy audiofil embernek való, inkább a flac (főleg, hogy az A50-ben van 128GB tárhely, így elférnek a nagy flac zenefájlok :C
Szedtem is le ugyanolyan számokat flac-ban, mint mp3 320-ban, összehasonlításképpen.
Valamiért a flac-okba nem tud belepörgetni a Poweramp, de a Samsung Music sem.
Amúgy szebben szóltak a számok egy picivel, de rendes mély továbbra se jött abból a szarból. :(((
Összekötöttem kábelen az A50-et és a hangszórót, hátha. A közép jobb lett, a mély úgy se.
Aztán eszembe jutott, hogyha már van ez a b*zi aux kábel, akkor minek merítsem a telefont a munkahelyen, így felpakoltam a számokat a gépemre, és összekötöttem a hangszóróval.
Halljátok!!! Ugyan azok a számok gépről, ugyan ezen a hangszórón sokkal jobban szóltak!!! :F

Ez azért érdekes, mert headset-en elégedett voltam az A50 kimenetével.

Gondoltam megosztom ezen tapasztalataimat.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#4982) Luissimo válasza bmt50 (#4981) üzenetére


Luissimo
veterán

Érdekes, mivel fülesen nagyon jol szol és a benne lévö hangchip sem egy utolso darab.
Melyik blutooth profillal használtad?

(#4983) Luissimo válasza perge666 (#4980) üzenetére


Luissimo
veterán

Ki kell tisztogatni alkoholos fültisztitoval a rácsot és ragaszd vissza, különben a fulesbe fog lerakodni ezután a fülzsir, a rácsnak megvan a maga szerepe ám😃

(#4984) perge666 válasza Luissimo (#4983) üzenetére


perge666
veterán

Igen ebben maximálisan igazad van.
De én annó nem úgy csináltam.

(#4985) Luissimo válasza perge666 (#4984) üzenetére


Luissimo
veterán

Halálraitélted szegényt😃
Egyszercsak megtelik a bigyoja. a bigyoval és vége :D

(#4986) Luissimo válasza bmt50 (#4981) üzenetére


Luissimo
veterán

Én egy ilyet használok blututin, nagyon meggyözö hangja van, dinakikus, minden hagszin jelen van.
Biingázáskor egészen jo, nemnyomja el a környezeti zaj.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4987) bmt50 válasza Luissimo (#4986) üzenetére


bmt50
senior tag

Minden beállítás default, ezeken a profil beállításokon nem mókoltam:

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#4988) MadMancs


MadMancs
veterán

Sziasztok. Kedd óta voda red-es vagyok. Ez azzal járt hogy YouTube Music ról váltanom kellett Youtube ra ( videó stream korlátlan, csak audio stream viszont nem). De a lényeg az hogy 2 éjjel ( 7-7óra), úgy hallgattam a zenét hogy YouTube háttérben, telefon lezárva, 2 éjjelt pedig úgy hogy nem zártam. Fura mód háttérben futva sokkal jobban eszi az aksit, úgy egyszer 6 egyszer 10% al értem haza, bekapcsolt kijelzővel pedig egyszer 38, ma pedig 32% al értem haza. Ebből egyértelmű hogy jobb ha kijelző egész műszak alatt be van kapcsolva. Kérdés, ez mennyire viseli meg a kijelzőt, illetve magát a telefont? Akksinak nyilván jobb.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4989) perge666 válasza Luissimo (#4985) üzenetére


perge666
veterán

Ez már rég volt.
De utána még elég sokáig bírta emlékeim szerint,és azzal beakadtam melóhelyen valahova és szétszakadt.
Szóval nem az lett a halála.
Még az is rémlik hogy próbáltam összekötögetni,de 2 szál helyett 4 volt,ebből 2 nagyon vékony,és nem lett jó a végeredmény sajnos.

(#4990) patomi válasza bmt50 (#4981) üzenetére


patomi
őstag

Én ma kocsiban hallgattam, offline spotify és elég jól szólt, igaz kábel, füles csatiban.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4991) bmt50 válasza patomi (#4990) üzenetére


bmt50
senior tag

Kocsiban nekem is jól szokott szólni, igaz én ott bluetooth-szal használom.
Engem az lepett meg, hogy aux kábelen keresztül a PC jobb hangminőséget adott ugyazon a hangszórón, mint az A50 :U

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#4992) patomi válasza bmt50 (#4991) üzenetére


patomi
őstag

Most kipróbáltam én is, átdugtam a telcsibe a pc melletti kis Genius SP-HF1250B csatiját. Bizony ugyan az jobban szól pc-n mint telón. Olyan erőtlen, dinamikátlan a zene. BT, meg vezetékes fülessel jó.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4993) mcs válasza bmt50 (#4981) üzenetére


mcs
veterán

Hogy a francba nem bír belepörgetni flacba a Samsung Music? Nálam gond nélkül teszi.
Amúgy azt én is tapasztaltam már, hogy a legtöbb aktív hangszórót rácsatlakoztatva a jackre nem annyira erőteljes, mint várná az ember, de fülest vagy fejest rákötve korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#4994) rothfb válasza MadMancs (#4988) üzenetére


rothfb
veterán

Én a helyedben nem tenném, hogy bekapcsolva hagyom a kijelzőt. Ez oled. Az oled pedig előbb-utóbb beég. Inkább előbb. Mivel a telefonoknál nincs olyan beégés elleni technológia, mint a tv-knél, kicsit más a kijelző is. Az Amoled (telefonoknál) fokozottan érzékeny a beégésre. Ne kísérletezz, hacsak nem akarod pár hét múlva kidobni a telefonodat.

(#4995) Nekton válasza rothfb (#4994) üzenetére


Nekton
aktív tag

A40 és Note 10 is állandó kinelzőre van állítva kocsiban. Nem égtek be eddig, pedig órákig változás sincs rajtuk.

(#4996) rothfb válasza Nekton (#4995) üzenetére


rothfb
veterán

Majd fognak.
Csak egy példa:
link

De tele van a net a hasonló cikkekkel, panaszokkal. Angolul is érdemes rákeresni. Aki egy kicsit is tisztában van az amoled technológiával, az nem használja órákon át a telefonját bekapcsolt kijelzővel, ugyanazzal a statikus tartalommal. Hacsak nem akarja idő előtt kidobni.

[ Szerkesztve ]

(#4997) wihar123 válasza rothfb (#4996) üzenetére


wihar123
aktív tag

Igen, én már a vásárláskor tudtam, ennek ellenére szeretem és vigyázok rá, sőt a készülék is besegít ebben. Nem értem a panaszok okát, hiszen ha nem használom, akkor minek a bekapcsolt képernyő...
Valóban macerás életre kelteni, főleg autóban, ezt nem is javaslom senkinek, balesetveszély forrása. Nálam a kocsiban, ha hívás jön, életre kel, de a képernyő sötét marad, ha én akarok hívni, akkor nyomok egy gombot a kormányon, megvárom a felszólítás, csak ennyit mondok; call és a hívandó fél azonosítóját és a képernyő továbbra is sötét marad.

[ Szerkesztve ]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#4998) Nekton válasza rothfb (#4996) üzenetére


Nekton
aktív tag

500 óra statikus kép nem életszerű. Pár óra nem árt. Én direkt csinálom, teszt jelleggel. Úgy tudom, gariban cserélik is a beégett panelt. Ezek használati tárgyak. Nem akarom félteni őket. A cikk azt ajánlja, használjuk minél kisebb fényerőn. Na ne! :W

[ Szerkesztve ]

(#4999) bmt50 válasza mcs (#4993) üzenetére


bmt50
senior tag

Ez egy 795megás flac, ami 285mega mp3 320kbps-en. Több, mint 2 óra live mix, amit a facebook-ról szedtem le mp4 videóban, és abból konvertàlta ki nekem flac-ba az Audio Converter.

Sajnos ezek szerint tényleg nem egyedi jelenség, hogy egy mezei, alaplapi hangkártyás PC megveri az A50-et aux-on :F
Pedig az aktív hangfalaknak elvileg tökmindegy, hogy milyen erős a jel, csak tiszta legyen.. ha úgyis erősítő van bennük :U

Na mindegy, ezzel okosabb lettem, köszönöm a hozzászólásokat :R

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#5000) mcs válasza bmt50 (#4999) üzenetére


mcs
veterán

Viszont alaplapi hangkártyáról a fülesek és fejesek szólnak botrányosan. :D
Az A50 nekem eddig csak egy Genesis Helium 200ra és Logitech Z625re kötve szólt igazán erőteljesen, viszont hangprojektorokra kötve valamilyen oknál fogva harmatgyenge.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.