Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:18

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A3 tudnivalók!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) szemesi69 válasza AliasB (#2199) üzenetére


szemesi69
addikt

A gyári sem különbözik ezektől, őrüljünk, hogy vannak akik veszik a fáradságot és portolják nekünk :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2202) szemesi69 válasza UHT09 (#2200) üzenetére


szemesi69
addikt

Kicsit olvass vissza, napok óta a fényképezésről van szó, nem sokat kell keresned, a lényeg le lett írva, minden kérdésedre választ találsz :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2203) UHT09 válasza szemesi69 (#2202) üzenetére


UHT09
tag

Köszi! :)

(#2204) Attila57 válasza UHT09 (#2200) üzenetére


Attila57
tag

Szia! A fotók minősége szerintem teljesen rendben van. Feljebb én tetten fel két képet az Örs vezér teréről. Makróban is kiváló, lásd a képet, a töltőről készült.

(#2205) Attila57


Attila57
tag

Még egy makro!

(#2206) mateus


mateus
senior tag

Fényképezéshez szólva:
Zavaró, hogy a mérési módot átállítva mátrixra nem sokáig marad meg, legközelebbi fotózás alkalmával megint visszaáll középre súlyozottra. Bár van olyan, hogy mátrix marad, de hogy mitől függ, még nem jöttem rá...

(#2207) Attila57 válasza mateus (#2206) üzenetére


Attila57
tag

Szia mateus! Ha a mérési módot átállítod mátrix-ra, egészen addig az marad, (újraindítás után is) amíg át nem váltasz előlapi kamerára. Mert ott nincs állítási lehetőség, alapértelmezett a középre súlyozott. Ha visszaállsz a fő kamerára, már nem áll vissza mátrix-ra.

[ Szerkesztve ]

(#2208) viktorhu válasza AliasB (#2187) üzenetére


viktorhu
veterán

A por meg fogja karcolni, akármilyen üveg van rajta, főleg, ha dörzsölődésnek van kitéve (pl. zsebben hordás). Ha esztétikailag nem zavar, akkor nem fog gondot okozni, mély éles karcok nem várhatóak. Ha zavar, akkor egy edzett üveget érdemes rányomni, és akkor egy esetleges leejtéskor is nagyobb biztonságban van.

(#2209) GEPESZ66 válasza Attila57 (#2193) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nem nézted meg az A5 kijelzőjét, hogy van-e különbség?
Melyik a szebb?

(#2210) mateus válasza Attila57 (#2207) üzenetére


mateus
senior tag

Nah ezt jó tudni, köszi az infót! :R
Kár, hogy nem marad úgy előlapira váltás után, de ez van.

(#2211) UHT09 válasza Attila57 (#2205) üzenetére


UHT09
tag

Köszönöm a képeket és a választ! :)

(#2212) Attila57 válasza GEPESZ66 (#2209) üzenetére


Attila57
tag

Szia ma megnéztem, és összehasonlítottan a kettőt. Szerintem észre sem lehet venni, hogy az A5 Pentile.
Az 5 coll miatt pedig kell a nagyobb felbontás. fényerő, színélénkség szerintem ugyan az.

(#2213) AliasB válasza viktorhu (#2208) üzenetére


AliasB
senior tag

Teljesen átlagos felhasználásról van szó és semmilyen poros helyen sem tartottam sem törölgettem vagy hasonló. De ha annyira minimális dolog is meg tudja karcolni, mint egy porszem akkor nem is értem mire vannak úgy oda a GG4-el vagy bár melyikkel. Nagyon megtévesztő a karcálló üveg kifejezés ha nincs odaírva, hogy kivéve a port az meg mindenhol van. Na bumm nesze semmi fogd meg jól. Mint ha úgy reklámoznák a vízálló telefont, hogy egy csepp víznek ellenáll de többnek nem viszont hajón és tengeralattjárón is biztonsággal használható. Tokban tartva meg bár mi ellenáll ezeknek.

Járj nyitott szemmel.

(#2214) viktorhu válasza AliasB (#2213) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem kell poros helyen tartani hozzá, elég pl. zsebben hordani.

A porszem nem minimális dolog. Kulcs, kés stb. nem fogja megkarcolni, de a porral nem nagyon lehet mit kezdeni, főleg, ha átlátszó felületet akarsz. Nem értelmetlen a karcálló üveg, mert a karcok legtöbbjét (és főleg a látványosabbakat) kiszűri, anélkül sokkal csúnyábban nézne ki a kijelző pár hónap után.

Lehet variálni az üveggel, lehet javítani rajta egy-egy felhasználási célra, de attól az még üveg marad, ha meg varázslatokat várunk, csalódni fogunk (pl. aki meglepődik, amikor az edzett üveg eltörik).

Ha a vízállóságot hozod példának, ott is van ilyen, ami pl. ráfröccsenő víznek ellenáll, de úszni azért ne vidd magaddal.

(#2215) kogamester


kogamester
csendes tag

Sziasztok
belépek ebbe a csoportba
Mert a mai nap elcseréltem a Samsung S2 telefonomat erre Samsung A3
És Köszönöm szépen ha elfogadtok engem is mint tulajdonosa ennek a telefonnak

1 kérdésem lenne gyorsan ha nem gond

5.0.2 android van rajta és
valaki legyen szíves segíteni hogy kell előhozni a kamera résznél a további beállításokat pl: iso beállítás milyen felbontás legyen meg ehhez hasonlókat.
Köszönöm előre is
Sziasztok

minden ami mobil

(#2216) AliasB válasza viktorhu (#2214) üzenetére


AliasB
senior tag

De én meg pont ezt mondom, hogy elég csalódás ha a bár hol megtalálható portól karcos lesz egy GG4 vagy bár milyen "karcálló" üveg azaz karcos lesz ha nem fóliázod vagy teszed tokba akkor meg bár melyik az lesz.
Azért írtam a por vagy a vízállóságot mert arra nem véletlen van védettségi IP nemzetközi jelölés feltüntetve.

Járj nyitott szemmel.

(#2217) AliasB válasza kogamester (#2215) üzenetére


AliasB
senior tag

Szia :)
Ha belépsz a kamerához akkor a kis fogaskerék ikonnál tudod előhozni amit a sarokban találsz. Utána a három kis ponttal jön elő az egész felhozatal :) Ott ha valamin folyamat rajta tartod az ujjad ki tudod tenni a gyors menübe ami folyamat látszik a fogaskerék mellett. Remélem így érthetően magyaráztam :D

Járj nyitott szemmel.

(#2218) kogamester válasza AliasB (#2217) üzenetére


kogamester
csendes tag

Nem látszódik a fogaskerék sajnos nincs ott a képen
mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

minden ami mobil

(#2219) Attila57 válasza kogamester (#2215) üzenetére


Attila57
tag

Üdv, az A3 boldog tulajdonosok táborában.

(#2220) AliasB válasza kogamester (#2218) üzenetére


AliasB
senior tag

Ó ez érdekes mert nekem nem így néz ki. Az alkalmazáskezelőbe a "mind" fülön keresd meg a fényképezőt és töröld az adatokat és a gyorsítótárat mert akkor visszaáll alapra ami ha jól tudom nem így néz ki.

Járj nyitott szemmel.

(#2221) Attila57 válasza kogamester (#2218) üzenetére


Attila57
tag

Szia! A megoldás: Zárd be a kamerát, Húzd le az értesítési sávot, nyomj a fogaskerékre, görgess az alkalmazáskezelőre, válasz a "mind" fület, keresd meg a "fényképező"-t, nyisd meg, majd ott az "adatok törlése"-t válaszd. Ha ezzel megvagy, restart.

(#2222) kogamester


kogamester
csendes tag

Megcsináltam de úgy sem jó sajnos :S

minden ami mobil

(#2223) kogamester


kogamester
csendes tag

Köszönöm szépen :D

minden ami mobil

(#2224) Georgie1224 válasza AliasB (#2199) üzenetére


Georgie1224
tag

Ha a telefonodra felteszed valamelyiket az általam link-elt oldalról, akkor azt a telefon témái között megtalálod és alkalmazhatod.
Röviden témát váltasz.
A launcher váltás az amire szerintem gondolsz, hogy teljesen más felületet kapsz.
Szóval szerintem a részemről helytálló volt, hogy azt írtam, innen lehet témákat letölteni.

Murphy: "Ami el tud romlani, az el is romlik."

(#2225) viktorhu válasza AliasB (#2216) üzenetére


viktorhu
veterán

De azért nekem pl. abszolút pluszpont a gorilla üveg, mert a sima üveg külön védelem nélkül nagyon csúnya tud lenni nem túl hosszú idő után (van ilyen telefonom itthon régebbről). Tele mikrokarcokkal, aztán egyszer benne felejted mellette a kulcsodat is a zsebedben, akkor megjelenik az első mélyebb árok is, és onnantól már nem is érdekel, hogy hogy néz ki a telefon :).

A gorilla nem ilyen, nemrég egy hiba miatt cserére érett kijelzőt kijelzővédő nélkül használtam pár hónapig (ennek már úgyis mindegy alapon), és nagyon szép állapotban került aztán le a telefonról. De az üveg attól üveg marad, nem tudod a fizikát leváltani, nem lesz sérthetetlen - a zseb a rátapadt porral és a járás közbeni mozgással kiváló dörzspapír tud sajnos lenni (ezt a zafírüveg sem fogja teljesen megoldani, pedig sokkal keményebb és sokkal drágább lesz a gorilláknál).

(#2226) Treff


Treff
aktív tag

Köszönöm mindenkinek az A3 véleményeket, aki írt! :R :R :R

Királyak vagytok! ;)

(#2227) Treff válasza GEPESZ66 (#2191) üzenetére


Treff
aktív tag

Egyébként mi ez a pentile-nem pentile dolog, amit itt néha említettek? Érinti az A3-t?

(#2228) Treff válasza Attila57 (#2188) üzenetére


Treff
aktív tag

Megkérdezhetem, miért váltottál S4 miniről?

Ugyanígy szemesi kollégát is kérdezem, ha erre járna. :)

(#2229) szemesi69 válasza Treff (#2228) üzenetére


szemesi69
addikt

Merült mint az állat, 6-ik szerviz után csereutalvány, így lett A3-om :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2230) GEPESZ66 válasza Treff (#2227) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Állítóleg ez nem olyan jó,de nekem még nincs ilyen telefonom,csak tájékozódok,mert ezt kapnám cégesnek,de lehet,hogy A5 lesz.

(#2231) Attila57 válasza Treff (#2228) üzenetére


Attila57
tag

Szia! Az S4mini családban maradt, mert a lányom használja. Mivel eltérő a szolgáltatónk, a mini pedig kártyafüggetlen. Nekem közben lejárt a hűségem és így vettem az A3.mat. Az indokolatlan (állati) merülés nálam is jelentkezett, egyébként szupi kis telefon az S4mini is.

[ Szerkesztve ]

(#2232) Attila57 válasza GEPESZ66 (#2230) üzenetére


Attila57
tag

Miben nyilvánul meg hogy "nem olyan jó"?

(#2233) GEPESZ66 válasza Attila57 (#2232) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A kollégám A5-ösét láttam,s annál a gyári téma nem tűnt élesnek.Talán ha egy síma háttérkép lenne rajta,akkor más lenne.

(#2235) Zso83 válasza Little Hulk (#2234) üzenetére


Zso83
tag

Üdv!
Azt megkérdezhetem, hogy milyen okból adod el az A3-t? :)

"Egész életedben egy dolog lesz, ami mindig kitart melletted: az árnyékod..."

(#2236) Little Hulk válasza Zso83 (#2235) üzenetére


Little Hulk
tag

Persze, nagyobbat szeretnèk.

(#2237) Zso83 válasza Little Hulk (#2236) üzenetére


Zso83
tag

Nekem majdnem ez is nagy, pedig csak 4,5 colos és nincs kis kezem azért... :D

"Egész életedben egy dolog lesz, ami mindig kitart melletted: az árnyékod..."

(#2238) Little Hulk válasza Zso83 (#2237) üzenetére


Little Hulk
tag

Èn pont ezèrt váltok nagyobbra. Nem èrem át ezt sem rendesen, előtte 5,2-es volt, ès nem kènyelmetlenebb annyival, mint amennyivel nagyobb a kijelző. A7-et nèzegettem, de elèg drága...

(#2239) Georgie1224 válasza UHT09 (#2200) üzenetére


Georgie1224
tag

.

[ Szerkesztve ]

Murphy: "Ami el tud romlani, az el is romlik."

(#2240) mateus válasza Little Hulk (#2238) üzenetére


mateus
senior tag

Én anno 4.7"-ról váltottam 5.2"-ra, háát sokáig tartott mire megszoktam, a 4.7" pont tökéletes volt. De innen felfele már nekem is mindegy, hogy 5" vagy 5.5" egy teló:D

(#2241) kogamester


kogamester
csendes tag

Melyik a legjobb Kamera Program?
ha szabad kérdeznem

minden ami mobil

(#2242) Attila57 válasza kogamester (#2241) üzenetére


Attila57
tag

A gyári tökéletes! Biztos, hogy a gyári 5.0.2 rom van a telefonon? szemesi69 kolléga esetleg tud segíteni abban, hogy ODIN-nal újra rakd a gyárit.

[ Szerkesztve ]

(#2243) szemesi69 válasza Attila57 (#2242) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem hiszem, hogy gondja lenne a telóval, a kérdés alapján külső kamera programot keres.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2244) Attila57 válasza szemesi69 (#2243) üzenetére


Attila57
tag

Én csak azért gondoltam, mert a kamera beállítási gondjait még nem tudta megoldani. Lásd fentebb. (#2222 Kogamester)

[ Szerkesztve ]

(#2245) szemesi69 válasza kogamester (#2241) üzenetére


szemesi69
addikt

Csinálj egy gyári vissza állítást első körben, ami fontos mentsd le, mert minden törlődni fog, vissza fog állni, mint amikor megvetted, ha utána se javul a helyzet, akkor odinnal újra kell húzni az egészet.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2246) szemesi69 válasza Attila57 (#2244) üzenetére


szemesi69
addikt

Bocs nem olvastam vissza, most már értem a gondját, én egy gyári vissza állítással kezdeném a helyében. De nem írta azt sem miért történhetett, esetlegesen használt-e másik kamera alkalmazást, milyen verzió van a telefonján, így nem könnyű segíteni.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2247) kogamester válasza Attila57 (#2244) üzenetére


kogamester
csendes tag

Sajnos nem tudtam megoldani és ha megcsinálom oddinnal a visszaállítást akkor a játékok megmaradnak meg 1-2 alkalmazás?

minden ami mobil

(#2248) AliasB


AliasB
senior tag

Tegnap este néztem egy filmet és a tv alatt van egy hifi ami mutatja az időt de elég picibe sajna. Készítettem róla egy képet és eléggé meglepődtem :) tök sötétben vaku nélkül és amikor az órára zoomolok le tudom olvasni az időt :D Azt hittem majd csak képzaj lesz és semmi sem fog látszani de nem! :D képzaj szinte semmi és le tudom olvasni :D azért milyen hihetetlen már :D 3 méterre van kb és 1centis számok :D

Járj nyitott szemmel.

(#2249) AliasB


AliasB
senior tag

Ja és még valami. Mint látjátok lassan 2 hónapja fut a telefonom probléma nélkül (1403óra) viszont nem jön ki a 1.5GB RAM bár hogy számolom :P

Járj nyitott szemmel.

(#2250) GEPESZ66 válasza AliasB (#2249) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nálam se egyébként LG telefonon.
Hiába adom össze, nem 1 GB.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.