Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) Klon


Klon
aktív tag

Hasznal valaki kozuletek OTG kabelt pendrive hasznalathoz?
Nekem nem mukodik, pedig engedelyezve van....

(#4902) junkhead


junkhead
aktív tag

Üvegtokot kellene kerítenem nyilván Kínából.
Azt olvastam a vírus csak emberről emberre terjedhet, tárgyon pár óra alatt meghal, amúgy se bír ki több 10 napot.
Ti rendeltek most is, vagy a pánik óta kaptatok csomagot?

(#4903) MadMancs válasza junkhead (#4902) üzenetére


MadMancs
veterán

Én kaptam. 3 tok jött meg múlt héten. Egyenlőre még élek. :DD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4904) junkhead válasza MadMancs (#4903) üzenetére


junkhead
aktív tag

Csak kicsit vagy lázas, nevermind.

(#4905) Luissimo válasza rothfb (#4900) üzenetére


Luissimo
veterán

van bennuk retro, oldies,évtizedenkenti zenevalasztek, poptarisznya oldies, tobbezer stream.,nem olyan limtalt a paletta mint a retroradio, ahol ugyanazok ismetlodnek naponta.
ha van auxod az autoradion, akkor erdemesebb ott hallgatni,jobb minosegben adnak nehanyan mint a foldi adok es jonnek angol,usa,olasz stb.streamek is.

(#4906) wihar123


wihar123
aktív tag

:(( nagyon magam alatt vagyok, eddig azt hittem, hogy "csak" telefonálásra való, most meg kiderül, hogy minden másra... :F
Mi a szarnak vettem meg,-két hónapos, árában eladom :K
:Y veszek egy telefont (a harmadáért) :W

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#4907) pècsimunkás válasza Klon (#4901) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nézd meg mire van formázva a pendrive . Nem mindegy ennek a telefonnak. Eddig csak ennél tapasztaltam, az NTFS- t nem ismeri fel, a FAT32-t igen. Vagy fordítva :U ??? Mindegy, valamelyikkel gond van. Utoljára 2-3 hónapja próbáltam, majdnem rosszul lettem, hogy nem ismerte fel azt a pendrive-ot, ahova 5 éve a képeimet mentem. Az OP- ről direktbe oda mentettem, erről, ha menteni akarok, szgépen keresztül fogom csinálni. Sajnos ez van...

Szerk.: 2-3 óra múlva megnézem 2 pendrive- al, és egy vinyóval is, hogy mi a helyzet. 10%-on van a töltöttségem, ha feltöltöm a telefont, utánna írok.

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#4908) Klon


Klon
aktív tag

Koszi a tippet erte nem is gondoltam...

(#4909) Mr. Nimbus válasza Klon (#4901) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Nekem gond nélkül megy. Ráadásul egy microusb-s otg-t használok átalakítóval. A pendrive pedig fat32-re van formázva.

(#4910) pècsimunkás válasza Klon (#4908) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Na, nálam az a helyzet, hogy 1 pendrive hibátlanul megy, amelyiken a képeim vannak.
Amin a filmek, és a vinyómat viszont formázni akarja ez a fosadék. Kbsztt mérges vagyok. Nemrég azt írtam, hogy 2-3 évig meglesz, de lehet csak 2-3 hónapig, az OP8 érkezéséig!

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#4911) DrKapocs válasza Mr. Nimbus (#4909) üzenetére


DrKapocs
őstag

Nálam is tökéletesen megy. Eddig minden pendrájvval boldogult, azokkal is, amivel a Xiaomi alapból nem. Jó megoldás ezekre a pendrájvokra a Total Commander USB Stick plugin, azzal tuti menni fog.

(#4912) c64fanhun


c64fanhun
tag

Nekem se ment alapból a pendrive, de előző telómnál se, semmilyen penndrive. Ajánlom a total commandert, és ahhoz az usb plugint, van ingyenes is, na azzal már ment minden.

(#4913) MadMancs


MadMancs
veterán

Sziasztok!
GCam hoz továbbra is mindenképp szükséges root?

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4914) bmt50 válasza MadMancs (#4913) üzenetére


bmt50
senior tag

Nem root kellene hozzá, hanem egy Samsung által exyFos-ra kiadott camera2.api
Működik most is a Gcam, csak pont a lényeg nem hajlandó elindulni a fentiek miatt: az éjszakai és a portré(bokeh) módok.
Az XDA fejlesztői nem látnak esélyt egy működő verzióra. Mindenki qualcom-ra fejleszt.
Ez az egyik büntetése az A50-nek.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#4915) MadMancs válasza bmt50 (#4914) üzenetére


MadMancs
veterán

Oh. Akkor marad a gyári. Végülis a gyári se annyira rossz. Csak mondom kipróbálnám. S6, S7, xiaomi MI A1 nél sokat dobott rajta.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4916) bmt50 válasza MadMancs (#4915) üzenetére


bmt50
senior tag

Hát igen, nem rossz a Gcam :)
Előnye abban rejlik, hogy a többi 3rd party alkalmazással szemben jobban igénybe tudja venni az android rendszer rutinjait...már ha talál működő camera2.api-t..
Vannak az XDA-n beszélgetések arról, hogy melyik a legjobb kamera alkalmazás az A50-re, de a legtöbb azzal zárul, hogy még a gyárival lehet elérni a legszebb eredményeket.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#4917) MadMancs válasza bmt50 (#4916) üzenetére


MadMancs
veterán

Igen én is nézegettem különböző alkalmazásokat próbából ( professzionális módban egyiket se néztem), mindegyik rosszabb.
Sőt 2 hete a szokásos play akcióban most eszembe nem jut a neve az egyik magát kiváló alkalmazásnak hirdető app 2999Ft helyett ingyenes volt 3 napig. Na mondom kipróbálom, ha már ennyit elkérnek érte biztos jó is. Katasztrófa, 2013 ban a ZTE Blade telóm szebb képeket csinált mint az, állíthattam én bárhogy. El tudom képzelni mit érezhetett az aki meg is vette ennyiért.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4918) pècsimunkás válasza bmt50 (#4916) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Régebben volt egy Coolpad f1 telefonom. Echte kínai létére nem csinált rossz képeket, de volt olyan kamera alkalmazás, ami segített, hogy mégjobb képeket készítsen. Talán a Camera fv5 :U ? Mindegy. Az OP 3- hoz mondanom sem kell, nem kellett semmilyen másik alkalmazás, és ehhez a Samsunghoz sem kell- szerintem. 4:3- ban használom én is a kamerát- előzőn 16:9- ben- , de néha elgondolkodom, hogy átrakom 16:9 - re, jobban mutat úgy a kijelzőn, vagy monitoron, esetleg tévén. De, aztán mindig marad 4:3 arányon. Jó képeket készít ez a telefon. Persze, a csúcsmodellek jobbat, de ha ez is olyat készítene, ki venné meg azokat?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#4919) bmt50 válasza MadMancs (#4917) üzenetére


bmt50
senior tag

A szoftverfejlesztő ilyenkor mossa kezeit. A kulcsszó itt is az "akár" és az "elérhető".
Nyilván többféle kamera szenzor és gyártó van jelen a mobilkamera piacon, és ezt a gyártók oprendszerei többféleképpen optimalizálják a kívánt legjobb eredmény érdekében. Így ezeknek play áruházas kamera programoknak nehéz dolga van. Ettől függetlenül a 2999 Ft rablás a mi kis magyar létszintünkön.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#4920) bmt50 válasza pècsimunkás (#4918) üzenetére


bmt50
senior tag

Én biztosan nem vennék csúcs telefont. Amolyan magyaros megoldást tervezek helyette.
Az A50 mellett szeretnék egy kis prémium kompaktot. Ezeknek rendszerint 1 colos vagy 4/3-as szenzoruk van, 3-4x optikai zoom-mal.Akkorák, mint egy telefon, vagy még kisebbek is, 300-400gr súllyal. Elférnek egy farmerzsebben, vagy egy kis övcsipeszes tartóban. Plussz kényelmenség mindig cipelni, meg tölteni, de a 40-80 közötti használt áron még mindig nem tartok az aktuális mobil flagship árszintjén, az A50 árát hozzáadva sem. A képminőség pedig nem a mobilos kategória, a 4x nagyobb szenzornak köszönhetően.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#4921) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

[link]
Remélem igaz és még februárban megkapjuk. :D

(#4922) rothfb válasza pulyka jocó (#4921) üzenetére


rothfb
veterán

Azért nagy pénzt ne tegyél a februárra.
Eleve nekem az a bajom a cikkekkel, az angollal is, hogy eredetileg a frissítési lista szerint májusra ígérték a frissítést, nem áprilisra.
De ha igaz amit írnak, hogy már csak a wifi minősítésre várnak, akár meg is kaphatjuk hamar, legyen úgy!

(#4923) pulyka jocó válasza rothfb (#4922) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Ha jól tudom akkor az S10 széria is a kiírt idő előtt kapták meg a frissítést. (Decemberben talán január helyett)

(#4924) rothfb válasza pulyka jocó (#4923) üzenetére


rothfb
veterán

Szerintem az S széria eleve decemberre volt írva. De tévedhetek is.

(#4925) patomi válasza pulyka jocó (#4921) üzenetére


patomi
őstag

Ezt sosem értettem.. miért várja mindenki a nagy frissítéseket? Nekem hibátlan így is, sebesség, akku, megbízhatóság rendben. Miben lesz jobb? Ált. inkább elbaxnak valamit nem? Szifonon is mindig lutri volt mi lesz. Kis Sony Z1C már évek óta semmit nem frissült és még ma is megy, ok 2 akkut meg evett már :)

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4926) MadMancs válasza patomi (#4925) üzenetére


MadMancs
veterán

Ez általaban így van. Bár vannak kivételek. Ennél a telefonál én is úgy vagyok majd jön ha ideér. Viszont anno S6 edge nél megváltás volt Android 6.0 után a 7.1 Nem mondom hogy nem várom, de majd jön.:)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4927) mcs válasza patomi (#4925) üzenetére


mcs
veterán

Néhány napja beindítottam frissen egy A51et, és semmi izgalmasabbat nem vettem észre a 10es androidban a 9hez képest. Nekem se hiányzik még annyira a nagy frissítés. :)

(#4928) rothfb válasza patomi (#4925) üzenetére


rothfb
veterán

A Sony Z1 Compact egyik nagy gyengéje volt az akku. Rettenetesen gyengére és rövid életűre sikerült.

(#4929) mrbarbrady


mrbarbrady
tag

Tudtok ajánlani olyan kijelzővédő fóliát/üveget amivel használható marad az ujjlenyomat olvasó?

(#4930) rothfb válasza mrbarbrady (#4929) üzenetére


rothfb
veterán

Olcsót nem tudok, de biztos van.
Én MM-os okos fóliát használok. MM-ben teszik fel a pultnál és elég drága, de nekem megérte. 6000 Ft ha jól emlékszem. És gyógyítja magát, ha éri valami karc. Nekem bevált, de aki 200 Ft-ért keres kínait annak ez nem fog megfelelni.

(#4931) MadMancs válasza mrbarbrady (#4929) üzenetére


MadMancs
veterán

Nekem és asszonynak is volt már az 1500Ft os tól ( eMAG) tól az 5000Ft os ig 4 féle de egyik se befolyásolta az ujjlenyomat olvasót.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4932) MadMancs válasza rothfb (#4930) üzenetére


MadMancs
veterán

Ezt jó olvasni. Ezek szerint tényleg megéri. Olyat akarunk majd csak nem mertem belevágni még míg nem olvastam tapasztalatot.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#4933) Klon


Klon
aktív tag

Nektek nem tűnt fel, hogy a februari(?) frissites után nincs olyan hangos maxon, mint elotte volt? A ~600Mb- os update elott hangosabb volt az biztos. Mndegy hogy bluetooth fules vagy sima, mindkettore vonatkozik.
Nem mondom hogy halk, de nekem keves a max hangero :(
Lehet ezen valahogy erositeni?

Koszi

(#4934) patomi válasza mcs (#4927) üzenetére


patomi
őstag

Hát ez az. Az apple 7+-t is csak a kora miatt cseréltem le, mondjuk nem bántam meg, főképp a kijelző miatt. De a főverzió frissítés nem hiányzik.

(#4928) rothfb
Igen sajna, első gariidő épp végén mukkant meg, majd most. Szóval 3. van benne(és az ucsó is egyben).

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4935) Meizu80 válasza patomi (#4925) üzenetére


Meizu80
junior tag

Én se vagyok egyáltalán híve ennek az örökös frissítgetésnek! Speciel a februári biztonságit még fel se tettem, pedig 1 hete jelezte a teló, hogy megjött. Teljesen jól működik a teló, gyors, stabil, a múltkori akkuprobléma csak átmeneti volt, szóval, minek frissítgessem megint, ha nem muszáj?

Samsung Galaxy A50 - Nr. 1. Smartphone in Europe 2019

(#4936) mcs válasza Klon (#4933) üzenetére


mcs
veterán

Nálam nem lett halkabb.
Erősíteni rootolással tudnál csak a megfelelő konfigfájlban matatva.

(#4937) patomi válasza Meizu80 (#4935) üzenetére


patomi
őstag

Nekem sincs fent nem is hiányzik, januári frissítés után nekem is kicsit merülgetett aztán 2 nap és helyre jött.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4938) pulyka jocó válasza patomi (#4925) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Én ezt személy szerint azért, mert benne van a gesztus vezérlés. Nem ez a borzalmas Samsung féle. A 3 gombos navigáció meg nem a kedvencem. Sáomin megszoktam a gesztus vezérlést, az jó volt :D

(#4939) Meizu80 válasza patomi (#4937) üzenetére


Meizu80
junior tag

Én hirtelen felindulásból legyáriztam, mikor jobban merült, bár lehet, anélkül is helyrejött volna. Azóta - ismét -stabilan hozza a 8-9 óra SOT-ot, sőt, ha kevesebbet netezek, még többet is. Azért ez nem rossz szerintem!

Samsung Galaxy A50 - Nr. 1. Smartphone in Europe 2019

(#4940) patomi válasza pulyka jocó (#4938) üzenetére


patomi
őstag

Még véletlenül sem kötekedés. :R

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4941) Klon válasza pècsimunkás (#4907) üzenetére


Klon
aktív tag

kipróbáltam 3 pendrive-ot, mind a hármat minden fájlrendszerrel (Fat32, exFAT, NTFS)
plusz Total commander, plusz plugin a TC-hez, és nem látja egyiket sem. :(

(#4942) pulyka jocó válasza patomi (#4940) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Nem vettem annak :N :D

(#4943) DrKapocs válasza Klon (#4941) üzenetére


DrKapocs
őstag

Akkor ott valami gond van. Jó az OTG kábel, amit használsz?

(#4944) bmt50 válasza Klon (#4941) üzenetére


bmt50
senior tag

Ezekkel az usb kábelekkel több gond is lehet. Én ezt megelőzve redukáltam az USB OTG problémaforrást két elemre: telefon vagy pendrive. Mindenki másnak is ezt javaslom.

Vettem Aliexpress-ről egy 32-es Kingston-t usb-usb type c-s csatlakozókkal.

Szerintem nem nagy összeg, 3200 Ft volt, de a 64-es se sokkal drágább. :)

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#4945) Klon válasza DrKapocs (#4943) üzenetére


Klon
aktív tag

elvileg jó, más telójával nincs hiba...

(#4946) Klon válasza Klon (#4945) üzenetére


Klon
aktív tag

lehet, h ez lesz a vége :)

(#4947) kugli


kugli
aktív tag

Sziasztok!
Valaki használja a listában utolsó 4 [alkalmazást]? Hozzáértő emberek azt mondják,az akku és mindenféle "booster" alkalmazások nem érnek semmit.

(#4948) pècsimunkás válasza Klon (#4945) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Próbáld meg másik kábellel is, ha van rá lehetőség.
Ugyan kicsit más téma: töltés- az eredeti mellett a Rock kábel tölti a telefont, az OnePlus és egy másik kábel meg nem. Ez is érdekes.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#4949) Klon válasza kugli (#4947) üzenetére


Klon
aktív tag

Az utolsó kettőre bizton állítom, hogy semmit se csinál, csak a helyet foglalja...

(#4950) MadMancs válasza kugli (#4947) üzenetére


MadMancs
veterán

4gb ram mellett többet ártanak mint használnak. Kilőnek mindent. Az app meg ha olyan mindig elindulna és több energia fogy.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.